Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

TRAPAS ako hrom: FOTO Líderka progresívcov v pracovnom frmole zabudla na detail, čo to mala, preboha, na rúšku?

Bihariová sa pozabudla a na tlačovku prišla so znečisteným rúškom.
Bihariová sa pozabudla a na tlačovku prišla so znečisteným rúškom.
Zdroj: Topky/Ján Zemiar
30.07.2021 14:00

BRATISLAVA - Mala to byť len nevinná tlačová konferencia na tému zaočkovaných ľudí, ktorých chcú večerným manifestom na námestí podporiť, no nakoniec z toho bol dokonalý trapas. Predsedníčka Progresívneho Slovenska, ktorá oznamovala večernú udalosť a podrobnosti o manifeste pre zaočkovancov sa pred kamerami dostala do pomykova, keď si až po brífingu uvedomila, že má niečo na rúšku. Bolo už však neskoro.


VIDEO Bihariová "odslúžila" celú tlačovku v žuvačkovom rúšku:

Progresívci na poludňajšom brífingu len v krátkosti oznamovali podrobnosti o večernom manifeste "Za očkované Slovensko". Okrem toho, že vyžadujú aj podmienky účasti na manifeste s rúškom, PCR testom nie starším ako 24 hodín alebo potvrdením o očkovaní, poskytnú dokonca aj mobilnú očkovaciu jednotku s jednodávkovou vakcínou Johnson & Johnson.

Kabelka alebo len nepozornosť?

Bihariová dokonca v návale povinností pozvala aj samotného premiéra Eduarda Hegera, ktorý by sa im prišiel prihovoriť na pódium a zahodil tak stranícke tričko, no priznala, že jeho odpoveď ešte nestihla zaregistrovať, keďže mobil má "kdesi v kabelke".

Je teda možné, že v kabelke alebo niekde inde skladovala aj rúško, ktoré si vybrala na tlačovú konferenciu, no všimli sme si niečo zvláštne na jeho povrchu. Pri bližšom pohľade bolo zrejmé, že ide o zlepenú žuvačku a politička tak prehliadla posledné chybičky krásy.

TRAPAS ako hrom: FOTO
Zdroj: Topky/Ján Zemiar

Mimo témy treba dodať, že predseda vlády progresívcov večer pre pracovný program nepodporí svojou prítomnosťou. "Predseda vlády Eduard Heger je momentálne na jednom z ďalších regionálnych výjazdov, tentoraz v okrese Prievidza, preto nebude podvečer prítomný v Bratislave. Avšak opakovane, napríkad aj dnes na tlačovej konferencii v Bojniciach, jednoznačne podporil očkovanie a zároveň vyzýva aj ostatné politické strany a hnutia, aby svojimi vyhláseniami pomohli zvýšiť zaočkovanosť na Slovensku a vytvoriť tak kolektívnu imunitu," odkázal nám Úrad vlády.


KORONAVÍRUS Je tu ďalší deň: Po včerajšom proteste by sa malo pokračovať, pochod ohlásili aj progresívci


Pokus o nápravu

Predsedníčka strany si však až po brífingu všimla, že niečo nie je v poriadku, a tak si fotografov ešte "požičala" na nejaký čas, aby bola na "akože brífingu" zvečnená ešte s normálnym, čistým rúškom. Či šanca na reparát vyšla posúďte sami.

TRAPAS ako hrom: FOTO
Zdroj: Topky/Ján Zemiar

TRAPAS ako hrom: FOTO
Zdroj: Topky/Ján Zemiar


Galéria

Bihariová sa pozabudla a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/red
VIDEO: Topky/Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články 

Ekonomické riziká pandexitu

Aj keď všetci dúfajú, že Pandexit alebo koniec pandémie COVID-19 príde už čoskoro, ekonomické výhody nebudú nesporné. Pravdepodobný ... viac »