Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Bratislavskí policajti mali plné ruky práce: Obvinili trojicu zlodejov pre vlámanie a krádež

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
23.03.2021 15:46

BRATISLAVA - Bratislavskí policajti obvinili trojicu zlodejov, ktorí sa vlámali do rodinného domu a ukradli z neho peniaze a šperky. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Martiniaková.


Ako priblížila, 32–ročný Ľudovít D., 39–ročná Silvia K. a jej sestra 40-ročná Vlasta K. sa mali vlámať do domu v stredu (17.3.) v poobedňajších hodinách. Zo spálne pritom mali odcudziť voľne položenú finančnú hotovosť vo výške 3250 eur, ako aj rôzne šperky a hodinky v celkovej hodnote 2200 eur. "S takto odcudzenými vecami nastúpili do auta zn. Audi A6 combi a spoločne odišli preč," uviedla hovorkyňa.

Dodala, že vďaka rýchlej operatívno-pátracej činnosti policajtov sa podarilo dvojicu sestier za krátky čas zadržať. "Policajti zaistili všetky odcudzené šperky a hodinky, ktoré budú následne odovzdané späť do rúk ich majiteľky," spresnila Martiniaková s tým, že menované sa aktuálne nachádzajú v Ústave na výkon väzby. Po obvinenom mužovi je v súčasnosti vyhlásené pátranie.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články