Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Pendlerka chcela prekabátiť policajtov: Škaredo na to doplatila! FOTO jej falošného testu

Polícia posilnila kontroly na hraniciach (ilustračné foto)
Polícia posilnila kontroly na hraniciach (ilustračné foto)
Zdroj: TASR/Pavol Zachar, FB/Polícia SR
21.02.2021 00:01

BRATISLAVA – Policajti počas sprísnených kontrol na hraniciach odhalili pendlerku s falošným certifikátom o negatívnom teste na nový koronavírus. Potvrdenie z absolvovania antigénu sa im už na prvý pohľad zadalo podozrivé.


Polícia vopred avizovala, že bude vykonávať sprísnené kontroly na hraniciach. V stredu na bývalom cestnom hraničnom priechode Jarovce – Kittsee zastavili ženu dochádzajúcu za prácou do Rakúska. A ako sa ukázalo, pendlerka mala sfalšovaný doklad o svojej negativite na nový koronavírus.

Pendlerka chcela prekabátiť policajtov:
Zdroj: FB/Polícia SR

„Počas vykonávania kontroly predložila štátna príslušníčka Slovenskej republiky, ako doklady potvrdzujúce, že je pendlerka, doklad totožnosti, potvrdenie od zamestnávateľa o výkone práce na území Rakúskej republiky a potvrdenie o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie staršie ako 7 dní,“ uviedli ochrancovia zákona na sociálnej sieti, kde zverejnili aj fotografie ženinho sfalšovaného certifikátu o negativite na covidovú infekciu.

Pendlerka chcela prekabátiť policajtov:
Zdroj: FB/Polícia SR

Pendlerka chcela prekabátiť policajtov:
Zdroj: FB/Polícia SR

Mužom zákona sa už na prvý pohľad zdalo, že niečo nesedí. Keď si doklady pozreli podrobnejšie, všimli si, že potvrdenie o negatívnom výsledku antigénového testu vykazuje znaky pozmeňovania. „Policajti vodičku z dôvodu vecnej a miestnej príslušnosti odovzdali kolegom z Obvodného oddelenia Policajného zboru Rusovce na ďalšie konanie,“ dodala polícia.


Galéria

Polícia posilnila kontroly na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články