Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Matovič konečne prehovoril: Drsná narážka na Sulíka, zburcoval nenávisť voči mne!

Igor Matovič
Igor Matovič
Zdroj: Topky/Maarty
13.12.2020 22:04

BRATISLAVA - Premiér Igor Matovič (OĽANO) tvrdí, že tí, ktorí ho mesiac lynčovali za plošné testovanie ľudí na ochorenie COVID-19, aktuálne volajú po výnimkách z lockdownu pre tých, ktorí budú mať test.


Sulík skritizoval Matoviča: Zlyhal, riadenie koronakrízy by mal prevziať tento človek

"Akosi záhadne si nevedia uvedomiť, že počas plošného testovania sme mali presne to - lockdown s výnimkou pre tých, ktorí mali test. Jasné, rád by som išiel presne tou cestou, ale to by niekto nemohol totálne zlyhať s nákupom testov, t.j. nemáme potrebné milióny testov," uviedol predseda vlády na sociálnej sieti.

LOCKDOWN S VÝNIMKOU Zvláštny život covidový. Tí, čo ma mesiac lynčovali za de-facto povinné plošné testovanie, dnes...

Uverejnil používateľ Igor Matovic Nedeľa 13. decembra 2020

Ako poznamenal, verejne ho niektorí zaprisahávali, že akékoľvek plošné testovanie už musí byť len striktne dobrovoľné. V súčasnosti ho, ako tvrdí, tí istí vyzývajú, aby sa plošne testovali "horiace" okresy. "Nechápem už vôbec. Najprv zburcujú v ľuďoch až nenávisť voči mne a plošnému testovaniu, a teraz to ja mám nejakým zázrakom zvrátiť," skonštatoval Matovič s tým, že takto vyzerá nebezpečný populizmus počas pandémie. Myslí si, že naň doplatia stovky nevinných ľudí životmi a tisícky trvalými zdravotnými následkami.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články