°C

Utorok, 26. január 2021. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

KORONAVÍRUS Kollár napriek zákazu otvára svoje lyžiarske strediská: Ďalšia kritika za papalašizmus

Drucker kritizuje Kollára pre otvorenie svojich lyžiarských stredísk.
Drucker kritizuje Kollára pre otvorenie svojich lyžiarských stredísk.
Zdroj: Topky/Maarty, Ján Zemiar
04.12.2020 10:09

BRATISLAVA - Vlna kritiky z radov mimo parlamentu sa neprestajne chrlí. Predseda Dobrej voľby Tomáš Drucker sa v týchto dňoch nestačí čudovať nad praktikami predsedu parlamentu Borisa Kollára. Ten má totiž stále vo vlastníctve svoje lyžiarske strediská v Donovaloch, ktoré by ale pre pandémiu mali byť zavreté, no nie je tomu celkom tak.


Rovnaký meter tu neplatí

Drucker kritizuje tiež to, že premiér sa rozhodol otvoriť ako prvú školu, ktorú navštevujú jeho dve deti. "Po tom, čo sa včera Igor Matovič doslova vysmial všetkým rodičom do tváre a rozhodol, že v pilotnom projekte otvorí školu pre svoje dcéry, dostali dnes občania ďalšiu facku od Borisa Kollára," píše nespokojný Drucker.

KORONAVÍRUS Kollár napriek zákazu
Zdroj: Facebook/Tomáš Drucker

Konzílium odborníkov bolo proti, stredisko aj tak otvára

To, čo Druckerovi prekáža je fakt, že minister dopravy a rovnako konzílium odborníkov nesúhlasia s otváraním lyžiarských stredísk v čase pandémie, no Kollár tie svoje aj tak otvára, čo doložil fotografiou statusu strediska Park Snow Donovaly.

KORONAVÍRUS Kollár napriek zákazu
Zdroj: Facebook/Park Snow Donovaly

Podľa Kollára otvárajú aj ostatní

O Kollárovi je známe, že sociálne siete mu nie sú cudzie a neboli mu cudzie ani pred vážnou dopravnou nehodou. Komunikuje nimi bežne a reaguje nimi aj na kritiku. V tomto prípade pod statusom Dobrej voľby okamžite zanechal k predmetnej kauze stanovisko. "Zatiaľ lyžiarske strediská nie sú zatvorené a otvárajú aj ďalšie, ktoré majú nasnežené. Akonáhle ich štátna autorita uzavrie, poslúchneme všetci a zavrieme. Skúste prosím iný hejt, tento nevyšiel," skonštatoval Kollár.

KORONAVÍRUS Kollár napriek zákazu
Zdroj: Facebook/Boris Kollár


Galéria

Drucker kritizuje Kollára pre

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/red

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články