Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Najnovší PRIESKUM ohromil: Katastrofálny výsledok pre Matoviča, najviac ľudia veria Sulíkovi

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: TASR/Jakub Kotian
25.10.2020 18:37

BRATISLAVA - Najnovší prieskum agentúry Focus priniesol naozaj zaujímavé výsledky, ktoré viacerých politikov zrejme príliš nepotešia. Najhoršie v tomto smere dopadol samotný premiér, naopak, najviac ľudia dôverujú ministrovi hospodárstva Richardovi Sulíkovi.


Televízia Markíza v dnešnej politickej diskusii odhalila výsledky prieskumu, ktorý pre ňu urobila agentúra Focus. Bol robený v období od 7. do 15.10 na vzorke viac ako tisíc respondentov. Vyplýva z neho, že najdôveryhodnejším politikom je minister hospodárstva Richard Sulík z SaS (47,4 percenta), na druhom mieste ho tesne nasleduje minister životného prostredia Ján Budaj z OĽaNO (46,4 percenta), tretia skončila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková zo strany Za ľudí (44,8 percenta). 

Najnovší PRIESKUM ohromil: Katastrofálny
Zdroj: topky

Čo sa týka nedôvery, tam pomerne jasne zvíťazil premiér Igor Matovič (OĽaNO). Nedôveruje mu vyše 67 percent opýtaných. Za predsedom vlády v tejto nelichotivej ankete skončila ministerka pre investície Veronika Remišová so 6,1,1 percentami (Za ľudí), za ňou sa umiestnil minister zdravotníctva Marek Krajčí s 57 percentami (OĽaNO). 

Najnovší PRIESKUM ohromil: Katastrofálny
Zdroj: topky


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články