°C

Utorok, 24. november 2020. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Neuveriteľné VIDEO zo Sokoloviec! Útok mačetou za bieleho dňa, muž skončil so zlomeninami tváre

Zdroj: Reprofoto:Facebook-Polícia SR
22.10.2020 21:59

SOKOLOVCE - V utorok došlo v Sokolovciach (okres Piešťany) k hrozivému incidentu. Odohral sa za bieleho dňa, v poobedných hodinách. Na 47-ročného muža sa zaháňali mačetou. Útok zachytila aj kamera. Prípadom sa už zaoberá polícia.


Piešťanská polícia už obvinila štyroch mužov z výtržníctva a najstaršieho, 35-ročného muža, aj z ublíženia na zdraví. Informovali o tom prostredníctvom sociálnej siete.

Čo malo vlastne predchádzať incidentu? "Súrodenci a ďalší dvaja muži z Plaveckého Štvrtku, si údajne v obci mali hľadať prácu. Ľuďom v dedine ponúkali pomoc pri stavebných úpravách. Keď sa domáci snažili päticu požiadať, aby odišli z dediny preč, vznikla medzi nimi roztržka," priblížili ochrancovia zákona.

Siahli po mačete

Jeden z mužov mal 47-ročného miestneho obyvateľa zatlačiť kontajnerom o auto a neskôr sa podľa polície pridali k útoku aj ostatní z partie. Ako vidieť na videu, na muža sa zahnali mačetou a potom ho fyzicky napadli neznámym predmetom. Spôsobili mu tak zlomeniny viacerých častí tváre s dobou liečenia 4 až 5 týždňov. Po všetkom sa dali na útek. No slobodu si neužili dlho.

Neuveriteľné VIDEO zo Sokoloviec!
Zdroj: Reprofoto:Facebook-Polícia SR

"Krátko na to ich všetkých zadržali policajti z Hlohovca a umiestnili do cely policajného zaistenia. Policajti ich na základe dôkazov obvinili a predložili spis prokurátorovi, ktorý bude rozhodovať aj o väzobnom stíhaní pre jedného z nich. V zmysle zákona im môže hroziť trest odňatia slobody až na 3 roky," uzavrela polícia.


Galéria


Nástroje k článkuVIDEO:Polícia SR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články