°C

Piatok, 23. október 2020. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

V komárňanskom obchode lietali päste! VIDEO surovej bitky: Muž zaútočil na predavačku a zákazníkov

Vyčíňanie agresora v komárňanskom obchode
Vyčíňanie agresora v komárňanskom obchode
Zdroj: YouTube/Mário Vidák
09.09.2020 10:00

KOMÁRNO – V jednej z predajní v Komárne sa začiatkom septembra odohral surový útok. Muž bež rúška pri pokladni fyzicky najprv napadol zamestnankyňu prevádzky, potom ranu uštedril aj zákazníčke, ktorá stála v jeho blízkosti. Následne sa dal na útek. Ďaleko však nezašiel. Jeden zo zákazníkov ho zadržal.


Celý incident zachytila bezpečnostná kamera. Zábery priniesol portál ahojkomarno.sk. Zachytávajú muža, ako pri pokladni v jednej z predajní v Komárne zaútočí na predavačku. Podľa portálu malo byť problémom rúško, ktoré agresor nemal nasadené. Bitkár následne napadol aj jednu zo zákazníčok.  

Pozor, video obsahuje násilie!

Po vyčíňaní smeroval k východu. Cestu mu však skrížil ďalší zákazník, ktorému najprv udelil kopanec. Zákazník mu ale zasadil niekoľko rán a zabránil mu utiecť. A agresorom si potom poradili muži zákona. „Komárňanskí policajti muža zadržali na mieste a následne bol obvinený z trestných činov ublíženia na zdraví a výtržníctva,“ priblížila pre Topky.sk krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.


Galéria

Vyčíňanie agresora v komárňanskom Vyčíňanie agresora v komárňanskom Vyčíňanie agresora v komárňanskom Vyčíňanie agresora v komárňanskom Vyčíňanie agresora v komárňanskom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: YouTube/Mário Vidák

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články