°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Premiér Pellegrini pred hospitalizáciou stihol svadbu: Lyžovačka v šatách a nečakaný príchod

Premiér Peter Pellegrini
Premiér Peter Pellegrini
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer
23.02.2020 20:00

BRATISLAVA - Okolo premiéra Petra Pellegriniho je množstvo ľudí, s ktorými sa stretáva dennodenne v práci. Okrem práce sa však občas pritrafí aj nejaká súkromná akcia. Premiér už predtým prišiel na svadbu svojich ochrankárov. Tentokrát sa vydávala jeho hovorkyňa. Podľa skoršieho statusu na jeho facebookovej stránke, ktorý uverejnil ešte pred svojou hospitalizáciou, navštívil aj jej svadbu. Z jeho príchodu bola poriadne prekvapená.


Premiér sa už v minulosti pochválil fotkami zo svadieb. Niekoľko jeho ochrankárov, ako sa hovorí, vliezlo do chomúta, preto im prišiel popriať všetko dobré na ceste spoločným životom. V sobotu sa vydávala jeho hovorkyňa Patrícia Macíková, ktorá jeho príchod nečakala. 


AKTUÁLNE Premiér Peter Pellegrini skončil v nemocnici! Ruší všetok program


Zdá sa, že premiér však po svadbe šiel rovno do nemocnice. Kvôli akútnemu zápalu horných dýchacích ciest ho museli hospitalizovať. 

Premiér Pellegrini pred hospitalizáciou
Zdroj: Facebook/Peter Pellegrini

Ďalšia svadba

Premiér sa pochválil fotkou aj na sociálnej sieti. Novomanželom poprial veľa šťastia. „Počas môjho pôsobenia v pozícii premiéra vošlo do chomúta niekoľko mojich ochrankárov a dnes som “vydal” aj moju hovorkyňu Patríciu,“ napísal na Facebooku. Mladomanželom poprial veľa šťastia a lásky. 

Premiér Pellegrini pred hospitalizáciou
Zdroj: archív

Poriadne prekvapenie

Oslovili sme aj samotnú hovorkyňu. Macíková vôbec nečakala, že premiér na svadbu príde, keďže bol na pracovnej ceste. „Vzhľadom na to, že sa vrátil z Bruselu neskoro v noci, tak som si nemyslela, že príde,“ povedala pre Topky. 

Premiér Pellegrini pred hospitalizáciou
Zdroj: archív

So svadbou bola veľmi spokojná a nič jej nechýbalo. „Pre mňa vysnívaná svadba. Včera nasnežilo, dnes svietilo slniečko a bola som sa lyžovať v svadobných šatách,“ prezradila Macíková. Ako Pellegriniho hovorkyňa pôsobí od septembra 2017. Predtým pôsobila ako hovorkyňa Finančnej správy. Pred hovorcovskou kariérou pôsobila päť rokov v spravodajstve RTVS ako ekonomická redaktorka. 

 

Premiér Pellegrini pred hospitalizáciou
Zdroj: archív


Galéria

Premiér Peter Pellegrini

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články