°C

Piatok, 10. apríl 2020. Meniny má Igor, zajtra Július.

Osudná hodina na strednom Slovensku! FOTO Teror na cestách, autá končili mimo cesty

Zdroj: Facebook/Polícia SR-BB
19.02.2020 16:30

BANSKÁ BYSTRICA - Nepríjemná zhoda okolností!? Banskobystrická polícia v stredu informovala, že na cestách stredného Slovenska ráno došlo k viacerým nehodám. Je až neuveriteľné, že všetky sa odohrali približne v priebehu jednej hodiny.


Podľa snímok, ktoré zverejnili ochrancovia zákona, došlo k haváriám v čase približne od pol siedmej do pol ôsmej ráno. "V priebehu jednej hodiny došlo na cestách nášho kraja k viacerým kolíziám," poznamenala polícia. 

Osudná hodina na strednom
Zdroj: Facebook/Polícia SR-BB

Šťastím ale bolo, že hrozivo vyzerajúce nehody si nevyžiadali vážne zranenia. Ani v jednom z prípadov neúradoval ani alkohol.

Rýchlosť a šmyk

Spoločným menovateľom nehôd na ceste medzi Banskou Bystricou a Hornou Mičinou, ako aj medzi Kozelníkom a Banskou Belou, bola podľa polície pravdepodobne rýchlosť jazdy a šmyk na mokrej a možno aj primrznutej vozovke. Účastníci týchto udalostí však mali z pekla šťastie. Vyviazli s ľahkými zraneniami.

Osudná hodina na strednom
Zdroj: Facebook/Polícia SR-BB

"Horšie dopadol cyklista v Banskej Bystrici, ktorému nedal prednosť vodič, pripájajúci sa na hlavnú cestu z rýchlostnej cesty R1. Cyklista bol záchranármi prevezený na ošetrenie, ale rovnako našťastie utrpel iba ľahké zranenia," dodala polícia s tým, že všetky dopravné nehody sú v štádiu vyšetrovania.

Osudná hodina na strednom
Zdroj: Facebook/Polícia SR-BB


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články