Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Krajcer v obkľúčení krásnych dám! FOTO Divoké ZÁBERY z oslavy exministrovej 50-ky

Daniel Krajcer oslávil 50-ku pomerne veselo
Daniel Krajcer oslávil 50-ku pomerne veselo
Zdroj: TASR – Jakub Kotian, Facebook/S.L.
23.09.2019 15:00

BRATISLAVA - Dožíva sa významného jubilea. Bývalý a populárny markizák a exminister kultúry za stranu SaS Daniel Krajcer má za sebou polstoročnicu. A čo by to boli za narodeniny bez poriadnej oslavy? Krajcer životné jubileum oslávil aj v sprievode bývalých kolegov z televíznej brandže.


Bývalý politický moderátor začal párty vo veľkom štýle a na oslavu narodenín pozval aj bývalé kolegyne. Podľa fotografií, ktoré zverejnila na sociálnej sieti bývalá markizáčka Soňa Lexmanová, išlo o poriadne veľkú žúrku. "Nemám cvaknutú ani tortu a ani sme poriadne nezapózovali, ale za to sme sa úžasne bavili," napísala k fotkám Lexmanová.

Krajcer v spoločnosti Zlatice Švajdovej Puškárovej, Anety Pariškovej a Heleny Hupkovej.
Krajcer v obkľúčení krásnych
Zdroj: Facebook/S.L.

Na párty sa dostavila aj súčasná markizáčka Zlatica Švajdová Puškárová, Aneta Parišková, či Krajcerová bývalá manželka Helena Hupková. Na oslave sa dokonca objavil aj producent Jeffo Minářik.

Krajcer pózoval aj s ďalšími kolegami, medzi ktorými nechýbala ani Soňa Lexmanová (v strede, šaty so zebrovaným motívom) či producent Jeffo Minářik (vpravo)
Krajcer v obkľúčení krásnych
Zdroj: Facebook/S.L.


Všetky zábery nájdete v Galérii >>


Začiatok v televízii, potom politika

Daniela Krajcera mnohí poznajú z televíznych obrazoviek ako moderátora politickej, diskusnej relácie SITO, ktorá sa vysielala na televízii Markíza. Krajcer však v deväťdesiatych rokoch začínal ešte ako moderátor v Slovenskom rozhlase. Nasledovala jeho kariéra moderátora televíznych diskusii, v ktorej sa angažoval až do roku 2010. Následne sa po parlamentných voľbách stal ministrom kultúry vo vláde Ivety Radičovej.

Daniel Krajcer a Juraj Miškov v parlamente v roku 2012
Daniel Krajcer a Juraj
Zdroj: SITA/Jozef Jakubčo

Po páde vlády pôsobil ako poslanec Národnej rady. V ďalších voľbách v roku 2016 kandidoval za novú stranu SKOK!. Tá sa však nedostala do parlamentu. Krajcer zároveň v roku 2017 neúspešne kandidoval na post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja v župných voľbách s podporou strán SKOK!, Most-Híd a Strany zelených.

Daniel Krajcer počas kandidatúry v župných voľbách 2017
Daniel Krajcer počas kandidatúry
Zdroj: SITA/SZK


Galéria

Daniel Krajcer oslávil 50-ku Krajcer v spoločnosti Zlatice Krajcer pózoval aj s Daniel Krajcer a Juraj Daniel Krajcer počas kandidatúry Na oslave sa medzi Helena Hupková, Soňa Lexmanová,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články