Telekom plní sľub: V piatok budú volania, správy aj dáta zadarmo | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Telekom plní sľub: V piatok budú volania, správy aj dáta zadarmo

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
14.05.2019 13:20

BRATISLAVA - Piatkový výpadok služieb operátora Telekom zaskočil a aj rozladil zákazníkov, ktorých sa táto nepríjemná udalosť dotkla. Aj keď je v súčasnosti už sieť stabilná a všetky systémy bežia naplno, spoločnosť sa rozhodla pre ústretový krok.


"Počas posledných dní a najmä počas víkendu sme venovali obrovské množstvo úsilia na zabezpečenie čo najlepšej funkcionality – výpadok bol úspešne diagnostikovaný a odstránený. Počas posledných dní sme monitorovali výkon sietí, aby sme skontrolovali plný výkon našej prevádzky. V piatkovej finálnej aktualizácii sme dali zákazníkom sľub, že to nenecháme len tak," uviedol Dušan Švalek, výkonný riaditeľ Telekomu pre Slovensko.

Výkonný riaditeľ Telekomu pre Slovensko Dušan Švalek: Tento piatok bude na nás

Podľa jeho slov chcú tento svoj záväzok dodržať, a preto prichádzajú so zaujímavou akciou. "...dáme tento piatok 17. 5. 2019 v mobilných sieťach bezplatné volania, správy a dáta na Slovensku zadarmo pre všetkých bez ohľadu na to, či zažili výpadok alebo im služby fungovali. Tieto výhody budú k dispozícii pre všetkých a automaticky," dodal Švalek s tým, že verí, že im zákazníci stále zachovajú svoju priazeň.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články