°C

Štvrtok, 3. december 2020. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Vodiči v Bratislave, pozor: V kolónach sa môžete zdržať až 30 minút

Zápchy v Bratislave Ilustračné foto
Zápchy v Bratislave Ilustračné foto
Zdroj: SITA
30.04.2019 08:50

BRATISLAVA - Vodiči sa v utorok ráno zdržia na viacerých bratislavských úsekoch, ako aj pri vjazde do mesta. V kolónach si počkajú do 30 minút. Informuje o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.


Zelená vlna upozorňuje na nehodu na Dvojkrížnej pri obchodnom centre smerom do centra, kde sa vodiči zdržia asi 20 minút. Pokazený autobus blokuje jeden pruh v Bratislave za Rusovcami smerom do mesta, pri odbočke na Jarovce. Polhodinu sa podľa Zelenej vlny zdržia vodiči na D1 od Zlatých Pieskov po Prístavný most a na starej Seneckej od Bernolákova do Bratislavy.

Asi 25 minút hlásia vodiči zdržanie na Slovnaftskej smerom do mesta. Kolóny sú aj na Račianskej a Rožňavskej smerom do centra, kde sa vodiči zdržia 20 minút. Zdržanie 15 minút hlásia v Bratislave na zjazde z D1 na Bajkalskú do centra, na Ulici Svornosti v smere do centra, na Pražskej v oboch smeroch a v Moste pri Bratislave smerom do Bratislavy. Zhustená premávka je podľa Stella centra aj na Popradskej v smere do centra, kde sa vodiči zdržia do 20 minút. Na D2 za Stupavou v smere do Bratislavy je zdržanie do desať minút.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články