°C

Nedeľa, 29. november 2020. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Chrapúň na audi zablokoval dopravu v Bratislave: FOTO Vodič sa bál, ľudia nadávali

Parkovanie na chrapúňa
Parkovanie na chrapúňa
Zdroj: Foto: FB/Matej Krajčovič
05.04.2017 00:01

BRATISLAVA - Vodič luxusnej audiny si s parkovaním v Bratislave ťažkú hlavu nerobil. Nadrzovku zaparkoval, pričom obmedzil ostatných účastníkov cestnej premávky. Pozrite sa na situáciu, ako ju zachytil Matej a len nechápavo pokrútite hlavou.


Matejovi sa ešte uplynulý týždeň podarilo zachytiť unikátne parkovanie drzého vodiča na Skalnej ulici v Bratislave. Audina bola zaparkovaná tak, že električka tadiaľ mohla prejsť len s ťažkosťami. 


Prečítajte si aj:

FOTO Drzosť vodičov na luxusných autách dvíha tlak: Bezočivé parkovanie na chrapúňa


Muž zverejnil fotku na sociálnej sieti. Už pod ňou pribúdajú vtipné komentáre. "Možno keby mu električka odtrhla späťák tak pochopí, že parkovať ako d*bil sa nevypláca," napísala Lenka. 

Chrapúň na audi zablokoval
Zdroj: Foto: FB/Matej Krajčovič

Chrapúň na audi zablokoval
Zdroj: Foto: FB/Matej Krajčovič

Ako informovala hovorkyňa bratislavských policajtov Lucia Mihaliková, podľa zákona o cestnej premávke vodič nesmie zastaviť a stáť okrem iného ani na iných miestach, kde zastavenie alebo státie môže ohroziť bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky alebo obmedziť jazdu vozidiel. "V zmysle zákona možno vodičovi uložiť blokovú pokutu do výšky 50 eur a v správnom konaní do výšky 100 eur," vysvetlila policajná hovorkyňa. Ak auto stálo tak, že bolo prekážkou v cestnej premávke, bolo možné ho dať odtiahnuť.


Galéria

Parkovanie na chrapúňa

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: FB/Matej Krajčovič

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články