Streda, 1. december 2021. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Rozruch pod Tatrami, v Batizovciach sa vraj zjavil Ježiš: Dôkaz na FOTO poznačil kuchyňu!

Pani domáca, ktorej sa mal zjaviť Ježiš.
Pani domáca, ktorej sa mal zjaviť Ježiš.
Zdroj: TV MARKÍZA
12.09.2016 10:10

BATIZOVCE – Obyvatelia Batizoviec svorne tvrdia, že sa ich dotkla Božia ruka. V osade sa mal zjaviť Ježiš jednej z domácich priamo v kuchyni. Dôkazom je obraz, ktorý zjavenie nechalo na dvierkach sporáka. Odkedy sa tak stalo, z domu je pútnické miesto.


„Chcela som variť, postaviť hrniec,“ povedala v reportáži TV Markíza na úvod žena, ktorej sa mal Ježiš zjaviť. Všimla si, že v zapnutom sporáku sa voľačo zvláštne deje. Zo sporáka vzápätí vyšlo zjavenie, ktoré na presklených dvierkach rúry zanechalo vypálené znamenie.

Veriaci hovoria o zázraku: Stačila modlitba a socha Panny Mária urobila čosi nečakané

Odvtedy sa z kuchyne stalo miesto, kam sa chodia obyvatelia Batizoviec modliť. Veria, že zjavením bol samotný Ježiš Kristus, ktorý obyvateľov prišiel navštíviť a požehnať, pretože sú chudobní. Ľudia chodia teraz do domu po skupinkách zapaľovať sviečky, modliť sa dúfať, že sa ich životná situácia zlepší.

Rozruch pod Tatrami, v
Zdroj: TV MARKÍZA

Pani domáca hovorí, že nejde o vyzrážané pary, v obrysoch jasne vidieť podobizeň Ježiša. Farár sa však ľuďom z osady vysmial a povedal im, aby sa kajali. Dôkaz o zjavení Ježiša nepovažoval za dosť vierohodný.

Rozruch pod Tatrami, v
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Pani domáca, ktorej sa

Nástroje k článku



ZDROJ: zhRepro
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články