°C

Pondelok, 10. august 2020. Meniny má Vavrinec, zajtra Zuzana.

Obrovská tragédia pri Šali: Pri nehode zahynula Alena (†41) a jej štyri dcéry!

Tragická nehoda pri Šali
Tragická nehoda pri Šali
Zdroj: TV JOJ
29.11.2014 19:25

NITRA - Pri dopravnej nehode na ceste I. triedy I/75 na hraniciach okresov Nové Zámky a Šaľa zahynulo päť ľudí. Nehoda sa stala dnes približne o 9.15 hodine.


Podľa najnovších informácií sa na ceste medzi Trnovcom nad Váhom a Jatovom čelne zrazili Volvo XC 90 a dve nákladné vozidlá. Volvo s novozámockým evidenčným číslom obiehal nákladné vozidlo Liaz s komárňanskou ŠPZ. Čelne sa pritom zrazil s protiidúcim nákladným vozidlom Scania s novozámockou poznávacou značkou.

Tragická nehoda pri Šali
Zdroj: TV JOJ

Volvo riadila 41-ročná vodička Alena. Vo vozidle sedeli aj jej štyri adoptované deti vo veku od 10 do 15 rokov. Všetko to boli dievčatá. Všetci pri nehode zahynuli. "Vodič Scanie bol prevezený do nemocnice," informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková. Podľa informácie záchranárov utrpel vodič Scanie ľahšie zranenia.

Tragická nehoda pri Šali
Zdroj: TV JOJ

Podľa informácií hasičov je cesta uzavretá v obidvoch smeroch. Hasiči na mieste nehody v súčasnosti vyslobodzujú zakliesnené obete nehody z vozidla a vykonávajú protipožiarne opatrenia, skonštatoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre Viliam Pánsky.


Galéria

Tragická nehoda pri Šali Tragická nehoda pri Šali

Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: TV JOJ

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články