Melóny na diaľnici pred Rajkou: Poliak vpálil do odstaveného Čecha! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Melóny na diaľnici pred Rajkou: Poliak vpálil do odstaveného Čecha!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Vladimír Labát
12.07.2012 11:01

BRATISLAVA - Z dôvodu odstraňovania následkov dopravnej nehody dvoch nákladných motorových vozidiel bola dnes v čase medzi 09.00 hod a 10.00 hod uzavretá diaľnica D2 od hraničného priechodu Rajka v smere do Slovenskej republiky.


Nehoda sa stala krátko pred 09.00 hod v kilometri 74 diaľnice. 58- ročný vodič jazdnej súpravy DAF s evidenčným číslom Českej republiky zastal na pravej krajnici z dôvodu poruchy vozidla.

Poľský kamión prevážal prevodovky
Melóny na diaľnici pred
Zdroj: Vladimír Labát

Muž sa snažil zistiť, kde porucha na vozidle vznikla. V čase, keď sa nachádzal mimo vozidla, zachytil zadnú časť stojaceho vozidla 50-ročný vodič nákladného motorového vozidla Iveco s poľským evidenčným číslom jazdiaci v pravom jazdnom pruhu. V dôsledku nárazu došlo k zraneniu 58- ročného vodiča z Českej republiky a vysypaniu nákladu z oboch jazdných súprav na vozovku.

Z českého kaioóna sa po náraze vysypali melóny
Melóny na diaľnici pred
Zdroj: Vladimír Labát

Zranený muž bol prevezený na lekárske ošetrenie do nemocnice. Ani u jedného z vodičov policajti dychovou skúškou alkohol nezistili. Materiálna škoda, ktorá v dôsledku dopravnej nehody vznikla bola predbežne vyčíslená na 70.000,-€. Presné príčiny dopravnej nehody a miera zavinenia sú predmetom preverovania. V priebehu hodiny bola premávka v jednom jazdnom pruhu opäť obnovená.

Havarovaný poľský kamión odprevádzali policajti
Melóny na diaľnici pred
Zdroj: Vladimír Labát


Galéria

Havarovaný poľský kamión odprevádzali

Nástroje k článkuZDROJ: PZ SR
FOTO: Vladimír Labát

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články