Nedeľa, 23. júl 2017. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Kultúrne podujatia

Zbavte sa zápalov v tele!

Kniha Zápal – skrytý zabijak

Kniha Zápal – skrytý zabijak

pred 40 minútami

Bolia vás kĺby, cítite sa neustále unavení, nemáte dostatok energie a mávate časté bolesti hrdla? Pravdepodobne máte v tele chronický zápal, ktorý treba liečiť. viac »

Tipy, ako zarobiť na svojom blogu

Kniha Blog za milión

04.07.2017 13:00

Nech už ste ktokoľvek – mamička v domácnosti, nádejný bloger píšuci o móde, životnom štýle či stravovaní, majiteľ veľkej spoločnosti alebo malej firmy –, v knihe Blog za milión sa dozviete, ako sa z vás stane úspešný bloger. viac »


NEZNÁMA REALITA v Savoy Gallery

NEZNÁMA REALITA v Savoy

04.07.2017 10:00

Úchvatné farebné diela, ktoré vznikli navrstvením piatich fotografií zachytávajúcich jeden z piatich samostatných elementov – drevo, kov, voda, oheň a zem, ale aj abstraktné vízie súčasného sveta, ktoré sa vymykajú sivej uniformite a v divákovi zanechávajú zreteľnú stopu. Francúzsky fotograf Francis Teynier a mladý slovenský maliar Peter Cvik predstavia ... viac »


Pripravovaný útok na Londýn môže odvrátiť iba jedna žena

Pripravovaný útok na Londýn
FotoVideo

03.07.2017 15:30

Špičková agentka americkej CIA Alice Racine (Noomi Rapace) je po nevydarenej akcii preradená do londýnskej kancelárie. Po dlhom čase ju kontaktujú bývalí nadriadení, pretože sa dozvedeli o zvýšenej aktivite v prostredí radikálnych militantných skupín. Alice sa podarí lokalizovať hlavného podozrivého, ale počas jeho výsluchu príde na to, že ju niekto ... viac »


Máte problémy so spánkom alebo chcete zlepšiť kvalitu svojho spánku? Čítajte ďalej!

Kniha Efektívnejší spánok

02.07.2017 21:00

V spoločnosti, ktorej členovia sú prepracovaní a neoddychujú primerane, je nesmierne dôležité zaujímať sa o problémy, ktoré súvisia s nedostatkom potrebného spánku. viac »


Hovorte k veci a zrozumiteľne

Hovorte k veci a

02.07.2017 13:00

Čo povedať, ako to povedať a kedy nepovedať radšej nič. Vynikajúca knižka nielen pre tých, čo veľa rozprávajú, ale najmä pre vás, ktorí chcete hovoriť múdro a k veci. viac »


Tento zločin nemá vinníka!

Kniha Podstata zla

30.06.2017 20:00

Podstata zla vás zavedie do impozantného prostredia majestátnych hôr, ktoré sú démonické a miestami až strašidelné. Autorov temný a originálny štýl rozprávania a zápletka plná napínavých zvratov až do poslednej strany mieri presne do čierneho. viac »


Dosiahnite stav, kedy už nie cukor bude kontrolovať vás, ale vy budete kontrolovať cukor

Dosiahnite stav, kedy už

29.06.2017 09:00

Prežili veľa rokov prejedaním sa, následnými výčitkami svedomia, trpeli nielen fyzicky, ale aj psychicky. Nakoniec sa im však podarilo nájsť zlatú strednú cestu – cestu stravovania v štýle Nesladím. viac »


Syn slávneho otca kradne luxusné autá!

Syn slávneho otca kradne

28.06.2017 11:00

Scott Eastwood ako autičkár v kino novinke Na plný plyn kradne okrem áut aj ženské srdcia. viac »


Prečo a ako sa zbaviť závislosti od cukru!

Kniha Nesladím

27.06.2017 13:00

Cukor je droga a spôsobuje závislosť podobne ako alkohol, cigarety, hazardné hry, heroín, kokaín...Je tiež jednou z významných príčin mnoho ochorení (cukrovka 2. typu, obezita, srdcovo-cievne choroby,stojí aj za nealkoholovým „stukovatením pečene“ či za kožnými chorobami). viac »


Návod na žiarivú pleť, zdravé trávenie, chudnutie, lepší spánok a menej stresu

Kniha Zdravá a krásna

26.06.2017 21:00

Výživová poradkyňa Jessica Sepelová to zažila na vlastnej koži - točila sa v kruhu neustálych diét a prehnaného cvičenia, ktoré jej ničili zdravie. A to všetko len preto, aby získala svoju vysnívanú postavu. Nakoniec si však povedala a dosť. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!