Nedeľa, 28. máj 2017. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Kultúrne podujatia

Toto sú najkrajšie výlety v Európe

pred 37 minútami

Práve vyšiel 1.diel nového a bohato ilustrovaného sprievodcu po Európe obsahuje pätnásť výletov po európskych mestách a oblastiach v rámci deviatich krajín. Názov je jednoduchý a jasný: Európa – Najkrajšie výlety. viac »

Aká budúcnosť nás čaká?

Aká budúcnosť nás čaká?

06.05.2017 20:00

„Vzrušujúci príbeh o cestovaní v čase a alternatívnych časových osiach s osviežujúco optimistickým pohľadom na budúcnosť ľudstva,“ ocenil túto knihu Andy Weir, autor bestsellera Marťan. viac »


Pozlátený, no cynický svet smotánky

Pozlátený, no cynický svet

06.05.2017 12:00

Rhys Winterborne je waleský magnát. Vlastní moderné nákupné impérium v Londýne, ktoré vybudoval len vďaka vlastnej húževnatosti a cieľavedomosti. Vo svojom svete dosiahne všetko, čo si zaumieni. V ceste za najvyššími métami mu bráni už iba jeho neurodzený pôvod. viac »


Miluje sa s ním, hoci jeho tvár nikdy nevidela

Kniha Noci s cudzincom

05.05.2017 09:00

Čerstvú tridsiatničku Terezu Weissovú už nebaví stereotyp. Keď nie je v práci, zožiera ju samota chladného bytu. Rozhodne sa preto niečo so svojím nudným životom urobiť. viac »


Tip pre deti: Úžasná čarodejníčka Mabel

Kniha Úžasná mágia slečny

04.05.2017 17:00

Ak ste si zamilovali napríklad Matildu od Roalda Dahla, bude sa vám páčiť aj tento príbeh. Divoký, fantastický a nesmierne chutný. viac »


Prichádza Marvelovka, ktorá zachráni galaxiu. Strážcovia Galaxie sú späť!

Prichádza Marvelovka, ktorá zachráni
Foto

04.05.2017 14:00

Po veľkom úspechu prvého filmu o Strážcoch Galaxie prichádza štúdio Marvel s jeho veľkolepým pokračovaním. viac »


Dve unesené. Žiadne vysvetlenie!

Kniha Tá, čo prežije

04.05.2017 13:00

Hollywood Reporter zaradil túto knihy medzi 16 TOP horúcich kníh, ktoré si musíte cez leto prečítať. The Wall Street Journal ju zasa odporučil ako jednu z piatich najzabijáckejších kníh roku 2016. viac »


Jeden z hlavných architektov holokaustu. Strhujúce čítanie

Kniha Diablov denník

04.05.2017 10:16

Diablov denník je výnimočným pohľadom na druhú svetovú vojnu doplnený o strhujúci detektívny príbeh. Autori knihy nielenže pátrajú po zmiznutom súkromnom denníku Hitlerovho „hlavného ideológa“ Alfreda Rosenberga, ale vďaka objavu týchto dlhé roky nezvestných zápisov ponúkajú aj nový pohľad na obdobie nástupu nacistov k moci a na genézu holokaustu. viac »


Usvedčia ho z intríg?!

Usvedčia ho z intríg?!

03.05.2017 10:46

Jej knihy už potešili vyše 100 000 čitateľov na Slovensku a v Čechách. Jana Pronská napísala v poradí 14.knihu a fanúšičky sa opäť potešia. Srdcom a mečom je strhujúci príbeh našej najúspešnejšej autorky historických romancí. viac »


Požiar ju zbavil túžby po veciach, rakovina ju obrala o okamihy

Požiar ju zbavil túžby

02.05.2017 12:00

Ťažká téma pozoruhodne krásna. Krása aj vo svete s vypadanými vlasmi a zjazveným telom. Kara Tipettsová, matka štyroch detí a manželka pastora Jasona Tippetsa, dôverne poznala všedné dni i radosti materstva, aj ochromujúcu realitu postupujúcej rakoviny. Kary a Jason to nazvali nová realita, i keď to čo prežívali im spočiatku nepripadalo vôbec reálne, tobôž normálne... viac »


Siahnite po novodobom zdraví v tomto zrýchlenom životnom tempe

Kniha Zdravie - novodobé

02.05.2017 09:00

Predovšetkým si treba uvedomiť jedno! - Svoje zdravie vieme ovplyvniť my sami. Jednoduchá samoliečba posilní náš imunitný systém. Stačí si zapamätať niekoľko základných pravidiel. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!