Pondelok, 19. marec 2018. Meniny má Jozef, zajtra Víťazoslav.

Kultúra

Objavte svoje skryté možnosti

Kniha Vnútorné inžinierstvo

Kniha Vnútorné inžinierstvo

pred hodinou

Objavte svoje možnosti, odkryte potenciál a využite ho vo svojom každodennom živote. viac »

Jej dieťa bolo pre ňu votrelcom v jej tele

Jej dieťa bolo pre

17.02.2018 21:00

Najnovší román od slovenskej autorky ODÍĎ Z MOJICH SNOV je nesporne dojemné a zaujímavé čítanie, ktoré vám ponúkne náhľad do života Zuzany a jej rodiny. viac »


Román Jany Šulkovej Oheň v duši - plný nečakaných zvratov

Román Jany Šulkovej Oheň

16.02.2018 14:00

Román plný nečakaných zvratov, perfektne vykreslených postáv a originálnym záverom upúta nielen mladých čitateľov. Autorka známa poväčšine medzi tínedžermi ponúka v najnovšej knihe dej, ktorý nesklame čitateľov obľúbených ženských románov. viac »


Denník odvážneho bojka 11: Dvojitý podfuk už v predaji!

Kniha Dvojitý podfuk

16.02.2018 10:00

Bestsellerová séria o smoliarovi Gregovi Heffleym pokračuje už 11-tou knihou s názvom Dvojitý podfuk. viac »


Z Cannes do Bratislavy: Režisér Arnaud Desplechin exkluzívne predstaví svoj nový film na Febiofeste

Z Cannes do Bratislavy:

16.02.2018 10:00

Vlani slávnostne otváral prestížny festival v Cannes, onedlho slávnostne uzavrie bratislavský Febiofest. Stálica svetového filmu, francúzsky režisér Arnaud Desplechin, zavíta na 25. ročník Medzinárodného festivalu filmových klubov Febiofest, ktorý sa uskutoční od 15. do 21. marca 2018 v Bratislave a v exkluzívnej slovenskej premiére osobne uvedie ... viac »


V Košiciach premiéra hry Joëla Pommerata, držiteľa Ceny Moliéra

Zľava Gabriela Marcinková, Tatiana

16.02.2018 09:00

Tretí raz od rekonštrukcie v roku 2013 sa hľadisko Malej scény Štátneho divadla Košice zmení na arénu pri druhej tohtoročnej premiére košického divadla. V piatok 16. februára prvý raz na Slovensku uvidia diváci hru Znovuzjednotenie Kóreí z pera jedného z najuznávanejších súčasných francúzskych autorov Joëla Pommerata. viac »


Bratia-zabijaci sa nezastavia pred ničím

Bratia-zabijaci sa nezastavia pred

15.02.2018 20:00

Triler, ktorý si vychutnáte do poslednej strany a nebudete stíhať obracať strany. Skvele vystavaná zápletka, nečakané zvraty a nemilosrdní bratia Blackwellovci. Tých by ste rozhodne nechceli stretnúť – nerobia žiadne chyby, sú ostražití a ak sa rozhodnú zabiť, nemáte šancu! viac »


Najslávnejší outsider Hollywoodu!

Najslávnejší outsider Hollywoodu!
FotoVideo

15.02.2018 17:00

11. septembra 2017 bol na filmovom festivale v Toronte odpremiérovaný veľmi diskutovaný film „The Disaster Artist,“ ktorý od dnes uvidíte na našich plátnach aj vďaka distribučnej spoločnosti Continental film. Film už stihol vyhrať Zlatú mušľu na MFF v San Sebastiáne, bol nominovaný na Oscara v kategórii za najlepší adaptovaný scenár a režisér James ... viac »


Unesená a jej väzenkyňa

Unesená a jej väzenkyňa

15.02.2018 10:00

To je citát z nového temného psychotrileru Služobnica. Jeho autorkou je Koethi Zanová, ktorú poznajú slovenskí čitatelia už vďaka knihe Zoznam zákazov. Tentoraz však ponúka desivý príbeh zajatia, ktorý vás bude držať v napätí a netrpezlivo budete otáčať stránku za stránkou. viac »


Zuzana Mauréry o filme Tlmočník: „Mať pána Menzla za otca bolo rozkošné“

Zuzana Mauréry o filme
FotoVideo

14.02.2018 16:00

„Edita je svojská dcéra svojho už trošku nevyspytateľného otca,“ hovorí o najnovšej filmovej postave úspešná „Učiteľka“ Zuzana Mauréry, ktorú režisér Martin Šulík obsadil do filmu Tlmočník po boku legendárneho oscarového režiséra Jiřího Menzela. Ten v novom filme stvárnil titulnú postavu asketického tlmočníka Aliho. Obľúbená herečka sa však tešila ... viac »


Nastúpi do vlaku a zmení jej život

Nastúpi do vlaku a

14.02.2018 13:00

Nádherný príbeh o priateľstve a láske. O vernosti i nádeji. O tom, že hoci si niečo dokonale naplánujete, môže do vášho života vstúpiť ktosi, kto poprehadzuje všetky vaše priority a plány. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.