Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Kultúrne podujatia

Jiří Macháček exceluje v ďalšom filme režiséra Hřebejka

Dezertér

Dezertér

FotoVideo
pred 30 minútami

DEZERTÉR, v poradí druhý film z trilógie ZÁHRADNÍCTVO režiséra Jana Hřebejka a scenáristu Petra Jarchovského, rozpráva príbeh mužov, ktorí nasadzovali životy v boji za slobodu. Prežili vlastnú smrť, aby znovu čelili strate nádejí, v ktoré verili, a ku ktorým sa utiekali. Každý z nich sa snaží znovu nájsť domov. DEZERTÉR je tragikomický dramatický príklad ... viac »

Talent na vraždenie

Talent na vraždenie

26.07.2017 09:00

Zmizla. Nikto nevedel kam a prečo. Bola to jedna z najväčších záhad moderných čias. Agatha Christie jednoducho zmizla.Jej manžel sa dopustil nevery, 3. decembra po hádke zmizla a po desiatich dňoch ju našli v istom hoteli v Harrogate. Čo sa však dialo počas tých desiatich dní? viac »


Najštýlovejší film leta: Baby Driver prichádza do kín

Najštýlovejší film leta: Baby

25.07.2017 09:00

Filmový mix benzínu a hudby, rýchle autá a Jamie Foxx s Kevinom Spaceym ako záporáci. Baby Driver je príbehom hudbou posadnutého mladíka menom Baby (Ansel Elgort), ktorý robí šoféra bankovým lupičom. Keď sa zamiluje do čašníčky Debory (Lily James), chce dať zbohom kriminálnej minulosti a začať nový život so ženou svojich snov. Jeho šéf Doc (Kevin Spacey) ... viac »


Nechajte sa rozpáliť spaľujúcou vášňou

Nechajte sa rozpáliť spaľujúcou

25.07.2017 07:00

Čo všetko ste ochotní urobiť pre peniaze? A pre záchranu svojich najbližších, ktorých milujete? viac »


Brutálna smrť mladej speváčky

Brutálna smrť mladej speváčky

24.07.2017 09:00

Sľubnú mladú speváčku nájdu v lese brutálne zavraždenú s vyrezaným hrtanom. Vrah položil na jej telo starožitnú hraciu skrinku. Vyšetrovateľom sa vidí záhadná uspávanka, ktorú prehráva povedomá, nik ju však nevie zaradiť. viac »


Spoliehať sa na osud či aktívne hľadať partnera?

Spoliehať sa na osud

23.07.2017 16:00

Uverili sme tomu, že “ON/ONA príde, keď to najmenej čakáme”. Že zasiahne osud, nejaká vyššia moc, ktorá nás dá dokopy, keď bude ten správny čas a budeme na to pripravení. Je to však naozaj tak? Stačí iba žiť svoj život, pracovať, robiť veci tak, ako doteraz a čakať, že narazíme na toho nášho vysnívaného partnera? viac »


Kniha, na ktorej si naozaj pochutíte

Kniha, na ktorej si

22.07.2017 21:00

Kniha plná zvratov, humorných situácií, pri ktorých sa budete držať za brucho, a napokon i nečakaného rozuzlenia, na ktorej si naozaj pochutíte. viac »


Prečo niektorí oplývajú bohatstvom a iní chudobou!

Prečo niektorí oplývajú bohatstvom

22.07.2017 13:00

Je bohatstvo v dnešnej dobre rozdelené spravodlivo? Určite nie. Ako teda vyzerá kapitál v 21.storočí? Odpoveď na to sa pokúsil dať francúzsky ekonóm Thomas Piketty, jeden z najvýznamnejších odborníkov na dôchodkovú a majetkovú nerovnosť. Predsavzal si, že napíše knihu nielen pre odborníkov, ale bude „čitateľná“ aj pre tých, čo nemajú odborné vzdelanie. viac »


Nechajte sa zlákať hitom leta a zdravého životného štýlu aj vy!

Kniha Zelené Smoothie

21.07.2017 13:00

Spracovaná strava, fastfood, stres a prepracovanosť vás nútia jesť rýchlo a čokoľvek, čo vám príde pod ruky. Váš pokrm má tak veľmi ďaleko od toho nutrične vyváženého. Stáva sa aj vám, že na prvý pohľad nie ste chorý, ale trpíte napríklad bolesťami hlavy, nespavosťou, nevoľnosťou a únavou? Práve toto sú dôsledky nevhodne volenej stravy. Kniha Zelené ... viac »


Na knižných pultoch bestseller Posledný skutok z lásky

Na knižných pultoch bestseller

21.07.2017 11:00

The Sunday Times Bestseller už aj na Slovensku! Skutočný príbeh Cathy Rentzenbrink a jej brata Mattyho, ktorý získal mnoho prestížnych ocenení. viac »


Aká je tá pravá nevinná skutočná láska?

Kniha Nesmieš ma milovať

20.07.2017 21:00

K obdobiu dovoleniek neodmysliteľne patrí aj dobrá kniha. Milovníkom romanticko-dramatických príbehov odporúčame siahnuť po knihe Moniky Wurm. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.