Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Kultúra

On, ja a láska

Kniha Len nie láska nebeská

Kniha Len nie láska nebeská

pred 14 hodinami

Láska dokáže poriadne prekvapiť. A nielen tých, čo nie sú pripravení. viac »

Neviete, akým darčekom na Vianoce potešiť babičku či dedka ? Toto je krásny darček pre oboch!

Knihy Babička, rozprávaj, Dedko,
Foto

14.12.2017 09:00

Sú to dve knihy, ale nie obyčajné. Už dva roky je o nej vždy pred Vianocami obrovský záujem. Možno podobné publikácie poznáte u detí – na uchovanie spomienok na prvé mesiace a roky života. Ale toto je novinka, ktorá teraz vychádza aj v slovenčine. A ide vlastne o obchodný zázrak: predávajú sa knihy, hoci ešte nie sú napísané Knihy pre uchovanie spomienok. viac »


Domina je provokatívnejšia ako Maestra

Kniha Domina

13.12.2017 21:00

Judith Rashleighová to dokázala! Teraz žije luxusným životom v nádherných Benátkach, kde si pod menom Elisabeth Teerlincová otvorila vlastnú galériu. Konečne sa môže zastaviť, tešiť sa zo života, pre ktorý dokonca vraždila, a nebyť večne na úteku. Už má naozaj všetko – peniaze, životný štýl i garderóbu, o akej vždy snívala, nehovoriac o záujme ruského ... viac »


Ako vyzerá vianočný stromček knihoverta?

Ako vyzerá vianočný stromček

13.12.2017 19:00

Viete, kto je to knihovert? Výnimočný človek s umeleckou a kreatívnou dušou. Knihoverti sú inteligentní ľudia, ktorí milujú príjemnú atmosféru a sviatky sú pre nich ďalšou príležitosťou k pohodovému oddychu. viac »


Ako nakupovať a rozmýšľať o jedle inak?

Kniha Moderné Paleo za

13.12.2017 13:00

Nijaká diéta nefunguje. Čím skôr sa s tým zmierite, tým menej sa budete trápiť. Držaním diéty môžete dosiahnuť zníženie hmotnosti, ale výsledok sa stratí, len čo sa vrátite k predchádzajúcim návykom. viac »


Potešiť na Vianoce nie je ťažké alebo ako vyčarovať vianočný úsmev na tvári?

Potešiť na Vianoce nie

13.12.2017 11:00

Vianoce: nádherné obdobie, ktoré väčšina z nás prežije v pokoji so svojou rodinou. Vianočné oplátky, med, kapustnica alebo šošovicová polievka, ryba a nekonečné debaty s tými, ktorých milujeme. To je to, na čo sa celý bežný rok tešíme. viac »


Viete, kto je to knihovert? Možno aj vy máte doma jedného! A týmto ho na Vianoce môžete urobiť šťastným!

Kolekcia Som knihovert

12.12.2017 13:00

Introvert alebo knihovert? Kto sú vaši najbližší? Či je jeden alebo druhý, je tu vysoká pravdepodobnosť, že miluje knihy. Tie odjakživa patria k najobľúbenejším vianočným darčekom. Ten pocit, keď si pod stromčekom nájdete svoju obľúbenú knihu (alebo ešte lepšie knihy), je na nezaplatenie. Poďte teda spolu s nami zistiť, akými črtami sa vyznačuje knihovert. :) viac »


Klub náhradných dedičov

Klub náhradných dedičov

12.12.2017 11:00

Pôvabná regentská romanca Neskrotný dedič vás zoberie do Klubu náhradných dedičov v Anglicku začiatkom 19.storočia. Pokračuje tak najnovšia séria obľúbenej autorky Elizabeth Michelsovej, od ktorej už vyšiel prvý diel Divoký dedič. viac »


Vianoce 2017 Filipa Tůmu a jeho hostí v Štátnom divadle Košice

Vianoce 2017 Filipa Tůmu

12.12.2017 09:00

Predvianočný čas v Košiciach sa už niekoľko rokov spája aj s jedinečným vianočným koncertom populárneho slovenského speváka a herca Filipa Tůmu v Historickej budove Štátneho divadla Košice. Inak tomu nebude ani v tomto roku a nielen Košičania sa môžu v nedeľu 17. decembra o 19:00 tešiť na Vianoce 2017 Filipa Tůmu a jeho hostí. viac »


Naučte sa aj vy pravidlá a návyky najúspešnejších ľudí

Naučte sa aj vy

11.12.2017 19:00

Tim Ferriss svojou kultovou knihou Štvorhodinový pracovný čas prekonal všetky očakávania, pokiaľ ide o ekonomické publikácie, a stal sa najpredávanejším autorom v mnohých krajinách. A teraz prináša stratégie, pravidlá a návyky miliardárov, ikon a najvýkonnejších osobností na svete. viac »


Máte doma osobu beznádejne zamilovanú do kníh? Darujte jej radosť v podobe knihy!

Máte doma osobu beznádejne

11.12.2017 14:00

Osoba beznádejne zamilovaná do kníh, tzv. knihovert je typická tým, že pocity šťastia a dobrej nálady sa znásobujú množstvom (prečítaných) kníh. Viete si predstaviť lepší vianočný darček pre knihoverta ako je kniha (veľa kníh)? viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?