Nedeľa, 23. júl 2017. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Kultúrne podujatia

Zbavte sa zápalov v tele!

Kniha Zápal – skrytý zabijak

Kniha Zápal – skrytý zabijak

pred 40 minútami

Bolia vás kĺby, cítite sa neustále unavení, nemáte dostatok energie a mávate časté bolesti hrdla? Pravdepodobne máte v tele chronický zápal, ktorý treba liečiť. viac »

Čo sa dozviete v novej knihe Ako ju získať?

Kniha Ako ju získať

11.07.2017 10:36

Kniha Ako ju získať ešte len uzrela svetlo sveta a ihneď vzbudila medzi mužmi a ženami rozruch. O čom ale vlastne konkrétne je? Čo sa v nej všetko dozviete? Je určená len pre mužov alebo si v nej nájdu svoje aj ženy? Pomôže aj vám? Nekupujte mačku vo vreci! Pozrite si, čo všetko do nej jej autor Michal Kopecký na 216 stránkach dal. viac »


Stvorení pre hrdinstvo: takto budete ešte silnejší!

Stvorení pre hrdinstvo: takto

10.07.2017 11:00

Brilantný a fascinujúci príbeh z pera autora bestselleru Stvorení pre beh. Christopher McDougall v knihe Stvorení pre hrdinstvo bravúrne skĺbil príbeh z druhej svetovej vojny so skúmaním fyzických schopností človeka, ktoré vedú k „modernému“ hrdinstvu. Vyskladal obraz človeka, ktorý môže byť pri správnej strave a vhodnom cvičení neskutočne odolný. Popritom ... viac »


Objav, ktorý všetko zmenil.. Dosiahnete, že sa vaše zdravie a život transformujú zvnútra navonok

Objav, ktorý všetko zmenil..

09.07.2017 21:00

Po čom v živote najviac túžite? Po vzťahoch, naplnených láskou? Mať vyriešený nejaký zdravotný problém? Po pokoji? Po úspechu v oblasti, v ktorej sa cítite povolanejšie, než naznačujú vaše výsledky? Po naplnení, ktoré sa dá merať tisíckami rozličných spôsobov? Ako by ste mohli dosiahnuť to ,,niečo´´ , kvôli čomu nemôžete v noci spávať alebo to, kvôli čomu sa vám zrýchľuje pulz? viac »


Naučte sa jesť to, čo vyhovuje vašej vnútornej chémii

Naučte sa jesť to,

09.07.2017 08:00

Tradičné diéty, tie na ktoré ste zvyknutí nefungujú, pretože keď príde na chudnutie, jednoducho neexistuje univerzálny návod pre všetkých. Pretože diéty ponúkajú to, čo pokladajú za ´´zdravé jedlo´´, ale práve v tom je problém, pretože neexistuje univerzálne zdravé jedlo. viac »


Vytvorte si doma správne hygge (+ RECEPT)

Kniha Hygge

07.07.2017 21:00

Hygge v sebe zahŕňa útulnosť a pohodu, srdečnosť, družnosť a spriaznenosť. viac »


Vojna o planétu opíc čoskoro v kinách!

Vojna o planétu opíc

07.07.2017 16:30

Za slobodu, za rodinu, za planétu viac »


Skúste 5 Tibeťanov, budete prekvapení čo sa stane!

Kniha Päť Tibeťanov

07.07.2017 12:00

Séria Päť Tibeťanov vyžaduje iba trochu času a úsilia, dokáže však výrazne zvýšiť nielen fyzickú silu a pružnosť, ale aj duševnú bystrosť. Tí ktorí s jogou iba začínajú, spoznajú oslobodzujúci účinok týchto cvikov na vrodenú energetickú silu ľudského tela a mysle. Pravidelné cvičenie zmierňuje napätie a stres, zlepšuje dýchanie a trávenie. Blahodarne ... viac »


Ignorovanie konfliktov nemá zmysel. Naučte sa konflitky prekonávať!

Ignorovanie konfliktov nemá zmysel.

06.07.2017 19:00

Život bez konfliktov nie je možný. Všetci sme už čelili konfrontáciám s ostatnými. Do konfliktov sa však dostávame aj sami so sebou. Napriek tomu si treba uvedomiť, že konflikty nie sú len negatívne. Naučte sa ich prekonávať. Objavte metódy ako zvládať ťažké situácie a dostať sa do pohody. viac »


25 najkrajších cyklotrás, ktoré by ste mali určite absolvovať

25 najkrajších cyklotrás, ktoré

06.07.2017 12:00

Chuťovka pre milovníkov dvoch kolies. Najkrajšie cyklotrasy obsahuje 25 najkrajších cyklotrás na Záhorí a v Podunajsku, tipy a zaujímavosti na trasách, profily, itineráre a prevýšenia, mapky so zakreslenými trasami a 134 farebných fotografií. viac »


Ako robiť veci rozumnejšie a lepšie?

Ako robiť veci rozumnejšie

06.07.2017 09:35

Ako byť naozaj produktívny a stihnúť viac v lepšej kvalite? Dá sa to, len treba poznať pravidlá, na ktorých efektivita stojí. Presne tomu sa venuje známy investigatívny novinár Charles Duhigg, ktorý za svoju prácu získal Pulitzerovu cenu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.