Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Kultúra

Labka najlepšieho priateľa

Kniha Môj pes, môj Guru

Kniha Môj pes, môj Guru

17.11.2017 09:00

Hovorí sa, že každý má v živote nejakého učiteľa. Niekoho, kto je mu inšpiráciou, ponaučením, aj pomocníkom. Väčšinou to býva človek, no sprievodcom života sa môže ľahko stať aj zviera. Svojím čistým prejavom a náklonnosťou práve pes zvykne byť oprávnene tým najlepším priateľom. viac »

Ženská verzia Schindlerovho zoznamu

Ženská verzia Schindlerovho zoznamu

27.10.2017 19:00

Skutočný príbeh, ktorý vás rozplače a prinúti zamyslieť sa nad životom. Strhujúci príbeh o Irene Sendlerovej – hrdinke, ktorá sa stala ženskou verziou Oskara Schindlera a zachránila pred smrťou a deportáciou 2 500 detí z nacistami okupovaného Poľska. viac »


Môj pes je môj guru

Môj pes je môj

27.10.2017 15:00

Všimli ste si, ako sa váš pes rozžiari, keď vás vidí? Vždy čaká pri dverách, aby vás privítal, keď sa vraciate domov a šťastne pritom kýva chvostom. Miera jeho vzrušenia zostáva rovnaká bez ohľadu na to, či ste boli preč na týždňových prázdninách alebo iba päť minút, aby ste si z poštovej schránky vybrali poštu. Vždy šteká, ako by ste odišli minimálne ... viac »


Falstaff v košickom divadle v réžii oscarového Jiřího Menzela

Zľava Marek Gurbaľ ako
Foto

27.10.2017 14:00

Prvá operná premiéra sezóny 2017/2018 v Štátnom divadle Košice, ktorou bude v piatok 27. októbra uvedenie opery Giuseppe Verdiho Falstaff na javisku Historickej budovy ŠD Košice, ašpiruje na označenie divadelná udalosť roka v Košiciach. Punc výnimočnosti jej dodáva nielen je prvé uvednie v Košiciach, ale predovšetkým réžia Jiřího Menzela. viac »


Za zlyhanie guľka do hlavy

Kniha Tí, ktoré zlyhali

27.10.2017 11:00

Obľúbená severská krimiséria s policajným psychológom Sebastianom Bergmanom pokračuje piatou knihou. viac »


Nový román Láska, salsa a mojito vás zavedie do exotickej Venezuely

Nový román Láska, salsa

26.10.2017 18:00

Potrebujete sa dobiť slnečnou energiu a máte chuť zopakovať si letné cestovanie? viac »


Séria „Chcem, aby moje dieťa viac čítalo“: Tip číslo 1!

Séria „Chcem, aby moje

26.10.2017 13:00

Július Belan je známy slovenský autor rozprávok pre deti. V týchto dňoch mu vyšla piata knižka Tajomný prípad agenta Bananyho pod záštitou vydavateľstva TAKTIK. viac »


Ako sa dokonalá rodinná idylka môže rozbiť na márne kúsky?

Ako sa dokonalá rodinná

26.10.2017 09:00

Je tu novinka od autora sfilmovaných bestsellerov Správa vo fľaši, Noci v Rodanthe, Milý John ai. viac »


Pokračovanie kultovej hororovej série prichádza do kín

Pokračovanie kultovej hororovej série
FotoVideo

25.10.2017 11:00

V meste za záhadných okolností začnú objavovať mŕtve telá, ktoré nesú neklamné známky krutého mučenia. Pátranie privedie políciu k šokujúcemu odhaleniu. Všetky dôkazy ukazujú totiž na jediného muža – ktorý zomrel pred viac ako desiatimi rokmi.... viac »


Jedného dňa zničí svet!

Kniha Ľavá ruka Boha

24.10.2017 16:00

Poznáte Anjela smrti? Predpovedali mu, že jedného dňa zničí svet. A možno sa mu to podarí... Bola to jedna z najmedializovanejších kníh spred pár rokov. Temný triler o chlapcovi, ktorého tvrdo vychovávajú v útulku spasiteľov. Ich krutovláda, zverstvá a nemilosrdnosť majú jediný cieľ – slúžiť Obesenému spasiteľovi. Medzi chovancami je však jedinečný ... viac »


Desivý balík

Kniha Balík

24.10.2017 11:00

Stala sa obeťou chorého vraha, ktorý svojim obetiam oholí hlavu a potom ich znásilní a zabije. Teraz sa bojí, že "Holič" ju bude hľadať, aby dokonal svoj krutý čin. V hĺbke duše je Emma presvedčená, že si po ňu príde. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?