Nedeľa, 28. máj 2017. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Kultúrne podujatia

Toto sú najkrajšie výlety v Európe

pred 37 minútami

Práve vyšiel 1.diel nového a bohato ilustrovaného sprievodcu po Európe obsahuje pätnásť výletov po európskych mestách a oblastiach v rámci deviatich krajín. Názov je jednoduchý a jasný: Európa – Najkrajšie výlety. viac »

Číta ho minister aj väzni

Číta ho minister aj

13.05.2017 20:00

Jorn Lier Horsta si obľúbili milióny čitateľov. Jeho knihy rád číta aj nórsky minister spravodlivosti, ktorý sa o nich vyjadruje veľmi pochvalne. Dokonca Horstovi posiela každý rok na Vianoce pozdrav, ku ktorému pripíše, že „čítam vaše knihy s veľkou radosťou“. viac »


Bicyklom po Slovensku? Spoznajte najkrajšie cyklotrasy!

Bicyklom po Slovensku? Spoznajte

12.05.2017 19:00

Cyklovýstup na Veľkú Javorinu, Inovec, na Vtáčnik i Kráľovu Hoľu, ale aj Volovec, Eliášovka, či Folkmarská skala. Lahôdka pre milovníkov cyklistiky. viac »


La Traviata v produkcii z Baden Baden na plátnach kín CINEMAX už 29. mája

La Traviata v produkcii

11.05.2017 12:00

Bratislava, 9.5.2017: Obľúbenú La Traviatu uvidia diváci kín CINEMAX už v pondelok 29. mája o 19:00. Hviezdny tenor a režisér Rolando Villazón naštudoval pravdepodobne Verdiho najznámejšie majstrovské dielo pre Festspielhaus v Baden Baden. viac »


Viete, aké sú najčastejšie rodičovské omyly pri výchove detí?

Viete, aké sú najčastejšie

11.05.2017 12:00

Nezvládate svoje deti? Rodičia, najprv je potrebné zvládnuť seba. Kniha (Ne)gramotný rodič – Ako nezlyhať ako rodič je akousi cestou, ako sa stat skutočne dobrým rodičom. Výchova detí začína výchovou rodičov. Kniha je kľúčom k úspechu rodičov. Vaše deti sú vašim zrkadlom – začať je potrebné od seba! viac »


Najlepšie severské krimi a TOP autor

Najlepšie severské krimi a

10.05.2017 19:00

Apríl bol mesiacom severskej detektívky. Fanúšikovia tohto žánru vyberali na www.severskekrimi.sk najobľúbenejšieho severského autora a TOP severské detektívky za rok 2016. Čitatelia navyše hrali o atraktívne ceny – poznávací zájazd do Nórska s CK Bubo, či knižné balíčky podľa vlastného výberu. viac »


Rodičia, viete ako najlepšie porozumieť svojim deťom?

Kniha Ako sa dohovoriť

10.05.2017 17:00

A ako ich správne motivovať? Ako rýchlo a efektívne na učenie? Toto všetko vám napovie kniha od manželov Kopsovcov, autorov metódy Životných máp. viac »


Každý má vraj svojho anjela strážneho. Luci ich má až dvoch

Každý má vraj svojho

10.05.2017 14:00

Boj anjelských síl sa začína. Film PÁD vznikol podľa populárnej knižnej predlohy americkej autorky Lauren Kate, ktorej séria kníh Anjeli so štyrmi rozdielnymi poviedkami Pád, Súženie, Vášeň a Vykúpenie bola preložená do tridsiatich jazykov a celosvetovo zožala obrovskú úspech. viac »


Najnapínavejšie experimenty pre deti: Objavovanie všetkými zmyslami!

Najnapínavejšie experimenty pre deti:

09.05.2017 12:00

Sú vzrušujúce, zábavné a úplne bezpečné. viac »


Môže naša myseľ naozaj liečiť naše telo?

Kniha Myseľ ako liek

08.05.2017 19:00

Myšlienku týkajúcu sa liečivých myšlienok môžu niektorí považovať za kontroverznú téma. Avšak kniha Myseľ ako liek ukazuje, že naše subjektívne myšlienky, emócie a presvedčenia môžu mať veľmi priaznivý dopad na naše zdravie. viac »


Niekto ju chce zabiť. Ale prečo?

Kniha Tri oriešky pre

08.05.2017 09:00

Úspešná autorka detektívnych románov Broňa s dobre naštartovanou spisovateľskou kariérou nečaká, že jej život začne hádzať nejaké polená pod nohy. Zrazu však príde o prácu a rozpadne sa jej manželstvo. Bronislava sa dostáva do kolotoča nepredstaviteľných udalostí, ktoré by možno neustáli ani hrdinovia z jej románov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!