Piatok, 24. marec 2017. Meniny má Gabriel, zajtra Marián.

Kultúrne podujatia

Vražedná zoznamovacia aplikácia

Kniha Smäd

Kniha Smäd

pred 12 hodinami

Veľmi obľúbená a využívaná zoznamovacia aplikácia Tinder sa stala nástrojom smrti. Vďaka nej vraždí brutálny zločinec a neštíti sa ničoho. Dokonca si z krvi jednej z obetí pripraví smoothie...Bloody Ewa, podľa jej mena. Jediný, kto ho môže dostať, je detektív Harry Hole. viac »

Svet, kde vládnu muži

Kniha Prevtelenie

pred 19 hodinami

Do zabudnutého írskeho kraja akoby moderné časy ešte nedorazili. A predsa sa oň mnohí začali zaujímať. K O’Donnellovcom prichádzajú ľudia z celého Írska, ba i z cudziny, aby si obzreli ich jedenásťročnú dcéru Annu, ktorá už niekoľko mesiacov nič nezjedla a tvrdí, že žije z manny nebeskej. Všetci sú presvedčení, že je to zázrak... viac »


Scarlett Johansson v Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

pred 21 hodinami

Kultová japonská anime Ghost in the Shell sa stala základným inšpiračným pilierom pre legendárnu trilógiu Matrix. Teraz prišiel čas na to, aby sama zažiarila na filmovom plátne. Využila na to režiséra Ruperta Sandersa a hlavne Scarlett Johansson. Akčné sci-fi Ghost in the Shell sa Vám predvedie v plnej paráde už od 30. marca. viac »


Nazrite do svojho vnútra a nájdite porozumenie skrytých motívov

Nazrite do svojho vnútra

pred 22 hodinami

Už ste si niekedy prekvapene položili otázku: „Prečo to vlastne robím?“ Ale v súvislosti s niekým iným ste sa pýtali – Prečo tak koná? Čo ho k tomu vedie? Ak vás zaujíma, čo sa skrýva za naším konaním a prečo reagujeme tak ako reagujeme, začítajte sa do publikácie Skúška životom. Výnimočná kniha pre každého, kto dychtí po porozumení skrytých motívov, ktoré utvárajú náš život. viac »


Budete mať hriešne fantázie!

Kniha Hriešne fantázie

včera o 16:00

Po románe Hriešna túžba pokračuje sága rodu Knightovcov ďalším očarujúcim príbehom, ktorý je ako stvorený pre milovníkov dobrodružstva a romantiky. Tajomná kráska objaví v náručí odvážneho dôstojníka vášeň, ktorá rúca všetky prekážky... viac »


Poctivé vývary pre viac energie, menej kíl a zdravé črevá

Kniha Liečivé polievky

včera o 14:00

„Múdri ľudia už nepijú kolu,“ hovorí známy odborník na výživu, Walter Willet z Harvardu. Tak je. A dá sa to vynikajúco doplniť: Múdri ľudia jedia polievku. Polievka je čistá životná filozofia. V hrnci sa nachádza tradícia. Sila. Fantázia. Veľká dávka zdravia. A ešte... – vôľa niečo zmeniť. Urobiť niečo dobré pre telo a dušu. viac »


Skryté zlo

Skryté zlo

včera o 13:00

Do kín prichádza mrazivý horor o temnej bytosti, ktorá núti ľudí konať hrôzostrašné veci. Jej meno sa nesmie vysloviť... viac »


Viete ako hovoriť so svojimi deťmi, aby sa lepšie učili?

Viete ako hovoriť so

včera o 11:00

Po viac ako dvadsiatich rokoch učiteľskej praxe, keď som bol v dennom kontakte s nedisciplinovanými žiakmi, ma veľmi prekvapilo, koľko nových možností krotenia potomkov ste rodičom ukázali,“ napísal jeden učiteľ z Michiganu. Práve o tom sú metódy dvoch uznávaných odborníčok, ktoré radia dospelým, ako komunikovať s deťmi, aby nám viac dôverovali, aby ... viac »


Trendy tipy a rady ako byť šik za každých okolností!

Trendy tipy a rady

21.03.2017 13:00

Každá z nás pozná ten pocit, keď nevie, čo si má vybrať z preplnenej skrine. Podliehame módnym trendom, každú sezónu si kupujeme nové oblečenie, topánky a kabelky. Napriek tomu skutočné čaro vychádza z jednoduchosti, a ako veľmi dobre vieme, kvalita je dôležitejšia ako kvantita. viac »


Moderné triky, ako dosiahnuť úspech

Moderné triky, ako dosiahnuť

21.03.2017 10:30

Už ste sa niekedy cítili vinní za to, že ste nestihli ísť do fitka? Konečne sa ste sa naučili základy meditácie a potom ste s tým skončili? Ľutujete, že netrávite dosť času so svojimi deťmi, partnerom, priateľmi alebo starnúcimi rodičmi? viac »


Savoy Gallery - podmanivý svet umenia v srdci Bratislavy

Savoy Gallery - podmanivý

20.03.2017 09:00

Príjemne strávené nedeľné popoludnie, krátky únik počas hektického dňa alebo len zastávka počas prechádzky v meste – návšteva galérie dokáže akúkoľvek udalosť povzniesť na inú úroveň. Len si to predstavte – prechádzka medzi umeleckými dielami, inšpirácia a nové podnety spôsobia, že aspoň na chvíľu zabudnete na bežné starosti a naplno sa oddáte sile, ktorá sála z tvorby umelcov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!