Utorok, 31. máj 2016. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Kultúrne podujatia

Najlepšie recepty na grile

pred 2 hodinami

Grilovanie na záhrade, v parku, či v lese na vyhradenom mieste má vždy svoje čaro. Či už grilujete mäso alebo zeleninu. Ak milujete burgery a steaky, tieto dve knihy sú pre vás ideálnym tipom. viac »

37 sekúnd bola mŕtva

37 sekúnd bola mŕtva

pred 3 hodinami

V deň, keď sa mi narodil syn, som zomrela. Mala som videnia, že sa to stane, ale nikto mi neveril. Ešte neuveriteľnejšie je však to, čo som videla, keď som bola klinicky mŕtva… Takto začína svoju knihu Stephanie Arnoldová s príznačným názvom 37 sekúnd. Presne toľko bola na „druhej strane“ a zažila neuveriteľné veci. Pritom Stephanie nie je nejaká pomätená ... viac »


Varovanie: Rozvoj osobnosti môže radikálne zmeniť váš život.

Varovanie: Rozvoj osobnosti môže

pred 22 hodinami

Možno patríte k tým, čo si dávajú otázky: Ako myslia úspešní, ktorých chýb by sme sa nemali dopúšťať, ako navrhnúť a iniciovať zmenu, ako spolupracovať s rozdielnymi ľuďmi? Ak ste rozmýšľali nad týmito otázkami, tak práve pre vás sme vybrali 3 knihy na základe osobných skúseností, v ktorých nájdete vysvetlenia na príkladoch zo súkromia i z pracovného ... viac »


Vilo Habo. Najlepšie recepty z TV šou

Vilo Habo. Najlepšie recepty

včera o 13:00

Špeciality z rýb, chutné polievky, cestovinové prekvapenia, to najlepšie z mäsa, sladké pokušenie, aj dobroty na slano. V novej knihe Vilo Habo špeciál nájdete 70 zatiaľ nezverejnených receptov nielen od obľúbených Habovcov, ale aj od slovenských celebrít, napríklad Kristíny Farkašovej, Mariána Miezgu, Jozefa Vajdu, kapely Hex či komičky Evelyn. viac »


Pod týmto mužom si užijete!

Pod týmto mužom si

včera o 00:00

Dnes som v sebe horko-ťažko našla silu, aby som išla do práce. Od môjho stretnutia s ním uplynulo päť dní. Päť dní plných agónie, prázdnoty a vzlykania. Keď som zatvorila oči, zakaždým som ho uvidela – mihajúce sa obrazy sebaistého, krásneho muža, ktorý si ma podmanil, sa striedali s obrazmi prázdneho, urážlivého a opitého tvora, čo ma zničil. Bez neho ... viac »


Ako rozpáliť plameň lásky vo svojom vzťahu?

Ako rozpáliť plameň lásky

včera o 21:00

Ak ste unavení zo svojej minulosti, pochybujete o vlastnej hodnote, hľadáte dôvod opakujúcich sa zlyhaní vo vašom živote, vieme, kde nájdete odpovede na vaše otázky. A čo je najdôležitejšie, nájdete i pocity, ktoré tak dlho spočívali potlačené hlboko vo vašom vnútri. Pustite sa do vzrušujúceho dobrodružstva, na konci ktorého vás čaká naplnenie, pochopenie, ... viac »


Po čom ženy túžia?

Po čom ženy túžia?

včera o 19:00

Po čom ženy túžia? A čo sú ochotné pre svoje túžby urobiť? To je základná otázka, na ktorú by hlavne muži radi poznali odpoveď. Autorka bestselleru Zlatokopka, Lucia Sasková, prichádza s odpoveďami v knihe Nebezpečná, ktorá je rovnako čítavá, pútavá a určite vás nesklame. viac »


Sám sebe lekárom

Sám sebe lekárom

28.05.2016 21:30

Keď dlhodobo nezdravo žijeme, telo reaguje takzvanými stresovými odpoveďami, ktoré spočiatku vnímame len ako tichý šepot: búšenie srdca, bolesti hlavy, poruchy spánku ap. Táto kniha vás možno zastaví a vy sa spýtate – je všetko naozaj v poriadku? Možno by som mal/a čosi zmeniť... viac »


Aké je tajomstvo Feng šuej? Vietor a voda pre harmonický domov

Aké je tajomstvo Feng

28.05.2016 15:00

Čínske slovo Feng v doslovnom preklade znamená vietor, šuej je čínsky výraz pre vodu. Myslí sa tým, že všetko, čo nás obklopuje, je tvorené z tečúcej energie. V taoizme, ktorý je základom umenia feng šuej, sa feng šuej označuje za umenie a vedu o harmonickom živote ľudí s prostredím a prírodou. viac »


2 rady pre Detox

2 rady pre Detox

28.05.2016 11:00

Niektoré dni sú mimoriadne stresujúce, stále ste v pokluse, vybavujete množstvo vecí a takmer nemáte čas na seba. A už vôbec nie na nejakú zdravú stravu, či správny životný štýl. Priznajte – ako často je toto obraz vašich dní? Možno častejšie, ako by ste si želali, však? viac »


Vaša duša túži byť milovaná. Vami…Cesta za sebapoznaním

Vaša duša túži byť

27.05.2016 17:00

Kniha Šlabikár Šťastia 2 sa zameriava na sebapozorovanie ako spôsob spoznania a čistenia sa. Autor sa v novinke upriamil aj na vzťahy - na dôležitosť komunikácie, eliminovanie sporov a hádok. Príde aj na riešenie následkov ohovárania, závisti, vzniku chorôb a skrytého pocitu viny s následkom karavany bolestí. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Zahraj si poker úplne zadarmo s priateľmi alebo s hráčmi z celého sveta.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.