Štvrtok, 23. február 2017. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Kultúrne podujatia

Teroristická sieť a smrtiaca odplata

pred 11 hodinami

Je tu nový strhujúci triler z populárnej série Daniela Silvu. „Čierna vdova je triler, ktorý budete čítať so zatajeným dychom. Šokujúco jasnozrivý román, odrážajúci zložitosť dnešného sveta. Silva opäť dokázal, že vie po novom spracovať známe témy a vdýchnuť im nový život,“ napísal prestížny Publishers Weekly. viac »

Pátracia séria s čarovným perom

Pátracia séria s čarovným

pred 13 hodinami

Nová hravá séria pre malých detektívov. Zošitové knižky v sebe spájajú dobrodružstvo, pátranie a interaktivitu. Základom je komiksový príbeh ako Ukradnutý obraz, Topánky múmie, či Panika na farme. Plnofarebný komiks s úlohami na každej strane. Ku knižkám je pribaľované svietiace pero s neviditeľným atramentom. viac »


Tri ženy = matky, ktoré prežili vo svete, ktorý chcel ich smrť!

Tri ženy = matky,

pred 20 hodinami

Slovenka Priska, Češka Anka a Poľka Ráchel. Tri múdre a vzdelané ženy, ktoré nadovšetko milovali svojich manželov. Ženy, ktoré mali svoje sny a túžby. Ženy, ktoré v zlomku skundy prišli o všetko len preto, že sa narodili židovskej matke. viac »


Pes, ktorý spieva, nehryzie

Pes, ktorý spieva, nehryzie

pred 23 hodinami

Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a … Animovaná komédia BODI: PSIA SUPERSTAR prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo! viac »


Introverti: ľudia plní nápadov! Nepodceňujte ich!

Introverti: ľudia plní nápadov!

včera o 21:00

Spoznáte ho podľa toho, že radšej počúva, ako hovorí, uprednostňuje prácu osamote než v skupine, je zamyslený, často uzavretý. Väčšina z nich však predstiera, že je niekým úplne iným, a to extrovertom. viac »


Znásilňovanie, krvavé bitky chlapcov i dievčat sú ich životoch bežnou súčasťou každého dňa!

Znásilňovanie, krvavé bitky chlapcov

včera o 12:00

Kniha Redi Tlhabi Africká láska je skutočným príbehom utrpenia afrického dievčaťa, ktoré by v tomto storočí vo svete už nemalo mať miesto... Príbeh jedenásťročnej Redi sa začína v Sowete pri juhoafrickom Johannesburgu. Od útleho veku je vystavená násiliu, ponižovaniu rovnako tak, ako jej rovesníčky a kamarátky. viac »


Baba Jaga je späť, prichádza John Wick 2!

John Wick

včera o 10:00

V ďalšom pokračovaní hitu z roku 2014 sa legendárny nájomný vrah John Wick (Keanu Reeves) musí opäť vrátiť do služby. Potom, ako sa porátal s bandou, ktorá mu zabila psa, John opustil krvavý biznis a venuje sa oprave svojho milovaného Mustangu 1969. Získal ho späť po šialenej naháňačke ulicami New Yorku od ruskej mafie, ktorá mu ho ukradla. viac »


Keď všade navôkol počuť len nárek smrti a vojna ničí životy, jediným únikom je viera

Kniha Svetlo, ktoré nevidíme

včera o 09:00

Píše sa rok 1939. Hitler už pripravuje hrozivý plán, v ktorom niet miesta pre ľudskosť. Povráva sa, že vojna je predo dvermi. Sú to len klebety. Obyčajné slabošské reči, ktorým len tak niekto neuverí. viac »


Čistenie kostí a kĺbov: čo to je a pre koho je určené?

Čistenie kostí a kĺbov:

19.02.2017 19:00

Stále sa píše len o očistení organizmu, ale čo si tak prečistiť kosti a kĺby? Je ťažké nájsť človeka, ktorý by netrpel ich bolesťami. Je jedno, čím kto trpí, pretože tieto problémy môžeme nazvať jednoducho reumatizmus, artróza alebo osteoperóza. viac »


Prečo priberáme a prečo sme chorí?

Prečo priberáme a prečo

19.02.2017 13:00

V stravovaní prevláda množstvo mýtov a je zložité vyznať sa v nich. Ak chceme pochopiť, ako funguje náš metabolizmus, z akého dôvodu priberáme a prečo nás prenasledujú zákerné choroby, určite by v domácnosti nemala chýbať slovenská kniha Moderné paleo. viac »


Ako sa zbaviť neželaného nápadníka?

Ako sa zbaviť neželaného

18.02.2017 16:00

Lucy má ostrý jazyk, ktorého sa desia všetci džentlmeni, no zároveň srdce zo zlata. Zosnuje dokonalý plán, aby najlepšej priateľke Cassandre pomohla zbaviť sa neželaného nápadníka, vojvodu z Claringdonu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.