Štvrtok, 8. december 2016. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Kultúrne podujatia

Šesť zakopaných mŕtvych tiel

Kniha Hrob v horách

Kniha Hrob v horách

pred 6 minútami

Práve vyšiel špičkový švédsky triler Hrob v horách od dvojice úspešných autorov Hjorth-Rosenfeldt o nezvyčajnom kriminálnom psychológovi Sebastianovi Bergmanovi a jeho kolegoch z kriminálky Riksmord. Pátranie ich zavedie do hôr na severe Švédska. Nájdené pozostatky spočiatku nevyzerajú ako prípad pre vraždárov, no čoskoro sa všetko zmení. A zrazu je ... viac »

Viete si predstaviť život s anjelmi?

Kniha Život s anjelmi

pred 3 hodinami

„Môj život sa radikálne zmenil po roku 2010. Materialisticky založenú ženu, ktorá viedla štyri podnikania naraz, zrazu oslovili anjeli a v priebehu roka jej zmenili život,“ tvrdí Monika Jakubeczová. viac »


Dobrá správa pre najmenších!

Kniha Dobrá správa

pred 6 hodinami

Vianočný príbeh Ježišovho narodenia alebo obrázková biblia pre najmenších. viac »


Tipy na skvelé darčeky pre starých rodičov

Kniha Babička rozprávaj, Kniha

pred 9 hodinami

Sú to dve knihy, ale nie obyčajné. Už dva roky je o nej vždy pred Vianocami obrovský záujem. Možno podobné publikácie poznáte u detí – na uchovanie spomienok na prvé mesiace a roky života. Ale toto je novinka, ktorá teraz vychádza aj v slovenčine. A ide vlastne o obchodný zázrak: predávajú sa knihy, hoci ešte nie sú napísané Knihy pre uchovanie spomienok. viac »


Tajomstvo zlatého pokladu

Tajomstvo zlatého pokladu

06.12.2016 18:00

Píše sa jún 1682. Richtár Vida má plné ruky práce. V Košiciach deň za dňom dochádza k záhadným vraždám obchodníkov a miznú veľké čiastky peňazí v zlate. Aby toho nebolo málo, Thököly chystá útok na Košice, jeho sestra Eva so svojou krásnou spoločníčkou Rhédeyovou už sú v meste a na návštevu sa ohlási aj palatín Esterházy. viac »


Tréning pre rodičov: ako uspať svoje deti?!

Tréning pre rodičov: ako

06.12.2016 16:00

Môže byť knižka pre rodičov a ich deti takým obrovským svetovým hitom? Nestáva sa to, ale pri tejto knižke to platí dokonale. Zajko, ktorý chce zaspať sa stal bestsellerom v mnohých krajinách, predalo sa vyše milióna kusov a teraz vychádza v slovenčine, aby pomohol rodičom uspať ich deti. Naozaj to funguje? pýtate sa? viac »


Návrat do histórie: Ako vzniklo zvonkárstvo a odkedy sa na Slovensku šijú poriadne kožené čižmy?

Kniha Turci v Jelšave

06.12.2016 13:30

Prostredníctvom postáv a hrdinov príbehov z novej publikácie Turci v Jelšave sa vrátite do 16. storočia, keď na Slovensku vyčíňali Turci. viac »


Chceli by ste na vianočnej párty Jennifer Aniston? Máte ju mať!

Chceli by ste na

06.12.2016 10:30

Jediný spôsob ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý NIKDY NIKTO nezabudne! viac »


Dráma jednej noci

Dráma jednej noci

06.12.2016 07:00

Strach, napätie a nebezpečenstvo. Najnovší román od slovenskej autorky Adriany Krištofíkovej Obete noci je nesporne vzrušujúce a zaujímavé čítanie, ktoré vám ponúkne náhľad do životov obyčajných ľudí, ktorí spravili niekoľko zlých rozhodnutí. V tomto pútavom príbehu inšpirovanom skutočnou udalosťou nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. viac »


Každý mesiac s iným mužom

Každý mesiac s iným

05.12.2016 18:00

Mia Saundersová je mladá neúspešná herečka a čašníčka. Potrebuje peniaze. Veľa peňazí. Má len rok na to, aby splatila otcove dlhy istému finančnému žralokovi, ktorý ho ohrozuje a vyhráža sa mu. Presnejšie, Mia potrebuje milión dolárov. viac »


Kto je, dokelu, otec?!

Kto je, dokelu, otec?!

05.12.2016 13:00

Dieťa alebo kariéra? Bridget Jonesová už dospela do veku, keď jej biologické hodiny bijú na poplach. No skôr než si stihne vybrať, či podľahne panike, alebo rezignuje, je odrazu celkom nečakane v tom! Žiadna idylka sa však nekoná. Nebola by to totiž ona, keby išlo všetko ako po masle... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.