Štvrtok, 29. jún 2017. Meniny má Peter a Pavol, Petra, zajtra Melánia.

Kultúrne podujatia

152 FIT receptov pre super postavu

Kniha Z fitka do kuchyne špeciál 2

Kniha Z fitka do kuchyne špeciál 2

pred 4 hodinami

Pozeráte sa na krásne postavy iných ľudí a s povzdychom si vravíte, kedy budete mať aj vy takú? Krásne a zdravé telo nie je otázkou šťastia, ale voľby. Aj vy ho môžete mať, len stačí chcieť pre to niečo urobiť. viac »

Dosiahnite stav, kedy už nie cukor bude kontrolovať vás, ale vy budete kontrolovať cukor

Dosiahnite stav, kedy už

pred 8 hodinami

Prežili veľa rokov prejedaním sa, následnými výčitkami svedomia, trpeli nielen fyzicky, ale aj psychicky. Nakoniec sa im však podarilo nájsť zlatú strednú cestu – cestu stravovania v štýle Nesladím. viac »


Čo sa dozviete v novej knihe Ako ju získať?

Kniha Ako ju získať

včera o 14:00

Kniha Ako ju získať ešte len uzrela svetlo sveta a ihneď vzbudila medzi mužmi a ženami rozruch. O čom ale vlastne konkrétne je? Čo sa v nej všetko dozviete? Je určená len pre mužov alebo si v nej nájdu svoje aj ženy? Pomôže aj vám? Nekupujte mačku vo vreci! Pozrite si, čo všetko do nej jej autor Michal Kopecký na 216 stránkach dal. viac »


Syn slávneho otca kradne luxusné autá!

Syn slávneho otca kradne

včera o 11:00

Scott Eastwood ako autičkár v kino novinke Na plný plyn kradne okrem áut aj ženské srdcia. viac »


Prečo a ako sa zbaviť závislosti od cukru!

Kniha Nesladím

27.06.2017 13:00

Cukor je droga a spôsobuje závislosť podobne ako alkohol, cigarety, hazardné hry, heroín, kokaín...Je tiež jednou z významných príčin mnoho ochorení (cukrovka 2. typu, obezita, srdcovo-cievne choroby,stojí aj za nealkoholovým „stukovatením pečene“ či za kožnými chorobami). viac »


Návod na žiarivú pleť, zdravé trávenie, chudnutie, lepší spánok a menej stresu

Kniha Zdravá a krásna

26.06.2017 21:00

Výživová poradkyňa Jessica Sepelová to zažila na vlastnej koži - točila sa v kruhu neustálych diét a prehnaného cvičenia, ktoré jej ničili zdravie. A to všetko len preto, aby získala svoju vysnívanú postavu. Nakoniec si však povedala a dosť. viac »


Vraždila pre neveru?!

Kniha A teraz ma

26.06.2017 15:00

Hovorí sa, že až keď niekoho stratíte, uvedomíte si, aký dôležitý pre vás bol. „Z detstva nosím v sebe obraz, ako moja matka prišla domov a oznámila mi, že otec má inú ženu,“ spomína si spisovateľka Adriana Macháčová. „Práve tento moment bol pre mňa inšpiráciou pre napísanie môjho najnovšieho románu. Boli to tie temné stránky, ktoré prinášajú prázdne ... viac »


Ignorovanie konfliktov nemá zmysel. Naučte sa konflitky prekonávať!

Ignorovanie konfliktov nemá zmysel.

26.06.2017 11:00

Život bez konfliktov nie je možný. Všetci sme už čelili konfrontáciám s ostatnými. Do konfliktov sa však dostávame aj sami so sebou. Napriek tomu si treba uvedomiť, že konflikty nie sú len negatívne. Naučte sa ich prekonávať. Objavte metódy ako zvládať ťažké situácie a dostať sa do pohody. viac »


Ja, Zloduch 3 už čoskoro v kinách!

Ja, Zloduch 3 už

26.06.2017 09:00

Je dobré byť zlý. Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimoni sú navyše čím ďalej nespokojnejší lebo ich pán už nie je zlý. viac »


Prečo byť príťažlivý pre ženy nestačí?

Kniha Ako ju získať

25.06.2017 21:00

Keď Michal Kopecký oznámil, že príde s novou knihou, ľudia sa ho začali (úplne logicky) pýtať, v čom bude iná ako jeho prvá kniha Príťažlivosť. Jeho odpoveď? „Vo všetkom :)." V týchto dňoch vychádza jeho druhá kniha s názvom Ako ju získať, ktorá začína tam, kde prvá končí. viac »


Vyhrajte knihu Liečivé polievky. Posledné dni na zapojenie...

Kniha Liečivé polievky

25.06.2017 18:00

Je jedno, aký základný vývar pripravíte – zo zeleniny, hydiny, kostí či rýb. Či si ho vychutnáte číry alebo z neho vykúzlite polievku. Výsledkom bude stále pocit šťastia a zdravie na tanieri. viac »


Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?