Utorok, 22. august 2017. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

Kultúrne podujatia

Aký je život so zelenými smoothies?

včera o 13:00

Cieľom tejto knihy nie je určiť diagnózu alebo liečebný postup, ani riešiť váš zdravotný problém či nahradiť lekársku pomoc. Jej cieľom je obohatiť vaše vedomosti. Úplne nový stravovací plán, ktorý vám pomôže začleniť zelené smoothies do každodenného režimu, osvojiť si zdravšie stravovacie návyky a upevniť zdravie. viac »

Láska z nebies: Zmeňte život sebe a vašim blízkym!

Láska z nebies: Zmeňte

20.08.2017 20:00

Všade hľadáme chyby či nedostatky a to v nás prebúdza pocit nespokojnosti s naším životom. Pritom máme možnosť rozhodovať sa a vybrať si. viac »


Keď je lekár príkladom

Keď je lekár príkladom

20.08.2017 13:00

Tí, ktorí ho poznajú, vedia, že vyzerá stále sviežo, stále toho pracovne stíha enormne veľa, disponuje výbornou fyzickou a najmä psychickou kondíciou, čo sa prejavuje takmer vždy dobrou náladou, či veselým pohľadom a tiež ochotou a láskavosťou. A to má už pár rokov po 60-tke.. Reč je o MUDr. Pavlovi Malovičovi, dlhoročnom primárovi kliniky telovýchovného ... viac »


SISSI: Očarujúca a milovaná. Príbeh jej lásky

Kniha Sissi – náhodná

19.08.2017 19:00

Príbeh plný historických detailov a očarujúcich postáv, vďaka čomu ponúka úchvatný pohľad na jeden z najfascinujúcejších panovníckych rodov v histórii. Vrhá tiež nové svetlo na oslnivú habsburskú ríšu a jej očarujúcu a milovanú cisárovnú. viac »


10-te pokračovanie denníka odvážneho bojka už v predaji!

10-te pokračovanie denníka odvážneho

19.08.2017 09:00

Naozaj sa v „starých dobrých časoch“ žilo lepšie? Takúto otázku si dáva smoliar Greg zo svetovo populárnej série Denník odvážneho bojka. viac »


Drsný život bežnej rodiny

Kniha Sklený zámok

18.08.2017 20:00

Život rodiny Wallsovcov s deťmi predstavoval nekonečné dobrodružstvo: sotva sa usadia, už znovu utekajú pred sociálkou a nezaplatenými faktúrami. Matka sa považuje za spisovateľku a maliarku, otec za vedca, ktorý pracuje na vynájdení stroja na zlato a svojim deťom sľubuje veľkolepý sklený zámok… ale často majú prázdnu chladničku, sú nútení kradnúť, ... viac »


Úžasná kniha o čaji

Úžasná kniha o čaji

17.08.2017 12:00

Nová kniha Čaj ponúka všetko, čo by mohlo zaujímať milovníkov tohto nápoja. Autorkou je čajová someliérka Linda Gaylardová, čiže odborník naslovovzatý. Ako tvrdí, „čajový someliér má pomerne náročnú úlohu. Musí presvedčiť konzumentov, že čaj je oveľa viac ako len šálka s čajovým vrecúškom. Čaj v sebe skrýva tajomstvo, históriu, cestovanie, priemysel, ... viac »


Vražedná láskavosť

Láskavosť
Foto

16.08.2017 19:00

Všetko sa začína malou bežnou láskavosťou – Emily požiada priateľku Stephanie, aby vyzdvihla jej syna Nickyho zo škôlky. Tá ochotne súhlasí, veď Nicky a jej päťročný syn Miles sú najlepší kamaráti a radi spolu trávia čas, podobne ako ich matky. Emily si však po syna už nepríde... viac »


Kristína Farkašová a najlepší rok jej života

Najlepší rok tvojho života
Foto

16.08.2017 12:00

"Najlepší rok môjho života je tento,“ tvrdí známa herečka a moderátorka Kristína Farkašová. viac »


Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson si idú po krku

Ryan Reynolds a Samuel
FotoVideo

15.08.2017 10:00

Takmer každý, s kým prišiel notorický zabijak Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) do kontaktu, by ho najradšej videl mŕtveho. To platí aj pre špičkového telesného strážcu Michaela Bryca (Ryan Reynolds), ktorý zhodou okolností dostane za úlohu Kincaida ochrániť ho za každú cenu. Nezastreliť ho hneď na prvom stretnutí mu dá riadne zabrať… viac »


Pomstiteľ, ktorý nemá čo stratiť

Kniha Kalypso

14.08.2017 20:00

„Jo Nesbø a Jørn Lier Horst majú vážneho konkurenta. Z Johnsruda sa rýchlo stáva veľká hviezda nórskej krimi,” napísal Tvedestrandsposten o novinke Kalypso od Ingara Johnsruda. Tento renomovaný nórsky novinár napísal severské krimi, ktoré mrazí a skvele prepája minulosť s prítomnosťou. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.