Sobota, 21. január 2017. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Kultúrne podujatia

Obľúbili si ju milióny ľudí na svete vrátane celebrít...

Kniha Raw pre začiatočníkov

Kniha Raw pre začiatočníkov

pred 15 hodinami

...ako Demi Moore, Madonna, Prince, Gwyneth Paltrow, či Pierce Brosnan. Raw surová strava je viac ako nejaký šalát a určite pri nej nejde o život plný pravidiel a zákazov. viac »

Skvelé rady do života

Kniha Krásne maličkosti

pred 17 hodinami

Knižka Krásne maličkosti vás očarí svojou priamosťou a otvorenosťou, no nechýba jej ani primeraná dávka humoru, bez ktorého by to v živote určite nešlo. Autorka Cheryl Strayedová je americká esejistka a spisovateľka, ktorá sa preslávila knihou Divočina. Tú preložili do 28 svetových jazykov a stala sa predlohou filmu nominovaného na Oscara. viac »


Verdiho Trubadúr sa chystá do kín

Trubadúr

pred 19 hodinami

Január bude v kinách CINEMAX končiť maximálnym kultúrnym zážitkom. Ten čaká na divákov priameho prenosu obľúbenej Verdiho opery Trubadúr. Bez toho, aby museli prekonávať dlhé vzdialenosti si prenos z londýnskej Royal Opera House vychutnajú spolu s tísíckami ďalších divákov po celom svete. viac »


Sú to múdre a silné ženy

Sú to múdre a

včera o 19:00

Tridsiatnička Simona stratila všetko, čo bolo pre ňu dôležité: nečakane jej zomrela matka, vzápätí prišla o prácu a opustil ju dlhoročný milenec. Chtiac-nechtiac zbalila svoj mestský život do kufra a presťahovala sa na vidiek, do starého penziónu uprostred jabloňového sadu, v ktorom vyrastala ona, jej matka, stará mama a rad prababičiek. viac »


Anjeli sú všade okolo nás

Anjeli sú všade okolo

včera o 17:30

Tak znie hlavný odkaz knihy Judith Marshallovej, ktorá si sama vydláždila cestu ku komunikácii s nimi. Judith nie je jasnovidka ani médium, ale, ako sama hovorí, človek s otvorenou mysľou a srdcom. viac »


Zakladateľ: Riskoval, porušoval zákony, menil pravidlá

Zakladateľ: Riskoval, porušoval zákony,

včera o 14:00

Skutočný príbeh muža, ktorý vybudoval impérium menom McDonald´s. Dnes do neho patrí 35.000 prevádzok s rýchlym občerstvením po celom svete. viac »


Skutočný príbeh ženy z koncentračných táborov! Vďaka čomu prežila?

Kniha Tanec s nepriateľom

včera o 12:00

Príbeh o mimoriadne silnej, citlivej a odvážnej žene, ktorá si aj napriek pohnutému osudu zachovala životný optimizmus. Roosje sa v Osvienčime podrobila neľudským experimentom obávaného doktora Mengeleho a v Birkenau prežila aj vďaka tomu, že dávala hodiny tanca nemeckým dôstojníkom, ktorí sa takto po večeroch zabávali. Všetky tie desivé zážitky ju ... viac »


Temné zákulisie politiky

Temné zákulisie politiky

18.01.2017 17:00

Krátky pád je politický triler, ktorý mal hneď po vydaní mimoriadne pozitívne reakcie a kritiky. V decembri 2015 sa stal knihou mesiaca na Amazone aj na Goodreads. Ide o prvý príbeh zo série s Gibsonom Vaughnom. viac »


Leonardo da Vinci? Alebo Michelangelo?

Leonardo da Vinci? Alebo

18.01.2017 12:00

Tento príbeh o zabudnutom súperení Leonarda a Michelangela vás chytí za srdce a budete si ho vychutnávať po poslednú stranu. Dvaja renesanční géniovia, ktorých aj dnes, po vyše päťsto rokoch, obdivuje celý svet. viac »


Jesť alebo nejesť po cvičení?

Jesť alebo nejesť po

17.01.2017 18:30

Každý z vás vie, že bez dostatočného množstva bielkovín svalovú hmotu nevybudujete. Rovnako viete, že bez sacharidov ako dôležitého zdroja energie, cvičenie vo fitness stráca účinok. Pri stravovaní však ide vo fitness o oveľa viac, ako len o získanie „surovín“ na výstavbu a regeneráciu svalstva a rýchlych zdrojov energie. To, čo zjete pred a po tréningu ... viac »


Rodičia, nezbláznite sa z rodičovstva!

Kniha Menej je viac

16.01.2017 19:00

Aj vy máte občas pocit, že vám to ako rodičovi všetko prerastá cez hlavu? Množstvo povinností, starosti v práci a málo času na deti. A ak, tak ste napätí, vystresovaní, niekedy dokonca aj vypeníte, lebo je toho naozaj príliš. Máme pre vás tip – vyskúšajte minimalistické rodičovstvo. Aj pri výchove a starostlivosti o deti totiž platí – Menej je viac. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.