Nedeľa, 22. október 2017. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Kultúra

Nový Nicholas Sparks

pred 8 hodinami

Je tu novinka od autora sfilmovaných bestsellerov Správa vo fľaši, Noci v Rodanthe, Milý John ai. viac »

Čo ho naučil dalajláma?

Čo ho naučil dalajláma?

včera o 17:00

Dlho očakávaná kniha odborníka na religionistiku a prekladateľa Dalailamu Thuptena Jinpu ukazuje, ako súcit dokáže obohatiť náš život. Odvážne srdce je kniha, ktorá ukazuje cestu z utrpenia. Je to kľúč k pevnému zdraviu a efektívny spôsob, ako dosiahnuť naše ciele. V skutočnosti je súcit jedným z najdôležitejších tajomstiev šťastia. viac »


Bájky z ríše zvierat

Kniha Bájky z ríše

včera o 09:00

Ako to bolo s tou žabou a vranou? Kto ukradol chobotnici jej krásu? A prečo sa mocný leopard bojí malého zajaca? Ozaj, a ako havran prinavrátil ľuďom slnko? viac »


V bratislavskej Savoy Gallery sa predstaví charizmatický chorvátsky umelec Matko Trebotić

V bratislavskej Savoy Gallery sa

20.10.2017 10:00

Dovoľujeme si Vás pozvať na vernisáž výstavy jedného z najvýznamnejších chorvátskych umelcov Matka Trebotića (1935), ktorý pod magickým názvom Svetlo a mystický priestor Stredomoria predstaví v Savoy Gallery súbor svojich diel. viac »


Exotická kráska a hĺbavý muž

Kniha Hriešne pokušenie

19.10.2017 16:00

Po románe Hriešne fantázie prichádza finále obľúbenej ságy rodu Knightovcov v podobe strhujúceho príbehu odvážnej princeznej a záhadného Gabriela Knighta, predurčeného stať sa jej záchrancom. viac »


Šialené roky plné násilia a vrážd

Šialené roky plné násilia

19.10.2017 11:00

Veľkolepá kriminálna dráma s prvkami trileru Čierny rok – Vojna mafie rozpráva o vyvrcholení éry mečiarizmu v 90.rokoch. Strhujúco, pútavo, miestami drsne až brutálne. Ide o voľné pokračovanie bestselleru Čierna hra: Vláda mafie. viac »


Čo keby napísala príbeh aj o tebe?

Čo keby napísala príbeh

18.10.2017 13:00

Annabellin život bol vždy dokonalý alebo si to aspoň myslela. Až do chvíle, kým zistila, že je len hlavnou hrdinkou príbehu, ktorý o nej napísala spisovateľka Lucy Keatingová. Je tu novinka Doslova. viac »


Dojemný príbeh štyroch mladých žien

Kniha Apartmán

18.10.2017 11:30

Apartmán. Nový bestseller New York Times od svetovo obľúbenej Danielle Steelovej. Vzrušujúci a zároveň dojemný príbeh štyroch mladých žien, ktoré osud náhodou zvedie dohromady v kritických chvíľach ich života. viac »


Brutálne vraždy bývalých detských špiónov otrasú celou krajinou

Brutálne vraždy bývalých detských

17.10.2017 12:00

Katarína Holetzová novou knihou Svorka odhaľuje temné tajomstvá minulosti. viac »


MY LITLLE PONY už čoskoro na veľkom plátne

MY LITLLE PONY už

17.10.2017 09:00

Všetci fanúšikovia obľúbených poníkov sa dočkali! Už 19. októbra prichádza MY LITTLE PONY VO FILME do slovenských kín. Svoje hlasy postavičkám prepožičali mnohí známi herci a speváci - Kristína Turjanová, Bibiana Ondrejková, Andrea Karnasová, Lucia Hurajová, Mária Čírová, Barbora Švidraňová či Sveťo Malachovský. viac »


Ženská verzia Schindlerovho zoznamu

Ženská verzia Schindlerovho zoznamu

16.10.2017 09:00

Skutočný príbeh, ktorý vás rozplače a prinúti zamyslieť sa nad životom. Strhujúci príbeh o Irene Sendlerovej – hrdinke, ktorá sa stala ženskou verziou Oskara Schindlera a zachránila pred smrťou a deportáciou 2 500 detí z nacistami okupovaného Poľska. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?