Sobota, 29. apríl 2017. Meniny má Lea, zajtra Anastázia.

Kultúrne podujatia

Kniha, ktorá valcuje kníhkupectvá, bude mať krst, ako sa patrí!

Kniha Som idealista

Kniha Som idealista

včera o 15:00

“Vidím svet nie taký, aký je, ale taký, aký by mohol byť.” - to je hlavná myšlienka stránky Som Idealista, ktorá si v posledných mesiacoch získala nielen like-y, ale aj srdcia vyše 80 000 ľudí na facebooku. viac »

Toto je doposiaľ najvýznamnejšia kniha o výžive a zdraví, aká bola spracovaná za ostatných 80 rokov

Kniha Čínska štúdia

včera o 09:00

Zaujímate sa o problematiku zdravia a výživy? Potom by ste nemali prehliadnuť novinku Čínska štúdia. Je to mimoriadne užitočná, vynikajúco napísaná a zásadne dôležitá kniha. viac »


Siahnite po novodobom zdraví v tomto zrýchlenom životnom tempe

Kniha Zdravie - novodobé

27.04.2017 09:00

Predovšetkým si treba uvedomiť jedno! - Svoje zdravie vieme ovplyvniť my sami. Jednoduchá samoliečba posilní náš imunitný systém. Stačí si zapamätať niekoľko základných pravidiel. viac »


Nenechajte sa zabiť antibiotikami!

Kniha Svet prírodných antibiotík

26.04.2017 19:00

Antibiotiká sa dnes predpisujú ako na bežiacom páse. A vy stále veríte, že zaberajú? Že umelé liečivá dokážu vyliečiť rôzne choroby bez vedľajších účinkov? viac »


Krutá rozlúčka

Krutá rozlúčka

26.04.2017 16:00

Michael Connelly je bezpochyby kráľom americkej detektívky. Už v roku 1992 prišiel s detektívom Harrym Boschom v knihe Temná ozvena a získal si milióny fanúšikov na celom svete. Práve vyšla 29 kniha v tejto skvelej sérii Krutá rozlúčka. viac »


Vedieť je dobré. Vedieť všetko je ešte lepšie! Presvedčte sa o tom sami...The Circle

Vedieť je dobré. Vedieť

26.04.2017 15:00

Emma Watson sa v novom sci-fi trileri The Circle ocitne pod permanentným dohľadom Toma Hanksa a vstúpi do kruhu, z ktorého možno nevedie cesta von. Napínavý a miestami desivý príbeh ponúka však znepokojivú otázku - ide v dnešnej dobe stále ešte o žáner sci-fi? Hviezdny Tom Hanks bol z námetu a knižnej predlohy tak nadšený, že sa sám stal jedným z producentov ... viac »


Najlepší duchársky príbeh!

Najlepší duchársky príbeh!

26.04.2017 12:00

Pripravte sa na poriadny duchársky príbeh. Netvor je zver vás zavedie do sveta plného desivej atmosféry, plnej chladu a hrôzy. Dievča s tajomným darom dokáže ako jediné zachrániť osadu pred blížiacim sa nebezpečenstvom. viac »


Nádherná kniha o včelách

Nádherná kniha o včelách

26.04.2017 11:00

Otvorte túto nádhernú bohato ilustrovanú knihu zo sveta včiel a včelárov a zistíte, ako si náš najväčší symbol usilovnosti nažíva vo svojom magickom kráľovstve. viac »


Rodičia, viete ako najlepšie porozumieť svojim deťom?

Kniha Ako sa dohovoriť

25.04.2017 19:00

A ako ich správne motivovať? Ako rýchlo a efektívne na učenie? Toto všetko vám napovie kniha od manželov Kopsovcov, autorov metódy Životných máp. viac »


Jeden z hlavných architektov holokaustu. Strhujúce čítanie

Kniha Diablov denník

25.04.2017 09:00

Diablov denník je výnimočným pohľadom na druhú svetovú vojnu doplnený o strhujúci detektívny príbeh. Autori knihy nielenže pátrajú po zmiznutom súkromnom denníku Hitlerovho „hlavného ideológa“ Alfreda Rosenberga, ale vďaka objavu týchto dlhé roky nezvestných zápisov ponúkajú aj nový pohľad na obdobie nástupu nacistov k moci a na genézu holokaustu. viac »


Televízny právnik a jeho rady pre vás

Kniha Môj domáci právnik

23.04.2017 16:00

Každodenný život prináša situácie, keď potrebujeme rady právnika. Kniha Môj domáci právnik má byť sprievodcom najbežnejšími z nich. Prvou pomocou pri záťažových momentoch, akými sú rozvod, spisovanie závetu, požičiavanie peňazí či poisťovanie majetku. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?