Štvrtok, 25. august 2016. Meniny má Ľudovít, zajtra Samuel.

Kultúrne podujatia

Zdravotné problémy ju prinútili k zmene jedálnička. Zmena stravovacích návykov jej zlepšila stav a dnes radí iným

Obal knihy Lahodne s Ellou

Obal knihy Lahodne s Ellou

pred 2 hodinami

Ešte sa vám do rúk nedostala táto úspešná kuchárska kniha britskej blogerky Elly Woodward s názvom Lahodne s Ellou? Chyba! Autorka knihu napísala na základe vlastných skúseností, keď sa jej zmenou stravovacích návykov podarilo vyriešiť svoje zdravotné problémy. viac »

Neznášajú sa. Až jedného dňa...

Neznášajú sa. Až jedného

pred 5 hodinami

Kim a Harry sú úplné protiklady, ktoré zhodou okolností majú radi tých istých ľudí: Kiminu staršiu sestru Evu a jej malého syna Otisa, ktorému chýba otec. Neznášajú sa, nevedia sa vystáť, až sa to jedného dňa zmení. Alebo predsa len nie? viac »


Jedna z najzaujímavejších žien na svete

Jedna z najzaujímavejších žien

pred 11 hodinami

Je to olympijská víťazka v džude, prvá dáma zmiešaných bojových umení a hollywoodska hviezda. Vo svojej knihe Môj boj, tvoj boj sa zdôveruje so svojou náročnou cestou za slávou a úspechom. Je to inšpiratívna kniha plná energie a odhodlania. A je to žena, ktorá prekvapuje, šokuje a motivuje milióny ľudí na celom svete. Ronda Rousey. viac »


Ako dlho môže zostať človek mladý?

Ako dlho môže zostať

pred 13 hodinami

Veková hranica ľudského života sa na prelome tisícročí predlžuje. Tento trend neustále pokračuje a podľa všetkého vyvráti domnienku, že existuje nejaká biologická veková hranica. Budúce generácie budú žiť asi dlhšie ako 120 rokov. viac »


Božská Florence. Film, ktorý musíte počuť, aby ste uverili. Do kín prichádza 25. augusta

Božská Florence. Film, ktorý

pred 16 hodinami

Hriešne bohatá Florence Foster Jenkins (Meryl Streep) je v roku 1944 na výslní a vrchole newyorskej spoločnosti. So svojím manželom a manažérom v jednej osobe, St. Clair Bayfieldem (Hugh Grant), veľkorysým patrónom klasickej hudby, obšťastňuje mestskú smotánku výberom slávnych operných árií a to vo vlastnom podaní. viac »


POZOR!...tieto strany zaútočia na vaše chuťové poháriky! Doprajte im!

POZOR!...tieto strany zaútočia na

včera o 20:30

Ak si najbližšie položíte otázku: „Čo mám dnes chuť navariť?“, neváhajte a siahnite po kuchárskej knihe Babičkina kuchárka nad zlato. Garantujeme vám, že v nej nájdete viac ako dosť skvelých a zároveň praktických nápadov. viac »


Čudákova dcéra a hrôzostrašné tajomstvo

Čudákova dcéra a hrôzostrašné

včera o 16:30

Kate Mossová je autorkou viacerých svetových bestsellerov ako Labyrint, Hrobka, či Citadela. V románe Čudákova dcéra sa vracia do rodného Sussexu a ponúka mrazivý pohľad do jeho záhadnej, krvavej a romantickej minulosti. Píše sa rok 1912 a v oblasti sa odohrala séria brutálnych vrážd... viac »


Acidobázická rovnováha ako kľuč k lepšiemu zdraviu! Osemdňová kúra na úpravu metabolizmu a veľa iného

Acidobázická rovnováha ako kľuč

včera o 13:00

„Choroby nás nepostihujú ako pohroma z neba, ale vyvíjajú sa z našich každodenných prehreškov proti prírode. Keď sa prehrešky nakopia, nečakane sa to potom prevalí,“ povedal svojho času slávny Hippokrates. viac »


Budete sa smiať, no bude vám aj tuhnúť krv v žilách!

Budete sa smiať, no

22.08.2016 22:30

Rita je mladá žena, ktorá vedie pomerne stereotypný život. Jedného dňa sa rozhodne razantne riešiť dlhoročný problém svojho otca s alkoholom. Nasťahuje ho k sebe domov a lieči ho v domácom prostredí. To však nedopadne dobre a otcova náhla smrť odštartuje sériu rýchlych a prekvapivých zvratov v jej živote. Rita sa rozíde s dlhoročným partnerom a dá sa ... viac »


Veľké malé klamstvá: Rodinné hriechy ukryté pred očami verejnosti

Veľké malé klamstvá: Rodinné

22.08.2016 16:30

Liane Moriartyová prichádza s ďalšou novinkou, ktorá poteší jej stále rastúci počet slovenských čitateľov. Veľké malé klamstvá je pútavá výpoveď o exmanželoch a druhých manželkách, o matkách a dcérach, škandáloch na školských dvoroch a nebezpečných malých klamstvách, ktoré si hovoríme, aby sme prežili. viac »


Ako získať v práci i v živote všetko, po čom túžite! Radí najmocnejšia žena z Wall Street

Ako získať v práci

22.08.2016 13:30

Karen Finermanová patrí k najmocnejším ženám na Wall Street. Je úspešnou investorkou, šéfuje spoločnosti Metropolitan Capital, objavuje sa pravidelne v relácii Fast Money na stanici CNBC a sedí v dozornej rade nadácie Michaela J.Foxa pre výskum Parkinsonovej choroby. Vo svojej knihe Pravidlá úspešnej ženy vás chce naučiť, ako získate v práci a v živote všetko, čo si želáte. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.