Štvrtok, 17. apríl 2014. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Zaujímavosti

TECHBOX 3-4/2014 s až 77 novinkami už v predaji!

TECHBOX 3-4/2014 s až 77 novinkami už v predaji!

TECHBOX 3-4/2014 s až 77 novinkami už v predaji!

pred 11 minútami

Najnovšie číslo TECHBOX 3-4/2014 je plné sedmičiek. Neplánovane. Či už ide o počet písmen názvu časopisu alebo súčet vydania. V aktuálnom TECHBOX 3-4/2014 tak nájdete 77 horúcich noviniek, 47 nekompromisných testov či 7 unikátnych tém. To ale nie je všetko, pretože nechýbajú ani pravidelné rubriky či súťaž o super tablet Lenovo Yoga Tablet 8! viac »

Detská hviezda Marcel Chlpík odporúča školákom túto knihu

Lov na šikanátora zo

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Deti približne od desať rokov sa majú na čo tešiť. Na pulty kníhkupectiev prichádza Lov na šikanátora zo série Exoti. Ide o prvú zo série kníh šitých na mieru školákom. Na Slovensku ju odporúča detská televízna seriálová hviezda Marcel Chlpík. viac »


Hrozivé VIDEO: Kvíliaceho chlapa prešlo metro, stal sa zázrak!

Hrozivé VIDEO: Kvíliaceho chlapa
Video

pred 4 hodinami

NEW YORK - Šokujúce video zachytáva moment, ako vlak v plnej rýchlosti prejde muža ležiaceho na koľajniciach. Desivý okamih zachytil náhodný okoloidúci. Muža sa pokúšali zachrániť iní, no nedokázali ho z koľajníc dostať do bezpečia. Za hrozivého kvílenia vlak muža prešiel. Našťastie prežil. Incident si pozrite na VIDEU. viac »


Hex si akustickú premiéru odkrútil v Bratislave. Pozrite si exkluzívne video!

Hex si akustickú premiéru

pred 4 hodinami

Akustické turné kapely Hex v utorok večer odštartovalo špeciálnym koncertom, na ktorý bolo v predaji len 50 vstupeniek. Vypredali sa za hodinu, ďalšie mohli fanúšikovia získať v súťažiach. Na premiéru nového programu sa tak skutočne dostali len skalní. Tomu zodpovedala aj atmosféra, ktorú sme pre vás zachytili na fotkách aj na skrátenom zázname koncertu. viac »


Kto vás bude sprevádzať veľtrhom práce NDK 2014?

Kto vás bude sprevádzať

pred 5 hodinami

Zakladateľ Európskeho Dialógu, Miroslav Hajnoš a organizátor TEDxBanskáBystrica, Peter Čelko vás prevedú veľtrhom práce Národné Dni Kariéry 2014 viac »


Nemotorný ožran senzáciou internetu: VIDEO ako dôkaz, že alkohol ničí mozog!

Nemotorný ožran senzáciou internetu:
Video

pred 16 hodinami

MOSKVA - Čisté zúfalstvo. O tom, že so zvyšujúcim sa promile v krvi rastie aj naša nemotornosť, nemožno pochybovať. Jasným dôkazom, ba až definíciou ožraleckej neschopnosti je neznámy muž z Ruska, ktorý svojou neúspešnou akciou "plot" pobavil státisíce ľudí a v priebehu niekoľkých dní sa stal internetovou senzáciou. viac »


Dobová FOTOREPORTÁŽ z Černobyľu: Takto to vyzeralo po najhoršej jadrovej katastrofe

Dobová FOTOREPORTÁŽ z Černobyľu:

pred 16 hodinami

ČERNOBYĽ - Nemocnice plné ožiarených ľudí, dekontaminácia, sťahovanie. To bola realita po explózii jadrovej elektrárne Černobyľ v roku 1986, ktorá si vyžiadala evakuáciu a presídlenie približne 200 tisíc ľudí. Počet úmrtí v dôsledku katastrofy sa nedá presne vypočítať, odhady ale hovoria o stovkách až státisícoch. Uvoľnený rádioaktívny mrak zasiahol ... viac »


Osemročná víla opäť šokovala: Pozrite si, ako zaspievala hit z filmu Kill Bill

Osemročná víla opäť šokovala:

pred 17 hodinami

Neprešiel ani mesiac odkedy školáčka Angelina Jordan Astar absolútne ohúrila porotu i divákov televíznej šou Nórsko má talent a následne aj celý svet. Teraz sa jej to podarilo znova - jej prevedenie známej skladby zo soundtracku filmu Kill Bill totiž doslova šokuje. A nielen preto, že ide o film, ktorý je nevhodný pre deti. viac »


Týždenný diétny plán aj pre vás: Schudnite do plaviek bez hladovania

Týždenný diétny plán vám

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Túžite zhodiť pár kíl, ktoré sa na vás nalepili cez zimu? Poradíme vám, ako na to. Nemusíte sa ani nijako trápiť, pretože nepredstavuje výrazné obmedzenia v stravovaní, ani netrvá dlho. Úplne postačí, keď si na ňu vyhradíte aspoň jeden týždeň. viac »


Toto nie je lekár, ale mäsiar: Neuveríte, čo tehotnej žene (†32) odstránil miesto slepého čreva!

Toto nie je lekár,

pred 19 hodinami

ROMFORD - Tehotná Maria prišla s ukrutnými bolesťami do nemocnice. Tam pracoval ešte len tri týždne po štúdiu mladý lekár Yahya Al – Abed, nemal žiadne skúsenosti. Namiesto toho, aby trojnásobnej mladej mame odstránil slepé črevo, vyoperoval jej zdravý vaječník. Maria po niekoľkých dňoch potratila a zomrela. viac »


Británia v šoku: Školáčka (12) porodila dcéru susedovi (13)!

Británia v šoku: Školáčka

pred 20 hodinami

LONDÝN - Celá Veľká Británia, a nielen ona, je v šoku. Tamojšie médiá totiž informovali o školáčke, ktorá sa len vo svojich dvanástich rokoch stala matkou. Otec dieťaťa je o rok starší. To z nich robí najmladších rodičov v krajine. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Shopaholic - Paris

Shopaholic - Paris

Nakupujte v Paríži.Monkey GO Happy Mayhem

Monkey GO Happy Mayhem

Opäť budete musieť rozveseliť opičku.