Piatok, 12. február 2016. Meniny má Perla, zajtra Arpád.

Zaujímavosti

Vytúžená dovolenka po dlhých rokoch ho zabila: Smrť prišla hneď v prvý deň na ležadle

Neil sa z vytúženej dovolenky už nevrátil

Neil sa z vytúženej dovolenky už nevrátil

pred 6 minútami

BIRMINGHAM - Neil tvrdo pracoval a niekoľko rokov nebol kvôli tomu na dovolenke. Koncom leta si chcel konečne dopriať nejaký ten zaslúžený oddych a vybral sa na Ibizu. Chvíle voľna si ale dlho neužíval, hneď v prvý deň totiž bohužiaľ zomrel. viac »

TV tipy nielen pre pánov: Čaká vás bondovka, western aj akcia

TV tipy nielen pre

pred hodinou

BRATISLAVA - Koniec týždňa bude mať tentoraz trochu pánsky „náboj“. V každý z troch večerov ponúknu televízne stanice viaceré akčné lahôdky, ktoré uspokoja tých, ktorí hľadajú vo filmoch napätie na úkor lásky. Zárukou kvality jednotlivých snímkov sú aj hviezdni herci – Jason Statham, Liam Neeson, Vin Diesel, Dwayne Johnson či John Wayne. viac »


TEST, ktorý vám prezradí, čo ste o sebe netušili: Odhaľte tajomstvá vlastnej osobnosti

Ilustračné foto

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Poznanie samého seba by malo byť vašou hlavnou prioritou. Nemôžete si predsa realisticky nastaviť ciele, mať úspešné vzťahy a pokračovať v živote, kým neviete kto ste a čo chcete. Nedostatočné sebapoznanie povedie jedine k zmätku a strate času, keď sa budete snažiť prísť na to, ako by ste sa mali rozhodnúť. viac »


Zo sekundy na sekundu nastane peklo: Vytúžená úľava aj bez pomoci lekára!

Problémy so seknutými krížami

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Príde to vždy nečakané a vždy v tej najnevhodnejšej dobe. Kto už zažil ukrutnú bolesť seknutých krížov zrejme vie, čo je to ostať ochromený. Viete, čo robiť, ak sa takéto niečo prihodí? viac »


O zrak sa treba starať nielen v zime: Vaše oči si pozornosť zaslúžia

O zrak sa treba

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Oči sú najdôležitejším zmyslom, ktorý zabezpečuje plnohodnotné prežívanie. Vedeli ste však, že zima naň kladie zvýšené nároky? Málo svetla, lesklá a namrznutá vozovka, odrazy protiidúcich vozidiel či odraz slnečných lúčov od snehovej pokrývky. To všetko sú bežné zimné situácie, ktoré však môžu mať v dôsledku nedostatočne skorigovaného ... viac »


Toto by si zaslúžila každá matka: FOTO prekvapenia, ktoré mamu troch detí dojalo k slzám

Každá matka by si
Foto

pred 4 hodinami

LONDÝN - Každý sa poteší pochvale, no najväčšiu radosť vždy spraví tá nečakaná. Sarah Bartlettová (37) našla v pošte kartu, o ktorej bola presvedčená, že je oneskoreným blahoželaním k narodeninám. Keď ju však otvorila a prečítala si, čo v nej stojí, dojalo ju to k slzám. Každá matka by raz chcela dostať podobnú poštu. viac »


Podivuhodný svet európskych finančných inštitúcií: Štyri najväčšie hrozby, ktoré veštia krach na periférii únie

Podivuhodný svet európskych finančných

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Napriek správam o celkom dobrých ročných výsledkoch, pokračoval vlani španielsky bankový sektor v nastúpenej jazde smrti. Za posledných 12 mesiacov sa mu podarilo prísť o viac ako pätinu svojej celkovej hodnoty akcií. Doslova sa vyparilo okolo 40 miliárd eur. viac »


Deň svätého Valentína: Legenda o tom, ako vznikol sviatok zaľúbených

Deň svätého Valentína: Legenda

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Deň svätého Valentína, známy aj ako Deň zaľúbených, pripadajúci na 14. februára, je pomocou pre plachých zaľúbencov a tajných ctiteľov. Podľa stáročnej tradície tento výnimočný deň nepripúšťa, aby milovaná osoba vyznanie odmietla, alebo aspoň zaň nepoďakovala. viac »


Priveľa citov: ľudia s tenkou kožou

Priveľa citov: ľudia s

pred 6 hodinami

Myslíte si, že ľuďom s hrošou kožou sa žije ľahšie? Že nepripúšťať si všetko k telu je lepšie? Cítite sa v nevýhode, pretože sa vás všetko dotýka a nedokážete ovládať svoje emócie? viac »


V dome svojej babky narazila na rodinné fotografie: Zostavila rodokmeň a zistila strašnú vec

V dome svojej babky

pred 7 hodinami

SHREWSBURY - Zvedavosť Clare Brownovej z anglického grófstva Shropshire viedla k nečakanému objavu. Pri zostavovaní rodokmeňa totiž zistila pravdu o svojom prapredkovi, odsúdenom zločincovi, ktorý bol deportovaný na druhý koniec sveta. viac »


Volkswagen Tiguan: Očakávaná hviezda

Volkswagen Tiguan: Očakávaná hviezda

pred 8 hodinami

Autá typu SUV sa u nás vždy tešili veľkej obľube. Rovnako to platí pre autá pochádzajúce z nemeckého koncernu Volkswagen. Už to predpovedá novému Tiguanu veľký úspech. Inžinieri vo Volkswagene však nenechali nič na náhodu a neuspokojili sa len so zvučným menom. Preto dostal Tiguan do vienka to najlepšie, čo Volkswagen ponúka. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Euro 2008

Euro 2008

Vyberte si svoj tím a vyhrajte Euro 2008.Meeblings 2

Meeblings 2

Dostaňte oranžové stvorenia do cieľa.