Štvrtok, 28. máj 2015. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Zaujímavosti

Viac slovenskej hudby bude znieť z rádií od apríla 2016

pred 27 minútami

Súkromné rádiá budú musieť od apríla budúceho roka vyčleniť najmenej 20 percent a od roku 2017 najmenej 25 percent vysielacieho času mesačne pre slovenskú tvorbu. V prípade verejnoprávneho rozhlasu to bude najskôr 30 a potom minimálne 35 percent. Takýto podiel má dosiahnuť na každom zo svojich okruhov. viac »

Najlepší cvik, vďaka ktorému nadobudne vaša postava pekné krivky takmer za okamih!

Narovnajte chrbát! Vďaka tomu

pred 57 minútami

BRATISLAVA – Spomínate si na neustále pripomienky rodičov, aby ste sa nehrbili a chodili vystretí? Nešlo len o plané slová! Ak nechcete mať zdeformovanú chrbticu a guľatý chrbát, vyčleňte si pár minút denne na cvik, vďaka ktorému budete vystretí a budete mať krásnu vzpriamenú postavu. viac »


Tragédia krásnej a zdravej dievčiny (†21): Brala lieky, po mesiaci odpadla na schodoch a zomrela!

Tragédia krásnej a zdravej

pred hodinou

TAMWORTH - Keď sa dvadsaťjedenročnej Fallan z Veľkej Británie urobilo zle, myslela si, že je to len krátkodobá nevoľnosť. No jej stav sa neustále zhoršoval, až nakoniec skolabovala a zomrela. Za všetko mohla antikoncepcia, ktorú začala brať len mesiac pred svojou smrťou. viac »


V Banskej Bystrici vyrástol najdlhší vodný vlek: Exhibíciu predvedie úradujúci majster sveta vo wakeboarde!

V Banskej Bystrici vyrástol

pred hodinou

Návštevníci banskobystrického plážového kúpaliska čaká po otvorení novej letnej sezóny v júni niekoľko zaujímavých noviniek. Jednou z nich je najdlhší jednomiestny vlek pre vodných lyžiarov na slovenskom jazere v dĺžke 200 m, ktorý si užijete aj na Festivale TOTO JE LETO. viac »


VIDEO Ruská čašníčka vyškolila dotieravého mladíka: Takú odplatu ste ešte nevideli!

VIDEO Ruská čašníčka vyškolila
Video

pred 2 hodinami

RUSKO - So ženami sa neradno zahrávať, to je už dávno známe, ale zdá sa, že niektorým mužom to stále nedochádza a pokúšajú svoje šťastie. Potom, ale nech sa nečudujú, že dopadnú, ako istý mladík v ruskej reštaurácii, ktorý obťažoval čašníčku. Tá mu dala lekciu, na ktorú určite nezabudne, pretože video s jeho zosmiešnením je ako dôkaz na internete. viac »


Odborník na bývanie: Že športovci a celebrity nemajú vkus? Ich domy hovoria o inom

Travertín

pred 2 hodinami

Byť športovcom na Slovensku je ťažké. Ak ste dobrý, úspešný doma aj vo svete, očakáva sa, že budete prinášať úspechy na „žiadosť ľudu“ a na počkanie. viac »


Zemetrasenia a himalájske osemtisícovky. Čo sa stalo Everestu?

Východ slnka nad Anapurnou,

pred 3 hodinami

BRATISLAVA – V súčasnosti je najvyššie pohorie sveta, Himálaje, spomínané v smutných súvislostiach. Pri ničivých zemetraseniach, ku ktorým došlo pred pár týždňami prišlo o život niekoľko tisíc ľudí. viac »


Relax pre milovníkov cestovania a golfu

Relax pre milovníkov cestovania

pred 3 hodinami

Srdečne Vás pozývame na výnimočný 5. ročník TUI GOLF CUP s nádychom orientu! viac »


Otroctvo je náš životný štýl

Obal knihy Vynález krídiel

pred 4 hodinami

„Dejiny nie sú len fakty a udalosti. Dejiny sú bolesťou v srdci a my si ich opakujeme, kým si nevytvoríme bolesť aj vo vlastnom srdci.“ Táto myšlienka inšpirovala uznávanú autorku bestsellerov Sue Monk Kiddovú k napísaniu dojímavého a mimoriadne silného príbehu Vynález krídiel. viac »


Škandál po Eurovízii a opäť je v tom Rusko: Po fiasku vo finále chce parlament zasiahnuť!

Polina možno doplatila na
FotoVideo

pred 5 hodinami

VIEDEŇ – Tohtoročná spevácka súťaž Eurovízia je za nami a ani tentokrát sa nezaobišla bez senzácie. Tá sa však netýkala hudby, ale politiky. Ani vám to k tejto k mieru sa hlásiacej súťaži akosi nesedí? Nuž, diváci sa postarali o to, že ruský parlament uvažuje o vystúpení z budúcich ročníkov súťaže a založení vlastnej euroázijskej verzie. Dôvodom radikálnej ... viac »


Mladík randil so 17 priateľkami: Nakoniec mu na to prišli, a toto je výsledok!

Mladík randil so 17

pred 5 hodinami

HUNAN - Mnohoženstvo je síce vo väčšine krajín zakázané, ale mať viacero priateliek naraz je už skôr otázkou morálky konkrétneho jedinca. Istý čínsky mladík však asi nemal žiadne výčitky svedomia, keď dokázal vodiť za nos až 17 dievčat a žien. Lož mala ale napokon predsa len krátke nohy a milovníka nielenže zatkli, ale aj obvinili z podvodu. Prišlo ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Terrible Triplets

Terrible Triplets

Zvládnete opatrovať trojičky?Feed Me Moar 3

Feed Me Moar 3

Čas kŕmenia!