Nedeľa, 26. október 2014. Meniny má Demeter, zajtra Sabína.

Zaujímavosti

Putin by bol na ňu hrdý: Najväčšia ruská patriotka je mačka!

Mačka si uctila hymnu s plnou vážnosťou

Mačka si uctila hymnu s plnou vážnosťou

Video
pred 28 minútami

MOSKVA – Je to prvá dáma ruskej zvieracej ríše! Zdá sa, že Putinov tiger má veľkú konkurenciu, lebo elegantná biela „cica“ na videu vzdala hymne svojej vlasti patričný rešpekt. viac »

Pred 49 rokmi vyhrala súťaž krásy: Dnes šokuje svojím vzhľadom!

Apasra Hongsakula z Bankoku

pred hodinou

BANKOK - Ako je možné, že táto žena nestarne? Apasra Hongsakula z Bankoku sa narodila v roku 1947 a o 18 rokov neskôr získala titul Miss Universe 1965. Odvtedy sa takmer nič na jej vzhľade nezmenilo! Vo svojich šesťdesiatichsiedmich rokoch vyzerá úžasne. Ako je to možné? viac »


FOTO premeny, ktorá vám vyrazí dych: Hádajte, čo zmenilo námorníka na nepoznanie!

FOTO premeny, ktorá vám

pred 2 hodinami

ATLANTA - Uplynulých päť mesiacov strávil Gary Sizer zdolávaním Apalačského chodníka, ktorý sa rozprestiera od amerického štátu Georgia až po Maine. Pred niekoľkými dňami zverejnil na internete fotografie, ktoré ho zobrazujú pred a po dokončení tripu. Rozdiel je ohromujúci! viac »


Dievča zo 6E. Pikantný svet kybersexu

Dievča zo 6E. Pikantný

pred 2 hodinami

Už tri roky sa nedotkla človeka. Vyzerá to, ako náročná úloha, ale nie je. Nie, odkedy existuje internet. Internet, ktorý jej umožnil zarábať a zabezpečil všetko, čo by mohla chcieť, výmenou za číslo jej kreditky. Musela zájsť po pár vecí do sveta podsvetia a raz sa rozhodla zabezpečiť si tam zábavné záležitosti ako novú identitu. Používa svoj alias, ... viac »


S Oliverom (22) sa rozišla priateľka, lebo mal malého: S penisom urobil strašnú vec!

Macedónec si odrezal malý

pred 13 hodinami

KOČANI - Dvadsaťdvaročný mladík musel privolať sanitku po tom, ako nedokázal zastaviť krvácanie, ktoré si sám spôsobil. Odrezal si totiž pohlavný úd, len preto, lebo mu kvôli nemu dala frajerka kopačky. Nuž, dalo sa to riešiť aj inak. Bezbolestnejšie. viac »


Prečo majú ženy menšiu chuť na sex? Prekvapí vás, aká je pravda!

Ženy mávajú menšiu chuť

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Dnes nie, miláčik! Keď porovnáme ženy a mužov, čo sa týka sexuálneho libida, nežné pohlavie s mužmi len ťažko drží krok. Prečo vlastne ženy mávajú menšiu chuť na sex? Najnovšia štúdia pozná odpoveď! viac »


Drsný list dcéry (9) rodičom: Stratila som všetky ilúzie, viem, čo ste spravili!

List sklamanej Lexi

pred 15 hodinami

TORONTO - Mnoho detí verí na rozprávkové bytosti a rodičia im to, kým je to možné, nevyhovárajú. No keď nakoniec zistia, že realita je úplne iná, prichádza väčšinou veľké sklamanie. Také zažilo aj jedno dievčatko z Kanady, ktoré v tejto súvislosti napísalo originálny list. viac »


Viceprezident Googlu tajne tromfol Baumgartnera: VIDEO voľného pádu, ktorým prekonal tri rekordy!

Viceprezident Googlu tromfol Baumgartnera

pred 15 hodinami

ROSWELL - Viceprezident americkej internetovej spoločnosti Google Alan Eustace pri svojom piatkovom skoku s padákom prekonal niekoľko rekordov. Päťdesiatsedemročný manažér skočil v špeciálnom skafandri z rekordnej výšky 41 419 metrov, do ktorej ho vyniesol balón plnený héliom. O viac ako dva kilometre tak prekonal aj slávneho Felixa Baumgartnera. viac »


Otcovia tvrdý spánok v noci často predstierajú

Oteckovia majú rôzne výhovorky

pred 15 hodinami

BRATISLAVA - A je to potvrdené. Podľa najnovšej štúdie väčšina oteckov predstiera, že v noci spí, len aby sa vyhli povinnosti postarať sa o plačúce dieťa. viac »


Mladí Nemci sa rozhodne vedia baviť: Ich novú hru chce vyskúšať každý!

Mladíci na videu možno
Video

pred 16 hodinami

BERLÍN - Ľudia už niekedy naozaj nevedia, čo vymyslieť, aby sa zabavili. Vymýšľajú nebezpečné výzvy alebo hlúposti, ktoré sa väčšinou neskončia dobre. Táto partia mladých Nemcov však našla neškodný spôsob, ako sa zasmiať a vďaka internetu svojím sympatickým činom pobavili aj iných. viac »


Miroslav Noga: Od prestížnych projektov až k nálepke stroskotanca

Miroslav Noga

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Herec, humorista, spevák a moderátor Miroslav Noga patril v 90. rokoch 20. storočia medzi vychytených umelcov. Účinkoval v estrádach, divadlách, nakrúcal filmy, seriály, nahrával CD. Aj jeho však zastihla "kríza" a z televíznych obrazoviek sa načas vytratil. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Electro Combo

Electro Combo

Samé svetielka.Gravity Tangram

Gravity Tangram

Naskladajte dieliky do požadovaného útvaru.