Streda, 22. február 2017. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

Zaujímavosti

Oni prakticky spolu sexujú! Poburujúce VIDEO blondínky a falošného trénera jogy

Oni prakticky spolu sexujú!
Video

pred 9 hodinami

LOS ANGELES - Zábery, ktoré boli nakrútené tajne, vyvolali obrovské pohoršenie. Mladík sa vďaka nim dozvedel, že jeho priateľka s ním zrejme nemá úplne čisté úmysly. Keď len uvidíte, čo stvárala v posilňovni s inštruktorom... viac »


Majiteľ sledoval stopy deštrukcie, ktoré nechal pes v byte: VIDEO, z ktorého by vás porazilo

Majiteľ sledoval stopy deštrukcie,
Video

pred 10 hodinami

STOCKPORT - Nemilé prekvapenie čakalo majiteľku ročného psíka. Po príchode domov zažila bielu smršť. Domáci miláčik sa pravdepodobne nudil a tak si našiel zábavu podľa svojho gusta. Najlepší je záver videa, kedy sa pes tvári, akoby sa ho nič okolo netýkalo. viac »


Arabi nakrútili VIDEÁ, nad ktorými ostáva rozum stáť: Lovci UFO hovoria o senzácii

Arabi nakrútili VIDEÁ, nad
Video

pred 10 hodinami

KUVAJT - Lovci UFO sú opäť v pohotovosti. V nedeľu si nad Kuwajtom všimli podivnú svetielkujúcu hviezdu. Trom nezávislým pozorovateľom sa na skorej rannej oblohe podarilo nakrútiť záhadný pohybujúci sa objekt. viac »


Žena prežíva každodenné peklo: Smrdí ako ryba, je ju cítiť už z chodby

Žena prežíva každodenné peklo:
Foto

pred 10 hodinami

OLDHAM - V živote si užila veľa nepekných chvíľ. Všetko nešťastie jej spôsobuje ochorenie, ktoré ju obmedzuje v bežnej existencii. Pre svoju chorobu zažila šikanu aj odmietanie. Snaží sa robiť všetko preto, aby zapadla. Porucha jej to však nedovoľuje. Problémom je neznesiteľný zápach. viac »


Tragický pokus o vyháňanie diabla: Žena (†41) neprežila niekoľkohodinové trýznenie

Tragický pokus o vyháňanie

pred 10 hodinami

FRANKFURT NAD MOHANOM - Šesťročný trest väzenia uložil dnes nemecký súd Juhokórejčanke, ktorú označil za hlavnú strojkyňu rituálu vyháňania diabla, ktorý predvlani skončil smrťou domnelo posadnutej ženy. Štyria ďalší obžalovaní vrátane šesťnásťročného syna obete dostali podmienečný trest odňatia slobody v rozmedzí od 18 mesiacov do dvoch rokov. viac »


Testovacie preteky autonómnych vozidiel skončili haváriou

Testovacie preteky autonómnych vozidiel

pred 10 hodinami

BUENOS AIRES - V Argentíne mali diváci možnosť sledovať prvé testovacie preteky medzi dvojicou autonómnych vozidiel. Tie však nedopadli podľa predstáv, keďže došlo k havárii jedného z vozidiel. viac »


Matka poslala synovi na univerzitu balík: Keď ho otvoril, len pozeral s otvorenými ústami

Matka poslala synovi na
Foto

pred 11 hodinami

LEONARDTOWN - Keď Connor Cox dostal balík od mamy, myslel si, že mu poslala nejaké pekné veci či už na oblečenie alebo sladkosti. No ani jedno z toho to veru nebolo. Pravda bola oveľa drsnejšia a mala slúžiť ako lekcia. Či bola úspešná, ukáže až čas. viac »


Od Pomády k La la landu: Kultové muzikály, ktoré zmenili svet!

Od Pomády k La

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Ak milujete muzikály, ste na správnej adrese. La la land opäť oživil čaro spievaného majstrovstva na filmovom plátne a v nejednom z nás oživil spomienky na tie najkrajšie muzikály. Prejdite sa muzikálovou cestou od West Side Story, cez Pomádu a Chicago až k La la landu. viac »


Tancujúca misska, ktorej video pobláznilo internet: Podobných videí má viac, tanec má v krvi!

Tancujúca misska, ktorej video

pred 13 hodinami

AMSTERDAM - Dôležité je hlavne zaujať. Aj týmto heslom sa možno riadi krásna účastníčka Miss Univers, Zoey Ivory, ktorá je Miss Holandska. Veríme, že jej meno je už známejšie ako hociktorej inej súťažiacej. viac »


Koniec nudy v lietadlách: Užite si na palube viac ako doma

Koniec nudy v lietadlách:

pred 15 hodinami

Väčšina z nás očakáva od leteckých spoločností len spoľahlivú prepravu a pár štandardných služieb v podobe poskytnutia občerstvenia, prípadne predaja malých darčekov pre potešenie blízkych. Konkurencia však narastá aj v tomto smere a tak jednotlivé aerolínie prišli so zaujímavými doplnkovými ponukami. Vďaka nim sa na palube lietadla určite nudiť nebudete. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.