Nedeľa, 22. október 2017. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Zaujímavosti

Rodina cestovala do Slovinska: V lietadle z Kanady zažila najhoršie chvíle života

Dievčatko sa na let tešilo, no zážitok bol veľmi nepríjemný.

Dievčatko sa na let tešilo, no zážitok bol veľmi nepríjemný.

Foto
pred 37 minútami

LONDÝN - Heather Szilagyiová (38) len tak ľahko nezabudne na októbrový let z kanadského Vancouveru do anglického Londýna, ktorý podnikla so svojou sedemročnou dcérkou Molly a snúbencom Ericom. Zrazu totiž zbadala, ako zo sedadla pred ňou vyliezajú ploštice, ktoré na jej tele a tele jej dievčatka zanechali bolestivé ranky. Tie dokonca krvácali. Napriek ... viac »

List z Titanicu vydražili za rekordnú sumu: Všetko je v poriadku, do New Yorku dorazíme v stredu

List z Titanicu vydražili

pred 38 minútami

LONDÝN - Zatiaľ posledný nájdený list napísaný na Titaniku pred jeho potopením bol v sobotu v Londýne vydražený za rekordných 126 000 libier (viac ako 140 000 eur). Je to doteraz najvyššia suma za korešpondenciu zo slávneho zaoceánskeho parníka, uviedla agentúra Reuters. viac »


Žena odsunula chladničku a stuhla od hrôzy: Ukrývalo sa tam slizké PREKVAPENIE

Žena odsunula chladničku a

pred 39 minútami

ADELAIDE - Ak budete nabudúce čistiť priestor za chladničkou, buďte mimoriadne opatrní. Môže sa za ňou totiž skrývať nepozvaný hosť. V našich končinách to síce asi nebude had, ako v prípade istej rodiny z južnej Austrálie, minimálne pavúka alebo nejaký hmyz tam ale nájsť pokojne môžete. viac »


Mladík si v thajskej reštaurácii objednal extra pikantné rezance: Na účte si našiel hrozivý ODKAZ

Mladík si v thajskej
Foto

pred 40 minútami

JACKSONVILLE - Mladík si objednal extra pikantné rezance. Pri platení ho rozosmial účet, ktorý za ne dostal. Vtipná poznámka personálu o tom, že oľutuje svoju žiadosť o dávku korenia navyše, už zabáva užívateľov sociálnej siete. Poriadne štipľavý pokrm, ktorý by iných možno priviedol až do bezvedomia, však zvládol skonzumovať s prehľadom. viac »


Vedci zistili niečo strašné o smrti: Keď zomriete, stále si to uvedomujete, ste v prvej fáze

Vedci zistili niečo strašné

pred 50 minútami

NEW YORK - Lekárski odborníci už dlho diskutujú o tom, čo sa stane, keď zomrie človek. Podľa novej štúdie, ktorá bola uskutočnená na univerzite v New Yorku, vedomie zosnulého človeka ešte stále funguje aj po tom, ako jeho srdce prestane biť. Ľudia, ktorí sú považovaní za mŕtvych, údajne vedia o všetkom, čo sa okolo nich deje, ale ich telo už nedokáže reagovať. viac »


Egypt je späť: Príjmy z turizmu vzrástli o viac než 200 %

Pohľad na pyramídu v

pred hodinou

Po rokoch politických otrasov sa egyptskému cestovnému ruchu začína opäť dariť. Ako uviedol zdroj z egyptskej vlády, príjmy z turizmu od začiatku tohto roka vzrástli o vyše 200 %. viac »


V Číne objavili záhadnú kostru: Obyvatelia sú presvedčení, že je to bájny tvor

V Číne objavili záhadnú
FotoVideo

pred 2 hodinami

PEKING - Obyvatelia mesta Zhangjiakou, v čínskej provincii Hebei, narazili na zvláštne pozostatky. Mysteriózna, takmer 20-metrová kostra sa náramne podobá na draka a ľudia sú presvedčení o tom, že je pravá. viac »


Slávne herečky odhaľujú temnú stránku Hollywoodu: Dobrá rola za sexuálne služby!

Zneužívané herečky

pred 3 hodinami

LOS ANGELES - Neslávne známa praktika "obsadzovania rolí cez posteľ" nie je v Hollywoode iba mýtus. V posledných rokoch o svojich skúsenostiach so zvykom mocných filmových osobností, vrátane režisérov a producentov, ktorí ponúkajú mladým hviezdičkám pomoc v kariére výmenou za sexuálne služby, prehovorilo mnoho celebrít. Spravodajský server Sunday Times ... viac »


Pokladajú sa za hlúpe, aj za ideál krásy: Tri hlavné dôvody, prečo muži šalejú za blondínkami

Blondínka

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Hovorí sa, že blondínky sú hlúpe. Tento stereotyp je silne zakorenený takmer na celom svete. Podľa mnohých výskumov sú však výsledky viac, ako len prekvapivé. Blondínky sú rafinované a k dosiahnutiu svojich cieľov častokrát využijú práve rolu nevedomosti. A čo z toho majú? Okrem cieľu aj niečo naviac….muža! viac »


Pri pohľade na FOTO najsexi sestričky sa vám rozbúcha srdce: Ona chce šíriť dobré posolstvo

Pri pohľade na FOTO
Foto

pred 6 hodinami

FLORIDA - Podľa užívateľov Instagramu je Lauren Drainová tou nejsexi zdravotnou sestrou na svete. Svojím životným štýlom sa snaží všetkým ukázať, že šport, pohyb a dostatok spánku sú tou najlepšou prevenciou proti civilizačným chorobám. Založila si preto stránku, na ktorej dáva návod, ako si vypracovať svoje telo, upraviť si stravovací režim, a tým ... viac »


Mapa miest: Kde hotovosť stráca svoju popularitu a kde nie

Bezhotovostný platobný styk

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - V USA je v obehu viac peňazí než kedykoľvek predtým, za lídra v oblasti digitálnych platieb sa považuje Štokholm. Zdá sa, že zákazníci vo veľkých amerických mestách lipnú na hotovosti a neuprednostňujú digitálne platobné systémy tak rýchlo ako spotrebitelia v iných mestách. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?