Utorok, 3. máj 2016. Meniny má Galina, zajtra Florián.

Zaujímavosti

Najtrápnejšie ZÁŽITKY počas sexu: Už len čítanie o nich vám bude nepríjemné

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Buďme úprimní, drvivá väčšina z nás už určite počas sexu zažila aj menej pekné veci, na ktoré len neradi spomíname a aj po rokoch si stále dokážeme vybaviť ten nepríjemný pocit, ktorý sme vtedy mali. Užívatelia jednej sociálnej siete sa podelili s tými svojimi. viac »

Štyri prekvapujúce výhody, prečo jesť pred spaním

Je jedenie v noci

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Koľkokrát ste už počuli niekoho hovoriť, že ak chcete schudnúť, nemali by ste jesť v noci? Alebo že jedenie pred spaním je istý recept, ktorý vám zaručí zvýšenie telesnej hmotnosti? Napriek tomu odpoveď na otázku, či sa má alebo nemá jesť v nočných hodinách nie je celkom jednoznačná... viac »


Školu v Británii zaplavili slovenské deti: Invázia, zúfalá riaditeľka volá o pomoc!

Školu v Británii zaplavili
Video

pred 5 hodinami

GLASGOW - Paradoxná situácia nastala na základnej škole v škótskom Glasgowe. Z 222 žiakov, ktorí ju navštevujú, nie je ani jeden Škót. Väčšinu osadenstva tvoria Slováci a Rumuni, ktorí sa sem prisťahovali. Riaditeľka teraz zháňa peniaze, ktoré potrebuje na to, aby sa malí cudzinci začlenili do spoločnosti. viac »


Návštevníci 3: Legendárni zmätkári sú späť!

Návštevníci 3: Legendárni zmätkári

pred 5 hodinami

Dvaja nezabudnuteľní magori zo stredoveku sa znova pustia do cestovania v čase a stanú sa návštevníkmi v dobe, o ktorej, samozrejme, nemajú ani paru. Jean Reno a Christian Clavier sa vracajú vo svojich slavných postavách v treťom pokračovaní legendárnej komédie Návštevníci. viac »


Vynálezca, ktorý pred 50 rokmi zmenil prístup k bohatstvu: Za slávny kód nedostal ani cent!

Vynálezca, ktorý pred 50
Foto

pred 5 hodinami

GLASGOW - Presne pred 50 rokmi prišiel James Goodfellow so zaujímavou myšlienkou, za ktorú síce dostal ocenenie a čestný titul, ale nikdy nie peniaze. Paradoxne, jeho technológia je dnes nevyhnutnou súčasťou finančných operácií. viac »


Princezná Charlotte oslavuje prvé narodeniny

Princezná Charlotte oslavuje prvé

pred 6 hodinami

LONDÝN - Ako je to už u britskej kráľovskej rodiny zvykom, pri špeciálnych príležitostiach potešia poddaných novými fotkami z ich života. Dnešnou oslávenkyňou je Charlotte. viac »


Chcete sa smiať, zažiť akciu či strach? Naše TV TIPY sú pre vás ako stvorené

Chcete sa smiať, zažiť

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Z každého rožka troška a dokonca aj Zdeněk Troška. Tento týždeň ponúka širokú nádielku filmov cez komédie, thrillery, akčné filmy s Chuckom Norrisom či Bruceom Willisom až k hororom. Máte sa na čo tešiť! viac »


ZÁHADA ZACHYTENÁ BEZPEČNOSTNÝMI KAMERAMI!

ZÁHADA ZACHYTENÁ BEZPEČNOSTNÝMI KAMERAMI!

pred 8 hodinami

Čo sa to deje? Na pobočkách 3 najväčších slovenských mobilných operátorov sa stali nevysvetliteľné veci, ktoré poznáme len z amerických filmov. Zábery z bezpečnostných kamier spoločnosti Orange, O2 a Telekom však ukazujú podivuhodnú záhadu, s ktorou si nevedia dať rady ani kompetentní. O názor všetci vyzvali aj svojich fanúšikov na Facebooku. viac »


Väzeň si s prepašovaným telefónom fotil selfie a veselo ich nahrával na Facebook

Väzeň si s prepašovaným

pred 9 hodinami

RICHMOND - Šialenstvo menom selfie prežíva naozaj všade. Dokonca aj vo väzení, kde je smartfón doslova vzácnosť, ktorá sa len tak často nevidí. Vo väzení v západnej Virginii s tým majú aké také skúsenosti po tom, čo sa Shanovi Holbrookovi podarilo do vnútra prepašovať telefón. viac »


Z modelky (21) na FOTO je celý svet namäkko: Pozrite sa, aké má tajomstvo a pochopíte

Z modelky (21) na
Foto

pred 10 hodinami

BRAZÍLIA - Hoci je Paola Antonini mimoriadne krásna, do modelingového sveta celkom nezapadá. V roku 2014 sa jej stal hrozivý úraz a zmenil jej život. Ona sa však nevzdala a celému svetu ukázala, že krása je vecou pohľadu. viac »


Smartfóny v starovekom Egypte: Máme sa dnes skutočne lepšie, alebo to šlo s blahobytom dolu vodou?

Smartfóny v starovekom Egypte:

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Dnes si z výplaty dokážete kúpiť pol milióna krát toľko svetla ako počas éry pyramíd. Možno by sme ale nemali miešať jablká s tisíc rokov starými hruškami. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Race

Pirate Race

Dostaňte sa k pokladu ako prví.FWG Knight

FWG Knight

Vaša zem bola spustošená zlými silami.