Utorok, 7. júl 2015. Meniny má Oliver, zajtra Ivan.

Zaujímavosti

Vášnivé VIDEO z pláže: Párik sexoval pred ľuďmi za bieleho dňa, takto na to doplatil!

José Caballero a Elissa Alvarezová

José Caballero a Elissa Alvarezová

Foto
pred 54 minútami

BRADENTON - Na dva a pol roka poslal v pondelok súd v americkom meste Bradenton muža usvedčeného z pohlavného styku na verejnosti. José Caballero (40) sa mal trestného činu dopustiť s istou Elissou Alvarezovou (21) na jednej z floridských pláží uprostred dňa a pred očami rodín s deťmi. viac »

VIDEO splneného sna každého dieťaťa: Stovky héliových balónikov vyniesli Daniela do výšin!

Danielovi závidia deti po
Video

pred hodinou

CALGARY – Každé dieťa si aspoň raz v živote pomyslí, že by si chcelo zobrať toľko balónikov hélia, aby ho zdvihli do vzduchu a odniesli do výšok. Daniel Boria sa dočkal, i keď o pekných pár rokov neskôr, ako by človek čakal. Parašutista, ktorý sa chystal zaujať Kanaďanov unikátnou reklamou, sa vďaka 110 balónom vzniesol na stoličke. Nedopadlo to však podľa jeho predstáv. viac »


Namiesto objednanej super torty šok

Ilustračné foto

pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Rodičia malej slečny, ktorej k narodeninám objednali parádnu tortu v tvare kráľovnej Elzy z Ľadového kráľovstva, stratili po jej doručení reč. Namiesto nežnej krásky sa totiž na nich škerila skôr príšera... viac »


Chcela romantickú večeru, žažila horor: Modelku napadli šialené ženy, je z nej obluda

Angie to dali zrejme
Video

pred 3 hodinami

SANTIAGO DE GUAYAQUIL – Ženská žiarlivosť môže byť životu nebezpečná. Svoje o to vie aj Angie, modelka z Ekvádoru, na ktorú sa vrhla skupina asi 20 ľudí, prevažne žien, ktoré ju dokaličili rozbitými fľaškami. Jej manžel Kevin sa na to všetko musel pozerať, pritom ho držalo niekoľko chlapov. Z neskorej romantickej večere sa tak stal najhorší zážitok tohto páru! viac »


Vedia všetko a ešte oveľa viac: Pozrite si najväčších filmových mudrlantov

Vedia všetko a ešte

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Premúdrelí ľudia, ktorí majú v hlave najviac informácií zo všetkých, dokážu ostatným celkom pekne liezť na nervy. A to ako v reálnom živote, tak aj v tom filmovom či seriálovom. Čo poviete, zvládli by ste s týmito mudrlantmi prežiť dlhšiu dobu v jednej miestnosti? viac »


Kontroverznú túžbu odobrili lekári: Laura (24) zomrie cez leto, aj keď je fyzicky zdravá

Kontroverznú túžbu odobrili lekári:

pred 5 hodinami

BRUSEL - Laura má 24 rokov a jej fyzický stav je dobrý, no napriek tomu už plánuje svoj vlastný pohreb. Trpí totiž ťažkými depresiami a v Belgicku, kde žije, získala právo podstúpiť eutanáziu. "Život nie je pre mňa," hovorí. S najväčšou pravdepodobnosťou zomrie počas leta. V krajine, kde je takzvaná "sladká smrť" legálna, sa o prípade živo diskutuje. viac »


História Chorvátska - Ktoré pamiatky by nemali ujsť vašej pozornosti?

Dubrovník, Chorvátsko

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Do Chorvátska chodíme väčšinou oddychovať a nabrať nové sily do ďalších pracovných povinností. Niekedy nám však padne vhod, keď trošku osviežime aj našu myseľ a dozvieme sa nové informácie z bohatej histórie. I v tejto krajine sa nachádza množstvo zaujímavých pamiatok, ktoré by ste istotne nemali obísť. Ich krása niekedy predčí vaše očakávania ... viac »


Desivý objav astronómov: Vesmír je nebezpečnejší, ako sme si mysleli, hrozí totálny rozvrat!

Desivý objav astronómov: Vesmír

pred 7 hodinami

WASHINGTON - Nové bádanie NASA, zamerané na čierne diery, vedcov znepokojuje. Vyzerá to tak, že vesmír ukrýva oveľa viac tajomstiev, ako si odborníci doteraz mysleli. Niektoré z nich by nás mohli zahubiť! viac »


Egypťania terčom posmechu: Mala to byť socha krásnej Nefertiti, vyšlo z toho monštrum!

Egypťania terčom posmechu: Mala

pred 9 hodinami

KÁHIRA - Vlna posmechu a kritiky sa zniesla na egyptské úrady, ktoré nechali zhotoviť kópiu slávnej busty nádhernej kráľovnej Nefertiti. Jej nová verzia však má ku kráse ďaleko - a niektorí užívatelia internetu ju dokonca prirovnali k Frankensteinovi, napísal spravodajský server BBC News. viac »


Spoveď bývalej modelky (46), ktorá bojuje proti Islamskému štátu: Nič vás nepripraví na tie hrôzy

Spoveď bývalej modelky (46),
Foto

pred 11 hodinami

VANCOUVER - Žila veľmi pohodlný život, no vzdala sa všetkých výhod, ktoré jej západný svet ponúkal a išla bojovať proti Islamskému štátu. Bývalá modelka prehovorila o tom, akých strašných nočných mor sa stala svedkom na bojovom poli. viac »


Rodičia fotili synčeka (2) v ZOO: Pár sekúnd nato prišla dráma, ktorá zmenila jeho život

Rodičia fotili synčeka (2)
Foto

pred 12 hodinami

SEČUÁN - Dôverčivý dvojročný chlapec sa chcel s tigrom v safari parku bližšie skontaktovať a strčil drobnú rúčku cez otvor za sklenenou stenou. Neubehlo ani tridsať sekúnd a dieťa prežilo obrovskú traumu. Personál zoologickej záhrady našiel jeho ruku v papuli zúrivého zvieraťa. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Flagstaff

Flagstaff

Dokážete poraziť nepriateľa?Rune of Fate

Rune of Fate

Spájajte rovnaké dvojice.