Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Zaujímavosti

Máte problém s erekciou? Môže to byť začiatok smrteľného ochorenia

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 13 minútami

BALTIMORE - Vedci u mužov odhalili spojenie medzi penisom a srdcom. Tvrdia, že erektilná disfunkcia je spôsobená kardiovaskulárnym ochorením. Zároveň apelujú na mužov, aby pri problémoch s erekciou zvýšili svoju pozornosť, pretože to môže byť prvý náznak vážnej choroby. viac »

FOTO Manželke dal ultimátum: Buď ja, alebo psy! Žena si vybrala a teraz nemôže byť šťastnejšia

FOTO Manželke dal ultimátum:
Foto

pred 48 minútami

BARNHAM - Istá Angličanka si po dlhoročnom manželstve poriadne upratala vo svojom živote. Po tom, ako jej dal manžel ultimátum, možno pochopil, že to radšej nemal robiť, lebo o ňu definitívne prišiel. Ona totiž uprednostnila život so svojimi štvornohými miláčikmi pred spolužitím s ním. viac »


Na ženu (53) v nákupnom centre zhodili deti vozík: Od majiteľa vysúdila závratnú sumu

Na ženu (53) v
Foto

pred 48 minútami

NEW YORK - Američanka Marion Hedgesová ako odškodnenie za ťažké zranenia spôsobené nákupným vozíkom, ktorý na ňu zhodili z nadzemného parkoviska dve deti, dostane 45 miliónov dolárov (takmer 40 miliónov eur). Rozhodla o tom porota. Päťdesiattriročná žena, ktorá je v New Yorku známa svojimi charitatívnymi aktivitami, verdikt privítala a označila ho za koniec veľmi dlhej cesty. viac »


VIDEO Turista vystrčil ruku z auta, chcel pohladkať leva: Neurobte tú istú chybu ako on!

VIDEO Turista vystrčil ruku
Video

pred 49 minútami

JUŽNÁ AFRIKA - Nechýbalo veľa a tento nie príliš múdry turista by počas návštevy afrického safari prišiel o ruku. Pokúsil sa totiž pohladkať leva. Len vďaka rýchlej reakcii ďalšieho turistu sa podarilo predísť veľkej tragédii. viac »


Čašníčka (27) zverejnila svoje výplatné pásky: DÔKAZ, ako ju okrádal zamestnávateľ

Čašníčka (27) zverejnila svoje
Foto

pred 50 minútami

MANCHESTER - Mladá servírka z Veľkej Británie dala výpoveď v práci a ukončila tak boj o svoje peniaze. Tvrdí totiž, že ju teraz už bývalý zamestnávateľ okradol zhruba o 700 libier (800 eur), a to vo forme prepitného, ktoré dostávala. Zákazníkom platiacim kartou tak vysvetlila, kde vlastne končia peniaze, ktoré venovali personálu. viac »


Google auto je už na slovenských cestách. Mapuje zmeny medzi mestami

Google auto je už

pred 58 minútami

BRATISLAVA - Po slovenských cestách sa tak ako Google informoval začiatkom minulého týždňa, premáva Google auto mapujúce slovenské cesty. Prví Slováci už auto spozorovali koncom minulého týždňa, na tému upozornil aj facebookový profil Polície SR. viac »


Aká je minimálna posádka pre kolonizačnú cestu k najbližšej hviezde?

Aká je minimálna posádka

pred hodinou

BRATISLAVA - Predstavte si mnohogeneračnú kolonizačnú loď na ceste k najbližšej obývateľnej exoplanéte. Kolonisti sa vydávajú na cestu, ktorej doslovne patrí pomenovanie navždy a ďaleko. Aby tam začali nové životy, aby planétu kolonizovali. Predstavu podobnú tejto snívali viaceré generácie. Vieme však, ako by taká cesta naozaj vyzerala? Alebo, ako by ... viac »


Nechali ste si ako dieťa odstrániť mandle? Ak áno, máme pre vás zlú správu

Nechali ste si ako

pred 6 hodinami

MELBOURNE - Ak patríte k tým, ktorým nechali rodičia v detstve vybrať mandle, pravdepodobne nešlo o šťastné rozhodnutie. Výsledky výskumu vedcov z University of Melbourne sa totiž stavajú proti tonsilektómii. So zistenými skutočnosťami by sa mali oboznámiť najmä tí, ktorí zvažujú, že tento zákrok tiež podstúpia. viac »


Bežný zdravotný problém vám môže zničiť dovolenku: Kvôli TOMUTO vás nemusia pustiť do lietadla

Bežný zdravotný problém vám

pred 6 hodinami

VEĽKÁ BRITÁNIA - Dôchodca z Veľkej Británie mal hlavu v smútku už na začiatku svojej vysnívanej dovolenky do Grécka. Posádka lietadla spoločnosti Thomas Cook mu totiž kvôli žalúdočnej nevoľnosti nedovolila nastúpiť na palubu. Môžu nám z takýchto dôvodov aerolinky naozaj zabrániť v odlete? Evidentne áno. viac »


Nestville Open Fest je pestrý hudobný žúr pre všetky vekové kategórie

Nestville Open Fest je

pred 6 hodinami

HNIEZDNE - Program 7. ročníka Nestville Open Festu, ktorý sa koná už tento víkend pri obci Hniezdne, prinesie vystúpenia hudobníkov rôznych žánrov. Dvojdňový festival plný zaujímavých tvárí slovenského i českej hudobnej scény vyjde návštevníkov 17 eur, pričom vstupenky sú stále dostupné prostredníctvom siete Predpredaj.sk. viac »


Ruská umelkyňa premieňa ľudí: Z malých dievčatok sú bábiky, takto to robí

Ruská umelkyňa premieňa ľudí:

pred 6 hodinami

MOSKVA - #Umenie môže mať niekoľko podôb. Či už ide o sochárstvo, divadlo alebo výtvarné prevedenie, každé má niečo do seba. S rozširujúcimi sa možnosťami technológií sa zväčšuje aj okruh toho, čo možno považovať za umenie. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.