Pondelok, 29. máj 2017. Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand.

Zaujímavosti

Tragédia slávneho amerického prezidenta: Atentát, ktorý vyvolal najšialenejšie konšpirácie

John F. Kennedy

John F. Kennedy

Foto
pred 52 minútami

BROOKLINE/PRAHA - Hoci výsledky jeho trojročného pôsobenia v najvyššom úrade USA neboli nijako oslnivé a imidž mu mohli pokaziť mimomanželské avantúry či machinácie, zapísal sa John Fitzgerald Kennedy do histórie ako jeden z najobľúbenejších amerických prezidentov. Politik, od ktorého narodenia uplynie 29. mája 100 rokov, zosobňoval nádej, mladosť, ... viac »

Horúca linka do neba: Pastor tvrdí, že má číslo na Boha a už s ním aj volal!

Horúca linka do neba:
Video

pred 52 minútami

HARARE - Nasledujúce zábery zachytávajú kňaza zo Zimbabwe, ktorý sa neuveriteľným spôsobom snaží oklamať svojich veriacich. Tvrdí im totiž, že má telefónne číslo na Boha a dokonca s ním aj volal. O pravdivosti jeho slov nech si už každý spraví názor sám. viac »


Caren (43) sa počas letu do Dubaja dotkla nosa: Čo sa dialo potom, ju poriadne vystrašilo

Caren (43) sa počas
Foto

pred 53 minútami

LONDÝN - Britská investorka do nehnuteľností Caren Harmonová cestovala začiatkom mája z Londýna na zásnubnú párty svojej kamarátky do afrického Johannesburgu. Ani vo sne by jej však nenapadlo, že ju čaká ešte niečo horšie ako možné turbulencie v lietadle. Bohužiaľ, stalo sa. Posádka arabských aerolínii ju obvinila, že užívala na palube kokaín a hrozilo ... viac »


Hrozivé odhalenie o opaľovacích krémoch: Pozor na ne, tri štvrtiny z nich sú škodlivé!

Alternatívne oleje alebo overená

pred 55 minútami

BRATISLAVA - Pobyt pri vode sa automaticky spája s opaľovaním. Aby sme sa chránili, fľašku opaľovacieho krému by sme mali mať vždy pri sebe. Naše doterajšie presvedčenie ale vyvracajú najnovšie výskumy. Podľa nich bežné krémy obsahujú znepokojujúce zložky a väčšina z nich nás navyše nedokáže ochrániť. viac »


Zabudnite na modelky: Najnovšou celebritou je pilotka Ryanairu

Zabudnite na modelky: Najnovšou

pred 58 minútami

AMSTERDAM - Má dlhé blond vlasy, dokonalú postavu a rozkošnú tváričku. Zdanie však klame – túto ženu neživí jej krása, pracuje ako pilotka leteckej spoločnosti Ryanair! viac »


Ďalšia kríza na dohľad: Desať dôvodov, prečo môže vypuknúť už v najbližších mesiacoch

Ďalšia kríza na dohľad:

pred hodinou

BRATISLAVA - Pred desiatimi rokmi zasiahla svet hlboká finančná kríza a trvalo roky, kým sa z nej štáty spamätali. Dnes sa na prvý pohľad zdá, že je raz a navždy minulosťou. Experti upozorňujú, že pád môže byť tým bolestivejší, čím strmšia je súčasná konjunktúra. Nemecký ekonóm Daniel Stelter tvrdí, že ďalšia kríza nás čaká už v najbližších mesiacoch, ... viac »


FOTO, z ktorých tuhne krv v žilách: Školák (8) zašiel kvôli lajkom na Facebooku priďaleko

FOTO, z ktorých tuhne
Foto

pred 2 hodinami

MOSKVA - Zábery, na ktorých riskuje len 8-ročný ruský chlapec svoj krehký život, sú smutným dôkazom toho, ako sociálne siete menia uvažovanie detí. Kvôli lajkom na Facebooku sa dvaja školáci dohodli, že nakrútia adrenalínové kaskadérske video. viac »


Test s lyžičkou prezradí aj to, čo by ste nechceli: Za 60 sekúnd pravda o vašom zdraví

Jazyk veľa napovie o

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Všetci dobre vieme, aké dôležité je sledovať náš zdravotný stav a pravdou je tiež, že málokto chodí rád k lekárovi. Existuje však jednoduchý spôsob, ako zistiť, či ste v poriadku, bez toho, aby ste opustili teplo svojho domova. viac »


Žena (45) bola 36 rokov šialene zamilovaná: Teraz sa vydala, ale preboha, za čo?!

Žena (45) bola 36
Foto

pred 4 hodinami

SAN DIEGO - Láska nepozná hranice. Dôkazom je aj 45-ročná Carol, ktorá je už roky zaľúbená do vlakovej stanice. Detská láska vyvrcholila do manželského zväzku. Nechýba ani sexuálne spojenie, aj keď iba v mentálnej podobe. Je to úchylka alebo sexuálna porucha? Jedno je však isté, žena je šťastne vydatá. viac »


Tajomstvo záhadných rúk v európskych jaskyniach: Komunikácia s duchmi?

Tajomstvo záhadných rúk v
Video

pred 4 hodinami

CÁCERES - Jedna jaskyňa na západe Španielska, rovnako ako ďalšie v Taliansku alebo vo Francúzsku, skrýva naše najintímnejšie puto s prehistóriou - siluety ľudských rúk, ktoré vznikli pred niekoľkými desaťtisícami rokmi. viac »


Tri jednoduché sladké nátierky: Po domácej nutelle sa budete zalizovať

Tri jednoduché sladké nátierky:

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Nátierka z lieskovcov a kakaa alebo arašidové maslo je pre mnohých nepostrádateľnou súčasťou životov a občas dokonca až príjemnou závislosťou. Samozrejme, sladká chuť dodáva nutelle ťažko odolateľnú chuť. No takýto druh sladkých dobrôt si veľmi jednoducho dokážete vytvoriť aj doma. Netreba na to žiadne špeciálne ingrediencie, nástroje a ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.