Pondelok, 30. november 2015. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Zaujímavosti

Moslimské deti v Paríži: Po teroristických útokoch sa im obrátil život hore nohami

Paríž po útokoch

Paríž po útokoch

pred 10 minútami

PARíŽ - Pre mnoho rodičov bolo ťažké hovoriť so svojimi deťmi o parížskych atentátoch, pri ktorých zahynulo 130 ľudí. Obzvlášť ťažké to bolo ale v rodinách moslimov. Francúzsky denník určený deťom preto venoval jedno svoje vydanie mladým čitateľom z radov moslimov, napísala spravodajská stanica BBC. viac »

Mysteriózny úkaz na VIDEU: Pred priechodom pre chodcov začali autá levitovať vo vzduchu

Mysteriózny úkaz na VIDEU:
Video

pred hodinou

XINGTAI - Toto nemôže byť pravda! Po zhliadnutí nasledujúceho videa nebude nikto pochybovať o tom, že ide o výmysel. Pred priechodom pre chodcov začnú autá doslova tancovať, akoby levitovali vo vzduchu. Upozorňujeme však, že nejde o výmysel, situácia sa naozaj stala. A tu je vysvetlenie. viac »


VIDEO „Hora“ z Game of Thrones prekonáva svetový rekord v hode sudom

VIDEO „Hora“ z Game

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Herec Hafthór Júlíus Björnsson, ktorý stvárnil v obľúbenom seriáli Game of Thrones postavu „Horu”, dosiahol nový svetový rekord v hode sudom piva. viac »


Všetko je inak: Prečo je lepšie zabudnúť na všetko, čo vás v škole o ekonomike učili

Všetko je inak: Prečo

pred 2 hodinami

BOSTON - Harvardský profesor Greg Mankiw je považovaný za ikonu americkej ekonómie. Okrem toho že je autorom vysokoškolských učebníc, dokáže písať jasne, a jeho štýl vysvetľovania pokrýva základy najdôležitejších teórií modernej ekonómie. Ale aj Mankwinove učebnice majú jeden veľký problém. Väčšina z toho, čo sa v nej píše, asi neplatí. viac »


Švédka (25) chce vyzerať ako komiksová postavička: Pozrite na FOTO, ako to dopadlo

Švédka (25) chce vyzerať

pred 2 hodinami

RALEIGH - Pixee Foxová zo Severnej Karolíny podstupuje bolestivé operácie, len aby sa podobala svojej obľúbenej komiksovej hrdinke. Botox, plastika pŕs a dokonca odstránenie šiestich rebier. To je daň za splnenie podivného sna. viac »


Hviezda ARMADA MUSIC na EDMANII 2015: DRIFTMOON

Hviezda ARMADA MUSIC na

pred 2 hodinami

V piatok 18. decembra sústredí vydavateľstvo Armada Music svoje sily do Trenčína. Na akcii EDMania & Armada Night vystúpia štyria producenti, ktorých songy vyšli práve pod hlavičkou vydavateľstva, ktoré založil Armin van Buuren. Dnes vám predstavíme dvojicu spojenie Slovenska a Dánska – Driftmoon. viac »


Osudová chyba zlodeja: Do domu sa pokúsil dostať komínom, majiteľ zapálil krb

Osudová chyba zlodeja: Do

pred 4 hodinami

HURON - V komíne kalifornského domu, ktorý mal zrejme v úmysle vykradnúť, uviazol cez víkend zlodej a nemohol sa pohnúť tam ani späť. viac »


Pijete vodu na prázdny žalúdok? Na toto si dávajte pozor!

Voda, je pre organizmus

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Mnoho výskumov, rôznych štúdií a odborníkov potvrdilo, pitie čistej vody nalačno hneď po zobudení má zdraviu prospešné účinky. Väčšina ľudí však netuší, že najviac záleží na teplote vody! Je lepšia teplá alebo by sme mali siahnuť po studenej vode? viac »


Tajný spolok ovládal vyšetrovanie skazy Titanicu: Vinní vďaka nemu unikli trestu

Titanic

pred 6 hodinami

LONDÝN - Zverejnenie tajného archívu slobodomurárov, obsahujúce dva milióny mien členov od roku 1733 do roku 1923, má odhaliť obrovský rozsah slobodomurárskeho vplyvu na celú britskú spoločnosť. Archív obsahuje identitu príslušníkov kráľovskej rodiny, štátnikov, sudcov, vojenských hodnostárov aj zástupcov cirkvi. Odborníci sa domnievajú, že by mohol ... viac »


Výber z bankomatu mobilom je čoraz obľúbenejší: Ako funguje?

Výber z bankomatu mobilom

pred 6 hodinami

Tisíce ľudí na Slovensku vyberajú z bankomatu mobilom. Pozrite, ako si aj vy môžete zjednodušiť život. viac »


Šokujúci objav: pomocou tejto metódy sa ktokoľvek naučí anglicky už za 2 týždne!

Šokujúci objav: pomocou tejto

pred 7 hodinami

„Keďže tradičné kurzy angličtiny nepriniesli žiaden úspech, rozhodla som sa vyskúšať túto metódu. Po dvoch týždňoch už viem hovoriť anglicky!“ – hovorí Viktória Juraševská. Prečítajte si rozhovor a zistite, ako sa dá naučiť anglicky za 14 dní. Ponúkame vám zľavu 55 % za kurz angličtiny – platí len dnes! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

BrikBrek

BrikBrek

Zničte všetky políčka v leveli.Colorburst

Colorburst

Ako dlho prežijete v aréne?