Piatok, 9. október 2015. Meniny má Dionýz, zajtra Slavomíra.

Zaujímavosti

Štyri dôvody, prečo motor časom stráca výkon a ako získať svoje „kone“ späť

Motor časom stráca výkon

Motor časom stráca výkon

pred 8 minútami

BRATISLAVA – Motor je ako živý organizmus - potrebuje opateru. Doprajte mu ju, inak sa vám „kone“ spod kapoty rozutekajú. viac »

Exot na hlavnej vlakovej stanici

Exot na hlavnej vlakovej

pred 38 minútami

Preskočilo mu alebo sa chcel len zahriať? Pozornosť cestujúcich na bratislavskej vlakovej stanici vyvolal muž, ktorý skákal priamo vo vestibule stanice. viac »


Talent majú v krvi: Herectvo nikdy neštudovali, aj tak patria medzi elitu

Jennifer Lawrence

pred hodinou

BRATISLAVA – Často sa tvrdí, že na to aby ste boli úspešní v Holywoode, potrebujete si prejsť kvalitným štúdiom herectva. Je to síce jedna z ciest, no mnohí vynikajúci herci si pri budovaní kariéry vystačili so svojím prirodzeným hereckým nadaním a na hodinách herectva tak nestrávili ani minútu. viac »


Diktátor Kim Čong-un očami propagandy: Superman z KĽDR je najsexi mužom so záhadnou plastikou

Diktátor Kim Čong-un očami

pred hodinou

PCHJONGJANG - Severokórejská vládnuca dynastia Kimov sa vo svojej krajine teší takmer božskému statusu. Tomu zodpovedajú aj mnohé za vlasy pritiahnuté tvrdenia, báje a mýty, ktorými ich oficiálna ideológia opriada. Britský denník The Daily Telegraph pripravil prehľad piatich podivných "faktov" o terajšom vodcovi krajiny Kim Čong-unovi, ktoré sa objavili v rôznych médiách. viac »


Paradajky v kuchyni: Chránia pred rakovinou a lahodia chuťovým bunkám

Paradajky v kuchyni: Chránia

pred 3 hodinami

BRATISLAVA – Rajčiny či paradajky – červené, guľaté, sladké a šťavnaté. To všetko vystihuje zrejme najobľúbenejšiu letnú zeleninu našej oblasti. Milujeme ju nie len my, ale aj južanské národy, ktoré z nej už vymysleli kulinárske lahôdky tisícich podôb. Paradajky či šťava z nich tak patria medzi najfrekventovanejšie ingrediencie v receptoch po celom ... viac »


NASA potvrdila, že na ceste k Zemi je obrovský asteroid: Dostane sa k nám už o pár hodín

NASA potvrdila, že na

pred 3 hodinami

WASHINGTON - Konšpirační teoretici museli byť asi sklamaní, keď ich predpovede o skaze Zeme počas Krvavého Mesiaca minulý týždeň nepriniesli očakávaný výsledok. Snáď nezačnú panikáriť ani po správe NASA, že vesmírom sa teraz naozaj rúti obrovský asteroid rýchlosťou takmer 65-tisíc km za hodinu a tento 2,6 km široký kus horniny preletí okolo našej planéty ... viac »


ČERTI A MIKULÁŠI S HOKEJKOU NA KOČULIACH

ČERTI A MIKULÁŠI S

pred 3 hodinami

6. decembra o 15.00 hodine vypukne v Slovnaft aréne v Bratislave - Zimný štadión Ondreja Nepelu - jedinečná hokejová exhibícia HP ČERTI – 6D MIKULÁŠI. viac »


Lekári odhalili neuveriteľný prípad: Úradník nemal mozog, prežil spokojný život

Lekári odhalili neuveriteľný prípad:
Foto

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Lekári odhalili neskutočný prípad. Pri zdravotnej prehliadke u pacienta objavili, že nemal mozog. Najzaujímavejší je na tom fakt, že mužovi mozog vôbec nechýbal. Žil plnohodnotný život, oženil sa a mal s ňou deti. viac »


Nezamestnanosť môže byť pre vás užitočná: Skúste týchto 13 vecí!

Ilustračné foto

pred 5 hodinami

BRATISLAVA – Ak ste práve dostali výpoveď alebo sa rozhodli zmeniť miesto a zatiaľ nemáte vyhliadnutú novú prácu, nemusíte podliehať zúfalstvu. Čas medzi zamestnaniami môže byť pre vás skutočne užitočný, pokiaľ s ním naložíte správne. viac »


Nová doba! Zákazníci určujú, koľko budú platiť za služby

Nová doba! Zákazníci určujú,

pred 5 hodinami

Len si predstavte, že raz príde deň, keď si budú zákazníci operátorov sami určovať cenu za volania, SMS a MMS. Verte či nie, už to nie je hudba vzdialenej budúcnosti. Teň deň totiž nastal práve dnes! Ponuku, aká tu ešte nebola, pri príležitosti blížiacich sa narodenín, predstavil FunFón. Jeho fanúšikom a zákazníkom sa za necelých 24 hodín na sociálnej ... viac »


Fatálny omyl satelitnej navigácie: GPS poslalo manželov do pazúrov smrti

Fatálny omyl satelitnej navigácie:

pred 6 hodinami

RIO DE JANEIRO - Manželia z Brazílie sa chceli dostať do známeho plážového strediska na východe krajiny, ale nevedeli cestu, tak využili satelitnú navigáciu. Osudná chyba. Tá ich totiž zaviedla niekam úplne inam. Na miesto, z ktorého sa jeden z nich nevrátil živý. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zero Bullets

Zero Bullets

Prevrátená strieľačka.Motorbike 2

Motorbike 2

Prekonajte náročný terén na motorke.