Piatok, 31. október 2014. Meniny má Aurélia, zajtra Denisa.

Zaujímavosti

Autentické FOTO zo života prostitúky: Bonnie vychováva tri deti a popritom sa živí sexom!

Bonnie si zo všetkého najviac praje, aby jej deti mali lepšie detstvo ako ona

Bonnie si zo všetkého najviac praje, aby jej deti mali lepšie detstvo ako ona

Foto
pred 59 minútami

KODAŇ - Žena vystupuje vo svojom živote v mnohých polohách - dcéra, sestra, kamarátka, priateľka, študentka, pracovníčka, manželka, matka. Niekedy je ťažké predstaviť si konkrétne zamestnanie ženy a všetko ostatné, čo k jej povinnostiam patrí. Napríklad ak žena pracuje v priemysle, ktorý väčšina spoločnosti odsudzuje. Zoznámte sa s Bonnie Cleo Andersenovou, ... viac »

Halloweenska dávka strachu: 10 hororov, ktoré musíte vidieť

10 hororov, ktoré musíte

pred hodinou

LOS ANGELES - Kto sa bojí, nech nejde do lesa alebo v tomto prípade, nech nepozerá horory. Ak však holdujete strachu, ste fanúšikmi krvavých scén, psychologických hier a strašidelných zvukov, pripravili sme pre vás pár lahôdok, ktoré vám pokojný spánok určite nezaručia. viac »


Dorota Nvotová bude rozprávať o "budhistickom Woodstocku" aj koncertovať

Dorota Nvotová bude rozprávať

pred 2 hodinami

Hudobníčka a cestovateľka Dorota Nvotová sa v novembri po dlhšej dobe opäť predstaví na Slovensku. Už vo štvrtok 6. novembra odohrá so svojou kapelou v Bratislave koncert a o deň neskôr bude hostkou cestovateľského festivalu, na ktorom porozpráva o tibetskom regióne Upper Dolpo a svojich zážitkoch z magického stretnutia budhistických pútnikov. viac »


Ste stále unavení? Môže ísť o znamenie smrteľnej choroby!

Ak ste stále unavení,

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Trápi vás únava a nechuť k jedlu? Zbystrite pozornosť! Organizmus sa vám tým zrejme snaží naznačiť, že niečo nie je v poriadku. Môže ísť o chronickú nedostatočnú funkciu kôry nadobličiek, teda ochorenie známe aj pod názvami ako Addisonova choroba, hypokortikalismus, nedostatočnosť kôry nadobličiek alebo hypokortizolismus. viac »


Srdcervúci posledný odkaz obesenej Iránky (†26): Slová, ktoré na celom svete vyvolali súcit!

Iba 26-ročná Reyhaneh Jabbarová

pred 3 hodinami

TEHERÁN - Iba 26-ročná Reyhaneh Jabbarová bola pred niekoľkými dňami popravená za vraždu Iránca, ktorý sa ju podľa obhajoby pokúsil znásilniť. Na rozlúčku pre svoju rodinu zanechala dojemný odkaz, ktorý prebrali takmer všetky svetové médiá. Poprosila matku, aby jej orgány po smrti darovala a spôsob, akým sa rozlúčila s rodinou napovedá, že trest bol neadekvátny. viac »


Google musel zaplatiť odškodné za zachytený výstrih Kanaďanky službou Street View

Google Street View

pred 4 hodinami

OTTAWA - Skvelá služba Google Street View nám okrem úchvatných záberov po celom svete prináša aj humorné či kontroverzné zábery ľudí alebo rôznych situácií, ktoré zachytili snímacie vozidlá spoločnosti. viac »


Kniha na týždeň: Vladimir Nabokov - Priezračné veci

Kniha na týždeň: Vladimir

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Kniha tenká, šikovná, zdá sa byť vhodná na jedno dlhšie popoludnie. Avšak už po prvých prečítaných stránkach je čitateľovi viac než jasné, že opak je pravdou. Neľahko by sa mi úmyselne hľadal komplikovanejší príbeh na 110 stranách a verím, že aj keby som akokoľvek veľmi chcela, ťažko by sa niečo vyrovnalo tejto Nabokovej spletitosti. viac »


Víkendové TV TIPY nabité akciou: Nechoďte do zimy, tieto filmy sú TOP

Nechoďte do zimy, tieto

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Ak už dlho túžite po kvalitnom filme, vôbec nemusíte ísť tentoraz do kina či prehľadať svoju zbierku Blu-ray alebo DVD. Tento víkend bude priam nabitý kvalitnými hitmi, ktoré vás pripútajú k obývačke na dlhé hodiny. Neveríte? viac »


Záhadnú pyramídu na Aljaške zatajili aj médiá: Vláda údajne využíva mimozemské zdroje!

Záhadná pyramída na Aljaške
Foto

pred 5 hodinami

JUNEAU - O tom, čo americká vláda zatajuje, sa popísalo už veľa. Určitá skupina ľudí, ktorá sa práve tajomstvami zaoberá najradšej, už viac ako 20 rokov okukuje aj istý nález na Aljaške. O obrovskej pyramíde, ktorá sa má skrývať pod povrchom, sa totiž v roku 1992 zmienila aj istá televízna stanica. Odvtedy sa však tvári, že nič podobné nikdy nevysielala. viac »


Ženích a nevesta si neužili svadobnú noc, boli už tri mesiace mŕtvi!

Ženích a nevesta si

pred 6 hodinami

PEKING - Polícia vo vidieckej časti Číny zadržala skupinu 11 mužov, ktorí uniesli ženu a predali ju, aby sa stala manželkou slobodného muža. Ani jeden z novomanželov si ale svadobnú oslavu nemohol užiť, napísal spravodajský server The Times. V čase sobáša už boli obaja tri mesiace mŕtvi. viac »


Artek a Vitra: Partnerstvo založené na rovnakom záujme

Artek a Vitra: Partnerstvo

pred 6 hodinami

Maija Laurinen (1978) je fínska fotografka, žijúca striedavo v Bratislave a vo Fínsku. Nefotografuje klasický dokument ani krajinu. Technicky využíva tradičné postupy, ale zároveň s fotografiami pracuje ako s hociktorým iným umeleckým médiom. Jej tvorba uplatňuje princípy ilúzie viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

The Gusset Escape

The Gusset Escape

Nájdite únikovú cestu z miestnosti.Need Water

Need Water

Bez vody sa nedá...