Piatok, 28. október 2016. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Zaujímavosti

Ďalšie otepľovanie ohrozí Európu: Obľúbená dovolenková destinácia Slovákov sa možno zmení na púšť!

Hrozí možnosť, že v Španielsku vznikne púšť

Hrozí možnosť, že v Španielsku vznikne púšť

pred 49 minútami

BERLÍN - Pri ďalšom otepľovaní podnebia o viac ako 1,5 stupňa Celzia sa okrem iného juh Španielska premení v púšť. Uvádza sa to v správe európskych klimatológov. Zamerali sa na oblasť Stredomoria, kde by podľa nich prílišné otepľovanie spôsobilo najväčšie zmeny tamojších ekosystémov za posledných 10 000 rokov, teda od začiatku ľudskej civilizácie. viac »

Po kom ženy túžia? Najpríťažlivejší slovenskí herci, ktorí očaria na prvý pohľad

Po kom ženy túžia?

pred 50 minútami

BRATISLAVA - Nielen skvelé herecké schopnosti, ale aj vypracované postavy, zvodné pohľady či pútavá charizma. Uznávaní slovenskí herci sa aj vďaka tomu stali terčom ženského obdivu. Pozrite si zoznam fešákov, ktorých pokojne možno označiť za sexsymboly. viac »


Bestseller Chatrč s filmovou obálkou

Kniha Chatrč

pred hodinou

„CHATRČ je najpútavejší román, aký som za posledné roky čítal. Spolu s manželkou sme pri tejto knihe plakali, smiali sa, ale aj ľutovali našu doterajšiu slabú vieru. CHATRČ vo vás vyvolá neodolateľnú túžbu po Božej prítomnosti.“ Povedal o tomto svetovom bestselleri Michael W. Smith, americký spevák a skladateľ. Vydal 21 albumov, napísal 12 kníh a získal 3 ceny Grammy. viac »


Otvárací plagát k novej predajni potravín ľudí poriadne zmiatol: FOTO Ako to ten Lidl myslí?!

Otvárací plagát k novej
Foto

pred 3 hodinami

WARRINGTON - Otvorenie novej predajne vždy sprevádza aj istá dávka napätia a chaosu. No omyl, ktorý sa vo Warringtone podarilo niekomu z prípravného tímu urobiť na plagáte, bil do očí. Ľudia okolo plagátu zmätene chodili a nechápali. viac »


Ako zachrániť starú elektráreň a vyťažiť z nej maximum? Vstavať do nej byt! Bláznivé?

Ako zachrániť starú elektráreň

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Loftové byty, bývanie v bývalých skladoch, priemyselných alebo výrobných halách láka mnoho mladých ľudí. Má svoje výhody i charakteristickú industriálnu charizmu. Nie všetko bývanie v starých priemyselných stavbách je však v tomto chladnom a drsnom štýle. Pozrite sa na prácu architektov zo štúdia New Work, ktorí vstavali byt do historickej ... viac »


Pokazili ste pohovor? Nezúfajte, ešte ho môžete napraviť: Stačí urobiť toto

Pokazili ste pohovor? Nezúfajte,

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Pohovor väčšinou nie je situácia, v ktorej je človek uvoľnený či pokojný. Jeho vážnosť a dôležitosť často spôsobujú, že okrem zrýchleného tepu a spotených dlaní sa občas pridruží aj neschopnosť súvislého prejavu a problém zodpovedať na banálne otázky. Dôvodom je stres a nervozita, ktoré sú pre niektorých uchádzačov veľkým strašiakom. Na ... viac »


Dvojhlavý netvor hitom internetu: Chorvátsky dôchodca našiel raritu zvieracej ríše na VIDEU

Dvojhlavý netvor hitom internetu:
Video

pred 5 hodinami

KRAVARSKO - Keď vykukne slnko a vonku je teplejšie počasie, z tmavých úkrytov vychádzajú hady. Ten, ktorého však objavil chorvátsky dôchodca vo svojej záhrade, je absolútne unikátny. Vzácneho tvora preto daroval do ZOO. viac »


Ďalší plus mliečnych výrobkov: Vplývajú pozitívne na vašu postavu

Ďalší plus mliečnych výrobkov:

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Niektoré diéty mlieko a výrobky z neho úplne zaznávajú. Zdá sa však, že predsa len majú miesto v našom jedálničku – aspoň ak sa snažíte vyhýbať kilám navyše. Okrem vápnika, vitamínu D a ďalších prospešných látok tiež pozitívne ovplyvňujú hmotnosť – a to tak v detstve ako aj v rokoch dospievania a dospelosti samotnej. viac »


Problém, s ktorým mnohí bojujú: Odborníčka prehovorila, či je premnoženie lienok nebezpečné!

Tiež máte problém s

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Snáď na Slovensku neexistuje nik, kto by nemal na balkóne či v byte poletujúce lienky. Mohlo by sa to zdať ako scéna z rozprávky, no je to skôr horor. Sú doslova všade! A sú potenciálne nebezpečné! viac »


Nové zábery NASA ukazujú kráter, ktorý po dopade vyhĺbila sonda Schiaparelli

Sonda Schiaparelli
Foto

pred 7 hodinami

BERLÍN - Nové satelitné zábery amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) naznačujú, že európska experimentálna sonda Schiaparelli vyslaná minulý týždeň na Mars vyhĺbila po dopade na povrchu tejto planéty plytký kráter. viac »


Kultová kapela Dereš vydáva 30 rokov od svojho vzniku debutový album

Kultová kapela Dereš vydáva

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Dlho očakávaný prvý album hard&heavy kapely Dereš vychádza ako dvoj-CD, na ktorom okrem dvanástky nových skladieb nájdete aj jedenásť archívnych nahrávok, ktoré vznikli v období 1988-2009. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.