Streda, 17. december 2014. Meniny má Kornélia, zajtra Sláva.

Zaujímavosti

PRVÁ JAZDA: Aký je nový Ford Mondeo sme vyskúšali na vlastnej koži

Ford Mondeo

pred hodinou

BRATISLAVA - So štvrtou generáciou Mondea si dal Ford poriadne na čas. Ale na dobré sa vraj oplatí počkať. viac »


Muzikál Dracula oslávi 20 rokov: Pripravujú aj tri predstavenia na Slovensku!

Muzikál Dracula oslávi 20

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Najúspešnejší pôvodný český muzikál Dracula sa budúci rok vracia na divadelné pódiá a do športových hál v Česku aj na Slovensku, aby oslávil 20 rokov od prvej premiéry. Pod názvom "Dracula 20 rokov" a s podtitulom "Pocta autorom" sa v obnovenej premiére predstaví 21. februára v Pardubiciach. Divadelnú premiéru absolvuje 28. februára v Prahe. viac »


Ako funguje ľudský mozog?

Aký vek má váš

pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Na scénu prichádzajú stále pokročilejšie technológie a s tým ide ruka v ruke aj skúmanie ľudského tela. Vedcov neustále zaujíma ako pracuje ľudský mozog alebo čo stojí za tajomstvom vedomia. viac »


FOTOREPORTÁŽ Najkreatívnejšie "zimné" čapice: Tak toto je bomba!

FOTOREPORTÁŽ Najkreatívnejšie

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Zima nás núti zahaliť sa do viacerých vrstiev oblečenia a nesmieme zabúdať ani na naše ruky a hlavu. Čapice sú preto neodmysliteľnou súčasťou "výstroja" do chladného počasia a pomáhajú nám uchovávať značnú časť telesného tepla. Tak ako aj náš odev však majú nielen praktické, ale niekedy aj estetické využitie. Nasledujúce kúsky naozaj dokazujú, ... viac »


Američania možno objavili život na Marse: Sú nadšení, konečne definitívny dôkaz!

Američania možno objavili život
FotoVideo

pred 3 hodinami

WASHINGTON - Kalifornskí vedci z NASA majú dôvod na oslavu. Kým doposiaľ zapĺňali predstavy o živote na červenej planéte iba stránky sci-fi kníh, teraz dostávajú konečne reálnu podobu. Na povrchu Marsu možno žijú neznáme baktérie. viac »


Zabodujte originálnym pozdravom

Zabodujte originálnym pozdravom

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Osobné pozdravy sú in, dokonca aj následník britského trónu sa rozhodol potešiť svet vianočnou fotkou svojho rozkošného synčeka. viac »


Vianočné české klasiky pohladia srdce aj pobavia: Videli ste všetky?

České rozprávky
Video

pred 4 hodinami

BRATISLAVA – Vianoce, sviatky radosti a pokoja, sú tu už presne o tyždeň. Celé obdobie nás už roky na televíznych obrazovkách sprevádzajú obľúbené rozprávky z českej, resp. československej dielne. Čarovná atmosféra, všadeprítomný humor a láskavé zakončenie, to si môžete vychutnať už v najbližšom období! viac »


Dojímavý príbeh zo života: Bezdomovec s veľkým srdcom dáva, aj keď nič nemá

Dominique sa snaží pomôcť

pred 5 hodinami

PRESTON - Zrejme skutočne platí, že ten, kto nič nemá, dáva najviac. Dokazuje to každým jedným činom Robbie, bezdomovec, ktorého srdce je rozhodne väčšie ako bankový účet. Jeden má, založila mu ho 22-ročná študentka, ktorej pomohol v ťažkej chvíli. Ukázalo sa, že nie je sama, tak sa teraz ľudia zbierajú na pomoc ich záchrancovi. viac »


Tehotnú blondínku nachytal, ako podvádza manžela: Napísal mu tento odkaz!

Tehotnú blondínku nachytal, ako

pred 6 hodinami

DETROIT - Istý Američan dal veľmi slušným a nenápadným spôsobom vedieť fanúšikovi na futbalovom štadióne, že ho zrejme podvádza manželka. Načapal ju totiž pri tom, ako počas celého zápasu vypisuje svojmu údajnému milencovi. A keďže paroháčom by asi nechcel byť nikto, rozhodol sa, že si túto pikantnú informáciu nenechá pre seba. viac »


Politici sa hádali v debate, kým neprišli otázky divákov: VIDEO Do vysielania im zavolala mama!

Dallas a Brad Woodhousovci
Video

pred 6 hodinami

WASHINGTON – Rodina je dôležitá, no niekedy je veľmi ťažké vychádzať s niektorými jej členmi. Dallas a Brad Woodhousovci boli vychovávaní rovnako, napriek tomu dospeli k odlišnému pohľadu na život. Kým jeden sa stal demokratom, ten druhý inklinuje k myšlienkam republikánov. Spoločné majú v tomto smere len to, že sa obaja stali politikmi a že ich mama poučuje v živom vysielaní! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Shark Mountain

Shark Mountain

Žerte so žralokom ľudí.Mahjong Flower Tower

Mahjong Flower Tower

Ďalšia obdoba logickej hry Mahjong.