Pondelok, 30. marec 2015. Meniny má Vieroslava, zajtra Benjamín.

Zaujímavosti

12 z najpodivnejších detských kníh všetkých čias

Pozrite si ich obaly alebo niektoré stránky z nich...

Pozrite si ich obaly alebo niektoré stránky z nich...

pred hodinou

BRATISLAVA - Dospelí majú poškodenú myseľ, stačí spojiť dve nevinné slová a veta sa okamžite stáva dôvodom na smiech a šteklivé myšlienky. Deti to, našťastie, vidia úplne inak... viac »

VIDEO trapasu v živom vysielaní: Neuveríte, čo si moderátor vytiahol zo saka!

Steve aspoň pobavil ľudí
Video

pred hodinou

SAINT PAUL - Živé vysielanie je určite náročnou záležitosťou, stres niekedy aj najväčším profesionálom môže privodiť nepríjemné chvíľky. Svoje o tom vie aj moderátor televíznej stanice Fox 9 v Minnesote Steve Frazier, ktorého prácou je poskytnúť ľuďom informácie o počasí. Počas posledného vysielania sa vôbec necítil pohodlne, neuveríte prečo! viac »


Vedci predpovedajú: Čaká nás dramatická zmena klímy, v Európe už čoskoro udrú kruté zimy!

Vedci predpovedajú: Čaká nás
Video

pred hodinou

POSTUPIM - Golfský prúd je podľa vedcov najpomalší za posledných tisíc rokov, čo by mohlo rozpútať zmeny teplôt európskych vôd. Odborníci hovoria o nezvratných klimatických výkyvoch a maľujú katastrofický scenár. viac »


REPORTÁŽ: Bratislava zažila atmosféru 20. až 40. rokov, swingovala celá Tržnica

REPORTÁŽ: Bratislava zažila atmosféru

pred 2 hodinami

Dva svetovo uznávané orchestre a rôzne vekové kategórie pod pódiom. Veľký tanečný večer v podaní Bratislava Hot Serenaders a Melody Makers Ondřeja Havelku dopadol na výbornú. Uvoľnená tanečná atmosféra prvých dekád minulého storočia okrem príjemnej zábavy poukázala aj na potrebu realizácie podobných projektov. viac »


Expresne rýchlo bez bolesti: Zastavte migrénu doslova za okamih!

Na migrénu zaberá najkvalitnejšia

pred 3 hodinami

BRATISLAVA – Rozkladá dušu, drancuje život. Bolesť, ktorú spôsobuje migréna, dokáže zmeniť deň na úplnú pohromu. Kto to nezažil, ťažko uverí miere utrpenia. Je tu však účinný recept, ktorý pomôže minimálne zmierniť nepríjemné bolesti, o čom svedčia tisícky spokojných ľudí! viac »


TV tipy na týždeň: Výber je skromný, no snímky sú kvalitné

TV tipy na týždeň:

pred 4 hodinami

BRATISLAVA – Nasledujúci týždeň je v rámci množstva filmových tipov dosť pôstny. To však neznamená, že nebudete mať čo pozerať, pretože namiesto kvantity sme pre vás našli kvalitné snímky doslova pre každého. Zažijete rozprávku, komédiu, akciu či hudobnú šou. viac »


Mesto, ktoré odštartovalo bohatstvo celého kontinentu, umiera!

Mesto, ktoré odštartovalo bohatstvo

pred 5 hodinami

SYDNEY - Mestu Broken Hill v austrálskom vnútrozemí, ktoré odštartovalo miestny boom ťažby nerastných surovín a vzišli z neho dve najväčšie svetové banské spoločnosti, dochádza voda. Vrtné tímy teraz zvádzajú boj s časom a snažia sa nájsť podzemnú vodu. Ak sa im to nepodarí, môže byť 18 000 miestnych obyvateľov úplne na suchu už začiatkom augusta tohto ... viac »


Zoznámte sa: Ony robia Deň narcisov (alebo S láskou robené, v nádeji rozdávané...)

Zoznámte sa: Ony robia

pred 6 hodinami

Vedeli ste, že sa počas Dňa narcisov v uliciach rozdá viac ako MILIÓN malých narcisov? Aj keď Deň narcisov trvá len jediný deň, prípravy prebiehajú viac ako pol roka. viac »


Šialený vedec na FOTO získal nadľudskú schopnosť superhrdinov, ale vyzerá ako nočná mora!

Šialený vedec na FOTO
Foto

pred 7 hodinami

WASHINGTON - Šialený vedecko-fantastický sen sa stal skutočnosťou! Gabriel Licina je prvým mužom na tejto planéte, ktorý sa rozhodol podstúpiť náročný zákrok kvôli vedeckému experimentu. viac »


Obrovský záujem o novú šou Lord Of The Dance: Pridáva sa ďalšie predstavenie!

Obrovský záujem o novú

pred 8 hodinami

Nové tanečné predstavenie Lord Of The Dance: Dangerous Games, ktoré malo minulý rok premiéru vo Veľkej Británii, uvidia slovenskí diváci nakoniec dvakrát. Organizátori šou sa dohodli na ďalšom predstavení v bratislavskej Inchebe, ktoré bude 25. októbra. viac »


11 maličkostí, ktoré urobia deň krajším: Skúste ich účinok aj vy!

Aj úplné maličkosti dokážu

pred 9 hodinami

BRATISLAVA – Hovorí sa, že ak sa človek nedokáže tešiť z maličkostí, nezaslúži si veľké veci. Každodenne máme množstvo príležitostí na to, aby sme si život spríjemnili. Niekedy aj nepatrné drobnosti spravia život krajším. Stačí otvoriť oči a pozrieť sa na krásu prírody, započúvať sa do obľúbeného songu alebo darovať úsmev. Veď ako povedal americký duchovný ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Space Killer

Space Killer

Prechádzajte vesmírnymi priestormi.A-Blast

A-Blast

Vesmírna strielačka v štýle Raptora.