Štvrtok, 25. august 2016. Meniny má Ľudovít, zajtra Samuel.

Zaujímavosti

Dostane ju napokon pred oltár?

pred 5 minútami

Všetci bratia dostali podmienku a teraz si musia vybrať: buď do roka vstúpia do manželstva, alebo stratia nárok na rozprávkové dedičstvo. Obľúbená séria o nespútaných a škandalóznych súrodencoch Sharpovcoch, členoch šľachtického rodu zo Stonevillu, pokračuje príbehom najmladšieho z bratov Gabriela. Vychutnajte si novinku, historickú romancu Môj divoký lord. viac »

Zvrhlý otec pobúril celý svet: Dcéru nechal zabiť srnku a potom FOTO ešte väčšieho hyenizmu

Zvrhlý otec pobúril celý
Foto

Nevhodné do 18 rokov a slabšie povahy! pred 35 minútami

WELLINGTON - Hrdý poľovník z Nového Zélandu vzal svoju osemročnú dcérku prvýkrát na lov divej zveri. Skoleným úlovkom sa pochválil na Facebooku. Jeho dcérka však urobila niečo, z čoho sa ľuďom dvíha žalúdok. Besné divadlo dokumentuje fotografia. viac »


Verejnosť dojal príbeh opustenej opičky: VIDEO, ktoré rozcíti aj tie najdrsnejšie povahy

Verejnosť dojal príbeh opustenej
Video

pred hodinou

MOSKVA - Ruskú verejnosť dojal príbeh opusteného opičieho mláďatka zo zoologickej záhrady v sibírskej Ťumeni. Novorodenú opičku, ktorej biologická matka z druhu kotul veverovitý sa rozhodla postarať sa len o jedno z dvoch mláďat, si osvojila mačka riaditeľky zoo. viac »


Hviezdy seriálu Tie roky sedemdesiate: Kam sa podeli a čím sa živia dnes?

Hviezdy seriálu Tie roky

pred hodinou

LOS ANGELES - Seriál Tie roky sedemdesiate bol populárnou situačnou komédiou v rokoch 1998 až 2006. Hlavným aktérom prinieslo účinkovanie v ňom slávu a peniaze. Niektorí z nich tieto výhody dokázali využiť a dnes sú z nich áčkové celebrity. Prečítajte si, čomu sa dnes venujú Kelso, Jackie, Fez, Donna, Steven a Eric. viac »


Šokujúce: Muž schudol 10 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady! FOTKA

Šokujúce: Muž schudol 10

pred 3 hodinami

„Bez akejkoľvek extra námahy som len za pár dní schudol 5 kilogramov a najlepšie na tom celom je, že mám ešte viac energie ako predtým,“ hovorí Andrej (42) o svojich skúsenostiach s chudnutím. Prečítajte si rozhovor s Andrejom a zistite, kde si môžete bezplatne otestovať svoje šance na schudnutie a získať konzultáciu od výživového poradcu! viac »


Pravá slovenská Vodo-Vodka?!

Pravá slovenská Vodo-Vodka?!

pred 4 hodinami

Myslíte si, že vodka najlepšie chutí s džúsom?! Omyl! Fajnšmekri pijú kvalitné vodky najradšej čisté. Ak chcete vodku predsa len zmiešať, zrieďte ju jednoducho s vodou. Chuť vodky sa tak zjemní. Ak máte chuť samotnej vodo-vodky predsa len oživiť, prináša značka Goral Vodka MASTER 77 unikátne riešenie. viac »


Potvrdené: Vedci skutočne objavili novú Zem, iba kúsok od našej slnečnej sústavy!

Potvrdené: Vedci skutočne objavili
FotoVideo

pred 4 hodinami

MNÍCHOV - Astronómovia objavili doslova "za humnami" slnečnej sústavy planétu približne o hmotnosti Zeme, ktorá obieha okolo svojej hviezdy Proxima Centauri v takzvanej obývateľnej zóne, a mohla by teda na nej prípadne byť tekutá voda. Oznámilo to v stredu Európske južné observatórium (ESO), ktorej ďalekohľady, okrem iných zariadení, vedci pri objave ... viac »


EastyNet Showcase prinesie do Bratislavy nezávislých hudobných umelcov

EastyNet Showcase prinesie do

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - EastyNet Music Office je novou spoločnosťou na východoeurópskom hudobnom trhu, ktorá spája množstvo nezávislých európskych umelcov a organizuje koncerty a turné v rôznych mestách a krajinách. Prvý ročník sa uskutoční v Prahe a v bratislavskom klube RE:FRESH už 24. septembra. viac »


McDonald's chcel, aby deti žili zdravšie: Svoje doplnky musel stiahnuť, sú z nich popáleniny!

Ilustračné foto
Foto

pred 5 hodinami

WASHINGTON D. C. - Značka McDonald je jedna z najznámejších firiem ponúkajúcich rýchle občerstvenie. V posledných dňoch čelila nepríjemnému problému, v ktorého dôsledku musela firma stiahnuť a náramky. Deťom totiž spôsobovali zranenia. viac »


Ako by si hľadali prácu profesionáli? Odkukajte užitočné tipy od personalistov

Ako by si hľadali

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Personalisti a HR manažéri sa často v mnohých článkoch delia o rady a tipy, ako uspieť na pohovoroch a získať vysnívanú prácu. Čo by však urobili, ak by sa zrazu ocitli bez práce oni? Ako by si hľadali nový džob? Pozrite sa, ako by si s touto situáciou poradili odborníci na ľudské zdroje. viac »


Deväť zásadných rozdielov: Ste lakomec, alebo len šetrný človek?

Deväť zásadných rozdielov: Ste

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Lakomstvo a šetrnosť majú k sebe blízko, ale medzi lakomcom a šetrným človekom je podstatný rozdiel. Vo svojej knihe I Will Teach You to Be Rich sa im venuje Ramit Sethi. Vy patríte do ktorej skupiny ľudí? viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Zahraj si poker úplne zadarmo s priateľmi alebo s hráčmi z celého sveta.