Nedeľa, 1. marec 2015. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

Zaujímavosti

Vtipné video: Prečo mamičky na materskej nič nestíhajú?

Zaujímavé odhalenie

Zaujímavé odhalenie

pred 38 minútami

Pohľad do domácnosti, keď je žena na materskej. Tak čo, páni, ešte stále si myslíte, že je to prechádzka ružovou záhradou? viac »

Facebook chce pomôcť užívateľom so samovražednými sklonmi

Facebook chce pomôcť užívateľom

pred hodinou

BRATISLAVA - Facebook pridá do svojej sociálnej siete nástroj, s ktorým by mohol pomôcť užívateľom, ktorí uvažujú o samovražde. viac »


Roboty prevezmú prácu: Začnite si už teraz šetriť, môžete prísť o plat

Roboty prevezmú prácu: Začnite

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Čistia podlahy, montujú diely v továrňach, dokážu nás poraziť v šachu. Roboty sú pomaly všadeprítomné. Ekonómovia z Bostonu a Columbijskej univerzity tvrdia, že to bude mať katastrofálny vplyv na ekonomiku. viac »


Narodeninová paráda za milión: 91-ročný prezident pozval 20-tisíc ľudí, dali si slona!

Mugabe (91) to riadne
Foto

pred 3 hodinami

VICTORIA FALLS – Oslava 91. narodenín prezidenta Roberta Mugabeho sa nedá nazvať inými slovami ako honosná, luxusná či dokonca extrémna. Okolo 20-tisíc ľudí pozvala hlava afrického štátu Zimbabwe do golfového rezortu pri Viktóriiných vodopádoch, okrem iného aj školopovinné deti celkovo z desiatich provincií. Viac ako milión dolárov minuli napríklad ... viac »


VIDEO, ktoré nemal vidieť jej manžel: Tehotná Veronika (27) sa pokúsila prehltnúť meč!

VIDEO, ktoré nemal vidieť
Video

pred 4 hodinami

KNOX CITY – Američanka Veronika Hernandez je skutočne fenomenálna žena. Navyše aj nebezpečná. S mečom v ruke dokáže nevídané veci, ale v deviatom mesiaci tehotenstva ide o hazard. Veronika však tvrdí, že miluje andrenalín a nechce sa ho vzdať. viac »


Sliepka zniesla dokonalé vajce, majiteľka ho vydražila za neuveriteľnú sumu!

Ilustračné foto

pred 6 hodinami

LONDÝN - Za neuveriteľných 480 libier sa na aukčnom portáli vydražilo vajce, ktoré zniesla sliepka patriaci Britke Kim Broughtonovej. Jeho zvláštnosťou totiž je, že má "dokonale guľový" tvar. Informoval o tom spravodajský web BBC. viac »


Teória Veľkého tresku je skreslená: Vesmír možno nikdy nevznikol, tvrdia vedci!

Teória Veľkého tresku je

pred 8 hodinami

EDMONTON - Vesmír podľa kanadských vedcov nemusel vzniknúť počas Veľkého tresku, ako nás učili na fyzike a môže byť dokonca nepredstaviteľne starý. Nová teória by mohla pomôcť vysvetliť aj tajomstvo čiernej hmoty. viac »


Život je vzrušujúcejší ako si myslíme

Zátišie s omrvinkami

pred 9 hodinami

Toto je príbeh o žene, ktorá zisťuje, že život je neuveriteľne pestrý a možno oveľa vzrušujúcejší, ako ste si mysleli. Je to cesta do jej duše, srdca a myšlienok na prahu staroby. viac »


Striptérka káže o Bohu: Pozor, niečo tu nesedí, pozerajte!

Striptérka káže o Bohu:
Video

pred 19 hodinami

FAYETTEVILLE - La Tascha Emanuelová je rozpoltená osobnosť. Živí sa ako striptérka, ale zároveň sa nazýva aj kazateľkou. Rada sa rozpráva na tému Boh a všetko s tým spojené. Ale ktovie, či ju vôbec niekto počúva; celý čas má totiž obnažené takmer celé prsia. viac »


Krásna Lara Croft v ďalšom filme: Scenár napíše majiteľ Zlatej maliny!

Krásna Lara Croft v

pred 23 hodinami

BRATISLAVA - Scenár nového filmu zo série Tomb Raider napíše Evan Daugherty. Na snímke sa budú podieľať aj producent Graham King a spoločnosti MGM a Warner Bros., ktorá sa postará aj o distribúciu. V príbehu novinky bude podľa informácií portálu Deadline.com vystupovať "mladšia Lara Croft, ktorá sa vydá na svoje prvé dobrodružstvo". viac »


Mužov iPhone samovoľne explodoval priamo vo vrecku: Zo zranení vás strasie!

Mužov iPhone samovoľne explodoval

včera o 17:00

BRATISLAVA - Muž z amerického Long Island prežíval úplne obyčajný deň. Počas cesty po kľúče mu však explodoval jeho iPhone priamo vo vrecku. Erik Johnson neskôr potvrdil, že iPhone, ktorý vlastnil, sa skutočne samovoľne vznietil priamo vo vrecku, čím mu zapálil nohu. Jedná sa teda o príbeh, ktorý určite nechce počuť ani jeden z majiteľov smartfónov. ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

PhysBallz

PhysBallz

Spájajte rovnaké skupinky guličiek.Gold Medal

Gold Medal

Ako ďaleko dokopnete?