Štvrtok, 29. január 2015. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Zaujímavosti

VIDEO: Takúto akceleráciu má elektromobil Tesla, ľudia sa cítili ako pri štarte stíhačky!

pred hodinou

BRATISLAVA - Neviete si predstaviť, čo s vami spraví zrýchlenie z 0 na necelých 100 km za asi 3,2 sekundy? Video poskytuje náhľad na prekvapené tváre ľudí, ktorí si podobnú srandu zažili na vlastnej koži. viac »

Už nikdy žiadne smradľavé prdy: Po tejto pilulke zaveje z vášho otvoru vôňa ruží!

Už nikdy žiadne smradľavé

pred hodinou

PARÍŽ – Z obyčajných ľudí sa stávajú milionári väčšinou len vtedy, keď sa im podarí vynájsť niečo úplne nové, originálne a nenahraditeľné. Alebo, ako je to v prípade Francúza menom Christian Poincheval (65), nájdete riešenie na každodenné problémy väčšiny obyvateľstva Zeme. Už sa nikdy nebudete musieť hanbiť, po tejto pilulke budú vaše vetry voňať! viac »


Na prvý pohľad obyčajný strážnik: No otvorí ústa a stane sa zázrak!

Na prvý pohľad obyčajný

pred 3 hodinami

DAVAO CITY - Niektorí ľudia sú obdarení takým hlasom, akokeby spieval sám anjel. Nemusia chodiť do žiadnej hudobnej školy a aj tak im to spieva lepšie než ktorémukoľvek inému "expertovi". Aj tento strážnik k nim patrí, až ho na takom mieste škoda. viac »


Uhádnete, kto je tento "smejo" na fotke?

Uhádnete, kto je tento

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Fotku z detstva podobnú tejto nájde v albumoch ktokoľvek z nás. Konkrétne na tejto je však hviezda, ktorá dostáva do kolien tisícky dievčat, aj keď je už "v chomúte". viac »


Najhoršie logá všetkých čias, ktoré dizajnéri mysleli vážne: Aj vy vidíte to, čo my?!

Najhoršie logá všetkých čias,
Foto

pred 3 hodinami

WASHINGTON – Pozrite si desať najnevydarenejších log, do ktorých dizajnéri nevedomky vložili aj podprahovú informáciu. Môžeme len trikrát hádať, na čo počas tvorby mysleli. Dúfame, že sa na týchto „nepodarkoch“ s nadhľadom pobavíte. viac »


Trojnásobný milionár za volantom je dnes unikátny výsledok

Rekordman Pavol Kováč najazdil

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Včerajšie ráno bolo pre Pavla Kováča, vodiča autobusu Slovak Lines Express netradičné a s prekvapením. viac »


Na kultového Leona sa nezabúda: Zistite o tomto filme viac

Jean Reno a Natalie

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Mal to byť „čistý akčný thriller“. Nič viac a nič menej. Zodpovedal tomu aj obyčajný názov určený špeciálne pre americké publikum „The Professional“ (Profesionál). Leon, ako ho poznáme my, sa však rýchlo ukázal byť niečím viac než len tuctovým „popcornovým“ produktom na sobotné popoludnie. Svedčí o tom i skutočnosť, že si v rebríčku na ... viac »


Zombie kocúrovi sa stal zázrak: Zrazená mačka po piatich dňoch vstala z hrobu!

Kocúr Bart sa stal
Foto

pred 6 hodinami

TAMPA – Každý, kto má domáce zvieratko, si vie predstaviť, že jeho smrť je malou rodinnou tragédiou. Tak to bolo aj v prípade Ellisa Hutsona z Floridy, ktorý minulý týždeň našiel svojho milovaného kocúra Barta zrazeného na ceste. Bolo to pre neho ťažké, tak poprosil suseda, aby Barta zakopal u seba na záhrade. O päť dní neskôr sa však stala neuveriteľná vec, Bart ožil! viac »


Vedci žasnú nad jednoduchým nápadom: Dieťa (8) možno vynašlo lacný liek na rakovinu!

Vedci žasnú nad jednoduchým

pred 7 hodinami

MANCHESTER - Keď sa rodičia svojej dcéry pri večeri pýtali, ako by liečila rakovinu ona, dostali prekvapivo múdru odpoveď. Hoci sú obaja výskumníkmi a pracujú na vynájdení lieku na rakovinu, niečo také jednoduché im nikdy nenapadlo! viac »


Otec neustále otváral synovi listy: VIDEO pomsty, ktorá stála zato!

Otec neustále otváral synovi

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Aj vám rodičia, keď ste boli malí, otvárali listy? Ak patríte medzi tých nešťastníkov, ktorí doma nemali príliš veľa súkromia, možno vás poteší práve toto video pomsty. Nakrútil ho syn, ktorému strašne liezlo na nervy, že jeho otec pchal nos do vecí, do ktorých ho nič nebolo. viac »


Mladík (31) sa naschvál nechal nachytať policajnou kamerou: Vieme prečo!

Mladík (31) sa naschvál
Foto

pred 11 hodinami

BERLÍN - Mladý Nemec prišiel s novým nápadom, ako využiť kamery merajúce rýchlosť vozidiel, ktoré vodiči zvyčajne nemôžu vystáť. Nechal sa jednou zachytiť a takýmto spôsobom požiadal svoju priateľku o ruku. Síce musí teraz zaplatiť pokutu, ale dôležitejšie je to, že žena jeho srdca povedala áno. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Golf-Drifter

Golf-Drifter

Golf s autíčkom.Tower of Doom

Tower of Doom

Vylepšujte si vežu a odolávajte tak nepriateľom.