Streda, 28. september 2016. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Zaujímavosti

Magický 8. ročník Telekom Night Run opäť rekordný

pred 37 minútami

BRATISLAVA 26. septembra 2016 – Rekordný počet 4418 bežcov (1569 žien, 2525 mužov, 162 dvojčlenných štafiet) a 621 detí vo veku od 5 do 15 rokov a skvelá atmosféra v uliciach hlavného mesta Slovenska charakterizovalo 8. ročník bratislavského nočného behu – Telekom Night Run v sobotu 24. septembra v znamení motta: „Keď ide o beh, ani tma ma nezastaví!“ viac »

Farebný zázrak prírody: FOTO Najkrajšia rieka sveta vyzerá ako v raji

Rieka Caño Cristales

pred 38 minútami

Väčšinu roka Caño Cristales ničím nevyniká a návštevníci by boli touto "tekutou dúhou" či "riekou piatich farieb“ poriadne sklamaní. Ak ju však navštívite od augusta do konca novembra, všetko pochopíte. A určite budete súhlasiť, že je vtedy naozaj tou najkrajšou riekou na svete. viac »


Tento týždeň bude v znamení hudobných legiend

Richard Müller

pred hodinou

K svojim narodeninám vydáva Richard Müller pre seba i svojich verných fanúšikov nový album s veľavravným názvom „55“. viac »


Pripravte sa na hranaté šibalstvá s Jupíkom

Pripravte sa na hranaté

pred hodinou

Je tu nový Jupík v zábavnej hranatej krabičke! Atraktívna kombinácia chutí bez konzervantov, umelých farbív a sladidiel. V kombinácii s vitamínmi a vápnikom je vítaným spestrením pitného režimu detí. viac »


Cukor pre malé deti? Veľké tabu, odborníci radia, toto už radšej nikdy nerobte!

Cukor pre malé deti?

pred 2 hodinami

RÍM - Detstvo a sladkosti. Je na čase toto spojenie pretrhnúť. V čase, keď prudko narastá detská obezita, radia odborníci rodičom, aby deťom nedávali cukor. Úplný zákaz platí do dvoch rokov ich veku. Až do osemnástich rokov by potom mladiství nemali konzumovať viac ako 25 gramov cukru denne, čo sa rovná asi šiestim nepríliš plným kávovým lyžičkám. Organizácia ... viac »


FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných táborov z II. svetovej vojny na Slovensku

FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Slovenský národný archív zverejnil na svojej webstránke ukážky fotografií, ktoré boli nájdené pri revízii filmotéky v roku 2015. Ide spolu približne o 680 kusov z obdobia rokov 1939-1945, dokumentujúcich pracovné tábory Židov v Seredi, Novákoch, Vyhniach a na ďalších miestach. Zábery sa zachovali na sklenených, resp. plastových negatívoch ... viac »


Meteorológ, ktorý predpovedal najstudenšiu zimu storočia, opäť v akcii: Prekonáme ďalší rekord

Meteorológ, ktorý predpovedal najstudenšiu

pred 5 hodinami

BERLÍN - Najznámejší nemecký meteorológ opäť vyložil karty na stôl. A čo nám veští tentoraz? Američania a Briti predpovedajú treskúcu zimu, ale Dominik Jung je skeptickejší. Naposledy avizoval neskorší nástup leta a viackrát varoval pred dramatickými zmenami počasia. Nastávajúca zima bude podľa neho chameleónom, ktorý sa prispôsobí minulým mesiacom. viac »


Chrípková sezóna je predo dvermi: Ako z citróna vyťažiť maximum pre naše zdravie?

Viete, ako z citrónu

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Citrón je považovaný za jedného z najčastejšie využívaných plodom vôbec. Ako v kuchyni, tak v kozmetike a rôznych iných oblastiach – využívame ho denno denne a preto by sme mali vedieť, ako ho zužitkovať celý. Nech ani kúsok nevyjde na zmar. viac »


Už sa mala vydávať, rozlúčka so slobodou všetko zmenila: VIDEO nevestu škaredo usvedčilo

Už sa mala vydávať,
Video

pred 12 hodinami

HERMOSILLO - Rozlúčky so slobodou sú typickou súčasťou predsvadobných príprav. Niekedy sa ale veci vymknú spod kontroly a človek to preženie nielen s alkoholom, ale aj s prítulnosťou k opačnému pohlaviu. To sa stalo aj nastávajúcej neveste z nasledujúceho videa. viac »


Naživo: Plán kolonizácie Marsu

Naživo: Plán kolonizácie Marsu

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Je možné, že si dnešok veľmi dobre zapamätáme. 27. september 2016 môže byť ekvivalentom dňa keď JFK ohlásil Apollo program. Ten ľudstvo dostal na Mesiac. Teraz je na rade Mars. viac »


Novopečený otec zverejnil nechutné VIDEO: Kanibalské raňajky, pochúťka z tela jeho ženy!

Novopečený otec zverejnil nechutné
Video

pred 14 hodinami

LONDÝN - Ross Watson (32) z Darlingtonu si pripravil veľmi netradičné anglické raňajky. Týždeň po narodení svojho syna nakrútil video, na ktorom konzumuje placentu z tela jeho manželky. Placentu okorenil a dochutil tvrdiac, že je to veľmi výživné. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?