Utorok, 27. jún 2017. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Zaujímavosti

Žene sa narodilo zdeformované bábätko s dvoma torzami: Po pár hodinách zomrelo

Dievčatko prežilo len pár hodín

Dievčatko prežilo len pár hodín

FotoVideo
pred 38 minútami

LAKHISARAI - Okolo nemocnice v indickom štáte Bihár sa minulý týždeň zhromažďovali desiatky ľudí, ktorí boli zvedaví na jedného z pacientov. Narodilo sa tam totiž dievčatko, ktoré malo jednu hlavu, ale zato prakticky dve telá. Bohužiaľ krátko po tom zomrelo. viac »

Panovník, ktorý skončil na popravisku: Málo známa tragická smrť mladého Habsburga

Panovník, ktorý skončil na

pred 8 minútami

MEXIKO/PRAHA - Mladší brat rakúskeho cisára Františka Jozefa I. vstúpil do dejín ako jeden z mála panovníkov, ktorí skončili na popravisku. Život Maximiliana Habsburského, ktorého francúzske imperiálne záujmy dosadili na cisársky trón vo vzdialenom Mexiku, ukončila 19. júna 1867 v meste Santiago de Querétaro popravčia čata. Habsburg, ktorý sa od mladosti ... viac »


Najdivokejšie nálezy ochranky na letiskách: TOP 10 bizarností v batožine cestujúcich

Letisko

pred 9 minútami

LONDÝN - Pracovníci bezpečnostnej ochrany letiska odhalili najdivnejšie veci, ktoré objavili v batožine cestujúcich - a niektoré z nich sú skutočne bizarné. Medzi najneobvyklejšie predmety patrí pohár ovčích očí, kufor plný umelých rúk či 100 000 libier v peniazoch z hry Monopoly. Víťaz je však ešte úchvatnejší. viac »


Študentka si prezerala univerzitu, kde bude chodiť: Potom dostala od mamy geniálnu SMS

Študentka si prezerala univerzitu,
Foto

pred 10 minútami

DALLAS - Americká študentka sa prechádzala po kampuse univerzity, na ktorú sa prihlásila, keď zrazu dostala správu od svojej mamy. Teraz sa na nej baví celý internet. Svojrázna pani má rozhodne zmysel pre humor. viac »


Horúčavy na pracovisku? Netrpte v práci, toto vám musí zamestnávateľ zabezpečiť

Horúčavy na pracovisku? Netrpte

pred 18 minútami

BRATISLAVA - Aby mohli zamestnanci v práci podávať stopercentný výkon, musí im zamestnávateľ zabezpečiť vhodné pracovné podmienky. Jedným z dôvodov, ktoré výrazne narušujú pracovnú činnosť, sú vysoké teploty. Nezáleží pritom na tom, či ide o zamestnancov pracujúcich v interiéri alebo exteriéri, každému z nich musia byť poskytnuté vhodné podmienky na ... viac »


Vedci varujú: Svet čaká obrovská vlna migrácie! Milióny ľudí utečú z horúceho pekla, aj do Európy

Migranti v Grécku

pred hodinou

MANOA - Do roku 2100 bude smrteľným horúčavám vystavených až sedemdesiatštyri percent obyvateľov sveta, ak sa emisie oxidu uhličitého budú zvyšovať súčasným tempom, tvrdí štúdia Havajskej univerzity uverejnená v správe o klimatických zmenách. Dokonca aj v prípade dramatického zníženia emisií sa očakáva, že percento postihnutého obyvateľstva na svete ... viac »


Zoznamovací inzerát z roku 1865 baví internet: Ženy, tohto farmára (18) by ste hneď brali!

Zoznamovací inzerát z roku
Foto

pred hodinou

LONDÝN - Ľudia často spomínajú na staré časy s veľkou dávkou nostalgie. Tá vás možno prepadne aj po prečítaní nasledujúceho inzerátu, prostredníctvom ktorého si chcel farmár nájsť ženu. Dobré zuby a jalovice mužovi mali stačiť na to, aby našiel lásku svojho života. viac »


Inštruktor bol nadšením bez seba z adrenalínovej krásky: VIDEO nahého zoskoku

Inštruktor bol nadšením bez

pred hodinou

LONDÝN - Annelise Templeová má rada vzrušenie, ktoré jej prináša adrenalín a pravidelne svojim fanúšikom na Instagrame ponúka videá zo svojich šialených kúskov. Najnovšie sa rozhodla vyskúšať base-jumping vo švajčiarskych Alpách a aby jej odvážny čin nabral grády, zhodila oblečenie a nechala si na sebe iba postroj s padákom. Jej inštruktor bol nadšením bez seba. viac »


Meteorológovia objasnili známu detskú hádanku: Prečo je nebo modré a oblaky sú biele

Meteorológovia objasnili známu detskú

pred hodinou

BRATISLAVA - Rodičia niekedy na zvedavé detské otázky ťažko hľadajú odpovede. Pomôcť by im mohli napríklad aj rady fyzikov a meteorológov. Ak si už celkom presne nepamätáte, ako je to s oblohou a jej modrou farbou, čítajte ďalej. Možno sa dozviete aj čosi navyše. viac »


Skvelý tip na výrobu vlastnej klímy: Pocit okamžitého osvieženia bez ohrozenia zdravia

Vyrobte si vlastnú klímu,

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Leto už klope na dvere. Čoraz teplejšie dni prinášajú tropické teploty, ktoré dajú zabrať nejednému z nás. Nákupné centrá, kancelárie sú zvyčajne vybavené klimatizáciami, ktoré teplý vzduch schladia. Mať ju doma, si však nemôže dovoliť každý. viac »


Recesista a všestranný človek Branislav JOBUS bude online

Recesista a všestranný človek

pred 2 hodinami

Branislav JOBUS, člen hudobných skupín Vrbovskí víťazi, Karpatské chrbáty a Abusus, autor rozprávkových kníh, organizátor festivalu Vrbovské vetry a dlhoročný abstinent bude už tento utorok online. viac »


Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.