Piatok, 25. apríl 2014. Meniny má Marek, zajtra Jaroslava.

Zaujímavosti

Slovenské jazzové ceny Esprit podporil aj Herbie Hancock. Kto bude víťazom?

Herbie Hancock je držiteľom originálu sošky, ktorej repliku dostávajú víťazi ceny Esprit.

Herbie Hancock je držiteľom originálu sošky, ktorej repliku dostávajú víťazi ceny Esprit.

pred 4 minútami

Slovenská anketa Esprit - cena za najlepší slovenský jazzový album roka 2013 už pozná svojho víťaza v kategórii Cena verejnosti. Kto získa hlavnú cenu poroty sa diváci dozvedia až na slávnostnom odovzdaní sošky Esprit v Slovenskom rozhlase, ktoré sa uskutoční 30. apríla v Medzinárodný deň jazzu. viac »

VIDEO Trapas portugalskej armády: Slávnostný štart lietadla bol totálne na smiech!

VIDEO Trapas portugalskej armády:
Video

pred 33 minútami

LISABON – Tak takýto trapas ste ešte nevideli! Portugalské námorníctvo skúšalo bezpilotné lietadlá, ktoré majú slúžiť na sledovanie pobrežia. Na dôležitú skúšku sa prišiel pozrieť aj sám minister obrany. Na základni Alfeite sa chystali predviesť unikátny, no rozmermi neveľký stroj. Z toho, čo sa udialo, ministrovi, ani zúčastneným do smiechu určite ... viac »


Fascinujúce kancelárske zlepšováky: Toto by vám nikdy nenapadlo urobiť!

Fascinujúce kancelárske zlepšováky: Toto
Foto

pred hodinou

BRATISLAVA - Aj vy patríte medzi tých nešťastníkov, čo si nevedia zorganizovať svoj pracovný stôl a akékoľvek snahy o jeho upratanie dopadnú neúspešne? Prinášame vám teda zopár tipov, ako si môžete vylepšiť a skrášliť svoje pracovné prostredie bez toho, aby vaša peňaženka zívala prázdnotou. Nie vždy síce ide o tie najužitočnejšie riešenia, ale aspoň sú originálne. viac »


Ako schudnúť 45 kíl a ako sa dožiť 150 rokov?

Ako schudnúť 45 kíl

pred 9 hodinami

Začítajte sa do zaujímavých knižných titulov a ešte k tomu dostanete zľavu 20 percent. Ak ste zvedaví, ako dostať svoje telo pred letom do zdravej kondície, určite vás osloví titul Ako sa dožiť 150 rokov. Keď chcete byť fit do plaviek, môžete sa inšpirovať autorkou knihy Schudla som 45 kg za 1 rok, ktorá do publikácie zhrnula užitočné rady v boji s ... viac »


Príbeh hrdinky (†22), ktorá obetovala život na topiacom sa trajekte: Zachránila veľa detí!

Príbeh hrdinky (†22), ktorá
FotoVideo

pred 11 hodinami

SOUL - Kórejčania vzdávajú hold mladej, len 22-ročnej Park Ji-Young. Bola na palube trajektu, ktorý sa potopil minulý týždeň. Namiesto záchrany vlastného života pomáhala topiacim sa ľuďom tým, že im rozdávala záchranné vesty. Sebe ju však neobliekla, najprv chcela pomôcť ostatným. Statočná hrdinka zachránila desiatky životov. Na rozdiel od kapitána, ... viac »


Porovnanie bežných účtov: Aktívni klienti platia mesačne bankám 3,6 eura

Porovnanie bežných účtov: Aktívni

pred 12 hodinami

BRATISLAVA – Priemerný slovenský zákazník, ktorý aktívne využíva svoju banku, zaplatí za svoj osobný účet 3,60 eur mesačne. Za celý rok je to viac ako 43 eur. Prieskum na základe porovnania poplatkov za vedenie účtu v 11 bankách na Slovensku uskutočnil finančný portál FinancnaHitparada.sk viac »


Úplne prvé VIDEO na YouTube: Pozrite sa o čom je a kto v ňom účinkuje!

Úplne prvé VIDEO na

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Včera uplynulo presne deväť rokov odvtedy, čo sa na serveri Youtube objavilo prvé video. Zaujíma vás, čo na ňom bolo a kto ho natočil? Tak čítajte a pozerajte. viac »


Poľský kňaz kráčal ako zmyslov zbavený po švajčiarskej diaľnici: Zjavenie alebo sa zbláznil?!

Poľský kňaz kráčal ako
Foto

pred 13 hodinami

VILLENEUVE – Anjeli strážni museli byť v pohotovosti. Najvyššie zjavenie možno viedlo poľského kňaza, aby sa išiel prejsť po švajčiarskej diaľnici plnej áut. Najprv spôsobil nehodu a potom sa vybral s ružencom v ruke hľadať pravdepodobne božskú pomoc. Kňazovu prechádzku po diaľnici museli zastaviť až policajti. viac »


Ten istý klub, úplne iné koncerty: Zóna A oslávi 30 rokov v Bratislave dvakrát!

Ten istý klub, úplne

pred 14 hodinami

Kultová slovenská punkrocková kapela Zóna A svoje okrúhle výročie oslavuje celoročným koncertným turné po Slovensku a Českej republike s názvom XXX Tour (1984 – 2014). V rámci neho odohrá už o týždeň v Randal klube dva unikátne výročné koncerty, na ktorých sa zúčastnia aj bývalí členovia kapely a ďalší spriaznení muzikanti. viac »


Sexi telo do leta: Zázračné cviky, ktoré vám vytvarujú krivky a zrýchlia metabolizmus!

Vďaka jednoduchým cvikom si

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Dokonalá postava nemusí byť len vaším zbožným prianím. Prečo nepremeniť váš sen na realitu, keď sa to dá? Vďaka jednoduchým cvikom priamo od baletiek zacieleným na problémové partie, budete mať spevnenú postavu, krásne držanie tela, ladné pohyby a zrýchlený metabolizmus! viac »


FOTO Kráľovstvom kvitnúcich čerešní je Japonsko

Sakuri, Japonsko

pred 15 hodinami

JAPONSKO - Milovníci prírody majú príchod jari spojený nielen s prechodom na letný čas a so sviatkami Veľkej noci, ale najmä s rozkvitajúcou prírodou, ktorá na určitý čas zafarbí aj inak chladné betónové mestá. Kráľovnou jari je bez pochýb japonská čerešňa, sakura. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Epic Combo

Epic Combo

Dosiahnite kombo s hodnotou 10 000.Whooly

Whooly

Pozbierajte všetky hviezdy a dostaňte sa do ďalšieho levelu.