Streda, 1. október 2014. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Zaujímavosti

Multimilionár pomohol manželke s rakovinou: Keď sa vyliečila, riadne s ním vypiekla!

Takáto rodinná idylka je už minulosťou

Takáto rodinná idylka je už minulosťou

pred 59 minútami

LONDÝN - Britského multimilionára, ktorý daroval značnú časť svojho majetku v prospech charitatívnej organizácie, po tridsiatich rokoch opustila manželka. Napriek tomu, že keď ochorela na rakovinu, zaplatil jej nákladnú liečbu. Chcete vedieť, aké boli dôvody rozchodu? viac »

Jesenný výpredaj: Bestsellery za bezkonkurenčné ceny

Jesenný výpredaj: Bestsellery za

pred 6 hodinami

Vychutnajte si jeseň s dobrou knihou! A ešte aj výrazne ušetrite. Internetový obchod iPark.sk, ktorý získal zlatý certifikát spokojnosti zákazníkov, si pre vás pripravil super ponuku. Desiatky publikácií za skvelé ceny. Nechajte sa inšpirovať. viac »


Sexuálny otrok trojprsej ženy (21): Mám doživotnú traumu a znetvorené telo!

Sexuálny otrok trojprsej ženy

pred 8 hodinami

TAMPA - Američanka, ktorá sa na titulky svetových médií dostala vďaka tomu, že si nechala vytvoriť tretí prsník, je podľa všetkého riadna potvora. Vyšlo totiž najavo, že u seba doma násilím držala istého tínedžera ako sexuálneho otroka. viac »


Turné HLASY 2 odštartovalo na jednotku. Väčšina koncertov je už vypredaná!

Turné HLASY 2 odštartovalo

pred 10 hodinami

Richard Müller a skupina Fragile v pondelok v Trenčíne odštartovali turné HLASY 2. V a cappella úpravách bez použitia hudobných nástrojov zazneli oproti minuloročným koncertom aj skladby z nového albumu ako Slon v porceláne, Mama či Nahý 2. V najbližších týždňoch zavítajú HLASY do desiatok ďalších miest, avšak väčšina je už vypredaná. viac »


Tak toto tu ešte nebolo: Muž predáva lampu zo svojej amputovanej nohy!

Holanďan zo svojej nohy
Foto

pred 10 hodinami

AMSTERDAM - Po tom, ako Holanďan Leo Bonten prišiel o svoju nohu, rozhodol sa urobiť veľmi nezvyčajnú vec. Amputovanú nohu dal zabudovať do lampy, ktorú sa pokúša predať za 100 000 eur. O morbídny zberateľský artefakt sa hneď po zverejnení rozbehla zúrivá dražba. viac »


FOTOREPORTÁŽ Striptérka, gangster či rasista: Ako sa prezentujú títo ľudia v skutočnom živote?

Originálny projekt si získal
Foto

pred 10 hodinami

WASHINGTON – Fotograf Joel Parés, ktorý sa tejto svojej profesii venuje iba niekoľko rokov, sa dostal do povedomia médií a verejnosti seriálom portrétov zachytávajúcich bežných ľudí v dvoch úplne odlišných polohách. Bývalý fotograf amerického námorníctva sa rozhodol poukázať na nebezpečenstvo v každej spoločnosti – na predsudky. viac »


Vyskúšajte rýchle malé pôžičky

Vyskúšajte rýchle malé pôžičky

pred 12 hodinami

Už zase sa zobúdzate do nového rána a prvé na čo myslíte je, že dnes to peniazmi pôjde zase dolu vodou? Život nie je jednoduchý, no kúzlo je v tom, užiť si aj tie najmenšie príjemnosti. Pokiaľ potrebujete popohnať, sme tu pre vás. Sme Ferratuma poskytneme vám pôžičky, ktoré sú tak flexibilné, že padnú do oka každému a každému sa aj prispôsobia. viac »


Najlepšie televízne kvízy: Kajšmentke, Bičan a Slováci proti Čechom!

Najlepšie televízne kvízy: Kajšmentke,

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Slovenská televízna produkcia sa síce nemôže v súčasnosti popýšiť bohatou kinematografiou, no ak ide o vedomostné a rodinné relácie, sme tu „doma“. Vybrali sme pre vás štvorlístok TOP televíznych kvízov, ktoré sa oplatí vidieť aj v prípade, že podobnému relaxu vo svojom voľnom čase neholdujete. viac »


Máme svetový mier, hlási Západ: Deň najväčšieho klamstva a zrady, stálo to 72 miliónov životov!

Máme svetový mier, hlási
FotoVideo

pred 13 hodinami

MNÍCHOV – Oslavné salvy, šampanské a Pakt, ktorý pred 76 rokmi podpísali lídri štyroch svetových mocností, mal podľa prvotných naivných predstáv v Európe utužiť mier a uspokojiť dobyvačné ambície Hitlera. V skutočnosti bol pakt jedným z krokov, ktoré viedli k rozpútaniu druhej svetovej vojny. Hoci bola dohoda precedensom porušenia medzinárodných pravidiel, ... viac »


VIDEO Okúzľujúce divadlo našej hviezdy: Dúhové Slnko vyzerá zrazu úplne inak!

Nádherné zábery Slnka
FotoVideo

pred 14 hodinami

HOUSTON – Slnko je jedným z najfascinujúcejších vesmírnych telies, ktoré sa nachádzajú v relatívne blízkom okolí Zeme. Skúmame ho zo všetkých strán, keďže je pre život ľudí nenahraditeľné. Často vidno na internete kolovať zábery Slnka vytvorené cez rôzne filtre, ako však vyzerá ich vzájomné porovnanie? viac »


Veľké odhalenie, ako pracuje mladá generácia

Ilustračné foto

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Posvietili sme si na mladú generáciu pracujúcich. Vieme, aký majú postoj k práci, čo ich k nej motivuje a ako sa na nich pozerajú odborníci z oblasti ľudských zdrojov. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Crazy Face

Crazy Face

Vytvorte si ľubovoľnú podobizeň osoby a následne ju dobre vymláťte :)Babe Rescue

Babe Rescue

Prestrieľajte sa barom.