Streda, 29. marec 2017. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Zaujímavosti

Motorkárov vyľakal polonahý muž: Mýtus o stratenom kmeni neklamal, dôkaz na VIDEU

Mohol kmeň prežiť storočia bez vplyvu modernej civilizácie?

Mohol kmeň prežiť storočia bez vplyvu modernej civilizácie?

Video
pred 30 minútami

BANDA ACEH - Skupina motorkárov mala šťastie. Pri prejazde indonézskou bušou sa muži náhodne stretli s tajomným polonahým človekom, ktorý sa cudzincov zľakol a utiekol do divočiny. Autori videa špekulujú, že by mohlo ísť o člena legendárneho trpasličieho kmeňa, ktorý vraj žije v Indonézii bez kontaktu s civilizáciou. viac »

Študentku (24) zaviedlo GPS na neexistujúcu cestu: Päť dní bojovala v púšti o život

Študentku (24) zaviedlo GPS

pred 6 hodinami

TEXAS - Texaská študentka prežila v Grand Canyone päť dní potom, čo ju GPS poslalo na neexistujúcu cestu a uprostred ničoho jej v aute došiel benzín. Amber Vanheckeová sa vydala na svojom Forde Edge cestovať po Arizone, no 12. marca sa jej výlet neblaho skončil. Päť dní strávila čakaním na niekoho, kto by ju zachránil a v ťažkých chvíľach pomýšľala aj na smrť. viac »


Vedci naďabili na unikátny nález: Takmer ho pochovali kvôli zemnému plynu!

Odtlačok stopy dinosaura
Video

pred 6 hodinami

SYDNEY - Vedci našli na severozápadnom pobreží Austrálie odtlačky stôp 21 druhov dinosaurov. Niektoré z nich sú až 140 miliónov rokov staré. Bola tu nájdená aj najväčšia dinosauria stopa na svete - odtlačok nohy sauropóda meria 1,7 metra. Pôvodne tomuto "Jurskému parku" hrozil zánik kvôli spracovaniu zemného plynu. Vďaka výskumu však bolo miesto vyhlásené za národné dedičstvo. viac »


Zdesený zákazník natrafil v obchode na nechutné sendviče: To som musel odfotiť!

Zdesený zákazník natrafil v
Foto

pred 6 hodinami

CARDIFF - Sendviče už dávno nemusia byť len so šunkou, syrom či s tuniakom. Čoraz častejšie sa na pultoch obchodov objavujú nezvyčajnejšie varianty tejto chlebovej pochúťky. No to, na čo narazil v predajni istý Brit, je už asi predsa len za hranicou. viac »


Matka pozrela na synčekovu kresbu a zostala zhrozená: FOTO prezrádza jej intímne tajomstvo

Matka pozrela na synčekovu
Foto

pred 6 hodinami

HARLOW - Mladá mamička ukázala manželovi kresbu svojho syna a ten sa išiel popukať od smiechu. Obrázok totiž odhaľuje intímne tajomstvo jeho ženy, ktoré ju po tom, ako takýmto spôsobom preniklo na svetlo sveta, dostalo do poriadnych rozpakov. viac »


Už je to isté: filtre pevných častí pre benzínové motory budú!

DPF netreba meniť, stačí

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Pre nové benzínové motory s priamym vstrekovaním budú platiť rovnaké limity pevných častíc ako pre diesely. viac »


Tínedžerka (19) bola terčom šikany: Lekári jej zmenili život, urobili z nej krásku na FOTO

Tínedžerka (19) bola terčom
Foto

pred 7 hodinami

SOUL - Premena 19-ročnej Kórejčanky Wijitpraphorn Punbuovej je dôkazom, že moderná medicína dokáže zázraky. Dievčina vyhrala televíznu súťaž, ktorej cieľom bolo podstúpiť plastickú operáciu. Pozrite sa, ako vyzerá žena po dokonalej transformácii. viac »


Bolestivé spomienky na čiernu minulosť: Život Židov vo vyhladzovacom tábore bol 3 hodiny

Bolestivé spomienky na čiernu

pred 8 hodinami

SEREĎ - Pamiatku tisícov zavraždených Židov, ktorí boli zo Slovenska odvlečení do koncentračných táborov, si dnes uctili účastníci pietnej spomienky v Múzeu holokaustu v Seredi. Prvé transporty sa začali v marci 1942 a väčšina z nich bola vypravovaná práve z koncentračného tábora v Seredi. viac »


VIDEO Porotcovia takmer prestali dýchať: Príťažlivé tanečnice to poriadne roztočili!

VIDEO Porotcovia takmer prestali

pred 8 hodinami

BUKUREŠŤ - Populárnu talentovú šou si diváci môžu pamätať aj z vysielania slovenských televízií. Teraz vám však prinášame rumunskú verziu, v ktorej taktiež nebola núdza o perfektné vystúpenia. viac »


Dosť bolo obáv o dom či byt: Buďte v pohode a bez starostí, kdekoľvek ste!

Dosť bolo obáv o
FotoVideo

pred 9 hodinami

Aj vás občas trápi neznesiteľný pocit neistoty, či je doma všetko v poriadku? Zahoďte svoje starosti za hlavu. Vďaka našim radám budú zlodeji váš príbytok zďaleka obchádzať. Počas minulého roku sa na Slovensku udialo 6 260 krádeží vlámaním, pričom vykradnutých bolo 1 764 bytov a chát. Keď sa váš príbytok stane terčom zlodejov, zmiznú z neho, prirodzene, ... viac »


Úbohý inzerát od Angličana pobúril aj mnohých Slovákov: Predám auto, ale len...

Úbohý inzerát od Angličana

pred 9 hodinami

HULL - Mladík na sociálnej sieti zverejnil inzerát, v ktorom predáva svoje auto. Dal si však podmienku, ktorá pobúrila mnohých užívateľov. Hľadá totiž kupca, ktorý musí byť Angličan. Facebook zareagoval okamžite a inzerát zo svojich stránok stiahol. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?