Utorok, 25. november 2014. Meniny má Katarína, zajtra Kornel.

Zaujímavosti

Audi vie vyrábať naftu zo vzduchu, vody a elektriny...

Audi vyrába naftu zo vzduchu, vody a energie

Audi vyrába naftu zo vzduchu, vody a energie

pred 36 minútami

BRATISLAVA - Automobilka sa už roky zaoberá vývojom CO₂ neutrálnych, syntetických palív. viac »

Trinástka kapely Gladiator: Rockovejší, ale stále tí istí

Trinástka kapely Gladiator: Rockovejší,

pred hodinou

Mimoriadne bohatá hudobná jeseň na Slovensku priniesla aj novú nahrávku nitrianskej kapely Gladiator. Tá sa po dlhých piatich rokoch, počas ktorých sa na scéne mnohé zmenilo, pripomína s novou štúdiovou nahrávkou s jednoduchým názvom 13. Dokáže kapela na svojom trinástom albume ešte niečím prekvapiť? viac »


Slovenský vynálezca a multitalent inšpiruje mládež: Výstava odhaľuje Murgašove tajomstvá!

Život Jozefa Murgaša bol

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Najznámejšieho slovenského vynálezcu Jozefa Murgaša pri príležitosti 150. výročia jeho narodenia zaradili do kalendára svetových osobností UNESCO. Po tom, ako sa vrátil z Ameriky, avšak o jeho služby ako profesora elektrotechniky nebol záujem. Teraz sa mladí vedci majú šancu dozvedieť viac o jeho fascinujúcom živote, napríklad, že Murgaš ... viac »


Tínedžer krásne obišiel pravidlo o školských bufetoch: Teraz je boháč a dostal ponuku na prácu!

Tínedžer podniká v školskom

pred 3 hodinami

SALFORD - Pätnásťročný Brit dostal jedinečnú pracovnú ponuku, po ktorej by chňapli aj dospeláci. Vďačí za to svojej schopnosti obchodovať s tovarom, ktorý škodí deťom. Ide o problematiku, ktorá sa vo veľkom v súčasnosti rieši aj na Slovensku - o školské bufety. viac »


Vlastina Svátková pokrstila druhú knihu Sama sebou

Vlastina Svátková pokrstila druhú

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Slovenská herečka a autorka Vlastina Svátkovápokrstila vo štvrtok večer v jednej z bratislavských reštaurácií svoju druhú knihu Sama sebou. Publikácia vyšla v slovenčine aj češtine a je napísaná štýlom krátkych autentických príbehov a osobných výpovedí. Herečka v nej opisuje zoznámenie a život s mužom svojich snov, hovorí o následnom rozvode, ... viac »


Čech na Facebooku urazil policajta: Neoprávnene dostal pokutu vo výške 10 000 Kč

Čech na Facebooku urazil

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Žijeme v dobe, v ktorej veľkú časť našich názorov na spoločnosť, služby, vzťahy a iné aspekty každodenného života vyjadrujeme na sociálnych sieťach. Či už chcete niekoho pochváliť, alebo naopak kritizovať, je dosť veľká pravdepodobnosť, že tak spravíte na Facebooku. Práve to takmer vyšlo poriadne draho jedného Čecha, ktorý sa vo svojom ... viac »


Drsné aj nechutné: Na tieto filmy treba naozaj pevné nervy

Drsné aj nechutné: Na

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Neustále doťahovačky a boje medzi tvorcami a cenzormi. Aj tak by sa dala popísať história kinematografie. Na jednej strane sa tvorcovia snažia presadzovať nové spôsoby vyjadrovania, na strane druhej kritici a cenzori chcú určiť hranicu toho, čo ešte je únosné. Máme tu však aj rebelov, ktorí filmy dotlačili až za hranice únosnosti. Ponúkame ... viac »


Naučte sa sladiť zdravo: Odborníčka vám poradí, ako na to

Umelé sladidlá môžu byť

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - V snahe o krajšiu postavu a lepšie zdravie, siahajú mnohí z nás po potravinách, ktoré neobsahujú cukor. Avšak ani to nemusí byť šťastné riešenie. Umelé sladidlá môžu byť niekedy rovnako, ba aj viac škodlivé. Ako si správne vybrať a zdravo nahradiť cukor a sladidlá, poradí MUDr. Adriana Ilavská, PhD., MBA, MPH, z diabetologickej a metabolickej ambulancie. viac »


Lamb prinesie do Bratislavy aj horúci britský objav The Ramona Flowers!

Lamb prinesie do Bratislavy

pred 6 hodinami

Už 4. decembra sa v bratislavskom MMC po druhýkrát predstaví britská formácia Lamb. Dvojica Lou Rhodes a Andy Barlow, ktorá sa u nás zastaví v rámci európskeho turné k šiestemu štúdiovému albumu Backspace Unwind, najnovšie prezradila meno predkapely, ktorá je ďalším silným dôvodom, prečo si koncert nenechajte ujsť. viac »


Vianočné VIDEO nakrútené podľa skutočnej udalosti: Za pár dní chytilo za srdce milióny ľudí!

Vianoce majú pripomínať hodnoty,
Video

pred 7 hodinami

BRATISLAVA – Tento rok akoby sa viaceré spoločnosti rozhodli vymyslieť na Vianoce originálny spôsob, ako zaujať zákazníkov. Reklamné agentúry sa snažili vytvoriť jedinečné kampane, s ktorými by mali potenciálni nákupcovia šancu stotožniť sa. Niekedy sa to vydarí, niekedy nie, no najväčší anglický obchodný reťazec Sainsbury's trafil do čierneho! viac »


Otec našiel dcérke (2) modriny, nastrčil kameru: Šokujúce VIDEO pestúnky mu zničilo život!

Otec našiel dcérke (2)
Video

Nevhodné pre slabšie povahy pred 8 hodinami

KAMPALA - Keď otec zistil, že jeho dvojročná dcérka je samá modrina, nainštaloval do domu skrytú kameru. Po zhliadnutí záznamu v ňom okamžite zovrela krv a pestúnku takmer zabil. Čo zábery odhalili? viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Paw Paw Miaw

Paw Paw Miaw

Vyberte si svoju mačku a porazte súperov v každej aréne.Imperfect Balance 2

Imperfect Balance 2

Ukladajte na seba predmety a rúcajte tak veže.