Utorok, 24. apríl 2018. Meniny má Juraj, zajtra Marek.

Zaujímavosti

VIDEO sexu na diaľnici: Vodič namiesto šoférovania auta uspokojoval svoju partnerku

Namiesto šoférovanie uspokojuje svoju partnerku

Namiesto šoférovanie uspokojuje svoju partnerku

Video
pred 5 hodinami

HUKOU - Jednému z vodičov prechádzajúcemu po diaľnici 1 v Hokou na severozápade Taiwanu sa podarilo nakrútiť pár, ktorý nedokázal ovládnuť sexuálne pudy a rozdal si to rovno v aute. Prípad už rieši diaľničná polícia. Celý incident sa mohol pritom skončiť tragédiou, keďže sa mladý vodič vôbec nevenoval riadeniu, ale svojej partnerke. viac »

FOTO labute z Kodane je to najdepresívnejšie, čo dnes uvidíte: Pozrite a pochopíte

FOTO labute z Kodane
Foto

pred 7 hodinami

KODAŇ - Pohľad na labuť chrániacu si svoje hniezdo s vajíčkami zahrabanými v plastovom odpade je ďalším dôkazom barbarského postoja ľudstva k prírode. Zábery z centra Kodane svet opäť donútili pýtať sa, čo všetko sa má ešte stať, aby sme pochopili, že ak to pôjde takto ďalej, tak polyméry už čoskoro udusia našu planétu. viac »


Zvuk, ktorý mnohí z nás neznášajú: Vedci konečne prišli na to, čo spôsobuje praskanie kĺbov

Zvuk, ktorý mnohí z

pred 7 hodinami

PARÍŽ - Keď to začujete, ide vám uši roztrhnúť. Táto záhada miatla vedcov viac než sto rokov, ale teraz, ako sa zdá, jej konečne prišli na kĺb. Zistili, čo presne spôsobuje ono typické lupnutie, keď človek praská kĺbmi, najmä tými na rukách. viac »


Muž vraj stretol počas prechádzky Ježiša: Tvrdil, že Mesiáš je mimozemšťan z tejto planéty

Muž vraj stretol počas
Foto

pred 7 hodinami

COMBE MARTIN - V blízkosti anglickej dediny Combe Martin má náboženská skupina Aetherius mimoriadne blízko k hore Holdstone Down a uctieva ju ako svätú. Kopec za dedinou je totiž považovaný za miesto, na ktoré si v roku 1958 odskočil Ježiš z Venuše počas výletu na zemeguľu. viac »


Pár plánoval krásnu svadbu: Po zaplatení luxusného ubytovania ich čakala studená sprcha

Pár plánoval krásnu svadbu:
Foto

pred 7 hodinami

RETFORD - Objednať si dovolenku cez internet a potom na ňu spokojne vyraziť patrí k bežnej realite. Avšak skúsenosť Dazie Kerrovej a Thomasa Myersa je dôkazom, že dôverovať internetovým portálom nemusí byť až taký skvelý nápad. Stačilo totiž málo a svoju svadobnú cestu by trávili na parkovisku. viac »


Zatočte s jarnou únavou: Takto by mali vyzerať vaše raňajky, ak chcete mať kopec energie

Zatočte s jarnou únavou:

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Trápi vás únava, ťažoba, chýba vám energia a dobrá nálada? V práci sa neviete sústrediť a váš výkon klesá? Možno sa vám to nezdá, ale značný vplyv na to, ako sa cítite a ako fungujete, má aj jedlo, ktoré konzumujete. Viete, ako by mali vyzerať dokonalé raňajky, aby ste sa cítili dobre? Pozrite sa na osem najväčších omylov, ktoré ľudia robia ... viac »


Ako sa z neznámych rodičov stali hviezdy

Ako sa z neznámych

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Mladí rodičia, ktorí si dnes dopoludnia odnášali z pôrodnice bábätko, si užili svojich päť minút slávy. Pred východom na nich čakali desiatky fotografov a kameramanov. viac »


Album Bolo nás jedenásť opäť ožije. V Štúdiu L+S už v máji aj s Jiřím Stivínom

Album Bolo nás jedenásť

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Nezabudnuteľný, historický či legendárny. To sú prívlastky, ktoré sa právom spájajú s koncertom Bolo nás jedenásť na minuloročnej Pohode. Album trojice Lasica-Satinský-Filip patrí k tomu najlepšiemu a najzásadnejšiemu, čo v slovenskej hudbe bez ohľadu na žáner vzniklo, a jeho premiérové živé prevedenie sa zaradilo k top momentom v histórii Pohody. viac »


Objav pod malým tichomorským ostrovom môže zmeniť svet: Bohatstvo za 400 miliárd

Objav pod malým tichomorským

pred 10 hodinami

JAPONSKO - Aj s malými vecami sa dajú dokázať tie veľké. Presne táto fráza vystihuje momentálnu situáciu okolo malého, iba kilometrového japonského ostrova Minami-Torishima, známeho ako Marcus. Geologický prieskum totiž potvrdil, že kúsok pevniny nenápadne vytŕčajúci z Pacifiku je pre krajinu vychádzajúceho slnka zlatou sliepkou. viac »


VIDEO: Takto dokáže parkovať s kamiónom iba ozajstný macher

Parkovanie s kamiónom

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Rôzne asistenčné systémy dnes uľahčujú parkovanie, ktoré býva strašiakom niektorých motoristov. viac »


Nevyspytateľný syndróm, ktorý spúšťa nadmerný stres: Tieto príznaky varujú pred kolapsom!

Nevyspytateľný syndróm, ktorý spúšťa

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Stres, málo spánku, redukčná diéta či prepracovanosť. To všetko môžu byť príčiny vzniku záhadného syndrómu, ktorí lekári poznajú pod názvom tetánia. Podľa profesora MUDr. Juraja Payera, PhD., prednostu V. internej kliniky LF UK a UNB a uznávaného odborníka z oblasti endokrinológie, sa tetanický syndróm týka asi desiatich percent populácie. ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.