Nedeľa, 21. január 2018. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Zaujímavosti

Muž odložil nákupy s manželkou (†23): Nahnevaná žena mala spáchať tú najhoršiu vec

Muž odložil nákupy s

pred 32 minútami

LUCKNOW - Mladá žena údajne spáchala samovraždu po tom, čo jej manžel odložil spoločné nákupy o jediný deň. Deepak Dwivedi v sobotu svojej manželke Deepike oznámil, že s ňou bude môcť chodiť po obchodoch až na druhý deň, pretože je pracovne zaneprázdnený. Jeho životnú partnerku táto správa natoľko rozhorčila, že sa zavrela v izbe a nevpustila ho do ... viac »


Hororové prebudenie nevesty (18) po svadobnej noci: Pozrela sa na manžela a skoro odpadla

Hororové prebudenie nevesty (18)
Foto

pred 33 minútami

PHNOM PENH - Mladá nevesta bola znásilnená počas svadobnej noci 18-ročným mužom, ktorý predstieral, že je jej manžel. Chhoen Chanseng vliezol k obeti do postele potom, čo opitý ženích zaspal na stole pred domom v dedine Chhkues v kambodžskej provincii Prey Veng. Keďže svetlá boli zhasnuté, žena verila, že má sex so svojím partnerom, no ráno zbadala, že má v perinách votrelca. viac »


Horor deň pred pohrebom: Otvorili rakvu a... mŕtva žena (†33) porodila dieťa!

Horor deň pred pohrebom:

pred 34 minútami

MTHAYISI - Takýto prípad svet hádam ešte nepamätá. V Južnej Afrike porodila mŕtva žena. Práve keď sa ju desať dní po smrti chystali pochovať, objavili v truhle dieťa. Bohužiaľ, aj to už bolo mŕtve, keďže matka ho nemala ako vyživovať. viac »


First moment: Kam plánujú Slováci vycestovať v lete 2018?

First moment: Kam plánujú

pred 37 minútami

Zľavy až do 35 %, dieťa zadarmo a široký výber destinácií s dostatočnými ubytovacími kapacitami. To sú výhody nákupu first moment zájazdov, ktoré sú medzi Slovákmi mimoriadne obľúbené. viac »


Matka žaluje políciu aj nemocnicu: VIDEO Jej syn bol duševne chorý, po elektrošoku zomrel

Policajti zasiahli elektrošokom duševne
FotoVideo

pred hodinou

ATÉNY – Na verejnosť vyšli nové tvrdenia k hrozivému prípadu smrti duševne chorého pacienta, ktorému dvaja lekári nadelili niekoľko silných elektrošokov. Na upokojenie použili taser. Pacient o päť dní na to zomrel. Jeho matka podala na súd žalobu, v ktorej uvádza hrubé zaobchádzanie policajtov a zanedbanú zdravotnú starostlivosť nemocnice, v ktorej bol jej syn umiestnený. viac »


Tínedžer (14) zjedol obyčajný sendvič: To, čo sa dialo potom, by nechcel zažiť nikto

Tínedžer (14) zjedol obyčajný
Foto

pred hodinou

MISSOURI - Americký tínedžer bojoval o život po tom, čo mu sendvič so syrom a šunkou roztrhol pažerák. Alec Hebblethwaite (14) strávil v nemocnici 106 dní a po prepustení mu diagnostikovali zriedkavé chronické ochorenie imunitného systému nazývané eozinofilná ezofagitída. viac »


NÁZOR Kto sú to vlastne tí hipsteri? Nevedia to ani oni sami

NÁZOR Kto sú to

pred hodinou

BRATISLAVA - Aj keď to znie zvláštne, množstvo subkultúr sa vlastne nestotožňuje s tým, ako ich populácia nazýva. Punkáči či metalisti si na to možno zvykli, no existujú také skupiny, ktorých pomenovanie ich skôr obsmieva. Stačí sa pozrieť na hipsterov. Táto kultúra nie je jednotná v takmer ničom, iba v tom, že sám seba za hipstera označí bez irónie ... viac »


Odvážne dievčatko (9) vás dojme k slzám: To, čo robí pre brata, nevyvážia žiadne peniaze

Odvážne dievčatko (9) vás

pred hodinou

PEKING - Iba 9-ročná Číňanka Zhou Dingshuang je doslova rukami a nohami pre svojho postihnutého brata, ktorý má od narodenia ťažkosti s používaním svojich končatín. Malá dievčina nosí staršieho súrodenca do školy každý deň na vlastnom chrbte, a to bez ohľadu na to, či vonku prší, sneží, fučí alebo svieti slnko. Malá hrdinka sa stala dokonca oporou pre celú svoju rodinu. viac »


Žena zverejnila FOTO z nezvyčajného pôrodu: Keď uvidíte tie detaily, budete sa chytať za hlavu

Žena zverejnila FOTO z
Foto

pred hodinou

DENVER - Každodenne pribúdajú na sociálne siete statusy novopečených rodičiek a fotografie novorodencov. Avšak zábery z pôrodu mladej Američanky z Colorada sú úplne odlišné od tých, s ktorými sa delia ostatné mamičky a v súdne premýšľajúcom človeku vyvolávajú minimálne zmiešané pocity. viac »


Probiotiká od A a po Z: Prečo sú pre imunitu také dôležité?

Probiotiká od A a

pred hodinou

BRATISLAVA - Zima, dážď a sychravé počasie dávajú našej imunite skutočne zabrať. Okrem vitamínu C a pestrej stravy je dôležité zakomponovať do jedálnička aj probiotické, čiže priateľské baktérie. Tie zlepšujú imunitu. Vybrať si môžete z rôznych druhov z lekárne. Ešte jednoduchšie je však konzumovať potraviny, ktoré probiotiká obsahujú. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.