Streda, 17. september 2014. Meniny má Olympia, zajtra Eugénia.

Zaujímavosti

Prázdne reči veľkohubých politikov

Rasťo Piško a jeho kniha Koniec Kankánu

Rasťo Piško a jeho kniha Koniec Kankánu

pred 3 hodinami

Hlavným hrdinom nového románu Rasťa Piška Koniec kankánu je Cyril, ktorý sa živil písaním i hovorením. V televízii mal reláciu, do ktorej si pozýval známe osobnosti vrátane politikov a pekne im to tam vedel osladiť...či skôr okoreniť. Neváhal slovne zhodiť ministra, pouťahovať si z neho pre národom. Cyrilova relácia bola sledovaná, žiadaná, vplyvná. ... viac »

Neuveriteľné VIDEO: Operácia zlatej rybky sa podarila!

George sa po 45-minútovej
Video

pred 5 hodinami

MELBOURNE - George je 10-ročná zlatá rybka z Austrálie, ktorá musela kvôli nádoru na mozgu absolvovať náročnú 45-minútovú operáciu. Lekári jej však prognózujú úplné uzdravenie. viac »


Šialenosť v Austrálii: Z krovia vybehol naháč a útočil na vodičov: Potom prišla potupa!

Šialenosť v Austrálii: Z
Foto

pred 6 hodinami

PERTH - Istý mladík z Austrálie mal zlé úmysly. Plánoval prepadnúť niekoľko áut na ceste v západnej časti krajiny. Čiastočne sa mu to aj podarilo, no potom zasiahli rozzúrení vodiči a dali mu to riadne "vyžrať". Skončil ponížený a zviazaný, na hanbu celému svetu. viac »


Krása na slovenský spôsob: Nový klip skupiny Billy Barman vás očarí!

Krása na slovenský spôsob:

pred 6 hodinami

V jednoduchosti a prirodzenosti je krása. Ak s týmto výrokom súhlasíte, určite sa vám zapáči aj nový videoklip skupiny Billy Barman k piesni Vrkoče. Akustická balada na albume Modrý jazyk (2013) "vytŕča" vďaka úspornosti hudobnej zložky, v ktorej naplno vynikne folklórom inšpirovaná poetika a spev Juraja Podmanického. viac »


Disneyho temné tajomstvo odhalené: Prečo toľko detských hrdinov nemá matku?

Tajomstvo Walta Disneyho je

pred 7 hodinami

HOLLYWOOD - Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, prečo v toľkých klasických rozprávkach od Disneyho vystupuje tak málo matiek hlavných hrdinov? Podľa viacerých producentov, ktorí pre americké štúdiá dlhé roky pracujú a tvoria, je to z dvoch dôvodov. Tragédiu, ktorá sa skrýva za týmto krokom, by však málokto čakal. viac »


Preniesť 100 000 ľudí je jednoduché

Preniesť 100 000 ľudí

pred 8 hodinami

Za 1095 dní preniesol 100 000 ľudí. Žiadna svalovica alebo boľavé kríže. Iba spokojní zákazníci a chuť preniesť ďalších najmenej 100 000 ľudí na Modrý plyn plný výhod. To je Ady Hajdu pre značku RWE Gas Slovensko. viac »


Najlepší filmoví záporáci: Týchto je na druhej strane škoda!

Najlepší filmoví záporáci: Týchto

pred 9 hodinami

Boj dobra so zlom patrí k najpopulárnejším motívom vôbec. Prinajmenšom koncept dobrých a zlých postáv – s výrazným jedincom na oboch stranách – nájdeme vo väčšine filmov. Hoci s antagonistami málokedy súcitíme, ba naopak, celý čas čakáme, kým sa im všetka zloba vypomstí, v niektorých prípadoch v nás dokážu filmári vyburcovať zmiešané pocity. Nasledujúce ... viac »


Viedeň zažila svadbu storočia: Sexi nevesta (24) o ženíchovi miliardárovi (81), je to láska!

Rakúsky miliardár Richard Lugner
Video

pred 10 hodinami

VIEDEŇ - Každá pravá Popoluška a každá playmate sníva o princovi na bielom koni. O to lepšie, keď je jej vyvoleným samotný kráľ Viedenskej opery. Po honosných zásnubách 81 rokov starého Richarda Lugnera s 24-ročnou modelkou Cathy Schmitz nasledovala rozprávková svadba. viac »


Dm ženský beh štartuje 27.9.2014

Dm ženský beh štartuje

pred 10 hodinami

Behanie si získava na Slovensku stála väčšiu popularitu. Dôkazom toho sú narastajúce počty účastníkov behov, žien nevynímajúc. Aj toto je jeden zo základných predpokladov pre založenie tradície samostatného ženského behu. To sa podarilo agetúre BE COOL a tento rok sa sa uskutoční už 3. ročník dm ženského behu odštartuje 27. septembra 2014. Takže dámy pozor, je to tu! viac »


Rada pre vás - Ako „uloviť“ tie najlacnejšie letenky

Lietadlo

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Všetci cestovatelia sveta sa stretávajú s jedným hlavným a zásadným problémom – financiami. Spoznávanie sveta síce ponúka mnohé veci, no veľa aj berie. Vo väčšine prípadov sa jedná hlavne o peniaze, ktorých nie je nikdy priveľa. Lietať si svetom vychádza na nemalé peniaze a preto rôzni internetoví mágovia a nadšenci začínajú hľadať niekde inde. Začínajú „hackovať.“ viac »


Lezie na vás nádcha? Vďaka týmto tipom starých materí ju určite porazíte

Pri prechladnutí a nádche

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Prechladnutie a nádcha sú vo väčšine prípadov spojené najmä s chladnejšími dňami, ale občas nás prepadnú aj počas tých teplých. Ako si s nimi čo najrýchlejšie poradiť, aby sme si mohli opäť užívať hrejivé slnečné lúče? viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

New Metal Slug

New Metal Slug

Japonská obdoba hry Metal Slug.Counter Snipe

Counter Snipe

Pustíte sa do súboja sniperov.