Nedeľa, 2. august 2015. Meniny má Gustáv, zajtra Jerguš.

Zaujímavosti

Pikantné FOTO potetovanej dámy (55) v rokoch: Pírsing na miestach, ktoré museli bolieť

Táto dáma má rozhodne zvláštne čaro.

Táto dáma má rozhodne zvláštne čaro.

Foto
pred hodinou

AUSTIN - Predstavu o tom, ako má vyzerať žena v rokoch, rozhodne nespĺňa. Napriek tomu, že sa nebojí svetu ukázať všetko, nechce, aby každý poznal jej meno či adresu. Nahota a odvážne pózy sú jej prirodzené, rovnako tetovania a pírsing. Predstavujeme vám inšpiratívnu 55-ročnú dámu, ktorá vystupuje pod umeleckým menom The Burning Lotus. viac »

Kedysi dovolenkový raj, dnes prázdna diera: Tunisko zažíva po krvavom atentáte katastrofu

Kedysi dovolenkový raj, dnes

pred hodinou

TUNIS - Nádžih Amára sedí v tieni palmy na plastovej stoličke a hľadí do prázdna. Je predavačom keramických suvenírov v tuniskom prístave Kantáví, ktorý leží štyri kilometre od Súsy, kde pred mesiacom atentátnik zabil 38 cudzincov. Po turistoch sa odvtedy zľahla zem. Podľa stanice Al-Džazíra ich v porovnaní s vlaňajším júlom ubudlo 70 percent. viac »


Mladý robotník rieši ľahký matematický príklad: Jeho odpoveď je hitom internetu

Mladý robotník rieši ľahký
Video

pred hodinou

LIVERPOOL - Toto zábavné video zachytáva niekoľko mužov v práci počas toho, ako sa snažia vyriešiť veľmi jednoduchú matematickú úlohu. Obzvlášť jednému z nich to príliš nejde. Vedeli by ste hádanku vyriešiť vy? viac »


Na cvičenie je priestor vždy, len treba chcieť

Na cvičenie je čas

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Ešte stále váhate a neviete sa donútiť k cvičeniu? Vďaka pravidelnému pohybu si nielen vyformujete postavu, ale zlepší sa vám aj náladu. Ideš to aj doma... viac »


Sú sarkastickí, a preto ich milujeme: Tieto filmové postavy iróniou nešetria

Sú sarkastickí, a preto

pred 5 hodinami

BRATISLAVA – Niektoré filmové postavy sú romantické, niektoré vtipné, iné zasa akčné, no existuje skupina postáv, ktoré máme najradšej pre ich nekompromisný sarkazmus, ktorým dokážu odbiť aj toho najnezlomnejšieho „súpera“. Pohotovými odpoveďami, ktoré vytiahnu zásadne v tej najvhodnejšej chvíli nás bavia najviac, a tak si ich zapamätáme skôr, než ktoréhokoľvek ... viac »


List, ktorý objasní jednu z najzáhadnejších samovrážd v dejinách: Drahá matka, prosím, odpusť mi...

Mária Vetserová a Rudolf
Foto

pred 5 hodinami

VIEDEŇ - Takmer celé storočie ležal v istej viedenskej banke zväzok dokumentov, ktorý podľa historikov môže vniesť svetlo do jednej z najzáhadnejších samovrážd v moderných dejinách. Pracovníci finančného ústavu našli pri upratovaní archívov korešpondenciu barónky Márie Vetserovej, ktorá bola milenkou rakúskeho korunného princa Rudolfa. Pár zrejme ukončil ... viac »


Čítajte, čo sa deje s vašim telom, keď pijete coca-colu: Zostanete zhrození

Čítajte, čo sa deje

pred 5 hodinami

LONDÝN - Všetci tí, ktorí pijete coca-colu, pozorne čítajte. Je všeobecne známe, že tento nápoj príliš neprospieva ľudskému zdraviu, no my vám teraz prinášame informácie o tom, čo presne sa deje s našim telom po tom, ako ho vypijeme. Nie je to nič pekné. viac »


Veľký test Windows 10: Revolúcia alebo evolúcia?

Veľký test Windows 10:

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Keď Bill Gates a Paul Allen založili v roku 1975 Microsoft zrejme neočakávali, že o 40 rokov neskôr bude na celom svete 29. júl najočakávanejším dňom pre všetkých zákazníkov tohto gigantu. viac »


FOTO otca so synom: Po 26 rokoch urobili posledný záber, takýto koniec nikto nečakal

Táto séria fotografií končí
Foto

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Vďaka fotografiám a videám už dnes nie je problém dokumentovať každý krok ratolestí. Práve na starých záznamoch najlepšie vidieť, ako deti dospievajú. Otec na fotkách sa rozhodol odfotiť sa každý rok so svojim synom v podobnej póze. Táto čiernobiela séria má však prekvapivý záver. viac »


Geniálnemu vynálezcovi sa vedci 15 rokov smiali: Teraz plánujú turbolet na Mesiac!

Geniálnemu vynálezcovi sa vedci
Video

pred 11 hodinami

LONDÝN - Najnovšia britská kozmická loď by mohla ľudí dostať na Mesiac už za štyri hodiny! Hoci technológia, pomocou ktorej by sa takýto turbolet dal uskutočniť, bola vymyslená už pred 15 rokmi, vedecký svet nadchla až teraz. viac »


TOP 8 atrakcií na Kanárskych ostrovoch - Je to tu takmer ako prechádzka po mesačnej planéte

Fuerteventura, Kanárske ostrovy, Španielsko

pred 12 hodinami

BARCELONA - Španielsko patrilo medzi prvé dovolenkové destinácie, ktoré si Slováci obľúbili po otvorení hraníc. I keď Kanárske ostrovy už vtedy patrili k top ponukám, mnohým našincom sa nezunovali ani dnes. Ponúkajú totiž tú správnu zmes dobrej zábavy, atraktívneho prostredia a skvelých atrakcií. Ak sa tam vyberiete i v toto leto, zdvihnite sa konečne ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Student Park

Student Park

Dostaňte študentov na party.Black and White

Black and White

Ovládajte dva farebné svety.