Pondelok, 23. január 2017. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Zaujímavosti

Dievčinu (21) trápili vyrážky po holení: Lekári jej oznámili strašnú správu

Foto
pred 33 minútami

LONDÝN - Rhiannon Douglasová (21), ktorá pracuje ako recepčná v anglickom Staffordshire, si v máji minulého roka všimla na svojich nohách drobné červené vyrážky. Spočiatku si myslela, že je to len kožná alergia na holenie, ale keď sa symptómy neustále zhoršovali, vyhľadala lekára. Po viacerých vyšetreniach odborníci dospeli k zdrvujúcej diagnóze. viac »

FOTO Šéf vytvoril zamestnancom najlepšie pracovisko na svete

FOTO Šéf vytvoril zamestnancom
Foto

pred 34 minútami

CIRENCESTER - Každý zamestnanec by si prial mať takého šéfa, ako je Chris Morling. Ten pre svojich zamestnancov kúpil zámok, v ktorom okrem iného vybudoval nádherné kancelárie. Štedrý šéf navyše svojim zamestnancom prispieva aj na dovolenky a poskytuje im jedlo zdarma. Jeho cieľom totiž je, aby boli na pracovisku šťastní. viac »


VIDEO Na narodeniny chcela koňa, rodičia jej dali niečo lacnejšie

VIDEO Na narodeniny chcela
Video

pred 35 minútami

INVERCARGILL - Hannah ako iné deti mala svoj detský sen. Túžila po živom koníkovi, no toho sa nedočkala. Rodičia svojej dcére dopriali k narodeninám čosi iné. Bol to nečakaný dar v podobe malého teliatka. viac »


Viete to dnes správne odhadnúť? Vyskúšajte si, ako dlho vám vydržia úspory na dôchodku

Viete to dnes správne

pred 53 minútami

BRATISLAVA - Podľa posledných čísiel Sociálnej poisťovne sa počet žiadateľov o doživotný dôchodok výrazne nezmenil. Inak povedané, ľudia sa o neho veľmi netrhajú. Nielen im, ale ani vláde sa nepáči výška dôchodku, ktorý majú dostávať od životnej poisťovne. Ponúkajú im naozaj veľmi nízky dôchodok? viac »


FOTO Mrazivá expedícia prvej ženy, ktorá pokorila Antarktídu

FOTO Mrazivá expedícia prvej
Foto

pred 3 hodinami

BUENOS AIRES/PRAHA - Ako prvá žena na svete prekonala Britka Felicity Astonová pred piatimi rokmi, 23. januára 2012, Antarktídu na lyžiach. Celú trasu navyše prešla ako vôbec prvý človek len s pomocou vlastných síl. Ľadový kontinent Astonová prekonala za 59 dní. Skúsená polárnička tiahla dvoje sane s nákladom vyše 1744 kilometrov. Väčšinu cesty čelila mrazivému protivetru. viac »


Študentský film vyhral 59 ocenení: Autori, ktorí ho vytvorili, hneď získali prácu

Študentský film vyhral 59

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - V krátkom animovanom filme si chlapec otvorí škatuľu, ktorú dostal od svojej mamy. V nej nájde hravé šteňa. Chlapcova radosť sa však rýchlo pominie, keď zistí, že psík má len tri nohy. Začne ho od seba odháňať, no psík sa nevzdáva a vytrvalo sa dožaduje hry. Film s názvom „The Present“ (Darček) vytvorili dvaja nemeckí študenti a ich práca ... viac »


Zostali vám uvarené zemiaky? Vyčarujte z nich celkom nové jedlo!

Zostali vám uvarené zemiaky?

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Varené zemiaky patria medzi obľúbenú prílohu mnohých Slovákov. Niekto vždy takmer presne odhadne potrebné množstvo, iným sa však neraz stane, že uvarené zemiaky zvýšia. A čo potom s nimi? Môžete si ich pripraviť s cibuľkou alebo opiecť, ale existujú aj ďalšie možnosti. Máme pre vás hneď niekoľko tipov! viac »


NASA zverejnila neuveriteľné FOTO: Takto sa Zem zmenila za 30 rokov

NASA zverejnila neuveriteľné FOTO:
Foto

pred 6 hodinami

WASHINGTON - Podoba našej planéty sa posledných niekoľko desaťročí mení rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Americký úrad pre letectvo a vesmír zverejnil fotografie, ktoré dokazujú, aký veľký vply majú na Zem prebiehajúce klimatické zmeny, ale aj iné procesy. viac »


Ivona Bondorová je online: Pýtajte sa na všetko o dentálnej hygiene!

Ivona Bondorová má 20-ročnú

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Zabráni mnohým bolestiam i strate zubov! Reč je o dentálnej hygiene, s ktorou však mnohí slovenskí pacienti aj v 21. storočí nemajú skúsenosti. Zmeňte to vďaka dentálnej hygieničke Ivone Bondorovej, ktorá je práve teraz online v magazíne Vysetrenie.sk Pýtajte sa na všetko, čo sa týka hygieny zubov. viac »


Stavby s tajomným pozadím: Postavili ich mimozemšťania?

Stavby s tajomným pozadím:

pred 6 hodinami

Medzi najobľúbenejšie turistické atrakcie patria tie pamiatky, ktorých pôvod je stále zahalený rúškom tajomstva. Neustále sa premýšľa o tom, ako mohli tak dokonalé stavby urobiť naši predkovia bez toho, aby mali aspoň pár súčasných pomôcok. Pri niektorých z nich zašlo špekulovanie o ich vzniku až tak ďaleko, že sa hovorí o ich spojitosti s mimozemšťanmi, ... viac »


Chválite sa láskou na Facebooku? Je to falošné znamenie

Chválite sa láskou na

pred 8 hodinami

CANBERRA - Pridávate na Facebook jednu zamilovanú fotku za druhou? Odborníčka Nikki Goldsteinová upozorňuje, že to nemusí byť dobré znamenie. Páry, ktoré si na sociálnych sieťach svoju lásku vyznávajú až príliš okato, vraj niečo podstatné taja. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.