Utorok, 21. november 2017. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Zaujímavosti

Ľudí fascinuje pulzujúci živočích na VIDEU: Vždy, keď sa niekto priblíži, urobí zvláštnu vec

Pulzujúci živočích

Pulzujúci živočích

pred 2 hodinami

TAMBOPATA - Istému mladíkovi sa podarilo v Peru zachytiť na video zvláštneho pulzujúceho živočícha prilepeného na strom. Neobvyklý tvor pripomína zväzok červíkov, ktoré sa rozhýbu zakaždým, keď sa v ich blízkosti vyskytne nejaký pohyb. Užívatelia sociálnej siete sú fascinovaní. viac »

Cestujúca prežila počas letu do Las Vegas desaťhodinové peklo: Prichádzalo každých 15 minút!

Cestujúca prežila počas letu
Foto

pred 8 hodinami

LONDÝN - Let spoločnosti British Airways z Londýna do Las Vegas bol pre dvoch cestujúcich hotovým utrpením. Rušil ich totiž nepríjemný bzučiaci zvuk šíriaci sa z reproduktoru nad ich hlavami. Personál na palube lietadla sa sťažnosťami pasažierov vôbec nezaoberal. Vedenie aeroliniek všetko vyriešilo poskytnutím zanedbateľnej zľavy na ďalší nákup leteniek. viac »


VIDEO Muž otriasol ruským internetom: Samouk vykoval sochu Putina, padnete z nej na zadok

Putin na Sibíri

pred 8 hodinami

MOSKVA - Astrachánsky sochár-samouk dokázal doslova otriasť ruským internetom - a to vlastnoručne vykovanou sochou Vladimira Putina, v ktorej sa prezidentova podoba prelína do okrídleného medveďa. Viktor Kropačov do diela, ktoré nazval Um, duša a sila, investoval všetok talent i celú dotáciu, ktorú dostal na rozjazd vlastného podnikania čoby umelecký ... viac »


Šoférovala pod vplyvom alkoholu: Sexi miliardárka (22) na FOTO dostala astronomickú pokutu

Šoférovala pod vplyvom alkoholu:
FotoVideo

pred 8 hodinami

OSLO - Pokutou vo výške 250-tisíc nórskych korún (asi 25 800 eur) a 18-denným podmienečným trestom väzenia potrestal súd v Osle najbohatšiu Nórku za to, že šoférovala pod vplyvom alkoholu. Pokuta za tieto priestupky býva v Nórsku obvykle udeľovaná vo výške 1,5 násobku hrubého mesačného príjmu. V tomto prípade súd zohľadnil, že dvadsaťdvaročná Katharina ... viac »


VIDEO Meteorológ prezradil jednoduchý TRIK, ako za pár sekúnd odstránite námrazu z auta

VIDEO Meteorológ prezradil jednoduchý

pred 9 hodinami

KNOXVILLE - Prichádza zima, a to pre majiteľov áut znamená každodenné zoškrabovanie námrazy z ich okien. To sa však už môže stať minulosťou; stačí, keď si doma vyrobíte jednoduchú zmes podľa návodu amerického meteorológa. Navyše je mrazuvzdorná, takže ju pokojne môžete nechať vo svojom vozidle, kde bude vždy poruke. viac »


Nemecko ide príkladom: Smart hodinky deťom nepatria, káže ich zničiť

Nemecko ide príkladom: Smart

pred 9 hodinami

BERLÍN - Nemecký regulačný úrad pre elektrickú energiu, plyn, telekomunikácie, poštu a železnice (Bundesnetzagentur), zakázal predaj detských inteligentných hodiniek po tom, ako ich označil za ilegálne. viac »


Dvojica predviedla sexdivadlo na balkóne: Žena najprv nechcela, nakoniec sa nechala ukecať

Dvojica predviedla sexdivadlo na
Video

pred 9 hodinami

BUENOS AIRES - Neznámy pár si to rozdal priamo na balkóne nad jednou z rušných ulíc v argentínskom Buenos Aires. Očití svedkovia neváhali, všetko si natáčali na video, ktoré teraz koluje po sociálnej sieti. Pozornosť publika začala po chvíli páriku prekážať a stiahli sa dovnútra. viac »


Päť netradičných a strašidelných miest Bratislavy: Objavte netypickú históriu zákutí hlavného mesta

Päť netradičných a strašidelných

pred 9 hodinami

#Bratislava je pýchou i hanbou Slovenska zároveň. Mestom, na ktoré mnohí nedajú dopustiť, iní ho zase nemôžu vystáť. V Bratislave sa nachádza množstvo zaujímavých pamiatok, no ak nie ste typickým turistom, pravdepodobne vás zaujmú miesta, ktoré sú zabudnuté a tiež tak trošku strašidelné. viac »


Veľké varovanie vedcov: Zverejnili ZOZNAM hlavných nebezpečenstiev ohrozujúcich život na Zemi

Veľké varovanie vedcov: Zverejnili

pred 11 hodinami

LONDÝN - Pätnásťtisíc vedcov z celého sveta sa dalo dohromady, aby vydali varovanie pred nebezpečenstvami ohrozujúcimi život na našej planéte. Poukazujú v ňom na katastrofálne klimatické zmeny, neprimeraný rast počtu obyvateľstva, výrub lesov, zvyšujúce sa množstvo mŕtvych oblastí v oceánoch a zmenšujúce sa zdroje pitnej vody. Podobné upozornenie už ... viac »


Jedna z najväčších tragédií v metre: VIDEO Odhodená zápalka spôsobila strašnú smrť 31 ľudí

Jedna z najväčších tragédií
Video

pred 12 hodinami

LONDÝN - V jednu z najtragickejších udalostí dejín londýnskeho metra sa zmenil požiar, ktorý vypukol 18. novembra 1987 v stanici King's Cross. Pri nešťastí, ktoré spôsobila odhodená zápalka, zahynulo 31 ľudí a vyše 60 ich bolo zranených. viac »


Týchto 18 darov deťom zmení život

Týchto 18 darov deťom

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Vianoce sa nezadržateľne blížia. Po niektorí už darčeky majú nakúpené, iných chytá panika, lebo nevedia, čím obdarujú najbližších. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?



World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!