Utorok, 21. október 2014. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Zaujímavosti

Sex v mori nemohol skončiť horšie: Talian sa zasekol v milenke, museli sa doplaziť na pláž!

Sex v mori dopadol zle

Sex v mori dopadol zle

pred hodinou

PORTO SAN GIORGIO - Zamilovaný párik z Talianska sa vybral do mora, aby si spolu nerušene užil intímne chvíle. Lenže čo čert nechcel, chlapík sa vo svojej partnerke v tú najnevhodnejšiu chvíľu zasekol. A tak sa predsa len o ich dobrodružstve dozvedeli ostatní, pretože musela byť privolaná sanitka. viac »

Špehovaná Slovenka na rozpálenej streche vyvolala ošiaľ: Taliani aj Rusi by ju chceli mať doma!

Špehovaná Slovenka na rozpálenej
Video

pred 2 hodinami

PEZINOK - Slováci, ich povestné paneláky a... ženy. Spredu aj zozadu a vlastne z každej strany, keď je vonku slnečno. Na tento vyhliadkový let len tak rýchlo nezabudnete! viac »


Myslí to vážne!? 1000-dolárový telefón rozpustil v mikrovlnke!

Myslí to vážne!? 1000-dolárový

pred 2 hodinami

LOS ANGELES - Moderné umenie nepozná hraníc. V galérii sa často stretnete s objektami, ktoré by ste umením možno nikdy v živote nenazvali, no vo očiach umelca je to dielo, na ktoré je hrdý. viac »


Proroctvo Mayov o konci sveta je reálne: Magnetické pole Zeme kolabuje, varujú vedci!

Proroctvo Mayov o konci
FotoVideo

pred 3 hodinami

KALIFORNIA – Magnetické pole našej Zeme slabne rýchlejšie ako predpokladali odborníci. To povedie k zámene južného a severného pólu, ktorá bude mať pre ľudstvo fatálne následky. Prejavia sa v tom, že k nám prenikne nebezpečné rádioaktívne žiarenie z vesmíru. A to by znamenalo s najväčšou pravdepodobnosťou koniec sveta. Závery novej štúdie vyľakali svet. ... viac »


Viete, čo znamenajú tehotenské sny?

Viete, čo znamenajú tehotenské

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Sny žien čakajúcich bábätko sú často veľmi nekonvenčné. Tehotenské sny patria k najzvláštnejším. Čo sa nám sníva najčastejšie a čo to podľa odborníkov znamená? viac »


Veľký horoskop pre fanúšikov alkoholu: Zistite, kto je podľa hviezd najlepší parťák na pohárik!

Dátum narodenia odhalí už

pred 3 hodinami

BRATISLAVA – To, kedy sa človek narodí, nám podľa astrológov dokáže o povahe veľa povedať. Tento horoskop však nemá obdoby. Podľa dátumu narodenia už vedia zistiť aj to, akí konzument alkoholu ste, ktorý je váš najobľúbenejší nápoj, či dokonca či ste vhodný typ na alkoholické hry. Tak hurá zistiť, ako stojíte medzi ostatnými Slovákmi, ktorí obľubujú alkohol! viac »


Aj Hollywood má čierne stránky: Títo fešáci ich dokázali poraziť

Aj Hollywood má čierne

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Hollywood nesymbolizuje iba sladký život krásnych celebrít, ale aj ľudí, ktorí si cestu museli vybojovať. Niektorí podľahli alkoholu, iní drogám či ostatným nástrahám veľkého sveta. Nie každý však dokáže nakopnúť vrtuľu a vrátiť sa späť, byť uznávaným a prehrýzť sa neprajnosťou bulváru. viac »


Najúžasnejšie miesta na Zemi

Najúžasnejšie miesta na Zemi

pred 5 hodinami

Hoci má táto kniha len 80 strán, stojí za to. Ohromujúce fotografie a zaujímavé informácie vám spríjemnia voľné chvíle, keď si len tak sadnete do kresla a listujete. Dozviete sa všeličo o úžasných a výnimočných zvieratách – zvieracie obry, rýchlostné rekordy, neobyčajný hmyz, šokujúce živočíchy alebo život v extrémnych podmienkach. viac »


Najlepšia slovenská selfie roka: FOTO Odvážny Paťo ulovil najmocnejšiu ženu sveta!

Najlepšia slovenská selfie roka:
Foto

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Angela mi zamávala, zvrtla sa na podpätku a vydala sa priamo ku mne! Toto je svedectvo mladého Slováka, ktorému sa podaril unikátny záber. Spravil si selfie s najmocnejšou ženou sveta Angelou Merkelovou. Stretnutie trvalo asi minútu, no Patrik na to nikdy nezabudne. viac »


Pre postavičku ako lusk: Vyťažte zo svojho cvičenia maximum!

Správne zloženie stravy a

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Mnohí z vás už pochopili, že ak chce človek vyzerať dobre, musí jednoducho cvičiť. Niekedy to však ide veľmi ťažko a hodiny strávené „drinou“ aj tak neprinášajú želaný efekt. Háčik môže byť v tom, že času pred a po cvičení neprispôsobujete správne zloženie stravy a pitný režim. My vám poradíme, čo a kedy jesť a piť, aby bola vaša snaha čo najefektívnejšia. viac »


Plešatý dedulo vyzval mladíka na súboj v boxe: Tipnite si, kto vyhral!

Mladík sa dlho odhodlával
Video

pred 7 hodinami

WASHINGTON - Keď si nízky penzista na vráskavé ruky navliekol boxerské rukavice, mladík zneistel, pretože svojmu súperovi v teplákoch a svetre nechcel ublížiť. Potom sa však začal útok, aký nikto nečakal! Za pár sekúnd bolo jasné, kto z nich je v ringu favorit! viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Alloy Arena

Alloy Arena

V úlohe malého Alloya zlikvidujte všetkých nepriateľov.Gates vs. Jobs

Gates vs. Jobs

Zvíťazí Microsoft alebo Apple?