Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Košický kraj - župné voľby 2017

Po rozbitých cestách do Košíc neprídu investori ani turisti, myslí si Jarmila Tkáčová

Jarmila Tkáčová

Jarmila Tkáčová

29.10.2017 11:20

KOŠICE - Kvalitné a udržiavané cesty, dostatok práce za vyššie mzdy, priaznivé podnikateľské prostredie, či ochrana životného prostredia patria k prioritám kandidátky na predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) Jarmily Tkáčovej. Nominantka Slovenskej národnej strany (SNS) priblížila svoje ciele a pohľad na riešenie problémov v kraji v rozhovore. viac »

Voľby poznačili aj nekalé praktiky: Na východe si údajne kupovali hlasy

Voľby poznačili aj nekalé

10.11.2013 12:08

BRATISLAVA – Polícia vyšetruje dva prípady údajnej korupcie pri sobotňajších regionálnych voľbách. viac »


Ďalšie podozrenie: V Medzilaborciach preverovali podnet o kupovaní rómskych voličov

Voľby do VÚC

09.11.2013 09:13

MEDZILABORCE - Členovia Obvodnej volebnej komisie (ObVK) v Medzilaborciach preverovali dnes ráno na ulici Dukelských hrdinov podnet, ktorý poukazoval na kupovanie hlasov rómskych voličov. Na mieste však nič podozrivé nezistili. viac »


Kandidáti vo voľbách do VÚC: Prehľad poslancov a županov v Košickom kraji!

Kandidáti vo voľbách do

07.11.2013 12:44

KOŠICE - V tohtoročných župných voľbách si budeme môcť vyberať z 10 kandidátov na predsedu VÚC a 401 kandidátov na poslancov do zastupiteľstva Košického kraja. viac »


R. BAUER: Prioritou je riešiť nezamestnanosť a podpora regionálneho rozvoja

Rudolf Bauer

06.11.2013 14:54

KOŠICE – Starosta mestskej časti Košice Západ Rudolf Bauer (56) kandiduje na post predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) za stranu Konzervatívni demokrati Slovenska (KDS). Na poste šéfa VÚC už pôsobil v rokoch 2001-2005. Medzi svoje priority radí riešenie nezamestnanosti v kraji, podporu regionálneho a lokálneho ekonomického rozvoja a podporu ... viac »


M. ĎURÁN: Financie prichádzajúce do kraja treba prerozdeliť spravodlivejšie

ĽSNS - Ľudová strana

06.11.2013 14:04

KOŠICE – Obchodný manažér Marek Ďurán (27) kandiduje na post predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) za Ľudovú stranu Naše Slovensko. V rámci kraja chce spravodlivejšie prerozdelenie finančných prostriedkov, zdôrazňuje tiež, že zákon musí platiť pre každého rovnako. Rozhovor s M. Ďuránom je súčasťou projektu, v ktorom TASR predstavuje kandidátov ... viac »


V. GÜRTLER: Ak uspejem, rozhýbem ekonomiku v Košickom kraji

Vladimír Gürtler

06.11.2013 13:58

KOŠICE – Rozhýbanie ekonomiky, podpora miestnych podnikateľských subjektov a alternatívna regionálna mena. To sú hlavné momenty, ktorými chce voličov osloviť Vladimír Gürtler. Vo voľbách na post predsedu Košického samosprávneho kraja kandiduje za stranu 7 statočných, ktorú sám založil. Rozhovor s Vladimírom Gürtlerom je súčasťou projektu, kde TASR predstavuje ... viac »


J. DŽUNKO: Nové technológie prinesú pracovné príležitosti

Jaroslav Džunko

06.11.2013 13:54

KOŠICE – Na post predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) kandiduje ako nezávislý 62-ročný Jaroslav Džunko z Košíc. Vytváranie nových pracovných miest vidí v uplatňovaní nových technológií. Realizovať chce svoj návrh na patent pri výstavbe tunela pod Soroškou, čo by podľa neho prinieslo rozvoj kamenárskeho priemyslu. Rozhovor s J. Džunkom je súčasťou ... viac »


J. HOLEČKO: Budem prijímať krízové opatrenia

Jozef Holečko, kandidát na

06.11.2013 13:51

KOŠICE – Jozef Holečko sa chce vo svojich 59 rokoch ako nezávislý kandidát pokúsiť zabojovať o kreslo predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK). Bývalý vojak z povolania a výsadkár je nadšeným kynológom, záchranárom, pracoval v krízovom manažmente STV a dnes prevádzkuje taxislužbu. Jeho prioritou je riešenie nezamestnanosti a podpora miestneho podnikateľského ... viac »


L. SISÁK: Nezamestanosti môžu pomôcť regionálne podniky

Lukáš Sisák, kandidát na

06.11.2013 13:45

KOŠICE – O kreslo predsedu Košického samosprávneho kraja má záujem aj mladý, len 27-ročný živnostník, ktorý podniká v oblasti životného prostredia a nakladania s nebezpečnými odpadmi, komunista Lukáš Sisák. Ak by bol zvolený, zakladal by regionálne obchodné spoločnosti, ktoré by mali zabezpečiť sebestačnosť kraja a prispeli by k znižovaniu nezamestnanosti. ... viac »


I. KUHN: Kraj má napĺňať svoje kompetencie a nie suplovať súkromný sektor

Ivan Kuhn

06.11.2013 13:40

KOŠICE – Rožňavčan Ivan Kuhn, ktorý sa o post predsedu Košického samosprávneho kraja uchádza s podporou Občianskej konzervatívnej strany, tvrdí, že sa niekoľkokrát stretol s výsledkami práce KSK a vo väčšine prípadov to boli negatívne skúsenosti. Keďže pravicové strany neboli schopné dohodnúť sa na spoločnom kandidátovi, rozhodol sa kandidovať sám. ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.