Piatok, 17. november 2017. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Košický kraj - župné voľby 2017

Po rozbitých cestách do Košíc neprídu investori ani turisti, myslí si Jarmila Tkáčová

Jarmila Tkáčová

Jarmila Tkáčová

29.10.2017 11:20

KOŠICE - Kvalitné a udržiavané cesty, dostatok práce za vyššie mzdy, priaznivé podnikateľské prostredie, či ochrana životného prostredia patria k prioritám kandidátky na predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) Jarmily Tkáčovej. Nominantka Slovenskej národnej strany (SNS) priblížila svoje ciele a pohľad na riešenie problémov v kraji v rozhovore. viac »

Z. TREBUĽA: Bude potrebné posilniť kompetencie regionálnych samospráv

Zdenko Trebuľa.

06.11.2013 13:01

KOŠICE – Súčasný predseda Košického samosprávneho kraja (KSK) Zdenko Trebuľa, ktorého v nastávajúcich regionálnych voľbách podporujú okrem materskej strany Smer-SD aj Most - Híd a Strana maďarskej komunity, sa bude o kreslo šéfa regionálnej samosprávy pokúšať už tretíkrát. Rozhovor so Zdenkom Trebuľom je súčasťou projektu, kde TASR predstavuje kandidátov ... viac »


R. MASNYK: V kraji vidím letargiu, treba zmenu na pozitívny rozvoj a rast

Rastislav Masnyk, kandidát na

06.11.2013 12:58

KOŠICE - Advokát Rastislav Masnyk (39) kandiduje na post predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) za koalíciu strán Sloboda a solidarita (SAS) a SDKÚ-DS. Jeho ambíciami sú rast a rozvoj kraja, zvyšovanie životnej úrovne, kvalitná infraštruktúra a školstvo, chce uskutočniť audit nakladania s financiami a majetkom. Rozhovor s R. Masnykom je súčasťou ... viac »


D. PALAŠČÁKOVÁ: Eurofondy je možné využívať lepšie

Dominika Palaščáková, kandidátka na

06.11.2013 12:56

KOŠICE - Asistentka projektového manažéra pre európske štrukturálne fondy Dominika Palaščáková (31) kandiduje na post predsedníčky Košického samosprávneho kraja (KSK) za hnutie Nová väčšina - Dohoda. V rámci kraja chce celospoločensky akceptované zmeny, rozvoj vidieka a miest, kvalitnejší život pre všetkých. Rozhovor s D. Palaščákovou je súčasťou projektu, ... viac »


O post predsedu KSK sa uchádza najmenej sedem kandidátov

Košice

30.09.2013 18:52

KOŠICE - Pre novembrové regionálne voľby v Košickom samosprávnom kraji (KSK) podalo do dnešnej 16.00 h kandidačné listiny 20 politických subjektov a 63 nezávislých kandidátov. Spolu sa o poslanecký mandát uchádza 262 kandidátov. viac »


Na predsedu KSK bude kandidovať aj Rudolf Bauer

Rudolf Bauer

30.09.2013 09:05

KOŠICE - Na funkciu predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) bude za stranu Konzervatívni demokrati Slovenska (KDS) kandidovať aj súčasný starosta mestskej časti Košice - Západ a bývalý primátor Košíc, aj predseda VÚC Rudolf Bauer. viac »


KDH prišlo o kandidátku na župana KSK, hnevá ju nejednotnosť opozície

Ján Figeľ a Mária

26.09.2013 15:30

KOŠICE - Kandidátka KDH na predsedníčku Košického samosprávneho kraja (KSK) Mária Sabolová dnes oznámila, že sa vzdáva svojej kandidatúry. viac »


SDKÚ do boja v Košiciach vyrazí spoločne s KDH a Mostom-Híd

Lucia Žitňanská

10.09.2013 17:22

KOŠICE – Predsedníctvo košického krajského regionálneho zväzu SDKÚ-DS deklarovalo maximálnu podporu spolupráci v rámci strán Ľudovej platformy, preto považuje za absolútne prirodzené, že strana je pripravená ísť do volieb v Košickom samosprávnom kraji spolu so stranami Ľudovej platformy - KDH a Mostom-Híd. viac »


Regionálne voľby budú stáť takmer desať miliónov eur

Regionálne voľby budú stáť

29.07.2013 09:24

BRATISLAVA – Náklady na jesenné voľby do orgánov samosprávnych krajov budú takmer desať miliónov eur. Z rozpočtu ministerstva vnútra na ne vyčlenili 8 624 592 eur, Štatistický úrad SR počíta so sumou 1 345 372 eur. viac »


7 statočných chce v Košiciach bojovať o hlasy občanov

Mimoriadne dôležité parlamentné voľby

16.06.2013 12:32

KOŠICE - Ustanovujúci kongres novozaloženého politického hnutia s názvom 7 statočných Regionálna strana Slovenska, sa uskutočnil počas tohto víkendu v Košiciach. Hlavnými bodmi kongresu boli voľby orgánov strany a predstavenie jej programu. viac »


OĽaNO chcú pri kandidátoch vo voľbách do VÚC vidieť všetky verejné funkcie

Igor Matovič

15.06.2013 12:56

BRATISLAVA - Kandidáti na predsedov samosprávnych krajov aj na poslancov krajských zastupiteľstiev by mali na kandidačných listinách uvádzať všetky svoje verejné funkcie, ktoré vykonávajú na plný úväzok. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.