Spevácka legenda sa zotavuje po operácii: Jeho účasť na odovzdávaní cien je neistá | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Spevácka legenda sa zotavuje po operácii: Jeho účasť na odovzdávaní cien je neistá

Barry Manilow
Barry Manilow, Zdroj: Barry Manilow
13.02.2016 16:00

LOS ANGELES – Americký spevák a skladateľ Barry Manilow sa zotavuje po operácii, ktorú podstúpil v dôsledku komplikácií spôsobených pondelňajším akútnym chirurgickým zákrokom v oblasti úst. Sedemdesiatdvaročného interpreta museli previezť do nemocnice v Los Angeles vo štvrtok.


Ako napísali spevákovi zástupcovia na sociálnej sieti Facebook, Manilow je už po operácii a je v poriadku. “Jeho lekári oznámili, že zákrok bol úspešný a neočakávajú žiadne ďalšie komplikácie. Na najbližších 48 hodín Manilowovi odporučili, aby nerozprával, nespieval a nerapoval,” napísali. 

Manilow Out of SurgeryBarry is out of surgery and doing well. His Doctors report that the surgery was successful and...

Posted by Barry Manilow on Friday, February 12, 2016

Rodák z New Yorku odložil pre zdravotné problémy štvrtkový a piatkový koncert. Zatiaľ nie je jasné, či sa zúčastní na odovzdávaní cien Grammy, ktoré sa bude konať 15. februára. Hudobník sa s nahrávkou My Dream Duets (2014) uchádza o cenu v kategórii Najlepší tradičný vokálny popový album. 

Barry Manilow, vlastným menom Barry Alan Pincus sa preslávil hitom Mandy z roku 1974. Nahral desiatky albumov ako napríklad Tryin' to Get the Feeling (1975), This One's for You (1976), If I Should Love Again (1981), Swing Street (1987), Here at the Mayflower (2001), Scores (2004) či 15 Minutes (2011). Vďaka skladbe Copacabana (At the Copa) získal v roku 1979 Grammy v kategórii Najlepší mužský spevácky popový výkon. V roku 2002 ho uviedli do Skladateľskej siene slávy. 


Galéria

Barry Manilow Barry Manilow Barry Manilow Barry Manilow

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA, Facebook/B.M.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články