Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Plačková zladená s Weiterom: Takéto niečo ste ešte nevideli!

Zuzana Plačková a Otto Weiter
Zuzana Plačková a Otto Weiter
13.02.2016 13:00

BRATISLAVA - Zaujímavá kombinácia! V bratislavskej Inchebe sa práve koná svadobný veľtrh, na ktorom svoje modely ukázala aj návrhárka zodpovedná za svadobné šaty Zuzany Plačkovej (24). A predviedla aj naozaj netradičné kúsky. Bývalá playmate sa napríklad prešla po móle v róbe s maskáčovým vrškom. Rovnakým vzorom s ňou ladil spevák Otto Weiter (60).


Len pre odvážnych! Návrhárka, ktorá stvorila svadobné šaty pre Zuzanu Plačkovú, tvorí aj pre tradičné nevesty. Na svadobnom veľtrhu sa však nebála ukázať ani tie mimoriadne extravagantné kúsky. 

Práve Zuzana mala česť vyniesť model, aký by si vybrala len máloktorá žena. Možno vojačka z povolania. Vršok je totiž z maskáčovej látky a patrí k nim dokonca aj motýlik s rovnakým vzorom. Spolu s takzvanou veľkou sukňou je to taký kompromis medzi túžbou vytŕčať a zároveň byť v ten veľký deň princeznou. 

Perličkou bolo, že k Plačkovej svojím oblečením na mólo ladil Otto Weiter, s ktorým sa divákom prehliadky predviedli aj ako párik. Trúfli by ste si na takéto svadobné oblečenie?!

Zuzana Plačková a Otto Weiter na svadobnom veľtrhu.
Plačková zladená s Weiterom:

Páči sa vám experimentovanie v rámci svadobných modelov?

91 % nie
áno 9 %

Hlasovalo: 1442Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články