Utorok, 24. máj 2016. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Judínyová v Smotánke: Erika, to je TRAPAAAS!

Pošlite nám tip
Erika Judínyová
Erika Judínyová
27.03.2016 22:00

BRATISLAVA - Vyzerala skvelo, ale... Erika Judínyová aj túto sobotu priniesla na televízne obrazovky informácie zo sveta Smotánky. V závere relácie sa ale stala stredobodom pozornosti aj ona sama. Pri nakrúcaní si totiž vyrobila trapas. Jej odchod zo scény nebol taký ladný, ako chcela. Takmer sa zosypala na zem.


Erika Judínyová je príkladom, že aj majster tesár sa utne. V sobotnej Smotánke totiž vyzerala skvelo v bielych šatách zdobených farebnými kvetmi, no nepodarilo sa jej byť celý čas za dámu. V závere relácie ju zrejme zradili príliš vysoké podpätky.

Po tom, ako sa blondínka rozlúčila s divákmi, chcela ladne odkráčať zo scény, ale nepodarilo sa... Buď sa zakymácala kvôli topánkam alebo zakopla. Len tak-tak, že situáciu ustála a nespadla. „Bolo to vidno?” pýtala sa štábu. A ten jej potvrdil, že kamery jej trapas zachytili.

Erika preto svoj záverečný výstup ešte raz zopakovala. Evidentne ale nemá problém zabaviť sa aj sama na sebe, keď zábery s nepodareným odchodom zo scény v relácii ponechala.

Tiež by ste nevydarené zábery ponechali v relácii?

15 % nie
áno 85 %

Hlasovalo: 1209


Zdielať článok na Facebooku

Galéria

Erika Judínyová Erika Judínyová v sobotnej Erike Judínyovej to pristalo. Erika Judínyová bola za

Nástroje k článkuFOTO: Tv Markíza, Ján Zemiar;
VIDEO: Tv Markíza/Smotánka
ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články

Feminity.sk