Sobota, 23. september 2017. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Nové správy o Jankovi Kronerovi: Sesternica Zuzana prehovorila!

Ján Kroner a Zuzana Kronerová
Ján Kroner a Zuzana Kronerová
14.03.2016 19:30

BRATISLAVA - Vysoké pracovné nasadenie, stres, krach manželstva, či márna snaha zachrániť svoje divadlo. To všetko sa podpísalo pod neutíchajúce psychické problémy herca Jána Kronera (59). Po niekoľkých hospitalizáciách na psychiatrii a morálnej podpory rodiny sa však jeho stav výrazne zlepšil. Obľúbený umelec sa tak z ťažkého osudného kolapsu postupne dostáva opäť do bežného spoločenského diania. Ako sa má teraz, prezradila jeho sesternica, herečka Zuzana Kronerová (63).


Obľúbeného herca Janka Kronera pred rokmi zasiahol osudový kolaps, kvôli ktorému sa známy herec stiahol do úzadia. A slovenský umelec sa musel popasovať nielen s chorobou, ktorá ho viackrát zlomila, ale aj s neľahkými životnými prekážkami v jeho súkromnom živote.


Obľúbený herec Ján Kroner po rokoch na verejnosti: Pozrite, ako sa zmenil!


O tom, či sa populárny umelec opäť vráti na televízne obrazovky, porozprávala pre šoubiznisovú reláciu Smotánka hercova sesternica Zuzana Kronerová: „Určite! Zatiaľ pracuje v dabingu a nahráva. Má sa čoraz lepšie. Myslím, že určite ho diváci uvidia!“ Sympatická herečka tiež prezradila, že na zlepšení psychického stavu legendy sa podieľala aj ona sama - dodávala mu morálnu podporu: „No tak samozrejme, my sa ľúbime už od detstva, takže je to úplne prirodzené.“

Dlhšia prestávka Kronerovi očividne prospela a ťažké životné obdobie je, zdá sa, minulosťou. Vynikajúci umelec sa tak začína postupne vracať medzi ľudí a tešiť sa môžu najmä priaznivci hercovho legendárneho hlasu.

Myslíte si, že sa podarí Jankovi Kronerovi opäť vrátiť na televízne obrazovky?

5 % nie
áno 95 %

Hlasovalo: 17265Galéria

Ján Kroner a Zuzana Obľúbený herec Janko Kroner Janko Kroner a Zuzana Populárny slovenský herec Janko Herec Janko Kroner patrí

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: staskov.sk, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články