Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Kontroverzná markizácka farmárka fotí akty: Aj dole bez!

Katarína Cíbiková
Katarína Cíbiková
19.01.2016 00:00

BRATISLAVA - S nahotou nemá problém! Katarína Cíbiková (21) v markizáckej Farme dokázala, že hanblivka veru nie je. Diváci aj ostatní súťažiaci mali možnosť viackrát vidieť jej prsia. Jej vlastná mama s ňou po vyčíňaní na statku nechcela ani prehovoriť. Napriek tomu sa však ryšavka naďalej odhaľuje a svoje telo ukazuje dokonca aj verejne na sociálnej sieti.


Go-go tanečnica Katarína Cíbiková sa počas pobytu na markizáckej farme poriadne odviazala. Už krátko po svojom príchode totiž zhodila šaty a nahými prsiami sa obtierala o súťažiaceho Doda.

Neskôr sa dokonca ocitla polonahá v kadi až s dvomi mužmi. A hovorilo sa aj o milostných hrátkach s neskorším víťazom Tomášom Mayerom. Katarínina mama tieto záležitosti nedokázala prijať a s ryšavkou po jej odchode zo statku odmietla komunikovať.

Napriek tomu Katarína nič neľutovala. V každom tom jednom momente som to bola ja, bolo to prirodzené,” povedala vtedy v Teleráne. A vyzliekaniu sa venuje naďalej. Dôkazom je jej účet na sociálnej sieti Instagram, kde zverejňuje okrem bežných fotografií aj akty. Dokonca sme tam objavili záber aj dole bez! 

Katarína Cíbiková sa fotila úplne nahá.
Kontroverzná markizácka farmárka fotí

Sú podľa vás Katarínine akty vkusné?

84 % nie
áno 16 %

Hlasovalo: 886Galéria

Katarína Cíbiková Katarína Cíbiková sa fotila Katarína Cíbiková bez problémov Katarína Cíbiková nafotila aj Katarína Cíbiková mala vraj Katarína Cíbiková v kadi Katarína Cíbiková pri svojom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články