Štvrtok, 19. apríl 2018. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Judínyová v tangáčoch: Takto sa pretŕčala na pláži!

Erika Judínyová sa prechádzala po Magio pláži. Spod bielych šiat jej presvitala spodná bielizeň.
Erika Judínyová sa prechádzala po Magio pláži. Spod bielych šiat jej presvitala spodná bielizeň.
02.08.2012 00:01

BRATISLAVA – Vždy sexi! Príjemné slnečné počasie si v týchto dňoch užíva snáď každý. Výnimkou nie je ani Erika Judínyová, ktorú sme nedávno stretli na bratislavskej Magio pláži. Moderátorka markizáckej Smotánky sa na pracovné stretnutie nahodila do letných minišiat, v ktorých dráždila okoloidúcich presvitajúcou spodnou bielizňou.


Erika Judínyová sa len nedávno vrátila z dovolenky, ktorú strávila so svojím partnerom Štefanom Skrúcaným v romantickom Toskánsku. Letnú atmosféru v týchto dňoch však markizácka tvár nasáva aj v hlavnom meste. Začiatkom týždňa sme ju totiž stretli na bratislavskej mestskej pláži.

Blondínka sa v spoločnosti objavuje vždy dokonale upravená. Inak tomu nebolo ani tentokrát. Na pracovný míting na pláži si vybrala vzdušné šaty vychytenej značky, ktoré jej podľa našich zistení kúpil na spomínanom pobyte v zahraničí práve jej partner Štefan Skrúcaný.

Hoci je biela farba symbolom nevinnosti, Erika pôsobila vo svojom oufite poriadne zmyselne. Pod priesvitnou látkou sa jej totiž zreteľne črtali tango nohavičky, za ktorými sa otočil nejeden okoloidúci muž.

Erika Judínyová sa po bratislavskej Magio pláži premávala v bielych minišatách. Tie jej presvitali nielen zozadu, ale aj spredu.
Judínyová v tangáčoch: Takto

Akú spodnú bielizeň u žien preferujete?

tangáče

340

klasiku

369

francúzske nohavičky

1348

žiadne

230

Počet hlasov: 2287

Tip: Vyberte si svoj program v televízii na dnešný večer a doprajte si relax. Viac na telkac.sk


Galéria

Erika Judínyová sa prechádzala Erika Judínyová sa po Erika v bielych šatách Moderátorke markizáckej Smotánky spod Erika Judínyová tvorí momentálne Erika a Štefan už

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: Vladimír Labát, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články