Pondelok, 27. marec 2017. Meniny má Alena, zajtra Soňa.

Topky TV

Naše VIDEO sa stalo hitom internetu: Sklovská a Lelkes »v náladičke« bavia Čechov aj Slovákov!

Sisa Lelkes Sklovská a Juraj Lelkes poskytli Topkám rozhovor, ktorý sa v týchto dňoch stal hitom internetu.

Sisa Lelkes Sklovská a Juraj Lelkes poskytli Topkám rozhovor, ktorý sa v týchto dňoch stal hitom internetu.

Video
25.02.2017 21:00

BRATISLAVA - Už ste to videli?! Speváčka Sisa Lelkes Sklovská (51) a jej manžel Juraj Lelkes (66) sú stredobodom pozornosti všade, kde sa objavia. Aktuálne sa však stali centrom záujmu aj na internete. Rozhovor, ktorý poskytli Topkám pred 5 rokmi, sa v týchto dňoch stal hitom internetu. Dvojica je tam v dobrej náladičke a... Ehm, povedzme to tak, ako ... viac »

Otvorený rozhovor s Adelou Banášovou: Kedy bude svadba a prečo nenosí prsteň?!

Otvorený rozhovor s Adelou
Video

21.02.2017 18:45

PRAHA - Adela Banášová (36) a Viktor Vincze (26) sa pred pár dňami postarali o poriadny šok. Hoci spolu pár funguje len približne 5 mesiacov, mladý moderátor nabral odvahu a svoju partnerku požiadal o ruku rovno počas živého vysielania Telerána. Na verejnosti sa okamžite objavili špekulácie, že Adela bola zo zásnub sklamaná a už pár minút po jej ,,áno“ ... viac »


Tréma, plač a prekazené plány: Rodina čerstvo zasnúbenej superstaristky to budúcemu zaťovi nedarovala!

Tréma, plač a prekazené
Video

21.02.2017 12:00

PRAHA - Bývalá superstaristka Veronika Stýblová (22) sa len pred pár dňami pochválila úžasnou novinkou. Jej partner Ján Slatinský (27), prezývaný Antonio, ju počas výletu v Paríži po štvorročnom vzťahu konečne požiadal o ruku. A napriek tomu, že mladá speváčka so zásnubami súhlasila, jej polovička sa musela pre vytúžené „áno“ poriadne potrápiť. viac »


Podráždený odkaz »preplastikovanej« Anity Soul: Ste trápni!

Podráždený odkaz »preplastikovanej« Anity
Video

21.02.2017 10:30

BRATISLAVA - Keď sa pred časom objavili nové fotky Anity Soul (31), speváčka okamžite rozpútala poriadne búrlivú diskusiu. Jej fanúšikom sa totiž zdalo, že brunetka má neobvykle plné pery, a tak sa ihneď začali objavovať výsmešné komentáre a špekulácie, že podstúpila hneď niekoľko plastických operácií. Kráska má pre všetkých hejterov jasný odkaz - je to trápne! viac »


Koleník prezradil bizarnosti z nakrúcania v Jojke: Neuveríte, čo všetko sa pri tom dialo!

Koleník prezradil bizarnosti z
Foto

19.02.2017 16:00

BRATISLAVA - Populárny herec Ján Koleník (37) zahviezdil v mnohých televíznych počinoch, ktoré si obľúbili fanúšikovia po celom Slovensku. Čoskoro sa tento sympaťák objaví aj v novom seriáli televízie Joj, v ktorom si zahrá hlavnú postavu sebavedomého detektíva. Pre Topky.sk dokonca prezradil aj rôzne pikošky zo zákulisia natáčania. Prečítajte si, čo všetko sa tam odohrávalo! viac »


Paviel Rochnyak otvorene o plánoch so svojou polovičkou: Toto s ním bude robiť!

Paviel Rochnyak otvorene o
Video

04.02.2017 13:00

BRATISLAVA - Prominentný kaderník Paviel Rochnyak (32) sa netají tým, že je v jeho živote muž, ktorého miluje. Má stabilný vzťah, ktorý plánuje osláviť aj počas blížiaceho sa sviatku všetkých zamilovaných. Vlasový stylista nám prezradil, čo chce so svojou polovičkou robiť! viac »


Karin Haydu po 3 rokoch: Bude konečne svadba?!

Karin Haydu po 3
Video

02.02.2017 14:00

BRATISLAVA - Povedala to na rovinu! Okúsila trpkú neveru aj sklamania z nevydarených vzťahov, dnes je však opäť zamilovaná. Reč je o slovenskej herečke Karin Haydu (39), ktorá už tri roky žiari šťastím po boku finančníka Rasťa Podhorca. Zazvonia brunetke svadobné zvony aj po druhý raz? viac »


Milionárka Tkáčová šokovala v spoločnosti: Preboha, toto si vážne obliekla?!

Milionárka Tkáčová šokovala v
FotoVideo

02.02.2017 11:30

BRATISLAVA - Stredajší večer patril zdravému pohybu - v jednom z podnikov v centre Bratislavy sa totiž konal krst nového projektu tanečnice Vierky Ayisi (27), ktorého cieľom je motivovať mladých ľudí k cvičeniu. Na akcii sa objavilo mnoho známych tvárí. No rozhodne najviac pozornosti pútala manželka milionára Patrika Tkáča (43), Iveta (34). Tá totiž ... viac »


Náhrada za exfrajera?! Celeste Buckingham otvorene o vzťahu so známym spevákom!

Náhrada za exfrajera?! Celeste
Video

01.02.2017 09:45

BRATISLAVA - Nový pár šoubiznisu?! Populárna speváčka Celeste Buckingham (21) sa len nedávno rozišla so svojím partnerom Matějom Vávrom (24). Tesne po ich odlúčení sa však začalo šuškať, že brunetka tvorí pár s obľúbeným raperom Majkom Spiritom (32). Aká je ale skutočná pravda? viac »


Posledná rozlúčka s legendárnou Zdenou Gruberovou: Kráľovičová to neustála!

Posledná rozlúčka s legendárnou
FotoVideo

31.01.2017 06:00

BRATISLAVA - Česť jej pamiatke! Slovensko pred dvomi týždňami zasiahla správa o smrti významnej herečky Zdeny Gruberovej (†83). Posledná rozlúčka s umelkyňou sa konala v pondelok predpoludním v historickej budove Slovenského národného divadla. A ťažko ju znášala nielen blízka rodina, ale aj dlhoroční kolegovia... Najmä Mária Kráľovičová (89) - tá lúčenie s kamarátkou neustála. viac »


Slávik bol všetkým na smiech: Vysmiala ho aj Drobová!

Slávik bol všetkým na
FotoVideo

24.01.2017 11:30

BRATISLAVA - Producenta Jara Slávika (42) poznajú Slováci najmä ako nekompromisného kata z jojkárskej šou Česko Slovensko má talent. A hoci občas na obrazovkách ukáže aj svoju zábavnú stránku, málokto si ho vie predstaviť ako uvoľneného človeka s obrovským zmyslom pre humor. A predsa... Nedávno sa objavil v spoločnosti a vďaka tomu, čo tam predvádzal, ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?