Utorok, 27. jún 2017. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Topky TV

Hviezda Verešová? Ďalší trapas na móle!

Andrea Verešová

Andrea Verešová

FotoVideo
FOTO A VIDEO vnútri! pred 17 hodinami

BEŠEŇOVÁ - Ani tentoraz sa nevyhla problémom! Modelka a Miss Slovensko 1999 Andrea Veršová (35) má na konte stovky prehliadok, no ani ona nie je bezchybná. Za posledné roky sme boli totiž svedkami toho, že sa jej na móle podaril nejeden trapas. A výnimkou nebola ani nedávna akcia v aquaparku v Bešeňovej. viac »

Spevák Igor Kmeťo (59) je otcom: Toto je jeho drobec!

Spevák Igor Kmeťo (59)
Video

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Už je päťnásobným otcom! Igor Kmeťo (59) sa len nedávno dozvedel, že bude mať ďalšie dieťa a už je jeho poklad na svete. Narodil sa mu syn! viac »


Mekymu Žbirkovi sa podarilo niečo výnimočné: Toto ocenenie ešte žiadny spevák nezískal!

Miroslav Žbirka
Video

včera o 21:30

BRATISLAVA - Slovenský spevák a skladateľ Miroslav "Meky" Žbirka sa zaradil medzi ocenené osobnosti medzinárodného filmového festivalu Park Film Fest v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne (23.-26.6.). Mosadznú tabuľku s jeho menom si včera podvečer pripevnil na moste vo Festivalovom parku a stal sa laureátom ocenenia Umelcova misia. viac »


Televíziám »išla karta«: Holý zadok v priamom prenose a ešte aj... Ups, to je ale TRAPAS!

Televíziám »išla karta«: Holý
Video

23.06.2017 05:45

BRATISLAVA - Spravodajské relácie slovenských televízií sa v stredu večer pasovali hneď s niekoľkými problémami. Bez pochýb najbizarnejší má na svojom konte verejnoprávna RTVS, ktorá svojim divákom prinášala živý vstup z protestu zamestnancov známej automobilky. Na obrazovkách sa totiž na pár sekúnd objavil úplne holý zadok potetovaného mladíka... No ... viac »


Tajomstvo farmárov Pavlíka a Brezinovej: Vieme, ako ju zbalil!

Tajomstvo farmárov Pavlíka a
Video

22.06.2017 00:00

BRATISLAVA - Len nedávno fanúšikov markizáckej Farmy prekvapil nový párik, ktorý vznikol z niekdajších súťažiacich. Ide o Janku Brezinovú (26) z poslednej série a Michala Pavlíka (20), ktorý súťažil na Farme číslo 6. Napriek tomu, že dvojica už zverejnila zopár zamilovaných záberov, ani jeden z nich sa verejne nevyjadroval k tomu, ako sa vôbec dali dokopy. Až doteraz. viac »


Nežnosti na verejnosti: Pozrite, ako Lucie Bílá vystrája v Bratislave so svojím zajačikom!

Nežnosti na verejnosti: Pozrite,
Video

21.06.2017 12:00

BRATISLAVA - No nie sú podarení? Lucie Bílá (51) a jej priateľ Radek Filipi (33) v týchto dňoch zavítali na Slovensko a zdá sa, že pobyt si poriadne užívajú! Sympatickú dvojicu sa nám podarilo prichytiť priamo v hoteli, odkiaľ sa vybrali užívať si krásy nášho hlavného mesta. A nechýbali ani nežnosti! viac »


Farmárka Lula to povedala otvorene: Takáto je pravda o vzťahu s Dávidom a zásnubách!

Farmárka Lula to povedala
Video

21.06.2017 10:30

BRATISLAVA - Lucia „Lula“ Gachulincová (23) na Farme neustále čelila ostrej kritike a intrigám kvôli svojmu vzťahu s Dávidom Buškom (27). Nielen diváci, ale aj niektorí farmárski kolegovia ju totiž upodozrievali, že so sympatickým Námestovčanom tvorí pár len preto, že si brúsi zuby na jeho prípadnú výhru. viac »


Bývalý jojkár už roky prežíva peklo, strach, vyhrážky a vydieranie: Obrali ho o syna!

Bývalý jojkár už roky
FotoVideo

21.06.2017 05:45

BRATISLAVA - Toto by nechcel zažiť nikto! Rodičia, ktorí mesiace, ba aj roky bojujú o možnosť vídať svojho potomka po rozchode či rozvode s partnerom, vedia, čo je to za trápenie. Úplná bezmocnosť je to vtedy, ak im v tom ani súdy či sociálka nepomôžu. Mnohokrát robia dokonca pravý opak. Tento pocit pozná aj bývalý redaktor jojkárskeho spravodajstva ... viac »


Nemôžu ju ani cítiť: Najnenávidenejšia farmárka... Toto si o nej myslia ostatní!

Nemôžu ju ani cítiť:
Video

20.06.2017 18:45

BRATISLAVA - Tak tá sa bude hanbiť ešte pekne dlho! Hoci Vladimíra Sedláková (23) v markizáckej Farme pôsobila ako nevinné dievčatko, nakoniec sa ukázalo, že intrigy a faloš jej nie sú ani trochu cudzie. Svoje si o tom myslia aj Milan Lalík (44) a Lucia Lula Gachulincová (22), ktoré to „nežnej“ blondínke poriadne natreli! viac »


Šialenstvo v Bratislave: Nevyhli sa mu ani známe tváre!

Šialenstvo v Bratislave: Nevyhli
Foto

19.06.2017 15:30

BRATISLAVA - Ulice hlavného mesta sa cez víkend opäť zaplnili tisíckami žien a mužov v ružových a šedých tričkách. Už po deviatykrát sa totiž v Bratislave pochodovalo proti rakovine prsníka. Na Avon pochode sa tento rok zúčastnilo vyše 3000 ľudí a v rámci projektu sa vyzbieralo viac ako 22 tisíc eur. viac »


Šialený nápad Hágerovej a Juraška: Preboha, veď TOTO ich mohlo stáť život!

Šialený nápad Hágerovej a
FotoVideo

19.06.2017 12:00

BRATISLAVA - Uplynulá sobota bola dňom, kedy sa všade po svete konali párty známej značky šampanského. Jedna taká bola aj v bratislavskom Lamači - v ateliéri umelkyne Gordany Turuk. Medzi hosťami sa objavili aj markizáci Diana Hágerová (27) a Roman Juraško (38). No a tí nám prezradili skutočne zaujímavý zážitok z dovolenky v Austrálii. Ich šialený nápad ich mohol stáť život! viac »


Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!