Piatok, 28. apríl 2017. Meniny má Jarmila, zajtra Lea.

Topky TV

Kramár bojuje proti rakovine: No toto od neho nečakajte!

Maroš Kramár

Maroš Kramár

Video
25.04.2017 13:30

BRATISLAVA – Strach nemá! Herec Maroš Kramár (57) má v poslednom čase veľa práce, no napriek tomu si nájde čas na to, aby podporil správnu vec. Roky je už tvárou projektu, ktorý bojuje proti rakovine prsníka, a tak nás zaujímalo ako je na tom zdravotne on aj jeho blízki. viac »

Skrúcaný má zmysel pre humor: Takto si zaspomínal na uniknuté intímne video!

Skrúcaný má zmysel pre
Video

24.04.2017 09:00

BRATISLAVA – Toto by sme nečakali! To, že herec Štefan Skrúcaný (57) má zmysel pre humor, vie zrejme každý. Z televíznej obrazovky sú mnohým známe jeho vtipné scénky, ale to, že si vie vystreliť aj sám zo seba, zrejme tušil iba málokto. Pred pár dňami sme sa o tom presvedčili sami. Pozrite, čo vypustil humorista z úst! viac »


Detaily Christovej svadby: Vieme, kedy sa chce vydávať!

Detaily Christovej svadby: Vieme,
Video

18.04.2017 12:00

BRATISLAVA - Ide pod čepiec! Hoci na to Ivana Christová (46) rozhodne nevyzerá, je mamou už dospelej dcéry Daniely (23). A v rodinke bývalej dvojnásobnej kráľovnej krásy sa schyľuje k poriadnej veselici. Mladučká kráska je totiž už dva roky zasnúbená a chystá svadbu. Pýtali sme sa na detaily jej veľkého dňa. Prečítajte si, čo nám prezradila. viac »


Kormúthovej dobre strážené tajomstvo: Má chlapa!

Kormúthovej dobre strážené tajomstvo:
Video

18.04.2017 05:45

BRATISLAVA - Bývalá športová moderátorka Kristína Kormúthová (31) o svojom súkromí takmer vôbec nehovorí. Často si verejnosť ani nestihne všimnúť, či má novú lásku, alebo naopak vzťah ukončila. Nám sa však tentoraz podarilo zistiť, že tajnostkárka aktuálne po svojom boku predsa len niekoho má! viac »


Vytiahne Skrúcaný korbáč? Toto prezradil o svojej Veľkej noci!

Vytiahne Skrúcaný korbáč? Toto
Foto

17.04.2017 11:00

BRATISLAVA - Tradície spojené s najkrajším sviatkom jari dodržiavajú aj slovenské celebrity. Niektoré viac, iné zasa menej. Ako to teda vyzerá v domácnosti známeho herca Števa Skrúcaného (57)? Vytiahne na svoju ženu Eriku Judínyovú korbáč, alebo naopak poriadne ju vyoblieva? Prečítajte si, čo na to hovorí samotný Pišta! viac »


Viršík 12 rokov po 1. SuperStar: Už by do toho nešiel!

Viršík 12 rokov po
Video

15.04.2017 13:00

BRATISLAVA - Už nie! Julo Viršík (49) sa do pamäti širokej verejnosti dostal pred dvanástimi rokmi najmä ako porotca v historicky prvom ročníku šou Slovensko hľadá SuperStar. V tom období bola šou obrovským hitom a každý, kto sa v nej objavil, si užíval obrovskú popularitu. Nám sa známeho Slováka podarilo po rokoch stretnúť v spoločnosti a... Ako nám ... viac »


Krásna Skoncová so slzami v očiach: Rakovine podľahol člen rodiny!

Krásna Skoncová so slzami
FotoVideo

12.04.2017 12:00

BRATISLAVA – Najťažšie priznanie! Jedna z najkrajších jojkárskych moderátoriek, bývalá misska Soňa Skoncová (28), sa stala novou tvárou charitatívneho projektu Pochod proti rakovine prsníka. Brunetka sa rozhodla podporiť dobrú vec nielen preto, aby šírila toto posolstvo, ale aj kvôli tomu, že s touto pliagou s názvom rakovina má vlastnú skúsenosť. Ako ... viac »


Dogabaná Czoborová: Hrozne to prehnala!

Dogabaná Czoborová: Hrozne to
FotoVideo

12.04.2017 10:30

BRATISLAVA - Sympatická fitness trénerka Zora Czoborová (50) je známou milovníčkou módy. Dôkazom môžu byť mnohé akcie, na ktorých púta pozornosť nielen skvelým výzorom, ale aj trendy vychytávkami. Móda je však nekompromisná a svoje už o tom vie aj uznávaná športovkyňa. Tak sa dogabala, že sa sama zhrozila. viac »


Parketové levice! Švidraňová, Mórová a Dubasová sa odviazali ako úplné TOPKY!

Parketové levice! Švidraňová, Mórová
Video

07.04.2017 13:30

BRATISLAVA - Skvelá nálada, ruky hore a energické tanečné pohyby. Tak vyzerala zábava na krste nového videoklipu Chcem ťastále od skupiny Funkiez, ktorý si okrem niekoľkých slovenských hviezd nenechali ujsť ani Diana Mórová (47), Barbora Švidraňová (28) či Beáta Dubasová (53). Menované dámy sa dokonca neštítili odhodiť zábrany a poriadne sa odviazať ... viac »


Podvádzaná manželka Malachovského sa vyspovedala z nevery... Dojme vás k slzám!

Podvádzaná manželka Malachovského sa
Video

06.04.2017 18:00

BRATISLAVA - A je to tu! Dnes už bývalá manželka známeho herca Sväťa Malachovského (44), Ľubica Čekovská (41), zažila minulý rok v lete poriadny šok. Zistila, že jej muž, s ktorým žila 6 rokov a má s ním päťročného syna Thea, ju podvádzal s mladšou kolegyňou Petrou Molnárovou (29). Svoje trápenie dostala zo seba von v skladbe, ktorá vás dojme s slzám. viac »


Slovenská herečka to nezvládla: Hysterický záchvat!

Slovenská herečka to nezvládla:
Foto

01.04.2017 13:00

PRAHA - Výkriky, slzy, triaška a obrovský strach! Presne to pocítila na vlastnej koži slovenská herečka Daniela Šinkorová (44). V adrenalínovej súťaži Pevnosť Boyard ju totiž chytil taký hysterický záchvat, že úlohu absolútne nezvládla a nepríjemnú disciplínu musela predčasne ukončiť. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.