Štvrtok, 19. január 2017. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Topky TV

Vážne zdravotné problémy známej markizáčky: Jej mama sa z toho zrútila!

Lucia Mokráňová

Lucia Mokráňová

Video
pred 19 hodinami

BRATISLAVA – Toto nečakala! V týchto dňoch by sa mala radovať a oslavovať svoje okrúhle narodeniny bývalá markizácka farmárka Lucia Mokráňová (25). Namiesto toho však prežíva náročné chvíle. Topkám prezradila, že má vážne zdravotné problémy, čo jej mama neuniesla a zrútila sa z toho. Zaujímalo nás, čo sa jej stalo a aké vyšetrenia či liečba ju najbližšie čakajú. viac »

Moderátorka Habancová, ktorej muž podľahol rakovine: Ocinko tu nie je... Najťažšie slová trojročnej dcérke!

Moderátorka Habancová, ktorej muž
Video

16.01.2017 05:45

BRATISLAVA - Moderátorka Lucia Forman Habancová (34) prežíva v posledných rokoch veľmi ťažké obdobie. Najprv s manželom statočne bojovala proti zákernej rakovine, no pred rokom a pol mladý muž chorobe podľahol. Brunetka sa tak musela vyrovnávať nielen so stratou milovanej osoby, ale aj s faktom, že na výchovu malej dcérky Lary zostala sama. Naozaj srdcervúce ... viac »


Potetovaná europoslankyňa Flašíková šokuje: Pýši sa piatou kérkou... A chcela by ďalšie!

Potetovaná europoslankyňa Flašíková šokuje:

15.01.2017 22:00

BRATISLAVA - Dušou divoška! Napriek tomu, že Monika Flašíková Beňová (48) vykonáva povolanie, ktoré vyžaduje istú etiketu, je známa tým, že obľubuje tetovania. Na svojom tele ich má už niekoľko. Naposledy sa europoslankyňa na verejnosti pýšila čerstvo vytetovaným srdiečkom. Aktuálne jej na koži pribudli ďalšie dve kresby... A prezradila nám, že by chcela ďalšie! viac »


Evita Urbaníková (40) 2 mesiace po pôrode odrovnala všetkých: To ako vyzerá?!

Evita Urbaníková (40) 2
FotoVideo

11.01.2017 11:30

BRATISLAVA - Včera večer sa známe osobnosti slovenského šoubiznisu stretli v jednom z bratislavských kín. Konala sa tam totiž premiéra dlhoočakávaného slovenského filmu Všetko alebo nič. A keďže je novinka natočená podľa úspešnej knihy Evity Urbaníkovej (40), nemohla tam chýbať ani ona. Tá všetkých v spoločnosti odrovnala svojim výzorom. Veď len pred ... viac »


Celeste Buckingham prezradila zvláštne rodinné praktiky: Roky ju o toto oberali a teraz...!

Celeste Buckingham prezradila zvláštne
Video

25.12.2016 13:00

BRATISLAVA - Toto sa u nás len tak nevidí! Každá rodina je iná a každá má svoje zvyky a tradície. Príkladom je aj rodina mladej speváčky Celeste Buskingham (21), ktorá ako malá pobehala takmer celý svet. A ako nedávno priznala pre topky, aj kvôli tomu nezažila zase to, bez čoho si mnohé deti u nás nevedia zimu ani predstaviť. A to sú Vianoce! viac »


Opatovský to prehnal: Na Štedrý deň bez rodiny!

Opatovský to prehnal: Na
Video

25.12.2016 11:00

BRATISLAVA – Z tohto by nebol nikto nadšený! V týchto dňoch chce byť snáď každý so svojimi blízkymi. Vianočné sviatky sú snáď tie najkrajšie v roku, kedy sa tešíme nielen na darčeky, ale aj na to že si v kruhy rodiny oddýchneme. No nie každému sa to vždy podarí. Jedným z nich je aj spevák Robo Opatovský... viac »


Ďurianová bude na smiech... A nielen ona!

Známa moderátorka Marianna Ďurianová
Video

24.12.2016 22:00

BRATISLAVA – O zábavu budú mať postarané! Reč je o rodine moderátorky Marianny Ďurianovej (39), ktorá si na Vianoce pre blízkych pripravila poriadne prekvapenie. A bude zrejme na smiech nielen ona, ale aj jej rodina... viac »


Vianoce známej slovenskej herečky: Opijem sa a nič nerobím!

Vianoce známej slovenskej herečky:
Video

24.12.2016 13:00

BRATISLAVA - Kto by to bol na ňu povedal! Herečka a komička Eva Evelyn Kramerová (24), ktorá je známa zo sitkomu Svet podľa Evelyn, sa nevedela dočkať vianočných sviatkov. Nás zaujímalo, ako to u nich počas Vianoc funguje, aké majú tradície a zvyky, čo pripravuje ona a čo nesmie chýbať na vianočnom stole. Odpoveď blondínky vám vyrazí dych. viac »


Markizácki milenci Juraško a Hágerová od seba: Poznáme dôvod!

Markizácki milenci Juraško a
Video

23.12.2016 18:00

BRATISLAVA – Takto to chceli obaja! Markizácky párik Roman Juraško (37) a Diana Hágerová (26) tvoria už viac ako tri roky krásny pár, napriek tomu idú od seba. Topkám prezradili dôvod. viac »


Víťaz X Factoru takéto Vianoce ešte nezažil: Toto už radšej neskúša!

Víťaz X Factoru takéto
Video

23.12.2016 13:00

BRATISLAVA – Raz mu to stačilo! Víťaz X Factoru Peter Bažík, ktorého diváci poznajú aj zo speváckej šou SuperStar, je už dvojnásobným otcom. Tento rok si po prvýkrát užije Vianoce obklopený troma krásnymi dievčatami. Okrem svoje ženy Kristíny, s ktorou sú manželmi 3 roky, sa od januára tešia aj druhej dcérke. Okrem toho topkám spevák priznal, že mu ... viac »


Milenka Andyho Krausa je na roztrhanie: Vianoce bude sláviť dvakrát... A ešte si to poriadne zhoršuje!

Milenka Andyho Krausa je
Video

23.12.2016 09:30

BRATISLAVA - Raz nestačí! Meno Natálie Puklušovej (32) sa posledné mesiace neskloňuje inak, ako v súvislosti so scenáristom Andym Krausom (49), s ktorým mala prežiť románik. My sme sa herečky opýtali, ako bude tráviť tohtoročné Vianoce. A svojou odpoveďou nás prekvapila. Nebude ich totiž oslavovať len raz a... Celé si to poriadne zhoršuje! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?