Piatok, 23. február 2018. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Topky TV

Vačková sa vyjadrila k novému partnerovi: Ako to je medzi ňou a Jakešom?!

Zuzana Vačková sa vyjadrila k novému partnerovi.

Zuzana Vačková sa vyjadrila k novému partnerovi.

Foto
pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Tvoria pár?! Hoci je herečka Zuzana Vačková (49) dlhé roky single, po nedávnom Plese v opere ju mnohí spájali s fešným motocyklistom Ivanom Jakešom (44). Topkám v rozhovore objasnila, ako to medzi nimi skutočne je! viac »

Maniačka Sklovská: Neuveríte, na tomto fičí!

Maniačka Sklovská: Neuveríte, na
Video

včera o 15:00

BRATISLAVA – Vie, čo chce! Známe osobnosti šoubiznisu si potrpia na mnohé módne doplnky. Výnimkou nie je ani spevácka diva Sisa Lelkes Sklovská (52), ktorá nám nedávno prezradila, na čo si potrpí a v jej šatníku to rozhodne nesmie chýbať. viac »


Vplyvná žena slovenského šoubiznisu: Po ťažkom úraze trpí vážnou fóbiou!

Vplyvná žena slovenského šoubiznisu:
Video

21.02.2018 00:10

BRATISLAVA – Toto o nej vedel iba málokto! Bývalá šedá eminencia Markízy a riaditeľka Fashion Tv Gabriela Drobová (43) patrí už roky k najvplyvnejším ženám nášho šoubiznisu. Nedávno sme ju vyspovedali a zistili sme, že aj silná žena, akou bezpochyby je, má fóbiu. Môže za to úraz, ktorý sa jej stal pred 8 rokmi. viac »


Heringhová o Kollárovi: Toto na neho po rokoch vyzradila!

Heringhová o Kollárovi: Toto
Video

20.02.2018 10:00

BRATISLAVA – Podnikateľ Boris Kollár (50), ktorý sa v slovenskom šoubiznise zviditeľnil predovšetkým svojimi milostnými avantúrami a plodením potomkov, sa na prekvapenie mnohých nedávno objavil na Bratislavskom bále so svojou bývalou partnerkou Andreou Heringhovou (37). My sme ju vyspovedali a neuveríte, čo na neho vyzradila! viac »


Drobová verejne prezradila, čo nemala: Takúto intímnosť nikto nečakal!

Drobová verejne prezradila, čo
Video

19.02.2018 12:00

BRATISLAVA – Bola poriadne otvorená! Gabriela Drobová (43) je už niekoľko rokov riaditeľkou módnej televízie Fashion Tv, a preto si mnohé dámy u nej viac všímajú nielen to, čo má na sebe, ale aj to, ako vyzerá ona sama. Preto aj nás zaujímalo, ako sa o seba stará a udržuje sa fit. Blondínka na naše prekvapenie topkám prezradila aj to, čo zrejme ani nechcela. viac »


Obrovská tragédia v rodine sexi Twiinsiek: Dom vyhorel do tla!

Obrovská tragédia v rodine
Video

19.02.2018 09:00

ČATAJ - Tak toto nikto nečakal! Krásne sestry Daniela a Veronika Nízlové (31) sú známe tým, že sú večne pozitívne naladené a život si užívajú plnými dúškami. Obe dámy sú však i citlivé a empatické, čo dokázali aj pred pár dňami, keď vystupovali na benefičnom koncerte v Čataji, kde týmto spôsobom podporili mladú rodinu, ktorá prišla o strechu nad hlavou. ... viac »


Magálová (67) viac ako 5 rokov od rozvodu: Tají milenca?!

Magálová (67) viac ako
FotoVideo

19.02.2018 05:45

BRATISLAVA - Tá sa teda nezdá! Herečka Kamila Magálová (67), ktorá sa v priebehu roka 2012 rozviedla po 42 rokoch manželstva so Slavomírom Magálom (69), dnes vyzerá spokojnejšie ako kedykoľvek predtým. Nedávno dokonca zmenila účes, a tak sme zisťovali, či aj u nej platí známa fráza - Nový účes, nový chlap. Jej odpoveď mnohých prekvapí! viac »


Peter Cmorik sa čoskoro stane otcom a... Bude svadba!

Peter Cmorik sa čoskoro
Video

18.02.2018 13:00

BRATISLAVA - Je to tam! Už o pár týždňov sa Peter Cmorik (37) bude môcť hrdiť tým najkrajším titulom. Priateľka Daniela mu totiž privedie na na svet rovno dvoch potomkov, a tak sa z neho už čoskoro stane pyšný otec. Spevák nám prezradil, že prípravy na príchod dvojičiek sú už v plnom prúde a nás zaujímalo, či pri tejto príležitosti pár neuvažuje o tom, ... viac »


Z Magálovej je stále sexi čučoriedka: Neskorý zber, ale zato šťava veľmi kvalitná!

Z Magálovej je stále
FotoVideo

16.02.2018 12:15

BRATISLAVA - Toto mnohých prekvapí! Herečka Kamila Magálová (67) sa počas uplynulej soboty objavila na Bratislavskom bále, kde sa nedala prehliadnuť. Žiarila na všetky strany, a to nielen kvôli tomu, že získala prestížne ocenenie Júliusa Satinského Bratislavská čučoriedka, ale aj pre jej mladistvý vzhľad. Nám prezradila, čo je za tým! viac »


To vážne? Juraj Bača hazarduje so zdravím, za všetko môže TOTO!

Juraj Bača

16.02.2018 11:30

BRATISLAVA - Keď ide o dobrú vec, neexistujú žiadne prekážky! To už niekoľkokrát dokázal Juraj Bača (30), ktorý je známy tým, že okrem herectva a hudby sa často a rád venuje rôznym dobročinným udalostiam. Inak to nebolo ani počas tohto týždňa, keď sa objavil na charitatívnom koncerte v Čataji, kde malo jeho vystúpenie jediný háčik. Umelec má totiž zdravotné problémy. viac »


Markizácka moderátorka o svojej svadbe: Chcem to ako Kim Kardashian!

Markizácka moderátorka o svojej
Foto

15.02.2018 05:45

BRATISLAVA - Známa tvár z markizáckeho Telerána Dáša Šarközyová alias Mamba (29) je už tri roky po uši zamilovaná do svojho partnera Tonyho Poruchu (28). Dvojica láskou priam prekypuje a k ich šťastiu už chýba naozaj len jediné – svadba. Aké predstavy má o svojom vysnívanom dni práve sympatická herečka? Nuž, rovno „Kardashianovské“! viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!