Streda, 23. august 2017. Meniny má Filip, zajtra Bartolomej.

Topky TV

Marián Slovák po mozgovej mŕtvici: Vďaka tomuto som prežil!

Marián Slovák s manželkou Evou Matejkovou

Marián Slovák s manželkou Evou Matejkovou

Video
včera o 12:00

PIEŠŤANY - Nedal sa zlomiť! Pred viac ako štyrmi rokmi sa Marián Slovák (68) vytratil z divadla aj televíznych obrazoviek. Nie však dobrovoľne. Za všetkým stála krutá rana osudu, kvôli ktorej sa život tohto sympatického muža zmenil zo sekundy na sekundu. A hoci mnohí by po takýchto zdravotných komplikáciách stratili chuť do života, tento vynikajúci ... viac »

Skrúcaný v šoku: Úplne ho odstavili!

Skrúcaný v šoku: Úplne
Video

19.08.2017 18:30

BRATISLAVA - Známy slovenský herec a humorista Štefan Skrúcaný (57) už niekoľko týždňov uvádza jojkársku šou Všetko čo mám rád. V poslednej epizóde sa však ostrieľaný moderátor ocitol v pomerne nečakanej situácii - dvojica hostí ho totiž pred kamerami úplne odstavila! viac »


Dáša Mamba Šarközyová otvorene: O despotickom Ďurovčíkovi a fungovaní šoubiznisu!

Dáša Mamba Šarközyová otvorene:

14.08.2017 18:45

BRATISLAVA - Temperamentná speváčka Dáša Šarközyová (28) jednoznačne patrí k osobnostiam, ktoré nemajú problém nahlas povedať presne to, čo si práve myslia. Inak to nebolo ani počas nášho rozhovoru, v ktorom nám prezradila, ako to vyzeralo v zákulisí jojkárskej šou X-Factor, ako sa jej spolupracovalo s Jánom Ďurovčíkom či prečo chcela skoncovať s hudobnou kariérou. viac »


Rok od šokujúcej smrti Martinky z Turca: Takáto bola kráľovná televíznej zábavy!

Rok od šokujúcej smrti
FotoVideo

12.08.2017 22:00

MARTIN - Dnes je to presne rok, čo sa na verejnosť dostala šokujúca správa o smrti Martiny Zuzaniakovej (†34). Tá sa do povedomia verejnosti dostala vďaka reality šou Farmár hľadá ženu, kde pútala pozornosť nielen svojím extravagantným správaním, ale aj výrazným štýlom obliekania a líčenia. Vďaka nemu napokon získala aj prezývku Kleopatra z Turca. My ... viac »


Hororové chvíle Kollára v centre Bratislavy: Lietali slnečníky, prevracalo stoly... Jeho syn zranený!

Hororové chvíle Kollára v
FotoVideo

11.08.2017 18:10

BRATISLAVA - Západné Slovensko včera zasiahla veterná smršť. Silný vietor vyvracal stromy, strhával strechy... A rovnako nebezpečne to vyzeralo aj v centre nášho hlavného mesta. Vo chvíli, keď prírodný živel udrel vo svojej najväčšej sile, sa tam nachádzal aj známy boháč Boris Kollár (51). A jeho pocity strachu sa umocnili tým, že jeho syn Artur sa ... viac »


Znechutený Palonder si pustil ústa na špacír: Drsná pravda o našom šoubiznise!

Znechutený Palonder si pustil
Video

07.08.2017 17:50

BRATISLAVA - O tom, ako funguje rodinkárstvo v slovenskom šoubiznise, sa toho v minulosti povedalo už viac než dosť. Väčšinou však ide len o neoverené informácie zo zákulisia, ku ktorým sa málokto odváži verejne prihlásiť. To však neplatí pre Tomáša Palondera (37), ktorý nám na rovinu povedal, ako to medzi hercami funguje! viac »


FOTO Malachovský si vyzdvihol synčeka a partnerku z pôrodnice!

FOTO Malachovský si vyzdvihol
Video

04.08.2017 19:00

BRATISLAVA - Sväťo Malachovský (44) sa cez víkend stal druhýkrát otcom. Jeho partnerka Petra Molnárová (30) priviedla na svet chlapčeka, ktorému rodičia dali meno Timo. V piatok pred obedom si šťastný otecko prišiel svoje najväčšie poklady vyzdvihnúť z pôrodnice. A nám sa ich pri tom podarilo zachytiť! viac »


Obrovský TRAPAS zabávača Šoka Tabáčka: Nezvládol to a ušiel z pódia!

Obrovský TRAPAS zabávača Šoka
Foto

02.08.2017 19:00

BRATISLAVA - Ups! Juraj Šoko Tabáček (37) je vďaka svojmu humoru čoraz obľúbenejší medzi televíznymi divákmi. Do povedomia verejnosti sa dostal prostredníctvom markizáckeho seriálu Horná Dolná, neskôr porotcoval v šou Tvoja tvár znie povedome, objavoval sa aj v jojkárskom Inkognite... A najnovšie prijal pozvanie do relácie Všetko čo mám rád. No a práve ... viac »


Belohorcová s rodinou na Slovensku: Pozrite, čo vyvádza jej dcéra!

Zuzana Belohorcová
FotoVideo

02.08.2017 15:00

BRATISLAVA – Bývalá učiteľka sexu Zuzana Belohorcová (40), ktorá s rodinou žije za veľkou mlákou, si prišla letné prázdniny vychutnať aj na Slovensko. V týchto dňoch sme ju dokonca pristihli v bratislavskej kaviarni na nábreží Dunaja, kde sa mihla nastajlovaná v hriešne drahom outfite. Spoločnosť jej robili rodičia a jej dve malé deti Nevio a Salma. ... viac »


Wanda Hrycová parádne schudla: Toto je jej recept!

Wanda Hrycová parádne schudla:
Foto

31.07.2017 18:35

BRATISLAVA – Klobúk dolu! To je to jediné, čo sa dnes dá povedať pri pohľade na producentku Wandu Adamík Hrycovú (38), ktorá sa len pred piatimi mesiacmi stala trojnásobnou matkou. Vo februári totiž priviedla na svet synčeka Nazara a dnes vyzerá snáď ešte lepšie ako pred posledným tehotenstvom. viac »


Známa slovenská herečka otvorene: O odvážnych scénach, prísnej diéte i druhom dieťati!

Známa slovenská herečka otvorene:
Foto

31.07.2017 10:30

BRATISLAVA - Hviezdila vo filme, v seriáli, v rozprávke a mladšia generácia ju môže poznať aj z populárneho zoskupenia S hudbou vesmírnou. Reč je o slovenskej herečke a speváčke Dominike Morávkovej-Zeleníkovej (27). Sympatická umelkyňa nám otvorene porozprávala mnohé zaujímavé pikošky zo súkromia, prehovorila o odvážnych scénach a mnohých z vás určite ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.