Kandidáti - regionálne voľby 2022 | Topky.sk
Sobota, 10. december 2022. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Kandidáti

Voľby 2022: Nezávislý kandidát na primátora Banskej Bystrice Anton Minárik odstúpil

Nezávislý kandidát na primátora Banskej Bystrice Anton Minárik odstúpil

Nezávislý kandidát na primátora Banskej Bystrice Anton Minárik odstúpil

26.10.2022 14:29

BANSKÁ BYSTRICA – Kandidát na primátora Banskej Bystrice 44-ročný bezpečnostný analytik Anton Minárik, ktorý išiel do komunálnych volieb ako nezávislý, v stredu na tlačovej konferencii oznámil, že odstupuje. Svojej kandidatúry sa vzdal v prospech dlhoročného mestského poslanca Daniela Karasa, ktorý zabojuje o kreslo primátora s podporou politických strán Smer-SD a Republika. viac »

Voľby 2022 a politická inzercia V prípade záujmu o vypracovanie ponuky pre politickú inzerciu
kontaktujte prosím obchodné oddelenie

Kandidát na primátora Senice Juraj Moravčík sa vzdal kandidatúry v prospech iného kandidáta

Kandidát na primátora Senice
Video

25.10.2022 20:05

SENICA – V meste Senica sa zaregistrovalo v riadnom termíne šesť kandidátov na post primátora. V utorok sa vzdal kandidatúry kandidát politických strán Život a Hlas-SD Juraj Moravčík. Informoval o tom samotný kandidát. viac »


ROZHOVOR so Štefanom Zimom: Vnímam často pomalé tempo v riešení kľúčových potrieb kraja

ROZHOVOR so Štefanom Zimom:

24.10.2022 15:18

BRATISLAVA – Štefan Zima hovorí o často pomalom tempe v riešení kľúčových potrieb pre chod Bratislavského kraja, vytiahnuť ho chce na vyšší medzinárodný štandard. Výzvy vidí vo viacerých oblastiach a smeroch. Rozhovor so Štefanom Zimom je súčasťou série rozhovorov s kandidátmi na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja (BSK). viac »


ROZHOVOR s Dušanom Veličom: Bratislavský kraj veľký progres nezaznamenal

ROZHOVOR s Dušanom Veličom:

24.10.2022 15:07

BRATISLAVA – Bratislavský kraj podľa Dušana Veliča v uplynulých rokoch veľký progres nezaznamenal. Veľkým problémom je podľa neho doprava, za pozitívum pokladá potenciál cestovného ruchu. Prichádza s víziou zeleného, zdravého, vzdelaného a prepojeného kraja. Rozhovor s Dušanom Veličom je súčasťou série rozhovorov s kandidátmi na predsedu Bratislavského... viac »


Zoznam kandidátov na primátora Bratislavy

Zoznam kandidátov na primátora

20.10.2022 00:02

BRATISLAVA - Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na kreslo primátora Bratislavy. O tento post sa uchádzajú deviati kandidáti. viac »


Zoznam kandidátov na primátora Nitry

Zoznam kandidátov na primátora

20.10.2022 00:01

BRATISLAVA - Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na kreslo primátora Nitry. O tento post sa uchádza šesť záujemcov. viac »


Zoznam kandidátov na primátora Košíc

Zoznam kandidátov na primátora

20.10.2022 00:01

BRATISLAVA - Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na kreslo primátora Košíc. O tento post sa uchádzajú ôsmi kandidáti. viac »


Zoznam kandidátov na primátora Prešova

Zoznam kandidátov na primátora

20.10.2022 00:01

BRATISLAVA - Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na kreslo primátora Prešova. O post sa uchádza 12 záujemcov. viac »


Zoznam kandidátov na primátora Banskej Bystrice

Zoznam kandidátov na primátora

20.10.2022 00:01

BRATISLAVA - Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na kreslo primátora Banskej Bystrice. viac »


Zoznam kandidátov na primátora Žiliny

Zoznam kandidátov na primátora

20.10.2022 00:01

BRATISLAVA - Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na kreslo primátora Žiliny. O post sa uchádza deväť záujemcov. viac »


Zoznam kandidátov na primátora Trenčína

Zoznam kandidátov na primátora

20.10.2022 00:01

BRATISLAVA - Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na kreslo primátora Trenčína. viac »


Zoznam kandidátov na primátora Trnavy

Zoznam kandidátov na primátora

20.10.2022 00:01

BRATISLAVA - Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na kreslo primátora Trnavy. O tento post sa uchádza šesť záujemcov. viac »


Zoznam kandidátov na župana v Košickom samosprávnom kraji

Zoznam kandidátov na župana

19.10.2022 00:01

Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na župana v Košickom samosprávnom kraji. viac »


Zoznam kandidátov na župana v Prešovskom samosprávnom kraji

Zoznam kandidátov na župana

19.10.2022 00:01

Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na župana v Prešovskom samosprávnom kraji. viac »


Zoznam kandidátov na župana v Banskobystrickom samosprávnom kraji

Zoznam kandidátov na župana

19.10.2022 00:01

Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na župana v Banskobystrickom samosprávnom kraji. viac »


Zoznam kandidátov na župana v Žilinskom samosprávnom kraji

Zoznam kandidátov na župana

19.10.2022 00:01

Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na župana v Žilinskom samosprávnom kraji. viac »


Zoznam kandidátov na župana v Trenčianskom samosprávnom kraji

Zoznam kandidátov na župana

19.10.2022 00:01

Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na župana v Trenčianskom samosprávnom kraji. viac »


Zoznam kandidátov na župana v Nitrianskom samosprávnom kraji

Zoznam kandidátov na župana

19.10.2022 00:01

Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na župana v Nitrianskom samosprávnom kraji. viac »


Zoznam kandidátov na župana v Trnavskom samosprávnom kraji

Zoznam kandidátov na župana

19.10.2022 00:01

Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na župana v Trnavskom samosprávnom kraji. viac »


Zoznam kandidátov na župana v Bratislavskom samosprávnom kraji

Zoznam kandidátov na župana

19.10.2022 00:01

Slovensko čakajú 29. októbra po prvýkrát spojené regionálne voľby a k urnám tak nebudeme musieť chodiť dvakrát. V komunálnych voľbách a voľbách do VÚC si budeme voliť županov, primátorov, starostov a poslancov. Prinášame vám zoznam kandidátov na župana v Bratislavskom samosprávnom kraji. viac »


Najčítanejšie články