Streda24. jún 2026, meniny má Ján, zajtra Olívia, Tadeáš

Ekonomika

Staviate na čierno bez
Staviate na čierno bez povolenia? Nový zákon je NEKOMPROMISNÝ! Stavba pôjde k zemi a dostanete aj POKUTU

BRATISLAVA - Mnohí Slováci si neuvedomujú, že nový Stavebný zákon je v otázke čiernych stavieb nekompromisný. Každá stavba začatá bez povolenia po 1. apríli 2025 musí ísť k zemi – bez výnimky a na náklady stavebníka. Pokuta pritom problém nevyrieši, len ho ešte prehĺbi. Úrad pre územné plánovanie a výstavbu preto varuje - skôr než začnete stavať, overte si, či na to máte povolenie.

 

Mohlo by vás zaujímať

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky