Prominenti – slovenský šoubiznis | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Domáci prominenti

Zmena obľúbenej relácie V siedmom nebi: Už nebude taká, ako predtým!

V siedmom nebi čaká zmena!

V siedmom nebi čaká zmena!

pred 34 minútami

BRATISLAVA – Už túto nedeľu sa má na televízne obrazovky vrátiť obľúbená relácia, ktorá plní sny tým, čo to potrebujú. Vyzeralo to, že V siedmom nebi je ohrozené a pre úraz moderátora Vila Rozborila sa možno štart v hlavnom vysielacom čase posunie. Hoci s ortézou, no plnič snov nakrúca. Avšak došlo k zmene a emotívny formát bude iný, ako býval predtým. viac »

Herec a humorista Miro Noga jubiluje: Nikdy nehral klasických princov... TOTO mu kolegovia závideli

Herec a humorista Miro

28.10.2019 21:59

BRATISLAVA - Oficiálne zdroje uvádzajú, že prvý raz sa na televíznych obrazovkách objavil už v roku 1971. Vo vtedajšom veľmi populárnom zábavnom programe Vtipnejší vyhráva. Divadlom žije už od mladosti. Už ako štrnásťročný začal vystupovať v súbore LUDUS. V piatok 25. októbra sa herec, humorista, moderátor i spevák Miroslav Noga dožil jubilea 60 rokov. viac »


Hex zverejnil skladbu Pridaj sa k nám. Naspieval ju Ďuďo a mapuje 30 rokov kapely

Hex zverejnil skladbu Pridaj

28.10.2019 16:29

BRATISLAVA - Nová pieseň kapely Hex Pridaj sa k nám (Keď sme s vami) vznikla pri príležitosti 30. výročia kapely na hudobnej scéne a jej text je zložený z názvov skladieb a z častí textov obľúbenej skupiny. Pesničku naspieval Peter "Ďuďo" Dudák ako demonahrávku a chalani ju teraz dokončili v štúdiu. viac »


VIDEO: Zuzana Mikulcová predstavuje klip Dievča so silným odkazom

VIDEO: Zuzana Mikulcová predstavuje

28.10.2019 15:59

BRATISLAVA - Speváčka a skladateľka Zuzana Mikulcová má nový videoklip k titulnej skladbe z jej druhého albumu Dievča. Jeho vizuálnu podobu ovplyvnil text piesne, ktorý je, tak ako celý album, reflexiou na detstvo a dospievanie. viac »


Najťažšie chvíle Gottovej hovorkyne: Dieťa jej vzala rakovina... Zachránil ju Maestro!

Najťažšie chvíle Gottovej hovorkyne:

28.10.2019 13:30

PRAHA - Hovorkyňa nedávno zosnulého Karla Gotta (†80) Aneta Stolzová sa už niekoľko týždňov teší z dcérky Amálky Karly, ktorú symbolicky pomenovala po Gottovi. A práve Maestro jej hodil záchranné koleso v čase, keď prišla o dcérku Natáliu (†8). viac »


Nové informácie o Wisterovej synoch: Otec ich berie do USA... Pomáhať mu má jeho brat!

Polícia vyhlásila mimoriadne pátranie.

28.10.2019 12:00

BRATISLAVA - Od štvrtkového poobedia prežíva Vera Wisterová (42) najhoršie chvíle svojho života. Prišla o svojich dvoch synov Harlowa (8) a Thea (5), ktorí z obchodného centra zmizli po tom, čo sa stretli s ich otcom Jeremym Hulshom. Po chlapcoch nebolo niekoľko dní ani stopy, najnovšie sa objavili informácie, že sa ich má otec snažiť previezť až do USA. viac »


Predaj Markízy za závratnú sumu: Kúpi ju tento Čech!

Predaj Markízy za závratnú

28.10.2019 10:30

BRATISLAVA - O osude obľúbenej súkromnej televízie Markíza je rozhodnuté. Jej súčasný majiteľ spustil proces predaja a obchod priklepol českému podnikateľovi Petrovi Kellnerovi. Za balík tridsiatich televíznych staníc zaplatí miliardy. viac »


Známa exmarkizáčka sa zbavuje domu: Je na predaj... TOTO je dôvod!

Známa exmarkizáčka sa zbavuje

28.10.2019 09:00

BRATISLAVA - Sympatickú Andy Timkovú (57) si diváci televízie pamätajú ešte z obrazoviek Markízy a rannej relácie Teleráno. Tej dala zbohom v roku 2006, kedy povedala dosť rannému vstávaniu. Odvtedy ju mali možnosť zahliadnuť aj v konkurenčnej JOJ-ke. Dokonca sa s mužom začali venovať práci s realitami a teraz predáva aj tú svoju. viac »


Chlpatá Pocisková, návšteva z vesmíru aj Sašin kolaps... TOTO tu ešte nebolo!

Chlpatá Pocisková, návšteva z

28.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Ďalší týždeň ukončila skvelou zábavnou šou televízia Markíza. Nedeľa večer opäť patrila premenám na iných a osmička známych tvárí si tak vyskúšala, aké to je byť v koži niekoho iného. Hneď na začiatok otvorili šou deti z vesmíru, krásna Nela Pocisková sa zmenila na chlpatého chlapa a na topmodelku doľahlo rýchle tempo. To však nie je všetko. ... viac »


Karolína Chomisteková a jej dokonalá figúra: Čo všetko pre ňu robí jedna z najkrajších Sloveniek?

Karolína si vždy dopraje

28.10.2019 05:44

BRATISLAVA - Bývalá kráľovná krásy patrí dnes medzi najžiadanejšie tváre domáceho šoubiznisu. Karolína Chomistek nevynechá žiadnu dôležitú akciu a zakaždým pôsobí tip-top. viac »


Smutné výročie smrti slovenského herca: Konflikty, izolácia a... prísne utajený pohreb

Smutné výročie smrti slovenského

28.10.2019 00:01

BRATISLAVA - Skvelý slovenský herec Eduard Bindas zomrel pred rokmi osamelý a o jeho pohrebe nemala širšia verejnosť ani potuchy. Keď topky zistili, že zomrel, mnohých jeho kolegov táto správa šokovala a vyjadrili zármutok nad jeho smutným koncom. viac »


FOTO Tajná láska medzi markizákmi: Seriálové hviezdy tvoria pár!

FOTO Tajná láska medzi
Foto

27.10.2019 22:00

BRATISLAVA – Rozkvitla medzi nimi láska. Markíza má na konte niekoľko úspešných seriálov a práve hviezdy z nich tvoria pár. Ide o predstaviteľa doktora Chromíka zo seriálu Sestričky a vášnivej ochranárky zvierat z Kuchyne Aničky. Dvojica tvorí pár už dlhší čas, no my sme ich v dobre nálade prichytili na spoločenskej akcii. viac »


Roman Luknár chce žiť svoj film: Starostlivo si vyberá tých, s ktorými spolupracuje

Roman Luknár chce žiť

27.10.2019 16:00

BRATISLAVA – Slovenský herec Roman Luknár chce žiť svoj vlastný film. viac »


Najťažšie chvíle Very Wisterovej: Najprv láska ako hrom, potom rozvod a ťahanice o deti... TOTO prežila s Jeremym!

Polícia vyhlásila mimoriadne pátranie.

27.10.2019 13:00

BRATISLAVA – Vera Wisterová (42) sa ocitla v neľahkej situácii. Odkedy jej krachlo manželstvo s Izraelčanom Jeremym Hulshom (40), spustil sa rozvodový kolotoč a boj na dlhé lakte o deti, ktorý pravdepodobne vyústil do únosu detí vlastným otcom. viac »


Takto ste Pavla Hammela ešte nepočuli. Vypočujte si silnú novinku projektu Story

Takto ste Pavla Hammela

27.10.2019 12:59

BRATISLAVA - Pozoruhodný hudobný projekt Story, za ktorým stojí skladateľ a textár Marian Zima, vydáva po spolupráci s Petrom Lipom (skladba Bojím sa nočných zvonení, 2017) a Petrom "Puntom" Remišom z kapely Slniečko (pesnička Z knihy receptov, 2018) nový singel - a znovu s ďalším výnimočným interpretom. viac »


Polícia pátra po deťoch Very Wisterovej: Posledný rozhovor... Poskytla nám ho len deň pred ich zmiznutím!

Polícia pátra po deťoch
Video

26.10.2019 22:00

BRATISLAVA - Slovenská moderátorka Vera Wisterová (42) momentálne prežíva veľmi ťažké chvíle. Jej deti Theodora Stevena Hulsha (5) a Harlowa Paxa Hulsha (8) aktuálne hľadá Polícia Slovenskej republiky. Chlapci totiž zmizli vo štvrtok v poobedných hodinách a len večer predtým sa ich mama ešte radovala na módnej prehliadke a nám poskytla rozhovor. Prišlo aj na tému jej synčekov. viac »


Kto je PPPíter? Začínal ako legendárny Dano Drevo, dnes je z neho známy cestovateľ a autor knihy

PPPíter

26.10.2019 15:59

BRATISLAVA - Vyrastal v Bratislave, no presťahoval sa do Brna, kde vyštudoval ekonómiu na Masarykovej univerzite. V roku 2017 získal prvé miesto v kategórii Videoblog, v súťaži Bloger roka. Jeho vzormi sú francúzski youtuberi Cyprien a Norman, a slávny americký vloger Casey Neistat. Reč je o vášnivom cestovateľovi a youtuberovi Petrovi Popluhárovi, ... viac »


Najmladšia farmárka to Rasťovi poriadne natrela: TOTO nikto nečakal!

Najmladšia farmárka to Rasťovi

26.10.2019 13:00

BRATISLAVA - Východniarka Miroslava Csorbová (19) si do duelu vybrala ťažkého súpera. Stal sa ním Rastislav Mojsej (40), ktorý už predtým v jednom z duelov poslal domov iného farmára. Zmiešaný duel bol však vyrovnanejší, ako všetci očakávali. viac »


Longital netúži po vrcholoch. Vystačí si s nádhernými rovinami

Longital netúži po vrcholoch.

26.10.2019 12:59

BRATISLAVA - Kým veľa interpretov - aj z radov tých, ktorí sú zastrešení práve "longitalovským" vydavateľstvom Slnko Records - sa snaží o progresivitu využívaním elektroniky, Shina, Dano Salontay a Marián Slávka idú vytrvalo opačným smerom. Túto fázu totiž už, zdá sa, majú dávno za sebou. Ich umelecký vývoj tak smeruje predovšetkým k čo najautentickejšej výpovedi. viac »


Kto je GoGo? Začínal ako hráč Minecraftu, dnes je z neho najúspešnejší slovenský youtuber a autor knihy

Kto je GoGo? Začínal

25.10.2019 21:59

BRATISLAVA - Je mladý a talentovaný chalan z Petržalky, ktorý na Slovensku trhá rekordy v sledovanosti. Obľubuje biografie, fantasy a motivačnú literatúru. Možno aj preto má na svojom konte knihu o vlastnom živote, motivačný diár a niekoľko virálnych videoklipov. Reč je o najznámejšom slovenskom youtuberovi Danielovi Štrauchovi, známom pod prezývkou GoGo. viac »


Nový vianočný film Šťastný nový rok: Chýbať nebudú Táňa Pauhofová či Zuzana Norisová

Nový vianočný film Šťastný

25.10.2019 19:59

BRATISLAVA - Tvorcovia romantickej komédie Šťastný nový rok dnes zverejnili jej oficiálny trailer. Vianočná novinka o láske v mnohých podobách sa dostane do kín 5. decembra. viac »


Najčítanejšie články