°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Rodina Addamsovcov je späť v celovečernom animáku!

Rodina Addamsovcov je späť v celovečernom animáku!
Rodina Addamsovcov je späť v celovečernom animáku!
Zdroj: Forum film
30.10.2019 10:00

Presne na Halloween sa do kín vracia hrôzostrašná a tajomná rodinka Addamsovcov. A to v podobe, v akej ju diváci ešte nevideli. V prvom animovanom celovečernom filme nám Gomez, Morticia, ich deti Pugsley a Wednesday, strýko Fester a stará mama pripomenú, prečo sú tou najčudnejšou a najzábavnejšou rodinou v okolí.


Ich strašidelný a rozpadajúci sa dom stojí na vysokom kopci nad mestom ktorý je neustále ponorený v hmle. Šťastne zabývaní vo svojom vlastnom štýle, Gomez a Morticia sa pripravujú na návštevu širokej rodiny, ktorá sa chystá osláviť Pugsleyho oficiálne menovanie za právoplatného člena addamsovského klanu a pozrieť si jeho špeciálny tanec s mečom.

Rodina Addamsovcov je späť
Zdroj: Forum film

Lenže rodina netuší, že ich suseda, slávna televízna dizajnérka Margaux Needler, má v pláne vybudovať dolu pod kopcom dokonalú komunitu, kde má všetko svoje miesto a nikto a nič sa nevymyká štandardu. Keď sa jedného dňa hmla zdvihne, Margaux sa naskytne príšerný pohľad na dom Addamsovcov. Úplne nabúra jej plány predať všetky domy v štvrti a získať nehynúcu slávu televíznej hviezdy.

Rodina Addamsovcov je späť
Zdroj: Forum film

Kým Pugsley bojuje s komplikovanou tanečnou choreografiou, jeho sestru Wednesday trápia klasické problémy dospievania. Nečakane sa skamaráti s Parker, dcérou Margaux, a Morticii tým spôsobí nevoľnosť, pretože zrazu chce robiť všetky tie obyčajné veci – chodiť do školy, byť roztlieskavačkou a nosiť ružovú baretku.

Rodina Addamsovcov je späť
Zdroj: Forum film

Rodina Addamsovcov sa prvýkrát objavila ešte30-tych rokoch minulého storočia ako komiks na stránkach novín New Yorker. Teraz opäť prichádza na plátna kín, aby malým aj veľkým divákom, starým aj novým fanúšikom pripomenula, že máme byť k sebe tolerantní, lebo pre každého z nás je „normálne“ niečo iné.

ZAUJÍMAVOSTI

  • Prvý animovaný seriál o Addamsovcoch sa na obrazovkách v USA objavil v roku 1973, ale skončil po prvej sérii. Pugsleyho v ňom nahovorila Jodie Foster.
  • Pôvodne bol strýko Fester príbuzným Morticie. Až vo filmoch sa z neho stal Gomezov brat.
  • V tejto animovanej verzii je Vec ľavá ruka – väčšinou to býva pravačka
  •  Oscar Isaac a Charlize Theronová nahrávali svoje party samostatne – v dabingovom štúdiu sa nikdy nestretli – až na prvej tlačovej konferencii k filmu
  • Ide o prvú animovanú verziu filmu, kde Pugsleyho dabuje chlapec – doteraz ho vždy nahovorili dospelí herci

Rodina Addamsovcov je späť
Zdroj: Forum film

-Reklamná správa- 


Galéria

Rodina Addamsovcov je späť Rodina Addamsovcov je späť Rodina Addamsovcov je späť Rodina Addamsovcov je späť Rodina Addamsovcov je späť

Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: PR článok
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články