Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Ďalšia smutná správa: Zomrel bratranec Itt z Adamsovcov!

Felix Silla zomrel vo veku 84 rokov.
Felix Silla zomrel vo veku 84 rokov.
Zdroj: American Broadcasting Company
17.04.2021 10:59

LAS VEGAS - Jedna smutná správa za druhou! Vo veku 84 rokov zomrel v piatok 16. apríla 2021 americký herec talianskeho pôvodu Felix Silla. Verejnosť ho eviduje najmä ako bratranca Itta z obľúbeného seriálu Addamsovci.


O smrti herca informoval na sociálnej sieti herecký kolega Gil Gerard, s ktorým hral v seriáli Buck Rogers in the 25th Century a správu potvrdil aj portál TMZ. Herec už včera svojich sledovateľov na sociálnej sieti Twitter informoval, že známy umelec, ktorý stárnil bratranca Itta, je vo vážnom stave.

„S ťažkým srdcom vám všetkým oznamujem, že môj vyše štyridsaťročný priatel Felix Silla zomiera na rakovinu pankreasu. Včera večer som s ním a jeho rodinou krátko hovoril a povedali mi, že dnes ide do hospicovej starostlivosti. Modlime sa,“ informoval včera Gil Gerard. 

No o pár hodín neskôr už oznamoval jeho smrť. „Felix zomrel len pred pár hodinami a jediné dobré, čo môžem vyvodiť z jeho smrti, je, že už dlhšie netrpel. Bude mi veľmi chýbať,“ netajil smútok hercov dobrý kamarát. Felix si počas svojej kariéry zahral množstvo postáv vo filme aj v televízii. Najznámejšia bola určite postava bratranca Itta v Addamsovcoch, no zahral si aj v Star Wars - Návrat Jediho či v seriáli Star Trek. Česť jeho pamiatke!

Ďalšia smutná správa: Zomrel
Zdroj: American Broadcasting Company


Galéria

Felix Silla zomrel vo Felix Silla zomrel vo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články