Ohúril aj dojal: Pozvanie tohto hosťa Adela rozhodne nemôže ľutovať | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Ohúril aj dojal: Pozvanie tohto hosťa Adela rozhodne nemôže ľutovať

Zdroj: Šimon Fortuna
18.04.2019 17:00

Najlepší diel, aký si pamätajú? Husľový virtuóz Filip Jančík prijal v uplynulý pondelok pozvanie Adely Vinczeovej do talkšou Trochu inak. Podľa reakcií divákov v sále, ktorí mladého hudobníka odmenili standing ovation, sa dá povedať, že boli z Jančíka nadšení.


V médiách sa už objavila informácia, že inšpiratívne večery so zaujímavými hosťami a Adelou Vinczeovou v priestoroch Slovenského národného divadla končia. Preto neexistuje pre najlepšiu slovenskú moderátorku lepšia bodka, ako návšteva hudobníka, ktorý chystá 16.6. špeciálny nočný koncert na Bratislavskom hrade.

-- UPDATE --
Fantasický Filip Jančík vypredal dva koncerty na hrade a pre veľký záujem pridal tretí, jedinečný nočný koncert - 16.6. Vstupenky na tento magický večer plný filmovej hudby nájdete na Predpredaj.sk

Zabávačská chémia bola medzi 26-ročným umelcom a čerstvou držiteľkou už šestnástej sošky OTO prekvapivo veľmi dobrá. Jančík tak ochotne rozprával o svojich začiatkoch, vývoji kariéry, ale aj o tom, kde všade sa mu už podarilo vystupovať počas krátkej, no intenzívnej cesty za naplnením svojho sna.

Ohúril aj dojal: Pozvanie
Zdroj: Tomáš Picka

Hoci sa spomínaný huslista na každej šou zameriava na filmovú hudbu, okrem nej divadelnému publiku zahral inštrumentálnu verziu skladby Čerešne.

Ak ste pondelok v SND premeškali, pozrite si talkšou Trochu inak vo vysielaní Dvojky 26. apríla o 21:30.

Ohúril aj dojal: Pozvanie
Zdroj: Šimon Fortuna

Kým sa Adela presúva do pyramídy Slovenského rozhlasu, vy si môžete kúpiť lístky na Filipovu šou na Bratislavskom hrade na Predpredaj.sk.

- reklamná správa - 


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


VIDEO: YouTube/Filip Jančík

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články