°C

Piatok, 28. február 2020. Meniny má Zlatica, zajtra Radomír.

Nežná Kristina: Provokuje nahotou?!

Pohľad na Kristinu provokuje.
Pohľad na Kristinu provokuje.
25.10.2010 00:01

BRATISLAVA – Nevinne a zároveň sexi! Presne takým dojmom pôsobí speváčka Kristína Peláková (22) alias Kristina na promo fotkách k svojmu najnovšiemu albumu. Pohľad na interpretku navodzuje dojem, že sa pred objektívom fotografa úplne odhalila!


Nový album speváčky Kristiny je už v predaji. Ak pri pohľade na jej fotografie prebehnú vašou hlavou hriešne myšlienky, nie je to nič nečakané. Brunetka totiž na jednej z nich totiž vyzerá tak, akoby ležala nahá v posteli. Žeby sa hanblivá speváčka až takto odviazala?

Speváčkinho manažéra Martina Kavuliča sme sa preto opýtali, ako to so samotným fotením vlastne bolo. „Bola oblečená ako mladá slušná slečna. Mala na sebe rifle a tričko,“ zareagoval na otázku, či sa Kristina pred objektívom fotografa vyzliekla.

Pri zmienke o tom, že fotografia evokuje nahotu, poznamenal: „Chceli sme, aby to odzrkadľovalo Kristinin pôvab, ktorý sa popri hudbe snažíme prezentovať.“ Čo myslíte, podarilo sa im to?

VIDEO: Nový Kristinin videoklip k piesni V sieti ťa mám.Je podľa vás Kristina pôvabná?

7 % nie
áno 93 %

Hlasovalo: 1194Galéria

Kristina pôsobí nevinne a Kristína Peláková. Kristína Peláková vie, ako Kristína Peláková vie, ako Kristina. Kristína Peláková vie, ako

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
VIDEO: youtube.com;
FOTO: Ľubo Špirka, kristinamusic.com, Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články