Superstarista Šimko: Bolestný rozchod s priateľkou! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Superstarista Šimko: Bolestný rozchod s priateľkou!

Robo je po rozchode s Michaelou opäť sám.
Robo je po rozchode s Michaelou opäť sám.
09.09.2010 12:00

ROŽŇAVA – Znovu sám! Po boku speváka Róberta Šimka (21) opäť chýba zástupkyňa nežného pohlavia. Bývalý superstarista sa totiž len pred pár dňami rozišiel s priateľkou Michaelou.


Zaskočili všetkých známych! Robo Šimko si svoje zlomené srdce vylial na internetovej sociálnej sieti. Práve na facebooku totiž všetkým priateľom oznámil, že je opäť nezadaný. To rozpútalo živú diskusiu, všetci začali Roba utešovať.

Napriek tomu sa však spevák tvári statočne. Ako sám priznáva, nie je dôvod plakať. „Je mi to ľúto, že to skončilo, ale život ide ďalej, no nie?“ zareagoval na jeden z mnohých komentárov. Robo priznal, že vzťah s Michaelou bol fantastický. Svedčia o tom aj odkazy, ktoré si so svojou priateľkou verejne vymieňali. Ich láske je však koniec!

Šimka sme sa opýtali aj na dôvod toho, prečo sa ich celkom harmonický vzťah rozpadol. „K tomu sa ja naozaj nebudem vyjadrovať,“ odbil nás Robo. Zrejme je táto téma pre neho ešte dosť citlivá...Aj vy zdieľate svoje pocity so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach?

92 % nie
áno 8 %

Hlasovalo: 262Galéria

Róbert Šimko. Robo Šimko s kapelou. Róbert Šimko.

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: Peter Frolo, archív

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články