°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Markizácky superstarista sa konečne oženil: Svadby sa nevedel dočkať!

Bývalý superstarista Robo Šimko sa cez víkend oženil.
Bývalý superstarista Robo Šimko sa cez víkend oženil.
Zdroj: Facebook R.Š.
10.08.2015 12:15

MICHALOVÁ - Je z neho ženáč! Robo Šimko (26), známy najmä z markizáckej šou SuperStar, prežíva najkrajšie obdobie svojho života. Cez víkend totiž povedal svoje áno dlhoročnej láske Lenke. Ako sa nám podarilo zistiť, svadba sa niesla v rockovom duchu a ženích sa jej nevedel dočkať.


Uplynulý víkend bol na svadby naozaj bohatý. Ako sme vás totiž na Topkách informovali, po 6 rokoch vzťahu sa oženil herec Roman Fratrič. Toho si Slováci môžu pamätať ako mafiánskeho bossa Rudinka z jojkárskeho seriálu Mafstory. 


FOTO Rudinko z Mafstory sa oženil: Toto je hercov vyvolená! 


No podstatný krok vo svojom živote urobil aj hudobník a bývalý superstarista Robo Šimko. Svoje áno povedal v sobotu partnerke Lenke, s ktorou je šťastný už niekoľko rokov. Dvojicu spája obrovská láska, o čom napokon svedčí aj fakt, že spevák sa svojho veľkého dňa nevedel dočkať.

„Sakra, konečne som sa dočkal. Konečne je to tu,“ napísal v sobotu skoro ráno ženích na sociálnu sieť. Roba sme aj kontaktovali, aby nám k svojmu veľkému dňu povedal pár slov. Šťastné chvíle by si však najradšej nechal len pre seba a novomanželku. „Oženil som sa, s Lenkou sme šťastní a to je dôležité. To je všetko, čo vám k tomu poviem,“ reagoval Šimko, keď sme ho oslovili. 

Svadba sa konala v dedinke Michalová neďaleko Brezna, odkiaľ pochádza hudobníkova láska. O zábavu sa počas veselice starala slovenská punková skupina. Robov veľký deň sa tak zjavne niesol v rockovom duchu. A ani sa niet čomu čudovať - ženích je totiž zakladateľom kapely Massriot. 

Video: Pozrite si videoklip kapely Massriot k piesni Kým je noc

Páčia sa vám letné svadby?

29 % nie
áno 71 %

Hlasovalo: 258Galéria

Bývalý superstarista Robo Šimko Robo Šimko je čerstvo Robo Šimko sa do Robo Šimko je členom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook R.Š., Peter Frolo, archív Massriot

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články