Hablovičová: Za Žitným už nesmúti! Ide sa baviť na festival! | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Hablovičová: Za Žitným už nesmúti! Ide sa baviť na festival!

Lucia Hablovičová
Lucia Hablovičová
Zdroj: Peter Frolo
23.07.2009 09:24

BRATISLAVA – Po nehode, ktorú spôsobil minulý rok Rasťo Žitný (32), sa jeho vtedajšia partnerka Lucia Hablovičová (31) utiahla do súkromia. Rovnaký priebeh malo aj obdobie po rozchode. No teraz Lucia začína opäť žiť!


Spojí príjemné s užitočným! Lucia Hablovičová si momentálne užíva dovolenku, ktorú však preruší kvôli hudobnému festivalu na východe Slovenska. „Okey leto patrí medzi moje obľúbené festivaly. Chodím tam pravidelne. Z tohtoročného výberu sa najviac teším na moju obľúbenú kapelu Gipsy.cz,“ prezradila nám.

Na východe sa bude zabávať a užívať si slnko, ale čaká ju aj jedna polopracovná záležitosť. Lucia bude totiž rozhodovať zápas vo vodnom futbale. V ňom si zmerajú sily finalistky súťaže Miss Slovensko 2009 a dievčatá vybraté práve na festivale.

Toto bude zrejme prvá „odviazaná“ verejná zábava po Luciinom rozchode s Rasťom Žitným, ktorý sa prevalil na jar tohto roku. Ako sa zdá, jej život sa vracia do pozitívnych koľají.

 

Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Posielajte SMS a MMS na 0910 177 023 alebo nám napíšte e-mail na tipy@topky.sk!Chodíte sa zabávať na letné festivaly?

81 % nie
áno 19 %

Hlasovalo: 591Galéria

Lucia Hablovičová. Lucia Hablovičová. Lucia Hablovičová. Lucia Hablovičová.

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články