°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Rakovská: Barbora, skús to s jedným z nich!

Koho si vyberie?
Koho si vyberie?
15.02.2009 07:00

BRATISLAVA – Barbora Rakovská (22) sa síce rozišla s priateľom Martinom (22), smútiť ale nemusí. Vo vodách šoubiznisu totiž pláva ešte dosť slobodných rýb mužského pohlavia. My jej ponúkame šesť adeptov na vzťah!


Rakovská: Barbora, skús to
Tomáš Bezdeda (24) – Ideálny adept! Rozdiel dvoch rokov je pre vzťah celkom pozitívnym znamením. Tomáš by si vyskúšal vzťah s o niečo mladšou babou a možno by zistil, že je to pre neho to pravé. Navyše, jeden vzťah s moderátorkou má už za sebou, takže k pracovným záväzkom Barbory by mohol byť tolerantný. A možno by jej dokonca vedel čo-to pri moderovaní poradiť, veď jeho bývalá Adela Banášová je označovaná za tú najlepšiu moderátorku na Slovensku.
Rakovská: Barbora, skús to
Matej Sajfa Cifra (29) – Moderátor a moderátorka! Možno to nie je to najlepšie spojenie, keďže sú do istej miery konkurenciou. Ale určite by mali jeden pre druhého pochopenie a vedeli by si v práci pomôcť. Barbore by určite pomohli Sajfove lekcie pohotového a spontánneho moderovania.
Rakovská: Barbora, skús to
Peter Novák alias Šarkan (37) – Nenudili by sa! Šarkan totiž nedostal svoju prezývku len tak – moderuje, spieva, manažuje... Možno by dokonca vedel z Barbory urobiť hviezdu, ako zo svojej predchádzajúcej lásky Zdenky Prednej. Veď nájsť talent v milovanej osobe je celkom ľahké. Navyše, obaja radi cestujú a výlety do zahraničia vedia tiež utužiť vzťah.
Rakovská: Barbora, skús to
Ivan Tásler (31) – Romantické songy do uška! Vzťah so spevákom má svoje pozitíva. Veď kto sa môže pochváliť, že éterom znie pieseň napísaná iba pre neho? Väčšinou majú túto výsadu priateľky a manželky spevákov. Navyše, Ivan je človek, ktorý nemá problém nadviazať dlhodobý vzťah, veď s moderátorkou Verou Wisterovou chodil sedem rokov.
Rakovská: Barbora, skús to
Peter Varinský (25) – Spoločné pracovisko! Medzi kolegami často vznikajú vzťahy. A najčerstvejšie „rozídeným“ markizákom je Peter Varinský zo športovej redakcie. Menším negatívom je ale asi prítomnosť jeho bývalej lásky Miriam Kalisovej na tom istom pracovisku. Ale ak by to Barbora predýchala, možno by jej Miriam vedela dať cenné rady a možno by jej dokonca prezradila aj to, čím ona ten vzťah pokazila.
Rakovská: Barbora, skús to
Tomi Popovič (31) – Volanie diaľok! Tomi Popovič dlhodobo žije v Amerike a Barbora tam tiež dostala pracovnú ponuku. Ak by sa za veľkou mlákou Barborin moderátorský výkon zapáčil, mohla by tam s Tomim zostať. A keďže mladý spevák plánuje ešte v Amerike veľké veci, možno by sa tam z nich stali známe celebrity.
Rakovská: Barbora, skús to
Tomáš Surovčík (28) – Priamo ju s ním spojili! Tomáš je jediným z nášho zoznamu, o kom sa už v súvislosti s Barborou šepkalo. Obaja sú momentálne nezadaní, svoj vzťah ale nepotvrdili. Priznali len isté obojstranné sympatie a pracovno-kamarátsky vzťah. Samotný Tomáš ponúkol Barbore prácu, čo môže byť vo vzťahu celkom výhodné.


Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Napíšte nám na tipy@topky.sk!Barbora Rakovská sa rozišla s priateľom. Ktorý z týchto nezadaných mužov sa k nej najviac hodí?


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články