Mikla sa chystá na kasting do novej šou: Elán, tras sa! | Topky.sk

Pondelok, 20. august 2018. Meniny má Anabela, zajtra Jana.

Mikla sa chystá na kasting do novej šou: Elán, tras sa!

Robo Mikla
Robo Mikla
Zdroj: Nový Čas
30.01.2008 00:00

BRATISLAVA - Opäť ho to čaká! Spevák Robo Mikla (26) prejde po výberovom site v prvej sérii Slovensko hľadá SuperStar kastingovými kolami aj v pripravovanej markizáckej šou Elán je Elán.


Podľa zdroja Nového Času by v Záhorskej Bystrici už mali evidovať Miklovu prihlášku. „Môžem potvrdiť, že sa nám do šou prihlásili aj mediálne známe osobnosti. Ich mená však v tejto chvíli nebudeme zverejňovať,“ povedala hovorkyňa Markízy Oľga Dúbravská.

Samotný spevák však informácie Nového Času bez problémov povrdil. „Áno, je to pravda. Spravil som to kvôli môjmu celoživotnému zameraniu a aj preto, že v tomto muzikáli chcem vystupovať,“ vysvetlil stručne pohnútky, ktoré ho k tomuto kroku viedli.

Z prípadnej účasti kontroverzného umelca na šou nemá obavy ani autor projektu Vilo Rozboril (40). „Robo je správny rocker a bolo by to pre šou určite prínosom,“ domnieva sa Rozboril s tým, že hlavné slovo budú mať v každom prípade elánisti. A tí sa skutočne majú na čo tešiť! Na kastingoch by sa totiž podľa zdroja Nového Času mali hudobnej legende predstaviť aj ďalšie tváre známe zo SuperStar a iných reality show.

Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články