Sobota17. máj 2025, meniny má Gizela, zajtra Viola

Ľudia v lietadle zostali ako obarení: VIDEO Z toho, čo predviedla pasažierka, boli totálne v šoku!

Žena ukázala všetkým svoje prednosti. Zobraziť galériu (2)
Žena ukázala všetkým svoje prednosti. (Zdroj: X/Unlimited L's)

LONDÝN - Cestujúci letu spoločnosti Southwest Airlines z Philadelphie do Chicaga dostali pri svojej ceste omnoho viac než len oriešky, ale bola im dopriata celá "šou", ktorú by mnohí určite radi oželeli. Jedna odviazaná pasažíerka sa totiž vyzliekla donaha a vykonala veľkú potrebu na svojom sedadle.

Southwest Airlines potvrdili, že táto bizarná udalosť sa počas ich letu naozaj odohrala, pričom priznali, že na palubu boli privolané policajné zložky a zdravotníci kvôli situácii týkajúcej sa cestujúcej. Podľa informácií z prostredia aerolínií bolo po nepríjemnej udalosti lietadlo stiahnuté z prevádzky a podrobené hĺbkovému čisteniu, informoval portál Daily Mail. „Naše tímy kontaktujú cestujúcich, ktorí boli v tom čase na palube, aby sa im ospravedlnili za túto situáciu a za prípadné oneskorenie ich cestovných plánov,“ uviedla spoločnosť vo vyhlásení. 

Tento incident sa odohral počas nedávnej série bizarných prerušení letu rovnakých aeroliniek. Pri ceste z Houstonu do Phoenixu sa neidentifikovaná žena vyzliekla donaha pred ohromenými cestujúcimi. Zábery, ktoré natočila Macy Estevezová a ktoré prvýkrát zdieľala televízia ABC13, ukazujú ženu, ktorej meno nebolo zverejnené, ako odhaľuje prsia, keď sa prechádza po stredovej uličke v Boeingu 737. Podľa svedkov po palube pobehovala nahá takmer pol hodiny, než zasiahli úrady a zadržali ju.

Policajné oddelenie v Houstone ženu odviezlo na lekárske vyšetrenie, avšak nezverejnilo, či voči nej vzniesli akékoľvek obvinenia. Southwest Airlines vo vyhlásení uviedli, že miestne bezpečnostné zložky v Houstone si prípad prevzali po tom, čo sa lietadlo muselo vrátiť kvôli pasažierke. Rozrušená a polonahá žena žiadala o okamžité opustenie lietadla a kričala, že trpí bipolárnou poruchou. Podľa pasažierov sa pokúsila vniknúť aj do kokpitu pilotov, kým ju polícia nezadržala.

Prečo pasažierku nechali tak dlho vyvádzať?

Jeden z cestujúcich opísal incident pre médiá tak, že pasažierka začala kričať a pobehovať hore-dolu uličkou pred šokovanými cestujúcimi. Ďalší pasažier si spomína, že následne sa vrátila dopredu lietadla a začala búchať na dvere kokpitu, dožadujúc sa vstupu. „V tej chvíli to bolo naozaj desivé.“ dodal. Odborníci pre miestnu televíznu stanicu KHOU11 radia, že ak sa pasažieri ocitnú v podobnej situácii, mali by zachovať pokoj, vzdialiť sa od nevyspytateľnej osoby, zasahovať iba na pokyn posádky alebo ak je to absolútne nevyhnutné. Svedkyňa však bola prekvapená nedostatkom okamžitej reakcie zo strany personálu alebo úradov, keďže žena mohla bez zásahu vyvádzať takmer pol hodiny: „Bolo veľmi zvláštne, že nikto nezasiahol. Všetci si uvedomovali situáciu, ale nechali ju pokračovať.“ Nakoniec pracovníčka pri bráne aspoň ženu zabalila do deky, keď ju vyvádzali z lietadla.

Viac o téme: LietadloAerolínieNahotaLetmIndicent
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu