Nedeľa, 4. december 2022. Meniny má Barbora, Barbara, zajtra Oto.

FOTO Moderátorka šokovala divákov: V priamom prenose chytila kondóm a.... Uff, to vážne?

Galéria fotiek (1)
Zdroj: Twitter/GregoryJon

FLORIDA – Počas nepriaznivého počasia na juhozápadnej Floride, kde zúril hurikán Ian musela byť moderátorka kreatívna, aby ochránila audio zariadenie. Na mikrofón navliekla netradičný obal.


Moderátorka televíznej stanice NBC Kyla Ganer, trojnásobná výherkyňa Emmy Awards informovala o aktuálnej poveternostnej situácii z parkoviska vo Fort Mayers na Floride. Najprv sa zúfalo snažila zakryť mikrofón pred ďažďom, no neskôr sa vynašla a na mikrofón navliekla kondóm, informovalo Daily Star. Jej kolega to označil ako odľahčenie v ťažkej poveternostnej situácii, ktorej čelili.

Keďže upútala aj pozornosť divákov, ktorí sledovali aktuálny vývoj situácie s hurikánom, prehovorila k nim sebaisto: „Je to tak, ako si myslíte. Je to kondóm. Nemôžeme namočiť tieto mikrofóny, a keďže ďažďu a vetra je dosť, musíme urobiť to, čo musíme."

Hurikán ničil všetko čo mu prišlo do cesty s rýchlosťou vetra takmer 185 kilometrov za hodinu. Najprv zasiahol západ Kuby a neskôr odrezal na Floride milióny ľudí od elektriny.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články