Pondelok, 10. máj 2021. Meniny má Viktória, zajtra Blažena.

FOTO Žena venčila psa, keď sa pred ňou zjavila veverička: Pozrela jej medzi nohy a nechcela veriť

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
24.04.2021 06:56

JEFFERSON CITY - Užívateľka sociálnej siete z amerického Missouri zverejnila úchvatné fotografie, ktoré zachytila v parku pred svojím domom. Neodolala totiž lákavým pózam veveričky, ktorá s nadšením a pýchou predvádzala nielen svoje vypracované telo.


Sarah Lenzenhuberová podľa vlastných slov dlho premýšľala nad tým, či zverejní fotografie samčeka veveričky, ktoré sa jej podarilo spraviť pred domom, keď venčila svojho psa. Podľa reakcií, ktoré vyvolali, však neurobila krok vedľa. Užívatelia sú totiž zo snímok zverejnených na Facebooku nadšení a predbiehajú sa vo vtipných komentároch. 

FOTO Žena venčila psa,
Zdroj: profimedia.sk

FOTO Žena venčila psa,
Zdroj: profimedia.sk

Lenzenhuberovej sa podarilo odfotografovať samčeka, ako vo vzpriamenom postoji predvádza svoju mužnosť, vytŕča svoju pýchu a napína brušné svalstvo. Ľudia priznali, že sú prekvapení z toho, ako sa veverička dokáže predvádzať a pútať pozornosť. "Kámo, ona je nielen obdarená, ale aj vypracovaná. Pozrite na tie svaly," napísal jeden chlapík. Istá žena zas so smiechom poznamenala, že samček má väčšie prirodzenie než jej partner. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články