°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

VIDEO Domáca kamera zachytila horor v detskej izbe: Matka varuje ostatných rodičov!

Zdroj: Youtube/WZDX News
29.06.2020 08:34

MORGAN HILL - Matka dvojičiek Nicole Okaová zverejnila svoju skúsenosť s knižnicou, ktorá takmer zabila obe jej deti. Chce teraz upozorniť ostatných majiteľov tohto kusu nábytku z obchodného domu Ikea na možné nebezpečenstvo spojené s jeho používaním.


Dvojnásobná matka z Kalifornie sa doteraz nevie spamätať z incidentu, ktorý sa stal začiatkom tohto mesiaca. Jej dvojročné dvojičky privalila polica na knihy Brimnes od Ikea. Všetko to zachytila domáca kamera. Na zázname vidno obe deti, o ktorých si Nicole myslela, že spia. Ony ale využili jej neprítomnosť a vyliezli na knižnicu. Tá sa vzápätí odklonila od steny a padla smerom dopredu s dvojčatami k zemi. Je zázrak, že vyviazli bez zranení.

VIDEO Domáca kamera zachytila
Zdroj: Youtube/WZDX News

Okaová tvrdí, konzola, ktorou bola knižnica upevnená o stenu, bola úplne vytrhnutá z drevotriesky. "Moje deti mohli zomrieť, a to napriek tomu, že sme urobili všetko podľa návodu," krúti hlavou. Nicole znepokojuje najmä fakt, že sa v minulosti už viackrát stalo niečo podobné.

VIDEO Domáca kamera zachytila
Zdroj: Facebook/Nicole Oka

Hovorkyňa Ikea uviedla, že spoločnosť bola o incidente informovaná a vyjadrila potešenie nad tým, že sú obe deti v poriadku. "Momentálne video. Potrebujeme viac času na to, aby sme dôkladne preskúmali detaily. Preto sa zatiaľ nemôžeme k ničomu vyjadriť."


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/WZDX News

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články