°C

Streda, 2. december 2020. Meniny má Bibiana, zajtra Oldrich.

FOTO Mladá žena si opaľuje nahý zadok na slnku: Je to vstupná brána! Experti sú zhrození

Zdroj: Instagram/metaphysicalmeagan
29.11.2019 12:12

LOS ANGELES - Žena z Kalifornie odhalila svoj bizarný rituál, vďaka ktorému srší energiou. Základom je vystavovanie sa slnku v Evinom rúchu. Meagan sa vyzlečie a užíva si päť minút slnečných lúčov, konkrétne si to teda užíva jej oblasť medzi konečníkom a vulvou. Odborníkom sa však táto praktika nepáči, podľa nich ňou poriadne riskuje svoje zdravie.


Meagan sa stala populárnou na Instagrame, keď uverejnila fotografiu s názvom "slnenie perinea". Nahá ležala na chrbte a vystretými rukami sa chytala zdvihnutých nôh. Na ďalšom zábere zase ležala na bruchu v národnom parku Joshua Tree v Kalifornii. Samozvaná liečiteľka, ktorá na YouTube vystupuje ako Metafyzikálna Meagan, vyhlásila, že podobné praktiky sú jej denným rituálom. Vďaka tomu ráno nemusí vypiť kávu a aj napriek tomu má kopec energie. Podľa jej slov postačí vystaviť perineum, čiže zadok, na pol minúty slnečným lúčom.

FOTO Mladá žena si
Zdroj: Instagram/metaphysicalmeagan

"Ide o starodávnu taoistickú praktiku, ktorá pochádza z Ďalekého východu," vysvetlila vo svojom instagramovom príspevku. Vďaka rituálu sa jej vraj zlepšil spánok, dokáže lepšie chápať sexuálnu energiu a získala kontrolu nad svojou životnou silou. Do jej života sa vďaka tomu dostávajú ľudia naladení na rovnakú vlnovú dĺžku ako ona. "V taoizme sa perineum alebo Hui Yin nazýva aj bránou života a smrti. Je to teda vstupná brána, cez ktorú energia vchádza aj vychádza," doplnila svojrázna Američanka.

FOTO Mladá žena si
Zdroj: Instagram/metaphysicalmeagan

FOTO Mladá žena si
Zdroj: Instagram/metaphysicalmeagan

Prvýkrát s opaľovaním zadku začala pred niekoľkými mesiacmi. Odvtedy mu každé ráno venuje päť minút, aby získala energiu zo slnka. Odborníci ale tento rituál zniesli pod čiernu zem. Podľa nich sa Meagan pohráva s rakovinou kože. "Vitamín D je pre naše telo nevyhnutný, podporuje zdravé kosti, zuby a svaly. Existujú však jednoduchšie a najmä zdravšie spôsoby, ako tento vitamín dostať do tela bez toho, aby ste každý deň vystavovali slnku svoj zadok," vysvetlil zakladateľ spoločnosti Chemist 4 U Shamir Patel. Dodáva, že neexistujú nijaké štúdie ani prieskumy, ktoré by potvrdili, že táto praktika skutočne funguje. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články