Zvrhlá žena (44) dostala chuť na orálny sex: Priateľ nesúhlasil, takmer ho udusila rozkrokom | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Zvrhlá žena (44) dostala chuť na orálny sex: Priateľ nesúhlasil, takmer ho udusila rozkrokom

Zdroj: Facebook/Amy Parrino
20.10.2019 13:03

BOONE COUNTY - Príbeh Amy Nicole Parrinovej z amerického štátu Missouri, ktorá bola vlani v decembri zatknutá za sexuálne násilie, sa opäť pretriasa na verejnosti. Štyridsaťštyriročná žena bola totiž napriek odsúdeniu na trojročný nepodmienečný trest minulý mesiac prepustená na slobodu.


Zvláštny obrat nastal v prípade Amy Nicole Parrinovej, ktorý sa odohral koncom minulého roka. Jej vtedajší partner bol totiž nútený privolať do ich domu v okrese Boone policajnú hliadku, aby spacifikovala jeho rozzúrenú priateľku. Vo svojej výpovedi uviedol, že Amy nezvládla, keď ju odmietol orálne uspokojiť, pretože sa necítil dobre a bolo mu zle od žalúdka. Následne ho údajne začala mlátiť opaskom, mosadzným tanierom a mobilom a nahá ho naháňala okolo domu. Potom ho hodila na dlážku, sadla mu tvár a vykrikovala, aby "jej ju zjedol". 

Zvrhlá žena (44) dostala
Zdroj: Facebook/Amy Parrino

Napadnutý muž po príchode policajtov tvrdil, že Parrinová ho svojím rozkrokom takmer udusila. Hliadka si všimla, že má na rukách rezné rany, ďalej mal zlomený nos a na hrudi podliatiny. Celkovo mal tele 25 rán. Rozrušený partner ďalej uviedol, že k násilným scénam dochádzalo v ich domácnosti častejšie a Amy je niekedy nezvládnuteľná.

Parrinová mala pri zatýkaní už výrazne zmenený imidž
Zvrhlá žena (44) dostala
Zdroj: Facebook/Boone County Sheriff's Department

Súd ju neskôr obvinil zo sexuálneho násilia a odsúdil na tri roky nepodmienečne. Vzhľadom na brutalitu správania ženy je teraz verejnosť prekvapená, pretože jej prípad bol nanovo otvorený a v septembri padlo rozhodnutie o jej podmienečnom prepustení s probačným dohľadom. Parrinovú, ktorá sa k duseniu expartnera svojím rozkrokom priznala, prepustili na päťročnú skúšobnú dobu a bolo zrušené aj jej obvinenie zo sexuálneho zneužívania


Galéria

Parrinová mala pri zatýkaní

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články