°C

Pondelok, 1. jún 2020. Meniny má Žaneta, zajtra Xénia.

FOTO Babičke bola zima na nohy, vo vnukovej zásuvke našla ponožky: Pikantný omyl! Obula si...

Zdroj: Twitter/analKABAO
17.07.2019 15:48

TOKIO - Predstava, že nájdete svoju babičku spokojne odpočívať s nohami vloženými do sexuálnej pomôcky, nie je rozhodne príjemná, zato ale určite pobaví. A presne takýto obraz sa naskytol užívateľovi sociálnej siete, ktorý zabáva internet videom, kde hrajú hlavnú úlohu babičkine "termo ponožky".


Mladík z Japonska zdokumentoval rodinnú situáciu, ktorá ho najskôr priviedla do poriadnych rozpakov. Jeho babke bola zima na nohy, a tak zháňala v dome nejaké teplé ponožky. Pozrela sa aj do zásuvky svojho vnuka, kde konečne našla to, čo hľadala. Spokojná si navliekla ružové ponožky na chodidlá a takto odpočívala až do chvíle, kým za ňou neprišiel jej vnuk. 

FOTO Babičke bola zima
Zdroj: Twitter/analKABAO

Pohľad na babičkine nohy ho šokoval, pretože v skutočnosti nešlo o žiadne ponožky, ale jeho erotické pomôcky v podobe umelej vagíny. Nezostávalo mu nič iné, iba nechápajúcej seniorke vysvetliť, že toto nie je vec vhodná na zahriatie nôh. Babička teda súhlasila, že mu ich vráti, ale naťahovací materiál, z ktorého sú "ponožky" vyrobené, sa postaral o to, že z vyzliekania sa stal dlhodobý a zložitý proces.

FOTO Babičke bola zima
Zdroj: Twitter/analKABAO

Video, na ktorom sa vnuk márne snaží získať späť svoje erotické pomôcky, už pobavilo mnohých a užívatelia ho s dôvtipom komentujú. "Pokojne ich niekomu darujem, už ich naozaj nikdy nepoužijem," vyjadril sa autor záberov.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články