Mužovi sa prisnil neuveriteľný sen: Vďaka tomu sa z neho stal milionár | Topky.sk

Streda, 19. jún 2019. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Mužovi sa prisnil neuveriteľný sen: Vďaka tomu sa z neho stal milionár

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
19.05.2019 16:56

DAVENPORT - V prípade Austrálčana, ktorý pred niekoľkými dňami vyhral v miestnej lotérii, sa doslova jeho sen stal skutočnosťou. Výherné čísla sa mu totiž prisnili. Síce to bolo už dávno, ale spoľahol sa na ne a urobil dobre. Vďaka tomu je teraz bohatší o jeden milión austrálskych dolárov (615-tisíc eur).


Mnohí snívajú o tom, že raz vyhrajú v lotérii a už dokonca aj presne vedia, čo by spravili so svojou výhrou. U väčšiny to však zostane len v teoretickej rovine, nie ale v prípade muža z Južnej Austrálie. Štyridsiatnik, ktorý si neželal zverejniť svoju identitu, vyhral tento mesiac v lotérii vďaka číslam, ktoré sa mu prisnili pred trinástimi rokmi, uvádza sa v oficiálnom stanovisku austrálskej lotérie The Lott. 

Mužovi sa prisnil neuveriteľný
Zdroj: Getty Images

Nebolo to prvýkrát, čo tieto čísla použil na tikete. "Skontroloval som svoj žreb a zistil, že som vyhral. Dúfal som, že jedného dňa sa to stane, že na tikete uvidím všetky svoje čísla," vyhlásil šťastný výherca, ktorý vraj s rovnakými číslami vyhral v minulosti už viackrát. "Sú očividne šťastné, takže s nimi budem pokúšať šťastie aj naďalej." 

Na otázku, čo s peniazmi urobí, odpovedal muž, že ešte nevie. "Do práce ale asi chodiť neprestanem, aj dnes som išiel," dodal. A ešte na záver, toto sú jeho výherné čísla: 35, 26, 10, 36, 16, 22 a dodatkové čísla 27 a 32. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články